Praca w gastronomii - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Praca w gastronomii

Witam.
Jestem młoda osobą. Chciałabym radę. Już nie wiem co mam robić. 3 lata temu skończyłam szkołę średnią kierunek gastronomiczny. Miałam praktyki zawodowe w restauracji,  pracowałam w hotelu 5 gwiazdkowym za granicą. po skończeniu szkoły pracowałam w hotelu jako kelnerka, później w sklepie spożywczym jako kasjerka, ale się zwolniłam po pół roku, bo  miałam problem z pracodawcami, następnie pracowałam na stacji paliw , nie przedłużyła mi umowy chodź uważam to nie była słuszna decyzja. I już 2 miesiące szukam pracy. Zawsze coś albo chcą wieloletnie doświadczenie, albo po rozmowie zadzwonili do mnie, że jednak już nie potrzebują do pracy więc po co dają to  ogłoszenie, wysyłałam wszędzie CV i miałam rozmowy czy to jako kelnerka czy to jako kasjerka nic, albo zadzwonili się umówić na rozmowę i to tyle albo w ogóle nie zadzwonili. Już kiedyś poszłam na dzień próbny  jako kelnerka fajna praca, spytali się mnie czy chce jeszcze raz przyjść się zgodziłam to mi powiedzieli, że zadzwonią i cisza, to zadzwoniłam po paru dniach się spytać to mi powiedzieli niech Pani czeka na telefon no i dalej cisza. Później znów dzwoniłam do innej pracy  i nawet pisałam email o pracę też kelnerka, czekam. Jestem młoda osobą pracowałam w kilku miejscach nawet miałam prace, gdzie miałam umowy o pracę i  mając doświadczenie może nie  duże, ale mam jakieś w gastronomii i w handlu, i nie umiem znaleźć pracy. A jak idę na rozmowę to chwalą moje CV, bo mam bardzo dobre, to
w czym jest problem, że nie potrafię znaleźć pracy, rozmowy kwalifikacyjne też mi dobrze idą, bo już nieraz miałam. Wiem jak u nas w Polsce jest z tą pracą, dla mnie niepojęte jest to, ze wymagają doświadczenie skąd ma młody wziąć np. 20 lat doświadczenia, to tak wygląda jakbym miała się urodzić i już pracować. Już sił nie mam nie wiem co robić.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Praca w gastronomii

Witaj. Mimo wszystko nie poddawaj się, w końcu znajdziesz pracę dla siebie. Może trochę brak Ci pewności siebie na tych rozmowach, przeanalizuj je dokładnie. Czy lubisz pracę w gastronomii? Sprawia Ci to radość?

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

3 Ostatnio edytowany przez shqiptare (2018-07-17 12:02:25)

daria.scieszka napisał/a:

Witam.
W czym jest problem, że nie potrafię znaleźć pracy, rozmowy kwalifikacyjne też mi dobrze idą, bo już nieraz miałam. Wiem jak u nas w Polsce jest z tą pracą, dla mnie niepojęte jest to, ze wymagają doświadczenie skąd ma młody wziąć np. 20 lat doświadczenia, to tak wygląda jakbym miała się urodzić i już pracować. Już sił nie mam nie wiem co robić.

Dlatego w przyszłości zamierzam rozkręcić biznes :P

4 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2018-07-17 12:15:29)

Przyjmują kogoś innego, na to wymarzone przez ciebie miejsce pracy, czy szukają dalej?
Trochę to dziwne wszystko, bo kiedy byłam na urlopie w Polsce, to w większości restauracji, na szybie wisialo ogłoszenie, że przyjma kogoś do pracy, w charakterze kelnerki również. Coś jest nie tak... Może właśnie to twoje spore doświadczenie jest przeszkodą? Może manager restauracji ma obawy, że go poślesz z czasem na zieloną trawkę?

5

Moim zdaniem pracy w gastronomii jest dosłownie PEŁNO ... Wystarczy popatrzeć na oferty. Gdzie szukasz ofert? Gdzie mieszkasz?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018