Myślicie, że mi się uda to naprawić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Myślicie, że mi się uda to naprawić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Jack54 (2019-01-07 12:09:02)

Temat: Myślicie, że mi się uda to naprawić?

.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Myślicie, że mi się uda to naprawić?

Ale się chłopie opisał. Takie ściśle tajne że przed przeczytaniem wykasować??

3

Weź chłopie przeczytaj to co napisałeś parę razy i zastanów się co można Ci na tej podstawie powiedzieć ? Nic.

4 Ostatnio edytowany przez Jack54 (2019-01-07 12:08:41)

.

5 Ostatnio edytowany przez balin (2019-01-07 09:19:30)

I gdzie tu coś strasznego? I niewybaczalnego? Każdy ma jakieś problemy. Dziewczyna znalazła powód decyzji, która i tak wisiała w powietrzu.

6

Panowie Ci tu wyczerpująca prawdę napisali smile
Fifty-fifty, 50% szansy.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

7

Jack54 napisał/a:

Tydzień temu zrobiłem coś przez co dziewczyna na której mi zależy się do mnie zdystansowała. Nie chcę mówić dokładnie co. Wczoraj mieliśmy szczerą rozmowę i powiedziała mi , że nie wie jak zabić ten dystans oraz ma trudności z zaufaniem oraz to nie jest dla niej łatwe. Mówiła, że jak ktoś coś takiego odwali to się zniechęca bo nie chce tego znosić. Obiecałem jej , że tego nigdy nie zrobię i chcę o nią powalczyć. Boję się, że poniosę porażkę. Chodzi konkretniej z pytaniem czy na bazie własnych doświadczeń z takich sytuacji rzadko się wychodzi i jest w ogóle sens? Dodam , że pierwszy raz obiecałem jej zmianę oraz zacząłem pracować nad tym.

Hm... .
Jak rozumiem, zdecydowałeś (blokada kontaktu) za dziewczynę, twierdząc, że wiesz od niej lepiej czego chce, co dla niej jest dobre. To, że straciła zaufanie - nie dziwi. Obiecałeś i chodzisz na terapię. Dobre i to, choć lepiej byś to zrobił ze względu na siebie, nie po to, by naprawiać relację.
Jak długo zajmie Ci odbudowa zaufania? Powróżyć, powróżyć.
Czy odbudowa zaufania jest możliwa? Ogólnie? Tak. Czy w tym wypadku? Na to pytanie zna odpowiedź jedynie bohaterka wątku.

Być może blokada była pretekstem, być może nie.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

8 Ostatnio edytowany przez Jack54 (2019-01-07 12:09:16)

.

9

Usuwanie treści postów stanowi poważne naruszenie naszego regulaminu, wprowadza chaos na forum, oraz jest wyrazem braku szacunku do forumowiczów, którzy biorą udział w dyskusji w tym temacie.
Niestety - ponieważ na dobrą sprawę, nie wiemy już o czym rozmawiamy - wątek zamykam.
IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Myślicie, że mi się uda to naprawić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018