Nie wiem komu mam wierzyć I co robić ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie wiem komu mam wierzyć I co robić ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nie wiem komu mam wierzyć I co robić ?

Witam od kilku miesięcy spotykam się ze znajomym nie mogę go nazywać chłopakiem. Ostatnio dwa razy przyszedł do mnie. Mamie się spodobał. Od razu mi pisał bo piszemy przez Internet że nie zawsze ma czas aby mi odpisać. Ostatnio mama mówiła że mam narzeczonego. Wczoraj mama się zapytała co tam u kolegi na świętach A ja mówię że jest zajęty. A mama na to pewnie siedzi z dziewczyną. Nie wiem czy wierzyć mamie czy wierzyć jemu. Sama nie wiem co mam robić doradźcie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie wiem komu mam wierzyć I co robić ?

Serio, nie zawracaj głowy temu facetowi skoro po słowach mamuśki która go prawie nie zna masz takie domysły. To tak jakbyś mu wcale nie ufała, a każda jego nieobecność to kłamstwo...

3

Ale czekaj. Co Ty chcesz mamie wierzyć, przecież to Ty z nim piszesz, a nie mama.
Nie ma czasu Ci odpisać, bo nikt w internecie nie siedzi 24/7.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

4

W sprawach związkowych na pewno nie słuchaj się matki, czego by nie mówiła.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!

Mama ma rację, dopóki nie dorośniesz, to słuchaj się mamy cool

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

6

I powtórz wszystkie jej błędy, których pewnie nie brakowało;).

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet, nie zapomnij bicza!

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Nie wiem komu mam wierzyć I co robić ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018