Czy to nie szukanie drugiej połówki na siłę ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Czy to nie szukanie drugiej połówki na siłę ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Czy to nie szukanie drugiej połówki na siłę ?

Ponad dwa lata temu poznałem dziewczynę przez pewien portal randkowy. Spotkaliśmy się dosłownie kilka razy dziewczyna zrobiła na mnie bardzo dobre wrażanie miła, inteligentna, spokojna, sympatyczna może trochę uparta ale nikt z nas nie jest przecież idealny. Obydwoje jesteśmy osobami nieśmiałymi w czym może tkwić problem.
Nasza znajomość jednak się urwała. Po ponad pół roku dostałem krótką wiadomość z życzeniami. Bez zastanowienia w ramach podziękowań za pamięć zaprosiłem na spotkanie z czystej sympatii i uprzejmości. Dziewczyna przystała na mojej propozycji. Innym razem po przerwie napisałem czy pomoże mi w wykonaniu rzeczy na której zna się lepiej niż ja, zgodziła się. Jakiś czas temu zaprosiłem ją na ślub i wesele mojego kolegi, bardzo dobrze bawiliśmy się razem.
Jak podczas najbliższego spotkania wybadać jak jest z naszą relacją czy traktuje mnie jako potencjalnego partnera czy kolegę. Mam zapytać co sądzi o mnie, o naszej relacji ? Wtedy będę miał bardzo klarowną sytuację. Tylko czy nie będzie to zbyt bezpośrednie posunięcie i tylko odstraszy dziewczynę ? A może skoro nasze drogi jakoś się rozchodzą nie jest nam dane być razem. Może to szukanie na siłę drugiej połówki z obawy przed samotnością. Gesty, zachowane wskazuje na zainteresowanie  Dobranoc !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to nie szukanie drugiej połówki na siłę ?

O nic nie pytaj i póki co przestań analizować. Jeśli chcesz pchnąć to wszystko do przodu, to najzwyczajniej w świecie zintensyfikuj Wasze spotkania. Dopiero jeśli trafisz na mur, zacznij się martwić.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Czy to nie szukanie drugiej połówki na siłę ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024