Historia jednej znajomości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Historia jednej znajomości

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Historia jednej znajomości

Hej chciałabym opowiedzieć wam w skrócie historie dwóch dziewczyn i ich znajomości czyli ja i ona dwie kiedyś przyjaciółki dziś znajome sad Poznałyśmy się w 2005 roku kiedy to trafiłyśmy do jednej klasy w gimnazjum w podstawówce mijałyśmy się na kortarzu,na początku nie chciałam się z nią zadawać i nawet nikt nie chciał bo Kinga często opuszczała szkołe ale mimo wszystko coś mnie do niej ciągnęło zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać,spotykać się sporadycznie po szkole ona często przychodziła do mnie po zeszyty i tak to się rozwijało niewiem kiedy stałyśmy się przyjaciółkami.Historie moje i Kingi były podobne oby dwie miałyśmy ciężkie dzieciństwo alkocholizm naszych ojców,bieda,awantury czułam,że pierwszy raz mogłam być sobą poraz pierwszy nie musiałam udawać,że jestem kimś innym.Przez 3 lata gimnazjum byłyśmy jak siostry nie było dnia bez siebie jednak dopiero moja choroba i pobyt w szpitalu dał mi sygnał,że chyba nie jest to tak silna więź jak myślałam,ona co prawda odwiedziła mnie tylko raz pamiętam jak płakałam jak rozmawiałam przez telefon wtedy również z jej mamą,która wielokrotnie chciała nas rozdzielić a jednak wtedy mnie pocieszała.Kinga przez całe dwa tygodnie odwiedziła mnie ten jeden jedyny raz w szpitalu gdyż jak się okazało była zajęta nowymi znajomymi chodziła z nimi na imprezy do mnie pisała bardzo mało,było mi przykro i wtedy też do mnie dotarło,że to była przyjaźń tylko na dobre dni.Nasze relacje na jakiś czas się rozluźniły jednak po jakimś czasie znowu zaczęłyśmy się częściej widywać,poszłyśmy do tej samej zawodówki i do tej samej klasy znowu bo przecież "byłyśmy sobie przeznaczone" tak mówiła,niestety coraz gorzej się nam porozumiewało nowi ludzie i tak się stało,że Kinia rzuciła szkołe poszła za nowym towarzystwem,zaczęła pić,imprezować i tak nasz kontakt na 2 lata się urwał.Po tych 2-óch latach zadzwoniła do mnie i tak od słowa do słowa znowu zaczęłyśmy się spotykać nie byłyśmy już nastolatkami a raczej miałyśmy po 20 lat.Jednak Kinga nie była ze mną szczera wielokrotnie mnie oszukiwała nie mówiąc prawdy co u niej od naszej wspólnej znajomej dowiedziałam się o niej wielu przykrych rzeczy,nie chciałam z taką osobą już więcej utrzymywać kontaktów wiedziałam,że nie jest święta ale tamta prawda mnie załamała.Niewiem dlaczego urywałam z nią kontakt a ona wciąż wracała za jakiś czas a ja ulegałam bo czułam,że nie potrafie tak po prostu o niej zapomieć bardzo wiele razem przeżyłyśmy.Dziś mamy kontakt głównie smsowy,ona ma dwójkę dzieci ja nie mam i za każdym razem kiedy piszemy do siebie to po 5 -ciu minutach jakby nie mamy o czym już pisać jesteśmy wypalone niby właśnie nie mamy już tematu ale sztucznie potrzymujemy obie to co jest już martwe. To co opisałam to jest tylko mały skrót naszej znajomości 13-nasto letniej ja po prostu czasami się zastanawiam jak to jest,że kiedyś dwie osoby łączyło mnóstwo rzeczy były nierozłączne a po latach widzą się gdzieś tam przypadniem i powiedzą sobie tylko "cześć" tak jak to było nie raz u nas.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Historia jednej znajomości

To jest całkowicie normalne i wiele osób to przeżywa, bo te szkolne przyjaźnie bardzo rzadko są kontynuowane w dorosłości. Ludzie dorastają, zmieniają się i już nawet nie ma o czym rozmawiać.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Historia jednej znajomości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018