Koleżanka z serwisu randkowego - proszę szanowne panie pomóżcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Koleżanka z serwisu randkowego - proszę szanowne panie pomóżcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

1 Ostatnio edytowany przez morthi (2018-07-13 23:46:53)

Temat: Koleżanka z serwisu randkowego - proszę szanowne panie pomóżcie

Witam mam oto taki problem, otóż posiadam konto w serwisie randkowym. Zobaczyłem tam koleżankę w sumie to nie wiem czy to można tak nazwać, ponieważ widzieliśmy się jakieś dwa lata temu na imprezie, moja znajoma ją zaprosiła i w sumie to tylko znaliśmy się z tej imprezy. Trzy tygodnie temu zauważyłem że założyła konto na tym portalu randkowym, od razu do niej napisałem, i sobie rozmawialiśmy aż w końcu w sumie to ona pierwsza zaproponowała odnowienie znajomości. Wiec ja od razu zaproponowałem jej spotkanie, zgodziła się wiec zabrałem ją na jedzonko i potem jeszcze pogadaliśmy sobie u mnie w samochodzie, tylko jestem na siebie mega zły bo na tym spotkaniu byłem tak zestresowany że uciekał mi wzrok gdzieś do okola, ale starłem się także patrzeć jej prosto w oczy. Lecz nie było to dość długo ona zawsze się uśmiechała jak się spojrzałem w jej oczy, no i na koniec spotkania zaprosiłem ją do parku rozrywki. Także się zgodziła pojechaliśmy z moimi znajomymi w sumie nie znała nikogo, ale się zgodziła. Gdy jechaliśmy jak moi znajomi pospali się na tyle bo droga trwała prawie 7 godzin w jedna stronę, to cały czas rozmawialiśmy i było super wspomniała w rozmowie że trochę się boi wejść na te wszystkie kolejki, to powiedziałem jej że będzie siadała sobie zemną i potrzymam ją za rękę aby się mniej bała. I tak było na pierwszej kolejce powiedziałem jej aby podała mi rękę to ją potrzymam, i podała na kolejnych kolejkach już w sumie ja tylko wyciągałem rękę nie mówiłem nic a ona sama podawała. Potem na powrocie tak samo moi znajomi pospali się a ja z nią tak się zagadałem że nie wiem kiedy przejechaliśmy prawie 400 km. Potem już jak się obudzili to znowu było milczenie, po tym jak zostawiłem znajomych w domu odwoziłem ją i znowu zaczęła się rozmowa. Zapytała mnie co z pieniążkami bo ja płaciłem za wszystko, ja nie wziąłem od niej nic i powiedziałem że ja zapraszałem to ja płacę. Zauważyłem że zrobiło się jej bardzo głupio i chciała się jakoś odwdzięczyć ale na tym zostało bo dojechaliśmy już pod jej domu. Pożegnaliśmy się całusem w policzek i tyle, a teraz w sumie ona ani razu nie odezwała się sama zawsze ja się odzywałem i zapraszałem. Ostatnio tez po tej podróży sam się odezwałem i zaproponowałem spotkanie. Powiedziała że jasne możemy się spotkać, w następnym tygodniu, ale często odpisuje po dłuższym czasie nie od razu i nigdy nie zaczęła pisać sama. Nie wiem jak mam to rozumieć bo mi zaczęło zależeć i nie wiem co mam zrobić, czy coś jej powiedzieć ze nie jest dla mnie obojętna bo widzę się z nią za kilka dni.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koleżanka z serwisu randkowego - proszę szanowne panie pomóżcie

Co ludzie mają z tym odpisywaniem? To nie gimnazjum, ludzie mają pracę, obowiązki w domu, jakieś pasje i znajomych. Skoro gadacie na spotkaniach to wszystko ok

3

monika1906 napisał/a:

Co ludzie mają z tym odpisywaniem? To nie gimnazjum, ludzie mają pracę, obowiązki w domu, jakieś pasje i znajomych. Skoro gadacie na spotkaniach to wszystko ok

Jasnę ja to wszystko rozumiem tylko mam wrażenie że ona chce się spotkać bo czuję się winna mi pięniadze i nie wiem czy zainsynuować jej na spotkaniu cokolwiek że nie jest mi obojętna ?

Reklama

4

morthi napisał/a:
monika1906 napisał/a:

Jasnę ja to wszystko rozumiem tylko mam wrażenie że ona chce się spotkać bo czuję się winna mi pięniadze i nie wiem czy zainsynuować jej na spotkaniu cokolwiek że nie jest mi obojętna ?

To skoro rozumiesz, to po co się martwisz tym jej odpisywaniem?
Widzieliście się 2 razy? Nie znam kobiety musisz wyczuć. W waszych rozmowach był jakiś flirt?

5

Flirt sam w sobie to nie zbyt widzieliśmy się w sumie 3 razy na 4 jesteśmy umówieni chyba że weźmiemy pod uwagę właśnie to trzymanie za rękę zgodę na wyjazd i spojrzenia z jej strony które ja spiepszyłem

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez balin (2018-07-14 09:59:55)

Kolego problem tutaj jest taki, że za faceta masz robić ty. Za bardzo ci zależy, jesteś napalony jak dzik na szyszki. Chcesz w tym układzie odwalać 90% działania. Daj jej troche podziałać, obserwuj. Może to nie jest taki ideał i gwizdka z nieba jak Ci się zdaje.
Nie odpisuje trudno. Może tak jak napisali powyzej, jest zajęta, może pracuje, może ma kogoś innego na oku.
A jeszcze jedno. Skoro sam uważasz, że coś spieprzyłeś, to faktycznie spieprzyłeś i nic tego nie zmieni. Jak dla mnie poza zbytnim napalaniem i spieprzeniem sobie priorytetów życiowych niczego nie skopałeś.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

7

balin napisał/a:

Kolego problem tutaj jest taki, że za faceta masz robić ty. Za bardzo ci zależy, jesteś napalony jak dzik na szyszki. Chcesz w tym układzie odwalać 90% działania. Daj jej troche podziałać, obserwuj. Może to nie jest taki ideał i gwizdka z nieba jak Ci się zdaje.
Nie odpisuje trudno. Może tak jak napisali powyzej, jest zajęta, może pracuje, może ma kogoś innego na oku.

Dla tego ostatnia rozmowa została na tym że mamy się spotkać i ma dać znać kiedy będzie miała czas dlatego od 2 dni w sumie jest cisza jak ja się nie odzywam

8

morthi napisał/a:
balin napisał/a:

Dla tego ostatnia rozmowa została na tym że mamy się spotkać i ma dać znać kiedy będzie miała czas dlatego od 2 dni w sumie jest cisza jak ja się nie odzywam

Czyli głownie piszesz Ty czy ona napisała do Ciebie kiedyś pierwsza? Generalnie da się wyczuć czy ktoś pisze z zainteresowaniem czy olewczo, gdy olewam faceta i chce zeby się odczepił odpisuje mu bardzo krótko i odpisuję od razu, to że ktoś odpisuje z zainteresowaniem, ale po czasie znaczy jedynie, że coś robił

9

No to przyjmij do wiadomości, że nie ma czasu. Jak widać ona o wiele mniej się napaliła niż Ty. Wyznawanie jej uczuć teraz, pokaże jej znowu żeś napaleniec.

10

balin napisał/a:

No to przyjmij do wiadomości, że nie ma czasu. Jak widać ona o wiele mniej się napaliła niż Ty. Wyznawanie jej uczuć teraz, pokaże jej znowu żeś napaleniec.

Dlaczego mniej się napaliła? Spotykają się jak dla mnie jest ok, nie każdy lubi pisać ciągle smsy o dupie maryni lub na fb

11

Raz czy dwa w sumie mówiła ze miała napisać ale ją ubiegłem  a co do wiadomości to jak zaczniemy pisać to są to wiadomości na które jestem w stanie się odnieść bo są pełnymi zdaniami i dość rozwinięte

12

Tak wiem jestem bardzo w gorącej wodzie kąpany plus moje doświadczenie jest marne w tych ssprawach

13

monika1906 napisał/a:
balin napisał/a:

Dlaczego mniej się napaliła? Spotykają się jak dla mnie jest ok, nie każdy lubi pisać ciągle smsy o dupie maryni lub na fb

Uwierz mi kobiety to kochają. smile

14

monika1906 napisał/a:
balin napisał/a:

Właśnie boję się że te spotkania wynikają z tego że czuje się mi coś winna

15

morthi napisał/a:

Raz czy dwa w sumie mówiła ze miała napisać ale ją ubiegłem  a co do wiadomości to jak zaczniemy pisać to są to wiadomości na które jestem w stanie się odnieść bo są pełnymi zdaniami i dość rozwinięte

No właśnie ubiegłeś ją, bo Ty należysz do ludzi, wg których częsty kontakt świadczy o zainteresowaniu, a gdy go nie ma uważasz, że nie zależy i chciałbyś pisać non stop, o ile na początku znajomości to fajne, to po kilku tygodniach jest męczące i ja osobiście wtedy mniej się odzywam żeby wrócić do innego życia. Spotykałam się z facetem, który miał pretensje, że zbyt rzadko do niego piszę, podobał mi się, ale to męczące ciągle wisieć z telefonem w ręce. To, że nie odzywam się do faceta, bo oglądam serial, a mogłabym się odezwać skoro mam czas, nie znaczy, że mi nie zależy, ale każdy chce odpocząć czy się wyluzować

16

balin napisał/a:
monika1906 napisał/a:
balin napisał/a:

Jestem kobietą i jak mówię spotykałąm się z facetem, który chciał takiego codziennego odzywania się, o ile przez 2-3 tygodnie było to fajne, to później męczące. A faceci lubią tak ciągle pisać?

17

balin napisał/a:
monika1906 napisał/a:

Jakieś wyniki badań na ten temat przedstawisz czy tylko tak sobie pleciesz? big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

18

Ale ja naprawdę nie pisze zbyt często do niej tak mniej więcej gdzieś co dwa dni tylko jedynie po tym wyjeździe napisałem następnego dnia jak się czuje po tak długiej podróży i tym podobne no i zaproponowałem spotkanie

19 Ostatnio edytowany przez monika1906 (2018-07-14 10:29:54)

morthi napisał/a:

Ale ja naprawdę nie pisze zbyt często do niej tak mniej więcej gdzieś co dwa dni tylko jedynie po tym wyjeździe napisałem następnego dnia jak się czuje po tak długiej podróży i tym podobne no i zaproponowałem spotkanie

Czyli napiszesz w poniedziałek, następna wiadomość w środę? I ile w czasie takiej rozmowy wiadomości wymieniacie w ciągu dnia? Spotkaj się z nią, a potem się nie odzywaj, zobaczysz czy się odezwie. Chociaż moim zdaniem niepotrzebnie się przejmujesz jeśli chętnie z Tobą pisze i to długie wiadomości, kontynuuje rozmowę to ok, gdyby odpisywała krótko od niechcenia, to miałbyś podstawy twierdzić, że nie chce z Tobą pisać

20

Spotykania mogą wynikać z tego, że ona chce poobserwować jaki jesteś i jak się zachowujesz, kiedy jesteście tylko we dwoje.
Bez paczki twoich znajomych na karku, bez kolejek górskich, bez telefonów, fejsbuków i innych współczesnych gówien.
Ochłoń i poluzuj gumę trochę, daj jej odetchnąć i pozwól, żeby to co od niej chcesz wyszło naturalnie. Spokojnie, wszystko w swoim czasie.
Nie wszystkim laskom imponują pajace przeskakujący nerwowo z nogi na nogę, bo pięć minut na dupie w spokoju nie usiedzą.
Niektóre wolą ciszę, spokój i spotkania w nieco bardziej kameralnej atmosferze, przynajmniej na samym początku znajomości.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

21

monika1906 napisał/a:
morthi napisał/a:

Czyli napiszesz w poniedziałek, następna wiadomość w środę? I ile w czasie takiej rozmowy wiadomości wymieniacie w ciągu dnia? Spotkaj się z nią, a potem się nie odzywaj, zobaczysz czy się odezwie

Jak napisałem ostatnio no to o 16 gdzieś tak mniej więcej po godzinie dostałem odzew potem co pół godziny i po 22 pisaliśmy już normalnie potem poszła spać wiec nie narzucałem się ładnie się porzegnałem i czekam

22

morthi napisał/a:
monika1906 napisał/a:
morthi napisał/a:

Czyli napiszesz w poniedziałek, następna wiadomość w środę? I ile w czasie takiej rozmowy wiadomości wymieniacie w ciągu dnia? Spotkaj się z nią, a potem się nie odzywaj, zobaczysz czy się odezwie

Jak napisałem ostatnio no to o 16 gdzieś tak mniej więcej po godzinie dostałem odzew potem co pół godziny i po 22 pisaliśmy już normalnie potem poszła spać wiec nie narzucałem się ładnie się porzegnałem i czekam

No to ja nie wiem w czym problem, ja czasami odpisuje facetowi po 3 h, a on mi po 5h i nie widzę w tym problemu ani on. Nawet gdyby nie odpisała przez cały dzień to żaden problem, a mówią, że to kobiety są bluszczami. Serio dobrze faceci Ci radzą, wyluzuj, niech to się toczy na spokojnie

23

monika1906 napisał/a:
morthi napisał/a:
monika1906 napisał/a:

No to ja nie wiem w czym problem, ja czasami odpisuje facetowi po 3 h, a on mi po 5h i nie widzę w tym problemu ani on. Nawet gdyby nie odpisała przez cały dzień to żaden problem, a mówią, że to kobiety są bluszczami. Serio dobrze faceci Ci radzą, wyluzuj, niech to się toczy na spokojnie

A jak dajmy na to nie napisze we wtrorek środę albo nawet piątek sobotę  to odzywać się do niej czy jeszcze poczekać ?

24

anderstud napisał/a:

Spotykania mogą wynikać z tego, że ona chce poobserwować jaki jesteś i jak się zachowujesz, kiedy jesteście tylko we dwoje.
Bez paczki twoich znajomych na karku, bez kolejek górskich, bez telefonów, fejsbuków i innych współczesnych gówien.
Ochłoń i poluzuj gumę trochę, daj jej odetchnąć i pozwól, żeby to co od niej chcesz wyszło naturalnie. Spokojnie, wszystko w swoim czasie.
Nie wszystkim laskom imponują pajace przeskakujący nerwowo z nogi na nogę, bo pięć minut na dupie w spokoju nie usiedzą.
Niektóre wolą ciszę, spokój i spotkania w nieco bardziej kameralnej atmosferze, przynajmniej na samym początku znajomości.

Ja to miałam tak, że pisałam jednego dnia z tym facetem, bo on napisał, chciałam się odezwać za 2-3 dni chociaż czas miałam, on do mnie wieczorem następnego dnia napisał wiadomość, z pretensjami czemu milczę, odpisałam, że miałam dużo pracy i chciałam odpocząć, to wysłał mi cytat "Jeśli kogoś kochasz znajdziesz czas nie mając ani chwili", a my po prostu pisaliśmy ze sobą 2 czy 3 tygodnie. Autor też chyba jakiś nadgorliwy

25

monika1906 napisał/a:
anderstud napisał/a:

Ja to miałam tak, że pisałam jednego dnia z tym facetem, bo on napisał, chciałam się odezwać za 2-3 dni chociaż czas miałam, on do mnie wieczorem następnego dnia napisał wiadomość, z pretensjami czemu milczę, odpisałam, że miałam dużo pracy i chciałam odpocząć, to wysłał mi cytat "Jeśli kogoś kochasz znajdziesz czas nie mając ani chwili", a my po prostu pisaliśmy ze sobą 2 czy 3 tygodnie. Autor też chyba jakiś nadgorliwy

Znaczy nie no aż taki to nie jestem napewno tak jej nie napiszę poprostu jak nie odezwie się przez następny tydzień to troszkę przykro się zrobi i tyle

26

Poczekaj kilka dni i potem napisz "Hej cześć! Wszystko u Ciebie w porządku? Mówiłaś, że się skontaktujesz... nie wiem czy coś się stało, czy wiadomość przepadła...?".

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.

27

A Ty w ogóle jakiś żart wprowadzasz w waszą rozmowę? Czy tak sobie piszecie o pogodzie i jak Wam dzień minął?

Mój były np dzisiaj na moją wiadomość o tym, że mam wolne odpisał mi: "Wolne ma, tak bardzo wolne big_smile". I mnie to rozbawiło. tongue Nie wiem, może szurnięta jestem. tongue
Ale chodzi o to, że fajnie jak facet z głupiej wiadomości potrafi zrobić żart. To mocno rozluźnia atmosferę.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

28

Myszeczka23 napisał/a:

A Ty w ogóle jakiś żart wprowadzasz w waszą rozmowę? Czy tak sobie piszecie o pogodzie i jak Wam dzień minął?

Mój były np dzisiaj na moją wiadomość o tym, że mam wolne odpisał mi: "Wolne ma, tak bardzo wolne big_smile". I mnie to rozbawiło. tongue Nie wiem, może szurnięta jestem. tongue
Ale chodzi o to, że fajnie jak facet z głupiej wiadomości potrafi zrobić żart. To mocno rozluźnia atmosferę.

Jasnę że tak nawet jak spędziliśmy razem cały dzień w tym parki rozrywki to cały dzień były śmiechy chichy ☺️

29

To w czym Ty masz problem???!!!

30

Myszeczka23 napisał/a:

Jak mam poznać po niej czy jej chociaż troszeczkę zależy bo w sumie nie odzywa się już 4 dni  i nie wiem czy pisać czy nie

31

morthi napisał/a:
Myszeczka23 napisał/a:

Jak mam poznać po niej czy jej chociaż troszeczkę zależy bo w sumie nie odzywa się już 4 dni  i nie wiem czy pisać czy nie

Nie zależy jej.

32

puchaty34 napisał/a:
morthi napisał/a:
Myszeczka23 napisał/a:

Nie zależy jej.

Dzięki

33 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2018-07-16 12:58:41)

A kto w tej relacji jest facetem??? Pewnie ona siedzi i się również zastanawia, czemu on nie pisze??? I ona ma prawo to robić, bo jest kobietą! A z Ciebie fujara, skoro martwisz się, że klientka nie pisze do Ciebie. No sorry, ale bierz sprawy w swoje ręce a nie siedzisz na forum kobiecym i smuteczkujesz, że dziewczyna nie pisze. big_smile

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Koleżanka z serwisu randkowego - proszę szanowne panie pomóżcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018