on ciagle zagląda na moj profil - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » on ciagle zagląda na moj profil

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: on ciagle zagląda na moj profil

witam, jestem na jednym z  portali randkowych i zauważyłam ze jeden chłopak ciągle zagląda na mój profil  nic przy tym nie pisząc, raz jedynie udało nam się chwile porozmawiać ale on urwał rozmowe,
po czym znowu co jakiś czas zagląda i zgląda,  podpowiedzcie jak/czy go zaczepić czy dac sobie spokoj, z czego wynika fakt ze faceci notorycznie oglądają profil ale nic za tym nie idzie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: on ciagle zagląda na moj profil

Jeżeli próbowałaś zainicjować rozmowę, którą urwał to jego motywy są conajmniej dziwne. Być może pociągasz go fizycznie i wchodzi, żeby sobie popatrzeć. Ja bym odpuściła. Jednak jeżeli Tobie to przeszkadza zablokuj tego pana.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

3 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-08-21 15:57:21)

Odp: on ciagle zagląda na moj profil

Siedzi sobie i mu się nudzi, to zagląda na wszystkie profile, jakie mu się nawiną... nawet pewnie nie pamięta, że z Tobą konkretnie rozmawiał...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » on ciagle zagląda na moj profil

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021