Studia za granica a powrot do polski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Studia za granica a powrot do polski

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Studia za granica a powrot do polski

Witam
Studiuje i pracuje w Uk ale ostatnio coraz czesciej mysle aby wrocic do polski kiedy skoncze studia. Jak pracodawcy patrza na absolwenta studiow z Uk ? Czy dostane jakos prace ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Studia za granica a powrot do polski

Tęsknota za ojczyzną i rodziną to oczywista sprawa,ale skoro mieszkasz i pracujesz na Zachodzie czy nie lepiej jest tam ułożyć sobie życie,przecież zawsze możesz przyjeżdżać do kraju jeśli będziesz miała ochotę,w Polsce wiesz jak jest trudno o pracę,a to,że tam skończyłaś studia nic Ci nie da. Moja córka też studiowała w Monachium i tam już została,z pracą bywa różnie mimo,że jest tam już od prawie 20 lat,ale nie wiem czy w kraju byłaby dla Niej praca,tak,żę z dwojga złego mieszka na Zachodzie,Tobie też to radzę zawsze będziesz miała lepiej niż w Polsce. A co zrobisz to już wyłącznie Twoja decyzja.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Studia za granica a powrot do polski

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018