Czy mogę napisać to w CV jako zainteresowania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy mogę napisać to w CV jako zainteresowania?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy mogę napisać to w CV jako zainteresowania?

czy cos zmienic? praca w fabryce

-Książki głównie psychologiczne,oraz fantasy
-Film głównie komedie i filmy akcji
-Sport [siatkówka,rower]
-Muzyka [pop,reggae,rock rap]
-Moda, trochę gotowanie i zdrowy tryb życia

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Kjara (2018-07-09 11:13:22)

Odp: Czy mogę napisać to w CV jako zainteresowania?

Możesz ale raczej nikt nie zwraca na to uwagi. Chyba, że Twoje zainteresowania mogą w jakiś sposób wzbogacić firmę. Na przykład zainteresowania typu malowanie, gra w teatrze itp. mogą się przydać w przedszkolu itd.

"Byliśmy nazbyt pogrążeni w wizji tego, co nasza kultura miłością nazywa, z jej pieśniami i poematami - a co tak naprawdę miłością nie jest; co więcej: stanowi jej przeciwieństwo. Jest żądzą, kontrolą, posiadaniem. Jest manipulacją, strachem i niepokojem, a to na pewno nie jest miłość"

D. Opolski:
"I klęska może być zwycięstwem, jeśli przyjdzie w porę"

3

Niewidzialna12 napisał/a:

czy cos zmienic? praca w fabryce

-Książki głównie psychologiczne,oraz fantasy
-Film głównie komedie i filmy akcji
-Sport [siatkówka,rower]
-Muzyka [pop,reggae,rock rap]
-Moda, trochę gotowanie i zdrowy tryb życia

Uważam,że w CV należy podawać konkrety,to niby też są,ale mniej istotne dla potencjalnego pracodawcy. Znajomość języków - to jest ważne w każdym CV , co chciałabyś osiągnąć pracując. A możesz zaznaczyć ,że lubisz literaturę,ciekawe filmy,uprawiasz sport, ponieważ preferujesz zdrowy tryb życia, słuchasz muzyki w tym poważnej. I co robiłaś do tej pory : uczyłaś się,czy pracowałaś jeśli tak to gdzie i w jakim charakterze i dlaczego zrezygnowałaś. Jeśli tylko się uczyłaś to gdzie,na jakim kierunku i co CI to dało. Tyle.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -
Reklama

4

Właśnie wbrew pozorom wszyscy zwracają uwagę na zainteresowania. To jak je opiszesz ma zainteresować pracodawce. I jakies normalne zdjęcie. CV bez zdjęć są gorzej odbierane.

today is the day

5 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2018-08-20 13:05:27)

To ja się dopiszę, ale chyba w kwestii osiągnięć/dodatkowej działalności... chociaż pewna nie jestem.

W rubryce zainteresowania pisze wędrówki górskie, poezja. Pisałam też kiedyś psychologia, ale zrezygnowałam. Nie umiałabym powiedzieć co ostatnio przeczytałam w tym temacie, gdyż czytam głównie w internecie, lubię też udzielać się na stronach i działach psychologicznych. Na jednej psychologicznej stronie jestem moderatorem. Zastanawiam się czy tego zainteresowania jednak nie dodać i czy o tym moderowaniu też wspominać?
Druga sprawa odnośnie poezji. Wydałam własny tomik wierszy. Czy mogę to wpisać w "dodatkowa działalność" czy pozostać przy zainteresowaniach, czy w ogóle pominąć? Ani psychologia ani tomik wierszy nie ma bowiem związku z charakterem pracy o jaką się ubiegam.
Co na ten temat myślicie?

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
Reklama

6

Moim zdaniem lepiej napisać 2 zainteresowania, ale takie, które nas wyróżnią, niż 5 i w tym muzyka, film, sport. Prawie każdy ma takie zaineresowania. Więc jak nie masz nic ciekawego do napisania to lepiej nie pisz. A już na pewno nie w takiej formie.

gdykochamy

7

Jeżeli masz jakieś wyróżniające się zainteresowania, to pisz. Jeśli nie, to nie pisz. Nikt raczej nie zwraca na to uwagi.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Czy mogę napisać to w CV jako zainteresowania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018