Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 69 ]

1

Temat: Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Bardzo pragnę poznać partnera na całe życie, jednak nie wiem gdzie. Ukończyłam studia na kierunku ekonomia, gdzie była większość dziewczyn. Teraz praca w księgowości - to same dziewczyny. Rozumiem, że większość jest  już zajęta, pytanie gdzie można poznać tych wolnych. (Dojrzałych, a nie szukających kogoś na szybki numerek)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Odpowiedzi jest bardzo dużo. Przydałoby się uściślenie kilku kwestii. W jaki sposób spędzasz wolny czas?  Gdzie najczęściej wychodzisz? Czy robisz to sama, czy ze znajomymi? Jakie jest Twoje obecne doświadczenie związane z mężczyznami?
Zapewne odpowiedź pt. "wszędzie"  nie do końca Cię zadowoli :)

Sapere Aude

3 Ostatnio edytowany przez swampboy93 (2019-01-04 08:07:43)

Dzień dobry. W podanych okolicznościach poznawanie się być może jest możliwe głównie w internecie (ukończenie studiów, praca w środowisku w którym nie ma równowagi płci), ale są inne możliwości jak np. wyższy stopień studiów lub nowe studia dzienne/zaoczne, dodatkowe kursy, grupy dyskusyjne. Wiek po 30 i długoterminowe nastawienie opisałbym jako zalety, rozmawiam teraz z dziewczyną w tym wieku, to jest zupełnie inny poziom niż wszystko czego doświadczyłem w rozmowach z osobami 18-25 letnimi. Nawet tutaj na forum jest sporo net-facetów, którzy zastanawiają się nad podobnymi rzeczami z męskiej perspektywy. Zachęcam Sz.P. do przeglądania forum i życzę powodzenia.

4

Najpierw należałoby uściślić rewir duże miasto / male miasto / wieś. Zaś niezależnie od lokalizacji, to portale randkowe/przez znajomych (drugi wariant minimalizuje ryzyko trafienia na dziwoląga).

5

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Mieszkam w Warszawie, bardzo dużo pracuję, po pracy chodzę na lekcje językowe, w weekendy na siłownię. Zbyt dużo wolnego czasu nie mam. Mam ustatkowane życie: pracę oraz mieszkanie. Na kursach w grupie są same kobiety :), czasami pojawi się jakiś student. Doświadczenie z portali randkowych jest takie, że mężczyźni często szukają tam przygód albo coś krótkotrwałego. Widząc, że jestem po 30 mogą potraktować jako "gorąca 30" albo "napalona 30", mimo tego, że to nie mówią, czuję wszystko intuicyjnie. Moi znajomi albo w związkach małżeńskich i mają już dzieciaki, albo takie same koleżanki co ja, co szukają tego "jedynego". A gdzie spędzają wolny czas mężczyźni?

6

W korpo jest masa facetów.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

7

Po ekonomii w księgowości?

A wracając do pytania to nie ma na nie dobrej odpowiedzi. Musisz wychodzić z domu.

Praca? Praca to chyba słaby pomysł.
Kółka zainteresowań?
Imprezy dla singli?
Siłownia?
Kumpel męża Twojej kumpeli - wśród znajomych?
W sklepie?
Przecież możliwości jest wiele.

Gdzie spędzają wolny czas mężczyźni? Pytanie tak ogólne jak poprzednie.

Powodzenia. :)

Am I bluffing? try me

8

Ekonomistów wszelkiej maści biorą do korpo, także to zawsze jakas droga.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

9

anla napisał/a:

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Mieszkam w Warszawie, bardzo dużo pracuję, po pracy chodzę na lekcje językowe, w weekendy na siłownię. Zbyt dużo wolnego czasu nie mam. Mam ustatkowane życie: pracę oraz mieszkanie. Na kursach w grupie są same kobiety :), czasami pojawi się jakiś student. Doświadczenie z portali randkowych jest takie, że mężczyźni często szukają tam przygód albo coś krótkotrwałego. Widząc, że jestem po 30 mogą potraktować jako "gorąca 30" albo "napalona 30", mimo tego, że to nie mówią, czuję wszystko intuicyjnie. Moi znajomi albo w związkach małżeńskich i mają już dzieciaki, albo takie same koleżanki co ja, co szukają tego "jedynego". A gdzie spędzają wolny czas mężczyźni?

Mężczyzn, którzy szukają przygód znajdziesz wszędzie, nie tylko na portalach randkowych. Jeśli jednak nastawisz się tak, że facetom tylko jedno w głowie (a troszkę to tak mi wygląda), to będziesz "erotomanów" widzieć wszędzie. Nie na tym to polega. Poza tym jesteś już dorosłą osobą i od seksualności nie uciekniesz. No sorry, ale wcześniej, czy później (raczej wcześniej) sprawa się o seks zacznie ocierać. Takie jest życie. Jeśli jesteś kobietą świadomą siebie, inteligentną, bez większych kompleksów to zdajesz sobie chyba sprawę, że będziesz się facetowi podobać nie tylko platonicznie :) Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi. Chodzi o to, żeby nie wpaść w takie tory jak analogicznie np. robi jakiś facet, który narzeka, że nie może sobie nikogo znaleźć, bo wszystkie kobiety to dziwki. No i żeby nie wpaść w pułapkę rosnących wymagań, które jak wiadomo z wiekiem coraz bardziej rosną i to tak rosną, że tak naprawdę to nikt nie jest w stanie im sprostać. A można odnieść wrażenie, że wiele dojrzałych singli w taką pułapkę wpada. Robią z siebie "wieżę z kości słoniowej". Masz jakieś zainteresowania ? Może warto iść w tą stronę ? Np. jeśli się interesujesz fotografią to spróbować się wkręcić w jakieś zorganizowane plenery fotograficzne. Na fejsie pewnie łatwo znaleźć jakąś grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach. Fotografia to oczywiście tylko przykład, ale generalnie chyba bym poszedł w stronę szukania po linii jakiegoś wspólnego hobby, choćby dlatego, że to się potem bardzo przydaje we wspólnym życiu.

10

Poker napisał/a:

Po ekonomii w księgowości?

Ja bym powiedziała, że to dość popularna ścieżka kariera. Do klepania faktur nie potrzeba ACCA.

11

Dziękuję za rady. Co do krytyki Misinx, to jest dość popularny punkt widzenia, którego jestem świadoma. Jestem również świadoma wszystkiego tego, co tworzy więź między kobietą i mężczyzną.

12

anla napisał/a:

Dziękuję za rady. Co do krytyki Misinx, to jest dość popularny punkt widzenia, którego jestem świadoma. Jestem również świadoma wszystkiego tego, co tworzy więź między kobietą i mężczyzną.

Ale ja Cię nie krytykowałem. To tylko takie moje przemyślenia. Trzymam kciuki w poszukiwaniach :)

13

anla napisał/a:

A gdzie spędzają wolny czas mężczyźni?

Odpowiednikiem pracy w księgowości u kobiet jest praca w IT u mężczyzn. Tu też dominuje męskie otoczenie, i też są samotni mężczyźni nie potrafiący wyłamać się z błędnego koła wyłącznie męskich znajomości. Mężczyźni w IT mają mnóstwo różnych zainteresowań, chodzi jednak o to byś na siłę nie wchodziła w świat tych zainteresowań tylko dlatego, że są tam mężczyźni, ale dlatego że dane zainteresowanie jest Ci bliskie. Dam Ci kilka propozycji, które mogą być fajne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn (i które znam z własnego doświadczenia)
SPORT:
- typowa siłownia, ale to pewnie wiesz, bo uczęszczasz
- wspinaczka ściankowa, bouldering. Moim zdaniem dla kobiety idealne miejsce na znalezienie fajnego faceta. Pokonywanie trudnych fragmentów otwiera ludzi na siebie, jest dużo rozmów nt doświadczeń, wzajemnej pomocy, a pamiętaj że mężczyźni uwielbiają pomagać. Praktycznie nie wyobrażam sobie, by kobieta po której widać, że jest początkująca, a do tego chodzi na ściankę sama, nie została zasypana pomocą ze strony facetów. 
- basen - tu trzeba rozróżnić różne akwaparki od basenów sportowych. Na tych pierwszych łatwiej się do kogoś odezwać, ale na tych drugich są fajniejsi faceci :)
- łyżwy - bywa, że MOSIRy organizują darmowe szkółki. Są tam ludzie w różnym wieku, wbrew pozorom nie brakuje wcale ludzi po 30.
- nurkowanie
- szkoła tańca - tego akurat nie znam, ale wbrew pozorom, też jest tam sporo mężczyzn
- sporty walki - nie tylko dla tępych osiłków, kobiety tam uczęszczające są przez mężczyzn szanowane, ale rozumiem, że to nie jest dla każdej kobiety.
Generalnie w każdego typu aktywnościach sportowych jest jeden, niemal 100% skuteczny sposób na facetów: pozytywny komentarz nt ich umiejętności i ewentualna prośba o jakieś wskazówki. Jeśli facet jest samotny, to jest najlepszy ruch by owinąć go sobie wokół palca
ZAINTERESOWANIA PÓŁ-ZAWODOWE
czyli takie, które nie wiążą się bezpośrednio z naszą pracą, ale mogą pomóc nam rozwinąć karierę.
- studia podyplomowe, MBA itp: można na nich trafić na ambitnych mężczyzn chcących uzupełnić wiedzę ze studiów inną dziedziną.
- szkolenia zewnętrze - pracodawcy powinni od czasu do czasu sponsorować takie szkolenia pracownikom
- meetupy - cykliczne spotkania grup entuzjastów dotyczące jakiegoś zagadnienia. zwłaszcza związane z IT, ale niech Cię to nie zniechęca. Są strony, które informują gdzie i kiedy meetupy mają miejsce w danym mieście. Często po części oficjalnej np jakiejś prezentacji jest część mniej oficjalna - z dyskusjami itp.
- toastmasters - grupa rozwijająca umiejętności wystąpień publicznych i sztuki oratorskiej
- szkolenia udzielania pierwszej pomocy - również mogą być sponsorowane przez pracodawce, zwłaszcza że w wielu firmach część pracowników powinna być do tego przeszkolona. Zaproponuj pracodawcy, że chcesz być taką osobą i niech Cię wyśle na szkolenie. Bardzo łatwo nawiązać kontakt z kimś, kogo właśnie układało się w pozycji bocznej ustalonej :)
ZAINTERESOWANIA NIE ZWIĄZANE Z PRACĄ
- gry planszowe. Dużo mężczyzn lubi grać, często w firmach są grupy, w których regularnie sobie grają. Jeśli nie ma takiej grupy, możesz ją zorganizować, lub poszukać poza firmą.
- gra na instrumentach. Poszukaj grupowych zajęć z gry na gitarze, na pewno znajdziesz facetów. Albo po prostu przejdź się do sklepu muzycznego - na 100% będzie tam ktoś kto akurat sobie gra. Wspomniana już wyżej rada, tu również się sprawdzi - skomplementuj jego grę i poproś o wskazówki (pomoc w wyborze instrumentu, nauce itp).
- kino letnie. Latem w miastach często są organizowane plenerowe wyświetlania filmów
- koncerty, zwłaszcza małe, kameralne, z niewielką widownią.
- dyskusyjne kluby filmowe
- warsztaty fotograficzne
INTERNET
- ale nie portale randkowe, tylko fora i grupy dotyczące jakiegoś tematu. Co prawda nie widać kto jak wygląda, ale widać czy jest inteligentny, dowcipny i czy łączą Cię z nim zainteresowania. Jeśli kogoś tam polubisz, a okaże się blisko mieszkać, co szkodzi się spotkać na żywo?

To tyle co mi przyszło do głowy. Powodzenia!

14

Tycho dobrze ujął temat i dał sporo przykładów. W mojej opinii jednak unikałbym takich dużych zobowiązań jak studia podyplomowe. Polecam mniej zobowiązująco - hobby i jakąś rozrywkę, a do tego kanał na YouTube Anny Szlęzak (lub jakiś inny) dotyczący nawiązywania znajomości z mężczyznami, oraz ich subtelnego podrywania.

15 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2019-01-04 16:01:00)

anla napisał/a:

Oczywiście jest wiele możliwości, jak i ludzi. Ale od spotkań dla seksu również i związki się zaczynają, tak jak i od spotkań, aby pogadać, bez nastawienia na związek czy seks. Po prostu trzeba spotykać się z ludźmi. Czasami łączą pasje, a czasami poglądy. Może to być "domówka",siłownia, praca, fora internetowe czy miejsce publiczne. Potrzeba do tego jednak inicjatywy.

16

teeom napisał/a:

W mojej opinii jednak unikałbym takich dużych zobowiązań jak studia podyplomowe.

Dlatego na początku napisałem, by nie wchodzić w coś tylko dlatego, że są tam mężczyźni, ale dlatego, ze sami chcemy się rozwijać w danym kierunku. Może anla rozważała już wcześniej studia podyplomowe, więc dodatkowa motywacja w postaci okazji do poznania kogoś mogłaby ją do tego przekonać.

17

Moim zdaniem to mężczyzn możesz poznać wszędzie. A gdzie konkretnie to Ci wcześniej ludzie wymienili sam też mógłbym dorzucić parę pozycji ale myślę że nie o to chodzi. Miejsce to zależy jakich facetów chcesz poznać. Np jak chcesz szachistę to najlepiej na turnieju szachowym budowlańca w sklepie z narzędziami lub na budowie itp.

Tyle że już żyjesz trochę na tym świecie i sporo tych mężczyzn w życiu spotkałaś. Jak by Cie wysłać do działu IT to przypuszczam że też wrócisz z niczym. Bardziej chodzi o postawę komunikaty jakie wysyłasz otoczeniu. Nie chcesz panów co by chcieli od Ciebie seksu i najlepiej max na 2 randce. I dobrze tyle że to są zwykle tacy co idą na ilość i podrywają kobiety hurtowo przez co są najbardziej widoczni. Jest jeszcze inny typ mężczyzn i jest ich pewnie z 90%. Oni tak jak Ty żyją swoim życiem i jak któryś Cie zauważy to zobaczy że się gdzieś śpieszysz zajęta jesteś i do tego pomyśli że pewnie już kogoś masz. Aby takiego poznać to niestety ale musisz się jakoś wykazać inicjatywą pokazać że jesteś wolna i zainteresowana. Czyli ubierać się bardziej kobieco jeśli tego nie robisz. Gdy jesteś w miejscu publicznym nie spieszyć się nie unikać kontaktu wzrokowego i uśmiechać się do nich. Czasem sama zagadać  zapytać o cokolwiek.

18

Tycho napisał/a:
teeom napisał/a:

W mojej opinii jednak unikałbym takich dużych zobowiązań jak studia podyplomowe.

Dlatego na początku napisałem, by nie wchodzić w coś tylko dlatego, że są tam mężczyźni, ale dlatego, ze sami chcemy się rozwijać w danym kierunku. Może anla rozważała już wcześniej studia podyplomowe, więc dodatkowa motywacja w postaci okazji do poznania kogoś mogłaby ją do tego przekonać.

Zwłaszcza tak dużych zobowiązan, pod względem finansowym, jak MBA. Poza tym MBA już chyba traci na renomie :). Można jeszcze spróbować CFA jak ktoś lubi :D

19

Tu na forum jest taki Konrado...;)

20

uleshe napisał/a:

[...] sam też mógłbym dorzucić parę pozycji ale myślę że nie o to chodzi. Miejsce to zależy jakich facetów chcesz poznać. Np jak chcesz szachistę to najlepiej na turnieju szachowym budowlańca w sklepie z narzędziami lub na budowie itp.

Raczej nie o to chodzi o czym Ty piszesz. Bo jaka kobieta chce poznać szachistę albo budowlańca? Jakie to ma znaczenie? Kobiety chcą poznawać facetów czułych, wysportowanych, inteligentnych, dowcipnych, zaradnych, a nie przedstawicieli konkretnego zawodu czy pasji.

uleshe napisał/a:

Jak by Cie wysłać do działu IT to przypuszczam że też wrócisz z niczym.

Nie ma co besztać autorki za to, co pozostaje w sferze wyłącznie Twoich przypuszczeń. Ja osobiście uważam, że poznawanie "wszędzie" czyli w różnych miejscach publicznych to mit. Komunikaty takie jak uśmiech i kontakt wzrokowy są ważne, ale do poznania kogoś nie wystarczą. Mało który facet po 30-tce (chyba że po 60-tce ;) ) zagada do nieznanej kobiety na ulicy czy w sklepie, choćby nie wiem jak seksownie ubranej czy szczerzącej się, bo to w dzisiejszych czasach jest dość dziwne, a nawet jeśli zagada to na banalnej wymianie zdań się skończy. Po za tym ja bym takiemu specjalnie nie ufał :). Żeby nawiązać z kimś bliższą relację potrzeba czegoś łączącego bardziej niż przypadkowe stanie w kolejce do tej samej kasy w hipermarkecie. Potrzeba czegoś powtarzalnego, co pozwala się ludziom ze sobą oswoić, przyjrzeć się im w sytuacji nie nastawionej z góry na podryw, dającej jakiś sensowny punkt zaczepienia do znaczącej rozmowy.

21 Ostatnio edytowany przez sahavana (2019-01-04 20:55:36)

Czyli czeka nas samotność do końca ;) Ja nie umiem na siłę chodzić i szukać. A trochę wychodzi, że tak trzeba. Wychodzenie gdziekolwiek z głównym celem poznania kogoś i tak nigdy nie daje rezultatów. Zazwyczaj kończy się to rezygnacją. Pewnie zostanę sama do końca życia, ale jeśli gdzieś chodzić to z pasji i zainteresowania, a nie z nadzieją "a może dzisiaj ktoś mi się tam nawinie"... Nie wyobrażam sobie pójść na siłownie i co? Rozglądać się po każdym facecie i do niego uśmiechać? Nie. Na siłowni się ćwiczy i zazwyczaj każdy zajmuje się sobą i nie zwraca uwagi na innych... Co nie oznacza, żeby nigdzie nie wychodzić. Wychodzić i to dużo. Ale nie z głównym zamiarem poznania kogoś. Najczęściej poznaje się kogoś niestety w najmniej spodziewanym momencie, przypadkiem i najprawdopodobniej im bardziej będziemy chcieć kogoś poznać, tym bardziej to się nam nie uda.

22

sahavana napisał/a:

Czyli czeka nas samotność do końca ;) Ja nie umiem na siłę chodzić i szukać. A trochę wychodzi, że tak trzeba.

Niby z czego wynika, że trzeba?

23 Ostatnio edytowany przez uleshe (2019-01-04 21:11:50)

Tycho napisał/a:

Raczej nie o to chodzi o czym Ty piszesz. Bo jaka kobieta chce poznać szachistę albo budowlańca? Jakie to ma znaczenie? Kobiety chcą poznawać facetów czułych, wysportowanych, inteligentnych, dowcipnych, zaradnych, a nie przedstawicieli konkretnego zawodu czy pasji.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi o to że w danych miejscach np na siłowni spotka konkretny typ facetów i tylko tyle. Ale to czy kogoś pozna bardziej zależy od jej postawy niż od miejsca w które się wybierze.

Tycho napisał/a:

Mało który facet po 30-tce (chyba że po 60-tce ;) ) zagada do nieznanej kobiety na ulicy czy w sklepie, choćby nie wiem jak seksownie ubranej czy szczerzącej się, bo to w dzisiejszych czasach jest dość dziwne, a nawet jeśli zagada to na banalnej wymianie zdań się skończy. Po za tym ja bym takiemu specjalnie nie ufał :). Żeby nawiązać z kimś bliższą relację potrzeba czegoś łączącego bardziej niż przypadkowe stanie w kolejce do tej samej kasy w hipermarkecie. Potrzeba czegoś powtarzalnego, co pozwala się ludziom ze sobą oswoić, przyjrzeć się im w sytuacji nie nastawionej z góry na podryw, dającej jakiś sensowny punkt zaczepienia do znaczącej rozmowy.

Jak widać faceci po 30  do autorki nie zagadują więc musi zrobić coś ekstra aby jednak zagadał. Jakoś dać takiemu zielone światło aby się odważył. A jak już zagada to już może kombinować aby się banalnie rozmowa nie zakończyła.
Tak powtarzalne spotkania na neutralnym gruncie były by pomocne ale jak ich nie ma to też trzeba sobie radzić. Są ludzie towarzyscy co wszędzie kogoś poznają a autorka chyba taka nie jest więc może pracować nad sobą to nie zaszkodzi .

24 Ostatnio edytowany przez sahavana (2019-01-04 21:20:06)

Nie sądzę, aby na siłowni można było spotkac tylko konkretny typ ludzi. Czyli co, samych osiłków? Bo nikt inny tam nie chodzi? Akurat na siłownię chodzi mnóstwo różnych ludzi, tych, co chcą się poruszać po prostu i tych, co chcą wypracować konkretną sylwetkę. Myślę, że dużo daje optymizm i pozytywne nastawienie do świata. To przyciąga innych, nie tylko potencjalnych partnerów, ale znajomych, pokrewne dusze i nie ma wtedy chyba większego znaczenia miejsce, w jakim będziemy.

25

uleshe napisał/a:

Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi o to że w danych miejscach np na siłowni spotka konkretny typ facetów i tylko tyle.

No właśnie nie. Bo niby jaki typ? Tępych mięśniaków? Nieprawda. Dziś na siłownię chodzą wszyscy. A na lodowisku kogo spotka? Tylko łyżwiarzy? Ludzie mają rozmaite zainteresowania, nie ma co ludzi szufladkować.

uleshe napisał/a:

Jak widać faceci po 30  do autorki nie zagadują więc musi zrobić coś ekstra aby jednak zagadał. Jakoś dać takiemu zielone światło aby się odważył. A jak już zagada to już może kombinować aby się banalnie rozmowa nie zakończyła.

Są też inne sposoby. Może sama zagadać. Albo spowodować by zagadanie nie wymagało odwagi. Bo odwagi wymaga nawiązanie rozmowy, w którym trzeba odkryć swoje karty, które pokazuje, że jesteśmy zainteresowani drugą osobą, a nie jakimś tematem. No i to kombinowanie - nie każdy facet lubi i umie kombinować w rozmowie, więc nie zagaduje.
Żeby zachęcić faceta do nawiązania rozmowy nie trzeba się seksownie ubierać, tylko dać konkretny powód. Bo faceci są konkretni.

uleshe napisał/a:

Tak powtarzalne spotkania na neutralnym gruncie były by pomocne ale jak ich nie ma to też trzeba sobie radzić.

Jak ich nie ma, to trzeba właśnie zrobić żeby były

uleshe napisał/a:

Trochę to śmieszne. Nie potrzebuję narzędzi, ale pójdę i się tam pokręcę, pooglądam śrubki, pędzle i inne takie, bo może akurat nawinie mi się jakiś, co zechce doradzić

No właśnie. Oczywiście dla niektórych kobiet to naturalne zachowanie, ale jeśli dla kogoś jest to śmieszne albo żenujące, to nie ma co go zmuszać do takich zachowań.

26

sahavana napisał/a:

Czyli czeka nas samotność do końca ;) Ja nie umiem na siłę chodzić i szukać. A trochę wychodzi, że tak trzeba. Wychodzenie gdziekolwiek z głównym celem poznania kogoś i tak nigdy nie daje rezultatów. Zazwyczaj kończy się to rezygnacją. Pewnie zostanę sama do końca życia, ale jeśli gdzieś chodzić to z pasji i zainteresowania, a nie z nadzieją "a może dzisiaj ktoś mi się tam nawinie"... Nie wyobrażam sobie pójść na siłownie i co? Rozglądać się po każdym facecie i do niego uśmiechać? Nie. Na siłowni się ćwiczy i zazwyczaj każdy zajmuje się sobą i nie zwraca uwagi na innych... Co nie oznacza, żeby nigdzie nie wychodzić. Wychodzić i to dużo. Ale nie z głównym zamiarem poznania kogoś. Najczęściej poznaje się kogoś niestety w najmniej spodziewanym momencie, przypadkiem i najprawdopodobniej im bardziej będziemy chcieć kogoś poznać, tym bardziej to się nam nie uda.

a czemu po każdym facecie? Tylko do tych się uśmiechaj, co Ci się podobają. Wystaczy. :)
Uśmiechnij się do 100 w najbliższym czasie i napiszesz nam o wyniku? :)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

27 Ostatnio edytowany przez sahavana (2019-01-04 22:19:18)

Ela210 napisał/a:
sahavana napisał/a:

a czemu po każdym facecie? Tylko do tych się uśmiechaj, co Ci się podobają. Wystaczy. :)

Jak już pisalam nie wyobrazam sobie usmiechania do kazdego faceta, więc podziękuję za Twoją propozycje tych 100. Natomiast uśmiech do kogoś, kto mi się podoba to zupelnie inna i jasna sprawa.

28

Tycho napisał/a:

No właśnie nie. Bo niby jaki typ? Tępych mięśniaków? Nieprawda. Dziś na siłownię chodzą wszyscy. A na lodowisku kogo spotka? Tylko łyżwiarzy? Ludzie mają rozmaite zainteresowania, nie ma co ludzi szufladkować.

Hmm o mięśniakach nic nie pisałem. Na siłownię chodzi typ ludzi którzy są świadomi swojego ciała , którzy wiedzą że potrzebują ruchu i do tego chcą za to płacić. Jak ktoś regularnie ćwiczy to zwykle dochodzi do tego dieta i wiele innych drobiazgów co się łączą z chodzeniem na siłownię. W szachy też grają różni ludzie ale jednak mają cechy wspólne.

Tycho napisał/a:

Są też inne sposoby. Może sama zagadać. Albo spowodować by zagadanie nie wymagało odwagi. Bo odwagi wymaga nawiązanie rozmowy, w którym trzeba odkryć swoje karty, które pokazuje, że jesteśmy zainteresowani drugą osobą, a nie jakimś tematem. No i to kombinowanie - nie każdy facet lubi i umie kombinować w rozmowie, więc nie zagaduje.

O to mi właśnie chodzi aby spowodowała by zagadanie do niej nie wymagało odwagi. Nie chodzi o to aby się szczerzyć do wszystkiego co się rusza tylko nie być na co dzień niedostępną dla innych co z kamienną twarzą wyrusza w konkretnym celu i gdy załatwi co ma załatwić pomyka do domu.

Tycho napisał/a:

Żeby zachęcić faceta do nawiązania rozmowy nie trzeba się seksownie ubierać, tylko dać konkretny powód. Bo faceci są konkretni.

Nic o seksownych ciuchach nie pisałem tylko aby się kobieco ubierała. To są dla mnie zupełnie różne rzeczy. Seksowny ubiór to wręcz może odstraszyć pożądanego kandydata za to przyciągnąć tych chętnych na szybki numerek.

29

Dziękuję serdecznie wszystkim za zaangażowanie. Nie spodziewałam się, że będę mogła tu spotkać tyle ciepła i wyrozumiałości. Jestem wzruszona.
Uleshe, rozumiem, co masz na myśli, jednak mój punkt widzenia jest bliższy poglądom Tycho. Mimo wszystko, miło mi jest otrzymać Twoje uwagi.
Tycho, nadajesz się do pisania poradników jak nic! Ale dzięki wielkie. Przekazuję Ci mój ogromny wirtualny uścisk za głowę pełną pomysłów :)
Sahavana, głęboko wierzę, że uda nam się zbudować trwały związek oraz w późniejszym etapie doświadczyć macierzyństwa. Proponuję, żeby bardzo aktywny net-kolega Burzowy uchylił nam rąbka tajemnicy i przekazał trochę więcej tak ciekawych i jednocześnie intrygujących informacji na temat jego wspaniałego oraz ponadprzeciętnie nieśmiałego kolegi Konrado, a mianowicie:
1. Czy ma dzieci?
2. Czy jest maminsynkiem?
3. Czy ma jakieś nałogi?
4. Wiek
5. Budowa ciała
6. Wzrost (Jestem bardzo wysoka)
7. W jakim zawodzie pracuje?
8. Jakie ma zainteresowania? Co robi w wolnym czasie?
9. Jakiego typu związek go interesuje?

30

sahavana napisał/a:
Ela210 napisał/a:
sahavana napisał/a:

Jak już pisalam nie wyobrazam sobie usmiechania do kazdego faceta, więc podziękuję za Twoją propozycje tych 100. Natomiast uśmiech do kogoś, kto mi się podoba to zupelnie inna i jasna sprawa.

No to jak wystaczy 10 to super.. :) No i jak posyłasz taki uśmiech, to co się dalej dzieje?

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

31

anla napisał/a:

Dziękuję serdecznie wszystkim za zaangażowanie. Nie spodziewałam się, że będę mogła tu spotkać tyle ciepła i wyrozumiałości. Jestem wzruszona.
Uleshe, rozumiem, co masz na myśli, jednak mój punkt widzenia jest bliższy poglądom Tycho. Mimo wszystko, miło mi jest otrzymać Twoje uwagi.
Tycho, nadajesz się do pisania poradników jak nic! Ale dzięki wielkie. Przekazuję Ci mój ogromny wirtualny uścisk za głowę pełną pomysłów :)
Sahavana, głęboko wierzę, że uda nam się zbudować trwały związek oraz w późniejszym etapie doświadczyć macierzyństwa. Proponuję, żeby bardzo aktywny net-kolega Burzowy uchylił nam rąbka tajemnicy i przekazał trochę więcej tak ciekawych i jednocześnie intrygujących informacji na temat jego wspaniałego oraz ponadprzeciętnie nieśmiałego kolegi Konrado, a mianowicie:
1. Czy ma dzieci?
3. Czy ma jakieś nałogi?
4. Wiek
5. Budowa ciała

tam przy awatarze jest przycisk wyślij maila przez forum ;)

Ja podlewam czystą wodą
I uważam na zaklęcia

32

1. Czy ma dzieci?
3. Czy ma jakieś nałogi?
4. Wiek
5. Budowa ciała

1 Nie
2 Chyba nie
3 Nie wspominał
4 Chyba 32
5 Nie wiem
6 Nie wiem
7 Nie wiem
8 Nie wiem, ale rzadko tu zagląda, to chyba coś go trzyma "w realu"
9 Stały!

Tyle wiadomo z tematu, hehe. Co to znaczy bardzo wysoka? Tak z ciekawości pytam. A Konrado trzeba będzie tu zawołać. Kto wie czy właśnie nie jest na randce?!

33

anla napisał/a:

Proponuję, żeby bardzo aktywny net-kolega Burzowy uchylił nam rąbka tajemnicy i przekazał trochę więcej tak ciekawych i jednocześnie intrygujących informacji na temat jego wspaniałego oraz ponadprzeciętnie nieśmiałego kolegi Konrado

Czemu interesujesz się tym, którego nie ma, a nie tym który jest (np. właśnie Burzowym)?

34

Bo jest za młody i niechętny.

35 Ostatnio edytowany przez anla (2019-01-04 23:16:43)

Zawołaj zawołaj Konrado, niech też się wypowie, gdzie szuka przyszłą wybrankę i co go tam trzyma "w realu". Mam 172 cm wzrostu :)

Tycho widzę, że Burzowy ma 26 lat i wyciągam wnioski dokładnie takie, jakie napisał powyżej. Ja mam 32. Interesuję się kimś, kogo nie ma, bo jest napisane wprost, że jest chętny kogoś poznać, to czemu nie skorzystać z okazji. A Ty jesteś wolny?

36

No to mu podeślę temat. Fajny wzrost, myślałem, że wylecisz z jakimś 186.

37

anla napisał/a:

6. (Jestem bardzo wysoka)

172 cm
Bardzo wysoka = wzrostu niskiego faceta
Kobieca logika :lol:

38

anla napisał/a:

Tycho widzę, że Burzowy ma 26 lat i wyciągam wnioski dokładnie takie, jakie napisał powyżej. Ja mam 32. Interesuję się kimś, kogo nie ma, bo jest napisane wprost, że jest chętny kogoś poznać, to czemu nie skorzystać z okazji.

No właśnie Burzowy wcale nie napisał wprost, tylko że "jest taki jeden Konrado", z przymrużeniem oka, czyli nieco sarkastycznie. Nie wiem czy czytałaś jego wątek, jeśli nie, to przeczytaj choćby po to by ocenić, czy to ktoś kto może Cię zainteresować, jeszcze zanim się dowiesz ile ma wzrostu. A jeśli tak, to sama możesz się do tego wątku dołączyć.

anla napisał/a:

A Ty jesteś wolny?

Jestem.

Posty [ 1 do 38 z 69 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdzie poznać mężczyznę kobiecie po 30-ce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018