Kłamstwo ma męskie nogi ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kłamstwo ma męskie nogi ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Kłamstwo ma męskie nogi ;)

Cześć.
Z góry zaznaczę, że moja historia nie jest niesamowita. Jest banalna i przewidywalna jak amerykańska opera mydlana, ale muszę się komuś wygadać po prostu.
Zacznę od początku, czyli od końca. Z panem X spotykałam się od lipca ubiegłego roku. Wpadłam jak śliwka w kompot, bo mało że fizycznie niesamowicie mnie kręcił, to jeszcze był inteligentny jak diabli, dziwny, gburowaty i zupełnie odstawał od reszty typowych facetów po 30tce. Seks nieziemski. Rozmowy na temat literatury, malarstwa, muzyki do białego rana. Tyle, że czasu na to niewiele. Wyciągałam go a to na drinka ze znajomymi a to na wycieczkę za miasto - nie. Ciągle nie i nie. On ludzi nie lubi, lubi dom i w zasadzie tyle. Nie powiem, to było tak nietypowe, że jeszcze bardziej mnie pociągało. Ale przyszedł maj a on nagle zwinął żagle. Ani be, ani me. Założył czapkę niewidkę i pa pa, właściwie bez pa pa. Nie powiem, pierwszy miesiąc był horrorem. Siedziałam wgapiona w ekran telefonu, czekając na telefon lub wiadomość, która miała nigdy nie nadejść. Kolejny miesiąc nielepszy. W sierpniu wyjechałam na wakacje, ale w głowie ciągle on. Z każdym dniem coraz bledszy, ale obecny na mojej orbicie.
Czasami życie pisze prześmieszne scenariusze. Wczoraj wyszłam wcześniej z pracy, żeby zrobić badania u lekarza medycyny pracy. Weszłam jeszcze po drobne zakupy do drogerii i dziarskim krokiem ruszyłam w stronę przystanku tramwajowego. Zbierało się na deszcz, ludzie spacerowali jak śnięte rybki. Przed wejściem na pasy biegała sobie wesoło dziewczynka, na oko 5 lat, chociaż nie wiem, nie znam się na tym. Za nią szedł tata. I ten tata na mój widok zaczął uporczywie, teatralnie kaszleć, chowając twarz w dłoniach. Aż się dziewczynka zmartwiła, że tata zaraz zejdzie na środku chodnika. Tak,tym tatą był właśnie on. Miałam ochotę wyciągnąć dopiero co zakupiony lakier do włosów i psiknąć mu między oczy, ale tylko na niego wymownie spojrzałam i przebiegłam przez przejście.
W środku gonitwa myśli. Już nie o tym, że ja taka biedna skrzywdzona, wytęskniona. Tylko o tym, że ten palant zapomniał wspomnieć, że ma córkę, no i z kimś tę córkę przecież ma. Byłam więc kochanką. Chociaż bywałam u niego w domu i w weekendy i na tygodniu. Ale słowem o tym fakcie nie pisnął. Gdyby nie niesamowity zbieg okoliczności, nadal wzdychałabym do księżyca za swoim królewiczem. A tak to właśnie kończę drugą butelkę wina i przysięgam sobie, że juz nigdy taka naiwna nie będę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłamstwo ma męskie nogi ;)

Tak slodko to napisalas,wiem ze Cie boli i przykro mi , ze sie przy czytaniu mimowolnie zasmialam ale Twoj styl pisania,podobny zreszta do Chmielewskiej tak na mnie zadzialal......
Na pocieszenie napisze tylko, ze jednak mialas od poczatku intuicje,ze cos nie teges i JEJ sie trzymaj, a pozatym dobrze ze bylas kochanka a nie jestes zona....
smile  hmm  sad

3

Ja to skomentuje w ten sposób plant jakich wiele.
Przez takich idiotów ja jako facet nie wiadomo jakbym się starał i próbował nawiązać sam kontakt chociaż żeby porozmawiać to kobieta jest z góry uprzedzona na każdą płeć przeciwna bo jakiś facet z osobowością gimnazjalnego gowniarza się zabawił i z ranił.
Ja sam twierdze ze w tych czasach 98.8% facetów to idioci i dobrzy cwaniacy. Co gorsza spotkałem kilka kobiet odkąd jestem sam i zawiodłem się bo kobiety powoli zaczynają czynić tak samo..

Reklama

4

Przez rok czasu bywałaś u niego w domu i nie zauważyłaś, że nie mieszka sam? I nic o nim nie wiedziałaś?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

Mistrz kamuflażu, hihi:)
Kaszleć głośno na ulicy, by, móc ukryć twarz w dłoniach.. big_smile
Pewnie trudno ukryć w domu ślady kobiety, a tym bardziej dziecka, więc pewnie to było inne mieszkanie..
A tak z ciekawości, nie kusiło Cię zapytać wprost o jego status?  Czy powinien być taki paragraf- jak wyłudzenie seksu poprzez ukrywanie stanu cywilnego ? wink

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink
Reklama

6

nie-głupia blondynka napisał/a:

Cześć.
Z góry zaznaczę, że moja historia nie jest niesamowita. Jest banalna i przewidywalna jak amerykańska opera mydlana, ale muszę się komuś wygadać po prostu.
Zacznę od początku, czyli od końca. Z panem X spotykałam się od lipca ubiegłego roku. Wpadłam jak śliwka w kompot, bo mało że fizycznie niesamowicie mnie kręcił, to jeszcze był inteligentny jak diabli, dziwny, gburowaty i zupełnie odstawał od reszty typowych facetów po 30tce. Seks nieziemski. Rozmowy na temat literatury, malarstwa, muzyki do białego rana. Tyle, że czasu na to niewiele. Wyciągałam go a to na drinka ze znajomymi a to na wycieczkę za miasto - nie. Ciągle nie i nie. On ludzi nie lubi, lubi dom i w zasadzie tyle. Nie powiem, to było tak nietypowe, że jeszcze bardziej mnie pociągało. Ale przyszedł maj a on nagle zwinął żagle. Ani be, ani me. Założył czapkę niewidkę i pa pa, właściwie bez pa pa. Nie powiem, pierwszy miesiąc był horrorem. Siedziałam wgapiona w ekran telefonu, czekając na telefon lub wiadomość, która miała nigdy nie nadejść. Kolejny miesiąc nielepszy. W sierpniu wyjechałam na wakacje, ale w głowie ciągle on. Z każdym dniem coraz bledszy, ale obecny na mojej orbicie.
Czasami życie pisze prześmieszne scenariusze. Wczoraj wyszłam wcześniej z pracy, żeby zrobić badania u lekarza medycyny pracy. Weszłam jeszcze po drobne zakupy do drogerii i dziarskim krokiem ruszyłam w stronę przystanku tramwajowego. Zbierało się na deszcz, ludzie spacerowali jak śnięte rybki. Przed wejściem na pasy biegała sobie wesoło dziewczynka, na oko 5 lat, chociaż nie wiem, nie znam się na tym. Za nią szedł tata. I ten tata na mój widok zaczął uporczywie, teatralnie kaszleć, chowając twarz w dłoniach. Aż się dziewczynka zmartwiła, że tata zaraz zejdzie na środku chodnika. Tak,tym tatą był właśnie on. Miałam ochotę wyciągnąć dopiero co zakupiony lakier do włosów i psiknąć mu między oczy, ale tylko na niego wymownie spojrzałam i przebiegłam przez przejście.
W środku gonitwa myśli. Już nie o tym, że ja taka biedna skrzywdzona, wytęskniona. Tylko o tym, że ten palant zapomniał wspomnieć, że ma córkę, no i z kimś tę córkę przecież ma. Byłam więc kochanką. Chociaż bywałam u niego w domu i w weekendy i na tygodniu. Ale słowem o tym fakcie nie pisnął. Gdyby nie niesamowity zbieg okoliczności, nadal wzdychałabym do księżyca za swoim królewiczem. A tak to właśnie kończę drugą butelkę wina i przysięgam sobie, że juz nigdy taka naiwna nie będę.

Jak sama napisałaś, historia banalna jak tysiące, na miliony innych. Od zawsze ludzie się oszukują i na zawsze już tak zostanie. Związki są tylko jednym z wielu aspektów życia w których ktoś cię oszuka. Nie koniecznie mężczyzna.
Ale z piciem uważaj. Dwie butelki wina to dobre jak ma się przynajmniej jedną pomocnicę, a najlepiej ze trzy kumpele. Samemu to bardzo niebezpieczna dawka.

7

Wcale nie jesteś głupią blondynką, ani naiwną. Trafiłaś na gnoja i tyle. Po prostu pech. Współczuję.
Nawet gdybyś chciała, to żadna mądrość ani rozsądek nie ochroni Cię przed takim padalcem. Zapomnij.

8

dokładnie facet nie jest nawet wart myślenia o nim

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Kłamstwo ma męskie nogi ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018