zdrada przed wyjazdem na wakacje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdrada przed wyjazdem na wakacje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Cześć, potrzebuję pomocy.
Dowiedziałam się o tym, że chłopak mnie zdradził. A za parę dni mamy jechać z parą przyjaciół na wakacje. Nie wiem, czy będziemy dalej razem, on nie wie, czego chce. Ja jestem gotowa mu wybaczyć, jeżeli obieca, że się zmieni, i że będzie o mnie walczył. Ale on nie wie, czy może żyć z tym co mi zrobił, a przynajmniej tak mówi. Gdy pytam, czy chce być ze mną czy nie, to mówi, że chyba tak, ale boi się że nie zapomnimy o tym co się stało. Najgorsze są te wakacje, które planowaliśmy ze znajomymi od 5 miesięcy. Są to wakacje które organizujemy sobie sami, więc na razie mamy tylko wykupiony nocleg. Gdyby nie te wakacje, to myślę, że rozstalibyśmy się, przynajmniej na jakiś czas, żeby sobie przemyśleć. Ale że wyjazd już w niedzielę, więc niecały tydzień odkąd  się dowiedziałam o zdradzie, nie ma za dużo czasu na myślenie. Co byście zrobili na moim miejscu? Pojechali? Znajomi bez nas na te wakacje nie pojadą, bo mieliśmy dzielić koszty przejazdu, a to daleka wycieczka samochodem. Nie wiem, co zrobić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Jeśli masz ochotę jechać, to jedź.

3

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Cyngli napisał/a:

Jeśli masz ochotę jechać, to jedź.


Mam ochotę jechać, ale sama nie pojadę, bo znów, koszty dzielone na trzy będą dla mnie za duże. Chodziło mi raczej o to, czy mamy jechać razem (osobno)? A poza tym, wiem też że oni chcieli jechać z naszą dwójką, bo lubią nas oboje, i chodziło o wyjazd w parach..

4

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Jeśli masz ochotę jechać, to jedź.


Mam ochotę jechać, ale sama nie pojadę, bo znów, koszty dzielone na trzy będą dla mnie za duże. Chodziło mi raczej o to, czy mamy jechać razem (osobno)? A poza tym, wiem też że oni chcieli jechać z naszą dwójką, bo lubią nas oboje, i chodziło o wyjazd w parach..

Jedź być może te wakacje pomogą wam w problemie.
Mnie mąż zdradził po 15 latach w grudniu. W grudniu był weekend po świętach pojechaliśmy do Poznania był czas żeby pobyć razem. W marcu znowu weekend w Wiśle, potem majówka w Austrii i teraz wakacje na Bałkanach. Na wyjazdach dużo się zapomina. Jeżeli jesteś w stanie mu wybaczyć to jedź i zobacz co czas przyniesie

5

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Skoro masz ochotę, to jedź.
On też niech jedzie. Nie musicie jechać koniecznie jako para.

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Ja  w styczniu mialam taka sytuacje. Facet rzucil mnie na Sylwestra a 5 stycznia mielismy poleciec w 4 do Izraela. Chcial tez jechac , mowil ze moze cos przemysli a poza tym on byl jedyna osoba posiadajaca karte kredytowej. Przez niego nie wynajelismy domku a spalismy po hostelach ,. Nie wypozyczylismy tez auta i z walizami poruszalismy sie komunikacja miejska .Z perspektywy czasu nie zaluje tego ,on zszedl sie z ex zona a ja zobaczylam Izrael. On siedzi teraz i pierdzi w stolek a moje zycie jest lepsze a zapoczatkowal to wlasnie smaotny wyjazd. Zdrady nie wybaczylabym nigdy, ale jest to Twoja decyzja .

7

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Jechać możesz skoro chcesz, może między Wami się ułoży. Natomiast jeżeli zdradzający po wyjściu zdrady na jaw mówi, że on nie wie, ze musi pomysleć itp to znaczy, że nie chce o ciebie walczyć, jak zdradzacz chce odbudować związek, naprawić relacje to robi to od razu bo tutaj nie ma się nad czym zastanawiać, albo się żałuje/ albo i nie, ale chce się być ze zdradzoną osobą, albo sie nie chce. Oczywiście chcenie zdradzacza jest mniej istotne niż to czy osoba zdradzona da mu szansę.

8

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
ewcia1307 napisał/a:
megi2410 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Jeśli masz ochotę jechać, to jedź.


Mam ochotę jechać, ale sama nie pojadę, bo znów, koszty dzielone na trzy będą dla mnie za duże. Chodziło mi raczej o to, czy mamy jechać razem (osobno)? A poza tym, wiem też że oni chcieli jechać z naszą dwójką, bo lubią nas oboje, i chodziło o wyjazd w parach..

Jedź być może te wakacje pomogą wam w problemie.
Mnie mąż zdradził po 15 latach w grudniu. W grudniu był weekend po świętach pojechaliśmy do Poznania był czas żeby pobyć razem. W marcu znowu weekend w Wiśle, potem majówka w Austrii i teraz wakacje na Bałkanach. Na wyjazdach dużo się zapomina. Jeżeli jesteś w stanie mu wybaczyć to jedź i zobacz co czas przyniesie

Co prawda jesteśmy razem krócej niż Wy, ale jednak 6 lat to też kawał czasu, którego szkoda. Ale właśnie chciałabym mu wybaczyć, jeśli on będzie chciał się starać. Może właściwie nawet lepiej, że jedziemy jeszcze z kimś, będziemy mogli sprawdzić, czy nam zależy..

9

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

cokolwiek postanowicie, nie wciągajcie znajomych w to, co między Wami jest wink
to taka drobna rada od drugiej strony.

10

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:
ewcia1307 napisał/a:
megi2410 napisał/a:

Mam ochotę jechać, ale sama nie pojadę, bo znów, koszty dzielone na trzy będą dla mnie za duże. Chodziło mi raczej o to, czy mamy jechać razem (osobno)? A poza tym, wiem też że oni chcieli jechać z naszą dwójką, bo lubią nas oboje, i chodziło o wyjazd w parach..

Jedź być może te wakacje pomogą wam w problemie.
Mnie mąż zdradził po 15 latach w grudniu. W grudniu był weekend po świętach pojechaliśmy do Poznania był czas żeby pobyć razem. W marcu znowu weekend w Wiśle, potem majówka w Austrii i teraz wakacje na Bałkanach. Na wyjazdach dużo się zapomina. Jeżeli jesteś w stanie mu wybaczyć to jedź i zobacz co czas przyniesie

Co prawda jesteśmy razem krócej niż Wy, ale jednak 6 lat to też kawał czasu, którego szkoda. Ale właśnie chciałabym mu wybaczyć, jeśli on będzie chciał się starać. Może właściwie nawet lepiej, że jedziemy jeszcze z kimś, będziemy mogli sprawdzić, czy nam zależy..

Dokładnie myślę tak samo. Uwierz mi jest mi bardzo ciężko, nadal nasze wspólne życie jest pod znakiem zapytania. Zawsze jak nie wyjdzie nam to sobie nie zarzucę, że nie walczyłam.
Trzymam za was kciuki

11

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Nirvanka87 napisał/a:

Jechać możesz skoro chcesz, może między Wami się ułoży. Natomiast jeżeli zdradzający po wyjściu zdrady na jaw mówi, że on nie wie, ze musi pomysleć itp to znaczy, że nie chce o ciebie walczyć, jak zdradzacz chce odbudować związek, naprawić relacje to robi to od razu bo tutaj nie ma się nad czym zastanawiać, albo się żałuje/ albo i nie, ale chce się być ze zdradzoną osobą, albo sie nie chce. Oczywiście chcenie zdradzacza jest mniej istotne niż to czy osoba zdradzona da mu szansę.

Właśnie dla mnie też, to że on musi przemyśleć, i nie chce od razu zacząć, tylko mówi, że potrzebuje czasu, jest trochę bez sensu i mówię mu to, że albo chce ze mną być, albo nie. Ale on tłumaczy to tym, że nie wie, czy chce ze mną być dla mojego dobra.. Nie wiem, czy on nie ma odwagi ze mną po prostu szczerze zerwać, tylko woli mnie zwodzić.  I własnie boję się tego, że pojedziemy, ja będę myślała, że on chce to naprawić, a on pojedzie tylko dlatego, że jak mówi, zasłużyłam na takie wakacje. I po powrocie jednak powie, że nie chce być razem. Wiem, że mogę jechać i się bawić, ale nie wiem, czy w ogóle te wakacje będą odpoczynkiem, czy tylko ciągłym zamartwianiem się.. Chociaż i tak nie będę szczęśliwa na urlopie, jeśli nie wyjadę, więc może lepiej jechać, nie czuć się do końca dobrze,ale jednak zobaczyć parę ładnych rzeczy, wygrzać się w słońcu..... Najgorzej, że ten wyjazd już za parę dni, i teraz głupio nawet z niego zrezygnować..

12

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Przecież on cie zdradził, po pierwsze nie kocha Cie, po drugie jest kłamcą. Ja bym nie jechał nigdzie z nim, urwał kontakt.

13

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Lady Loka napisał/a:

cokolwiek postanowicie, nie wciągajcie znajomych w to, co między Wami jest wink
to taka drobna rada od drugiej strony.

No właśnie wiem o tym.. I też dlatego ty, bardziej jest mi ciężko, bo wiem, że ja jestem na ogół bardzo emocjonalna, a teraz to już w ogóle mam takie uczucia w sobie, że wiem,że będzie mi jeszcze ciężej.
A myślisz, że wspominać w ogóle o tym, że mamy jakiś kryzys, czy udawać, że jest okej?

14

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
puchaty34 napisał/a:

Przecież on cie zdradził, po pierwsze nie kocha Cie, po drugie jest kłamcą. Ja bym nie jechał nigdzie z nim, urwał kontakt.

Szkoda mi tylko tego, że przez to przyjaciele też będą mieli zepsuty urlop. Bo nie pojadą nigdzie... A poza tym wiem, że jestem naiwniarą, ale nie jest to dla mnie takie oczywiste, jak piszesz.

15 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-08-23 11:18:20)

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Niestety, ale jest oczywiste i bardzo proste. Wrócisz do niego, nauczysz go, że może cię zdradzać bez konsekwencji, przestanie Cie szanować. To jest już koniec. Dla mnie by przynajmniej był. Związek można ratować po zdradzie małżeńskiej, z jakimś stażem, gdzie wchodzą już inne kwantyfikatory. Wy jesteście na początku znajomości, taka zdrada oznacza tylko jedno, nie kocha Cię.

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:
puchaty34 napisał/a:

Przecież on cie zdradził, po pierwsze nie kocha Cie, po drugie jest kłamcą. Ja bym nie jechał nigdzie z nim, urwał kontakt.

Szkoda mi tylko tego, że przez to przyjaciele też będą mieli zepsuty urlop. Bo nie pojadą nigdzie... A poza tym wiem, że jestem naiwniarą, ale nie jest to dla mnie takie oczywiste, jak piszesz.

Ja dokladnie tak samo uwazam i dokladnie to samo zrobilam. On Cie nie szanuje ...zdradzil Cie i ma czelnosc jechac z Toba na wakacje. Moja rada jest taka , ze zacznij szanowac sama siebie bo od niego i tak szacunku nigdy juz nie uzyskasz.. Nawet jak bedziecie jakims cudem razem , juz nigdy nie bedzie to udany zwiazek . W ogole nie mieszcza mi sie w glowie takie rozkminy... chlopak mnei zdradzil, ale zal wakacji...
Powiedz znajomym co sie stalo , raczej zrozumieja.

17

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
ewcia1307 napisał/a:
megi2410 napisał/a:
ewcia1307 napisał/a:

Jedź być może te wakacje pomogą wam w problemie.
Mnie mąż zdradził po 15 latach w grudniu. W grudniu był weekend po świętach pojechaliśmy do Poznania był czas żeby pobyć razem. W marcu znowu weekend w Wiśle, potem majówka w Austrii i teraz wakacje na Bałkanach. Na wyjazdach dużo się zapomina. Jeżeli jesteś w stanie mu wybaczyć to jedź i zobacz co czas przyniesie

Co prawda jesteśmy razem krócej niż Wy, ale jednak 6 lat to też kawał czasu, którego szkoda. Ale właśnie chciałabym mu wybaczyć, jeśli on będzie chciał się starać. Może właściwie nawet lepiej, że jedziemy jeszcze z kimś, będziemy mogli sprawdzić, czy nam zależy..

Dokładnie myślę tak samo. Uwierz mi jest mi bardzo ciężko, nadal nasze wspólne życie jest pod znakiem zapytania. Zawsze jak nie wyjdzie nam to sobie nie zarzucę, że nie walczyłam.
Trzymam za was kciuki

Właśnie z tą walką, to mam takie samo podejście. I wiem, że życie po takim czymś nie wróci od razu do normalności i długo nie będzie tak, jak dawniej,ale ja chcę spróbować.. Dziękuję za miłe słowa.

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

ale co innego jak proba dotyczy malozonkow, majacych staz malzenski i dziecko a co innego jak facet robi sobie skok w bok... Ty masz lepsza sytuacje bo mozesz to zakoczyc. Nigdy nie zrozumiem kobiet , ktore " walcza" o tego typu facetow.

19

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

To jedź i zero seksu przez cały wyjazd. Przekonasz się, czy cię kocha.

20

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Ale koleżanko o co Ty chcesz walczyć? Przecież on swoją postawą po tym jak się dowiedziałaś dobitnie pokazuje, że mu na dalszym związku nie zależy. Chce się rozstać dla Twojego dobra? Dobre sobie smile Nie chce z Tobą być ale nie ma jaj żeby powiedzieć wprost. Na razie liczy, że go wyręczysz. Szanuj się trochę.

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Nie pojechałabym. Zastanów się, czyje samopoczucie jest dla Ciebie ważniejsze, Twoje czy znajomych?
Oni mogą jechać z (jeszcze) Twoim facetem, Ty nie musisz.
Na Twoim miejscu pojechałabym gdzieś sama, wyciszyć emocje i nabrać dystansu, by po powrocie zakończyć związek z nielojalnym Partnerem.

22

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
natalia.zapotoczna napisał/a:
megi2410 napisał/a:
puchaty34 napisał/a:

Przecież on cie zdradził, po pierwsze nie kocha Cie, po drugie jest kłamcą. Ja bym nie jechał nigdzie z nim, urwał kontakt.

Szkoda mi tylko tego, że przez to przyjaciele też będą mieli zepsuty urlop. Bo nie pojadą nigdzie... A poza tym wiem, że jestem naiwniarą, ale nie jest to dla mnie takie oczywiste, jak piszesz.

Ja dokladnie tak samo uwazam i dokladnie to samo zrobilam. On Cie nie szanuje ...zdradzil Cie i ma czelnosc jechac z Toba na wakacje. Moja rada jest taka , ze zacznij szanowac sama siebie bo od niego i tak szacunku nigdy juz nie uzyskasz.. Nawet jak bedziecie jakims cudem razem , juz nigdy nie bedzie to udany zwiazek . W ogole nie mieszcza mi sie w glowie takie rozkminy... chlopak mnei zdradzil, ale zal wakacji...
Powiedz znajomym co sie stalo , raczej zrozumieja.

Tylko też chciałam jechać na takie wakacje, pierwszy raz za granicę tak na prawdę, do "ciepłego kraju". I teraz przez to mam nie jechać? Mam karać siebie?

23

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Pokręcona Owieczka napisał/a:

Nie pojechałabym. Zastanów się, czyje samopoczucie jest dla Ciebie ważniejsze, Twoje czy znajomych?
Oni mogą jechać z (jeszcze) Twoim facetem, Ty nie musisz.
Na Twoim miejscu pojechałabym gdzieś sama, wyciszyć emocje i nabrać dystansu, by po powrocie zakończyć związek z nielojalnym Partnerem.

Oczywiście, że ważne jest dla mnie moje samopoczucie, a nie znajomych. Ale cieszyłam się i czekałam na te wakacje, więc szkoda mi tych wszystkich przygotowań. Dziękuję za radę

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:

[

Tylko też chciałam jechać na takie wakacje, pierwszy raz za granicę tak na prawdę, do "ciepłego kraju". I teraz przez to mam nie jechać? Mam karać siebie?

no tak , pojechac z chlopakiem , ktory Cie nie kocha i przespal sie na boku z inna to jest nagroda.

25

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
absencjaa napisał/a:

Ale koleżanko o co Ty chcesz walczyć? Przecież on swoją postawą po tym jak się dowiedziałaś dobitnie pokazuje, że mu na dalszym związku nie zależy. Chce się rozstać dla Twojego dobra? Dobre sobie smile Nie chce z Tobą być ale nie ma jaj żeby powiedzieć wprost. Na razie liczy, że go wyręczysz. Szanuj się trochę.

No właśnie i jeśli nie chce ze mną być, to chciałabym, żeby miał odwagę to powiedzieć, a nie zbywać i czekać aż się z czasem samo zrobi..

26

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Wiesz ludzie śluby odwołują z powodu zdrady, zatem wyjazd to jest mały pikuś, musisz się po prostu zastanowić co jest dla Ciebie ważniejsze.
Ja gdybym była w Twojej sytuacji nie jechałabym, zerwała już teraz, pojechałabym gdzieś sama, lub z dobrą przyjaciółką, odcięła się, zrelaksowała i  przede wszystkim dobrze się bawiła. Pamiętaj klin klinem w mojej opinii to najlepsze lekarstwo, nie od razu nowy związek czy seks, ale flirt, poczucie sie atrakcyjna w oczach innych facetów, to pomaga smile

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Megi, jeszcze niejedne wakacje przed Tobą smile
Zastanów się, jakie będziesz miała z nich wspomnienia?
On daje Ci sygnały, które wskazują, że nie będzie walczyć. Prawdopodobnie też jedzie tylko dlatego, że były planowane, a po powrocie powie Ci, że nic z tego  nie będzie, bo zakochał się w innej. Do końca życia tamto miejsce, będzie Ci się źle kojarzyć.
Odpuść.

28

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

A ja bym zrobiła wiecie co? Porozmawiała z tymi znajomymi, jaka jest sytuacja, poszukała jakiejś koleżanki czy nawet kolegi - a może oni znają - i powiedziała chłopakowi "sorki, stary, ale Ty nie jedziesz". Wiem, że wyjazd już za chwilę, ale jest sporo osób, które wyjadą gdzieś w ten sposób na full spontanie. Wtedy wygrywają ci, którym się należy - Autorka jedzie na wakacje, znajomi jadą na wakacje, ktoś dodatkowy korzysta i też jedzie na wakacje - a zdradzający facet zostaje w domciu i ma czas na zastanawianie się, czy chce, czy nie chce i ogólnie o co mu kaman. A na dłuższą metę - weź, Autorka, olej gościa, który Ciebie ewidentnie olewa.

29

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
santapietruszka napisał/a:

A ja bym zrobiła wiecie co? Porozmawiała z tymi znajomymi, jaka jest sytuacja, poszukała jakiejś koleżanki czy nawet kolegi - a może oni znają - i powiedziała chłopakowi "sorki, stary, ale Ty nie jedziesz". Wiem, że wyjazd już za chwilę, ale jest sporo osób, które wyjadą gdzieś w ten sposób na full spontanie. Wtedy wygrywają ci, którym się należy - Autorka jedzie na wakacje, znajomi jadą na wakacje, ktoś dodatkowy korzysta i też jedzie na wakacje - a zdradzający facet zostaje w domciu i ma czas na zastanawianie się, czy chce, czy nie chce i ogólnie o co mu kaman. A na dłuższą metę - weź, Autorka, olej gościa, który Ciebie ewidentnie olewa.

o tym nie pomyślałam- bardzo dobry patent smile

30

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
santapietruszka napisał/a:

A ja bym zrobiła wiecie co? Porozmawiała z tymi znajomymi, jaka jest sytuacja, poszukała jakiejś koleżanki czy nawet kolegi - a może oni znają - i powiedziała chłopakowi "sorki, stary, ale Ty nie jedziesz". Wiem, że wyjazd już za chwilę, ale jest sporo osób, które wyjadą gdzieś w ten sposób na full spontanie. Wtedy wygrywają ci, którym się należy - Autorka jedzie na wakacje, znajomi jadą na wakacje, ktoś dodatkowy korzysta i też jedzie na wakacje - a zdradzający facet zostaje w domciu i ma czas na zastanawianie się, czy chce, czy nie chce i ogólnie o co mu kaman. A na dłuższą metę - weź, Autorka, olej gościa, który Ciebie ewidentnie olewa.

Właśnie też coraz bardziej zaczynam tak myśleć, że to najlepsze rozwiązanie, tym bardziej, że dwie osoby z bliskiego otoczenia, z którymi rozmawiałam, dały mi taką radę  . Chcę pojechać, a to też są znajomi, z którymi lubię spędzać czas więc myślę, że warto im powiedzieć co się wydarzyło, i myślę, że też będą chcieli mi pomóc. Dzięki za radę wink

31

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Pokręcona Owieczka napisał/a:

Megi, jeszcze niejedne wakacje przed Tobą smile
Zastanów się, jakie będziesz miała z nich wspomnienia?
On daje Ci sygnały, które wskazują, że nie będzie walczyć. Prawdopodobnie też jedzie tylko dlatego, że były planowane, a po powrocie powie Ci, że nic z tego  nie będzie, bo zakochał się w innej. Do końca życia tamto miejsce, będzie Ci się źle kojarzyć.
Odpuść.

Postaram się może jednak nie odpuścić tych wakacji, ale odpuścić jego. Dzięki za radę

32 Ostatnio edytowany przez Realista (2018-08-23 14:21:20)

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:
Pokręcona Owieczka napisał/a:

Megi, jeszcze niejedne wakacje przed Tobą smile
Zastanów się, jakie będziesz miała z nich wspomnienia?
On daje Ci sygnały, które wskazują, że nie będzie walczyć. Prawdopodobnie też jedzie tylko dlatego, że były planowane, a po powrocie powie Ci, że nic z tego  nie będzie, bo zakochał się w innej. Do końca życia tamto miejsce, będzie Ci się źle kojarzyć.
Odpuść.

Postaram się może jednak nie odpuścić tych wakacji, ale odpuścić jego. Dzięki za radę


Przecież doskonale wiesz, że jak Cię raz zdradził to jest duże prawdopodobieństwo, że znów to zrobi, a prawie pewne. Człowiek z zasadami nie zdradza. Jestem zaskoczony Twoją reakcją, chyba chce z Tobą być xD Tutaj żadnej walki o Ciebie i żeby mu zależało nie widzę.

Może zorganizuj kogoś innego za niego znajomą lub znajomego.

33

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
Realista napisał/a:
megi2410 napisał/a:
Pokręcona Owieczka napisał/a:

Megi, jeszcze niejedne wakacje przed Tobą smile
Zastanów się, jakie będziesz miała z nich wspomnienia?
On daje Ci sygnały, które wskazują, że nie będzie walczyć. Prawdopodobnie też jedzie tylko dlatego, że były planowane, a po powrocie powie Ci, że nic z tego  nie będzie, bo zakochał się w innej. Do końca życia tamto miejsce, będzie Ci się źle kojarzyć.
Odpuść.

Postaram się może jednak nie odpuścić tych wakacji, ale odpuścić jego. Dzięki za radę


Przecież doskonale wiesz, że jak Cię raz zdradził to jest duże prawdopodobieństwo, że znów to zrobi, a prawie pewne. Człowiek z zasadami nie zdradza. Jestem zaskoczony Twoją reakcją, chyba chce z Tobą być xD Tutaj żadnej walki o Ciebie i żeby mu zależało nie widzę.

Może zorganizuj kogoś innego za niego znajomą lub znajomego.

Tak wiem, widzę jego zachowanie. Bardziej chodziło mi o to, że nie wiem co z tym wyjazdem..

34

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

A rzeczywiście powiedzieć znajomym, czy lepiej zrezygnować z wyjazdu nic nie mówiąc?

35

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje
megi2410 napisał/a:

A rzeczywiście powiedzieć znajomym, czy lepiej zrezygnować z wyjazdu nic nie mówiąc?

Jeśli chcesz stracić znajomych, to zrezygnuj z wyjazdu nic nie mówiąc...

36

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

Ja bym na pewno nie pojechała.
Po pierwsze, nie mogłabym patrzeć na gościa, który mnie zdradził.
Po drugie, wkurzałaby mnie zakochana para w moim towarzystwie, kiedy ja przeżywam koniec związku.

Ja bym się na takich wakacjach męczyła, a miejsce, w którym bym była, na zawsze źle się kojarzyło. Najlepiej od razu powiedzieć znajomym, może uda im się znaleźć inną parę.

37 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-08-23 16:46:04)

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

A ja bym właśnie pojechała, tylko bez chłopaka. Dla mnie byłaby to fantastyczna sprawa, żeby umysł zająć czymś innym i łatwiej o chłopaku zapomnieć smile Gdybym została w domu, to dołowałabym się podwójnie - nie dość, że mnie facet zdradził, to jeszcze nie pojechałam na wymarzone wakacje... a już w ogóle, jak on by pojechał i miał fajne wakacje, a ja nie big_smile Ale każdy jest inny i inaczej trawi emocje smile

38

Odp: zdrada przed wyjazdem na wakacje

A nie możesz wziąć koleżanki zamiast niego? Przecież on cię zdradził! Serio chcesz ciągnąć coś takiego??

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdrada przed wyjazdem na wakacje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024