dziadek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: dziadek

Witam otóż miałam jednego dziadka w rodzinie. Drugiego nie znałam. Jak byłam mała to zawsze się zastanawiałam czemu babcia nie ma dziadka. Wstydziłam się zapytać ogólnie byłam małomówna kiedy byłam dzieckiem. Kiedyś się zapytałam taty. Tata nie chciał o tym rozmawiać, powiedział, że go nie pamięta. Pytałam się też mamy ale ja czułam, że nie chcą na ten temat mówić, po prostu temat tabu, co mnie na prawdę zdziwiło. Zaczęłam swoje własne śledztwo, doszukałam się papierów . Znalazłam kilka interesujących rzeczy, ale żadnego jego zdjęcia nic tylko dziadka podpis. Tata też ma brata, który na pewno go pamięta, ale ze względów na jego zdrowie znowu boję się zadawać pytania. (Wujek jest starszy od taty o 13 lat). Ostatnio rozmawiałam z kuzynką od strony tego wujka i tak rozmawialiśmy o rodzinie no i kuzynka nawet nie wiedziała o jego istnieniu.  Zastanawiam się czemu nikt nic nie wie, a jak się zaczynam dopytywać to wszyscy milkną. Moim zdaniem, każdy powinien wiedzieć prawdę. Mieliście choć tak podobną sytuację ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziadek

Jesteś pewna, że ten dziadek jeszcze żyje?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Doszukałam się informacji, że nie żyje ponad dziesięć lat. Nie rozumiem czemu wszyscy milkną jak zadaje pytania o nim, albo mnie zbywają odpowiedziami nie wiem, nie pamiętam.

4

U mnie była podobna sytuacja i co się okazało:
- że dziadek był z baaaardzo szlacheckiej rodziny, taki rodowodowy i pewnie rodowodowe fiksum-dyrdum też miał
- że trafił do paki po wojnie
- że był złodziejem, krętaczem i oszustem
- że miał kilka żon w jednym czasie (jeszcze połowy kuzynów nie odnalazłam pewnie)
- że lepiej było zawsze się trzymać od niego z daleka - próbował nas okraść, mnie wyrzucić z mojego domu, pobił okropnie moją przyszywaną babcię.

Więc może lepiej nie szukać?

5

Widocznie ten dziadek musiał sporo narozrabiać i dlatego rodzina nie chce o nim pamiętać, nie odwiedza jego grobu, zachowują się tak jakby nie istniał nigdy itd.
Może ta kuzynka coś wyciągnie od swojej części rodziny. Albo ty jeszcze nalegaj na swojego ojca aby powiedział co wie.
Można też spytać starszych sąsiadów.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018