prosba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: prosba

witam;

Jestem tutaj bo w ciemno szukam jakies organizacji charytatywnej aby pomoc kolezance ktora jest zadluzona.
I wyskoczyla mi ta strona. Jakas pani tutaj proponowala pomoc i chcac sie z nia skontaktowac zalozylam konto
Niestety nie wiem gdzie ja szukac, wiec pisze tutaj.

Osoba, która potrzebuje pomocy mieszka w Częstochowie i grozi jej exmisja i utrata mieszkania wlasnosciowego poniewaz mąz jej
zadłuzyl te mieszkanie za jej plecami na ponad 11 tys zlotych. Niby nie tak duzo ale jak sie nic nie ma.. to i nawet z takiej kwoty mozna stracic wszystko.
Domyslam sie ze raczej waszego zaufania tym postem nie zdobede i nawet nie staram sie go zdobyc. Prosze natomiast o cos zgola innego.
Jesli znacie prawnika (darmowego) czy fundacje, ktora by sie taka sprawa zajeła to napiszcie na moj email.

Wiem ze jako naród jestesmy nie ufni ale jesli chodzi o informacje i przekazywanie ich sobie nawzajem to mozemy na siebie liczyc. Takze
prosze o to co jest mozliwe.. nie oczekuje od was tego co nie jest. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Anna
niestety nie moge dodac maila.. bo jestem nowym uzytkownikiem i mi tego nie wolno.. o co chodzi w tym napisie .. niewiem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosba

Niech koleżanka idzie do zarządcy budynku i pogada poważnie na temat spłaty zobowiązania. Zazwyczaj zarządca przystaje na spłatę ratalną długu pod warunkiem regularnego opłacania czynszu (czyli opłacamy co miesiąc czynsz plus ratę zadłużenia). I do takiej rozmowy wcale nie potrzeba prawnika czy fundacji, wystarczy wykazać się dobrą wolą i solidnością w spłacie.
Jeżeli koleżanka nie ma pieniędzy, to niestety, ale trzeba wziąć się do pracy, żeby te pieniądze zdobyć. A na przyszłość kontrolować, czy opłaty za mieszkanie są regulowane na bieżąco. Raczej nikt współmałżonkowi nie odmówi takich informacji. Tym bardziej, że mieszkanie jest zapewne wspólne.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018