Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Hopa (2018-08-02 08:20:40)

Temat: Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(

Witam pracuje w tej pracy ponad tydzień, zajmuje się montażem,takie tam zajęcie głównie na tym dziale co ja pracują faceci..Na początku był miły, uśmiechał się ,ja pracowałam,zawsze na swoim stanowisku. Jedynie jak potrzebowałam pójść do ubikacji to szlam.Z początkiem wszyscy mnie chwalili bo mialam wysoką normę jak na początek. Potem norma mi spadła bo nie dam rady zapieprzac jak inni którzy mają 20 lat praktyki.. Ten szef od kilku dni jakiś niemiły się zrobił..Mam okres próbny, więc logiczne że jeszcze nie mam takiej precyzji.. Zrobił sie oschły w stosunku do mnie jak się wkurzyłam to podniosłam na niego głos i nagle zrobił się miły a potem zapytał czy przyjdę jutro z uśmiechem na twarzy,.. Następnego dnia przyszłam i znów jakieś spięcie nastało między nami.. Mógłby być zły jakbym się obijała chodziła na plotki czy nie pracowała . A ja jestem dość nieśmiała i daje sobą pomiatać.. Wczoraj pracowałam z jednym kolegą z pracy i trochę gadaliśmy on mi pokazywał co i jak mam robić.. Zawsze się szefa pytałam ale z racji że jakiś sceptycznie nastawiony do mnie to go unikam jak ognia i traktuje jak powietrze. Dziś znowu idę i aż mam ściśnięte gardło i jestem pełna obaw. Jak mam zacząć z Nim rozmowę,żeby zapytać o co mu chodzi? Dlaczego ten szef jest taki chamski w stosunku do mnie? Powie mi ktoś o co MOZE mu chodzic? : Skąd to zachowanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(

Podniosłaś głos na szefa? Nie powinno się głosu na nikogo w pracy podnosić.

Powodów, aby miał zły humor może być 1000 różnych, pokłócił się z żoną, matką, teściową, kochanką,  upadło biuro podróży, z którego miał jechać na wycieczkę.
Nie powinnaś odbierać tego w ten sposób, że coś robisz źle. Skoro Ty się angażujesz i wkładasz pracę, to nie masz się o co martwić.
Natomiast jak zaczniesz podnosić głos na szefa, to wtedy możesz mieć problemy.

3

Odp: Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(
Lady Siggy napisał/a:

Podniosłaś głos na szefa? Nie powinno się głosu na nikogo w pracy podnosić.

Powodów, aby miał zły humor może być 1000 różnych, pokłócił się z żoną, matką, teściową, kochanką,  upadło biuro podróży, z którego miał jechać na wycieczkę.
Nie powinnaś odbierać tego w ten sposób, że coś robisz źle. Skoro Ty się angażujesz i wkładasz pracę, to nie masz się o co martwić.
Natomiast jak zaczniesz podnosić głos na szefa, to wtedy możesz mieć problemy.

To nawet nie szef bo normalnie pracuję jak inni,tylko bardziej brygadzista. Jest dla mnie nie miły i czasem kpi ze mnie. Widzi że jestem nieśmiała i chyba chce mi zrobić nazłość bym poczuła się urażona.W końcu nie wytrzymałam i zmieniłam ton na wyższy i opryskliwie mu odpowiedziałam. Mam dosc

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018