Co najbardziej podnieca mężczyznę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co najbardziej podnieca mężczyznę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

1

Temat: Co najbardziej podnieca mężczyznę

Jestem singielką, ale spotykam się ze znajomym bez zobowiązań i powiem szczerze, że w życiu nie miałam tak dobrego seksu.

Ale moje pytanie w sumie dotyczy tego, co najbardziej podnieca mężczyzn? Chciałbym go zaskoczyć czymś miłym, nowym. Żadnego paprania się w bitej śmietanie czy czekoladzie, od razu mówię.

Miło by było jakby panowie się wypowiedzieli. Panie oczywiście też, jeżeli mają ciekawe pomysły. smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co najbardziej podnieca mężczyznę

Glebokie gardło albo masaż prostaty.

3

Iceni napisał/a:

Glebokie gardło albo masaż prostaty.

Robię to

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Iceni (2018-06-12 18:51:14)

No to o bardzoej szczegolowe preferencje musisz zapytac samego zainteresowanego. Większość mezczyzn nawet tego nie doświadczyła, wiec raczej Ci nie pomogą ;P

Moglabym jeszcze dodać masaż Nuru, ale skoro nie lubisz się "paprać" to pewnie Ci się nie spodoba bo przy tym się robi mnostwo balaganu big_smile

5

M78 napisał/a:

Jestem singielką, ale spotykam się ze znajomym bez zobowiązań i powiem szczerze, że w życiu nie miałam tak dobrego seksu.

Od roku tak czy dwóch?

... co najbardziej podnieca mężczyzn? Chciałbym go zaskoczyć czymś miłym, nowym.

Niektórych podniecają rzeczy, które innych mężczyzn odrażają.
"czymś nowym" -- efekt Coolidge'a działa bezwzględnie, bo to siła natury...
coś nowego znaczy niestety nowa partnerka...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości.
Reklama

6

Mnie sie wydaje, ze autorka raczej pyta o to, co najbardziej rozpala męzczyznę.

Odpowiadam za to, co piszę, nie za to, co komuś sie wydaje.

7 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-06-12 19:06:07)

M78 napisał/a:

Brzmi jak tanie nachalne zachwalanie seksu bez zobowiązań. Może rzeczywiście rację miał Coombs pisząc, że na tym forum grasuje ciągle pod nowymi kontami taki troll.
Sens tego zdania jest taki, że najlepszy seks w życiu masz dzięki temu, że jest on bez zobowiązań? Dobrze rozumiem?
Nie dlatego, że facet jest zdolny, inteligentny, przystojny. Nawet nie dlatego, bo ma sporego. Tylko dlatego, że bez zobowiązań . "Cudowne"...Prymitywnie znaczy ujęte i nachalne.

8

hehheh napisał/a:
M78 napisał/a:

Brzmi jak tanie nachalne zachwalanie seksu bez zobowiązań. Może rzeczywiście rację miał Coombs pisząc, że na tym forum grasuje ciągle pod nowymi kontami taki troll.
Sens tego zdania jest taki, że najlepszy seks w życiu masz dzięki temu, że jest on bez zobowiązań? Dobrze rozumiem?
Nie dlatego, że facet jest zdolny, inteligentny, przystojny. Nawet nie dlatego, bo ma sporego. Tylko dlatego, że bez zobowiązań . "Cudowne"...Prymitywnie znaczy ujęte i nachalne.

Eee...Nie... Nie chodzi o żadne zachwalanie ani to nie jest jakis "troll". Raczej chodzi o umiejętności tego mężczyzny A nie o sam fakt że jest to seks bez zobowiązań. I nie pytam jaki jest najlepszy seks, a co rozpala, dokładnie jak napisał ktoś wyżej. Nie rozumiem po co takie łapanie za słówka i tworzenie problemu z niczego.

9

wejdź na jakieś pormo stronki może tam znajdziesz inspiracje smile

10

sosenek napisał/a:

wejdź na jakieś pormo stronki może tam znajdziesz inspiracje smile

Coś tam zaglądałam... Ale wydaje mi się, że nasz seks wygląda podobnie big_smile Myślę o jakimś ciekawym miejscu...

11

No to myśl zamiast uprawiać tutaj gawędziarstwo erotomaństwo.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

12

M78 napisał/a:

Ale wydaje mi się, że nasz seks wygląda podobnie big_smile Myślę o jakimś ciekawym miejscu...

A mnie się wydaje, że jesteś facetem i liczysz na ciekawe historyjki w wiadomym celu. Całe mnóstwo takich znajdziesz na innych stronach.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

13

Pytasz obcych ludzi co może lubić facet z którym się spotykasz ? Ty tak poważnie ? To jakiś sondaż ? big_smile
Dostrzegasz absurdalność tej sytuacji ?

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-13 14:28:28)

wilczysko napisał/a:

Pytasz obcych ludzi co może lubić facet z którym się spotykasz ? Ty tak poważnie ? To jakiś sondaż ? big_smile

Nie pytam o konkretnego faceta! Pytam OGÓLNIE. Ludzie, serio nie można już o coś zapytać, tylko za każdym razem trzeba hejtować? Czytałam na różnych stronach i samo wulgaryzm o szopenie. Nie chce się to pytać wprost, chce go zaskoczyć. Dlatego pytam co, a jeżeli nie macie nic mądrego do powiedzenia, to pomińcie temat, proste..

15

"Zaskakiwanie" w seksie jest ryzykowne.
Ponad to jakich odpowiedzi oczekujesz? Co innego bedzie podniecać faceta, ktory skłania sie ku dominacji, co innego tego, ktory ma sklonnosci do uległości, a jeszcze inne rzeczy jesli lubi ból.

A może być też całkiem waniliowy, ale do szaleństwa doprowadzi go masaż ponczochą, przy ktorym inny uśnie.

Chcesz go zaskoczyc?

Serio, serio?

Uzyj wyobraźni.

16

M78 napisał/a:

Eee...Nie... Nie chodzi o żadne zachwalanie ani to nie jest jakis "troll". Raczej chodzi o umiejętności tego mężczyzny A nie o sam fakt że jest to seks bez zobowiązań. I nie pytam jaki jest najlepszy seks, a co rozpala, dokładnie jak napisał ktoś wyżej. Nie rozumiem po co takie łapanie za słówka i tworzenie problemu z niczego.

A ja nie rozumiem po co ten wątek.
Naprawdę pomyślałaś, że troll'em byłby Twój facet??? Jak Ci to przyszło do głowy? Napisz, proszę.

17

Skoro to seks bez zobowiązań to chyba powinnaś skupiać się na sobie i co podnieca Ciebie, a nie główkować jak dogodzić partnerowi.

18

Benita72 napisał/a:

mnie to by zagrzało na maxa takie subaru impreza sti wrx na 4 kołach
albo 5minut w saunie w kurtce puchowej lol

19

Jesteście straszni. Dziewczyna jest singielką. Nikomu krzywdy nie robi. Zapytała was ogólnie czym zaskoczyć faceta w łóżku a wy jej wyjeżdżacie z jakimiś moralniakami, co powinna a czego nie. Spodziewałem się po was więcej.
Zgadzam się, że każdego kręci coś innego, ale co jest złego w zapytaniu?

M78 - może kup sobie jakąś fajną bieliznę (ponczochy z klamrą np), załóż ją pod normalne ubranie, tak żeby nie było widać.
Zaproponuj jakiś wypad w plener, albo najlepiej zaskocz go zmieniając nagle trasę i  pokaż mu wtedy co masz na sobie.
To może być każde miejsce, ale najlepiej jest zawsze tam gdzie jest "ryzyko" że ktoś was zauważy; balansowanie między totalnym wyuzdaniem a poprawnością społęczną jest mega podniecające.
Mnie na przykład kręcą cmentarze, opuszczone budynki albo parki smile.

20

aksamitek napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Co Wy chłopaki macie z tym Subaru, toż to brzydkie jest. Ja rozumiem taka impala, ale subaru impreza? Sama nazwa tego samochodu to dramat.

21

M78 napisał/a:
wilczysko napisał/a:

Nie pytam o konkretnego faceta! Pytam OGÓLNIE. Ludzie, serio nie można już o coś zapytać, tylko za każdym razem trzeba hejtować? Czytałam na różnych stronach i samo wulgaryzm o szopenie. Nie chce się to pytać wprost, chce go zaskoczyć. Dlatego pytam co, a jeżeli nie macie nic mądrego do powiedzenia, to pomińcie temat, proste..

Ale nie ma na to prostej odpowiedzi. No chyba, że wystarczy Ci taka, że faceta rozpala goła baba big_smile A reszta to są niuanse, które są indywidualne dla każdego faceta. To co jara jednego nie koniecznie jara innego. Nawet nie każdy facet lubi to "głębokie gardło".
Weź po prostu z nim pogadaj. Wysonduj jakie ma fantazje.

22

fuorviato napisał/a:

Jesteście straszni. Dziewczyna jest singielką. Nikomu krzywdy nie robi. Zapytała was ogólnie czym zaskoczyć faceta w łóżku a wy jej wyjeżdżacie z jakimiś moralniakami, co powinna a czego nie. Spodziewałem się po was więcej.
Zgadzam się, że każdego kręci coś innego, ale co jest złego w zapytaniu?.

Ktoś wyjechał z moralniakiem???
Jeśli wydaje Ci się, że ja, to nie czytanie ze zrozumieniem jest dla Ciebie za trudne.
Nie jestem przeciwnikiem seksu bez zobowiązań, ale troll'owania nachalnego czy prymitywnego, pisania bajeczek jaki to niby cudowny jest seks gdy tylko nie ma w nim uczuć!

23

fuorviato napisał/a:

Zgadzam się, że każdego kręci coś innego, ale co jest złego w zapytaniu?
.

heh, pomyslalam dokladnie to samiusko po przeczytaniu tych komentarzy smile

24

Małpa69 napisał/a:
aksamitek napisał/a:
Benita72 napisał/a:

Co Wy chłopaki macie z tym Subaru, toż to brzydkie jest. Ja rozumiem taka impala, ale subaru impreza? Sama nazwa tego samochodu to dramat.

No co, subaru impreza dobrze sie kojarzy wink  - a co powiesz na - seat Leon - mowisz do chlopaka np. pokaz mi swojego Leona.. ;P

25 Ostatnio edytowany przez fuorviato (2018-06-14 11:05:54)

hehheh napisał/a:

[
Nie jestem przeciwnikiem seksu bez zobowiązań, ale troll'owania nachalnego czy prymitywnego, pisania bajeczek jaki to niby cudowny jest seks gdy tylko nie ma w nim uczuć!

A może pozwólmy każdemu decydować co robi ze swoją własną dupą i jeśli się z tym czuje dobrze, nie oceniać go?
Dziewczyna nie napisała, że jej z tym źle tylko poprosiła o konkretną opinie. W odpowiedzi dostała, fale krytyki i przepisy na to jak żyć.
Co do jej stylu.  Ja tu trollowania nie widzę.Ludzie na tym forum piszą dużo większe bajki, więc wrzuć na luz kolego.
Jak będzie flame, to  moderator zrobi swoje. Nie Twój ani mój cyrk.

26

fuorviato napisał/a:

A może pozwólmy każdemu decydować co robi ze swoją własną dupą i jeśli się z tym czuje dobrze, nie oceniać go?

Nie pozwalam? Pozwalam. Napisałem, że pozwalam, tylko wyrażam swoją opinię. Ale widzę, że Tobie przeszkadza opinia, że seks to nie tylko przyjemność, ale i pewne problemy. Cóż, typowe u faceta... tongue

fuorviato napisał/a:

Dziewczyna nie napisała, że jej z tym źle tylko poprosiła o konkretną opinie. W odpowiedzi dostała, fale krytyki i przepisy na to jak żyć.

Gdzie? Wymień nazwy użytkowników, którzy to zrobili. Przecież nie widać tego. To Ty potrzebujesz wrzucić na luz "kolego".

fuorviato napisał/a:

Ludzie na tym forum piszą dużo większe bajki, więc wrzuć na luz kolego.
Jak będzie flame, to  moderator zrobi swoje. Nie Twój ani mój cyrk.

Hah, no najgłupsza historia to nie jest, wiadomo, że szczyty fantazji sięgają wysoko... tongue To o niczym nie świadczy, że nie jest szczytem, bo i tak może wysoko sięgnąć.
Ja widzę ostatnio na tym forum, że moderator cicho siedzi. Jedynie karci osoby, które karmią troll'e, ale same trolle jakoś buszują. Może nie ma nic lepszego do opisywania, to przecież jakoś forum muszą rozgrzewać, żeby na reklamach zarabiać... tongue

27

hehheh napisał/a:

Jedynie karci osoby, które karmią troll'e, ale same trolle jakoś buszują.

Hehheh, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to właśnie Twoje posty w tym wątku można podciągnąć pod trollowe? To co robisz nie jest niczym innym, jak zwykłą prowokacją. Temat pozostawiam Ci do przemyślenia, także na przyszłość, a tymczasem pozdrawiam, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

28

dobrze, że ktoś w końcu zwrocił uwagę temu heheszkowemu koledze, ktory panoszy się tu ze swoimi mądrościami w irytujący sposob.

29

M78 napisał/a:

Ale moje pytanie w sumie dotyczy tego, co najbardziej podnieca mężczyzn? Chciałbym go zaskoczyć czymś miłym, nowym. Żadnego paprania się w bitej śmietanie czy czekoladzie, od razu mówię.

Zawsze kręciły mnie dziewice big_smile
Ta pozycja na Hiszpana, też mi się spodobała.

30

Kręcą mnie kobiety inteligentne, z fantazją, ich usta, oczy... I w białych sukienkach... i ładne.

Przyprowadź koleżankę smile

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Co najbardziej podnieca mężczyznę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018