Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Cześć, szukam piosenki na pierwszy taniec i wciąż nie mogę się zdecydować.
Napiszcie jakie Wy mieliście smile

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Wprawdzie nie miałam swojej piosenki na "pierwszy taniec", bo żadnego "pierwszego tańca" nie miałam, ale jakby miała to na dzień dzisiejszy wybrałabym piosenkę Pawła Domagały "Weź nie pytaj".

Byłam na weselu, gdzie Państwo Młodzi tańczyli swój pierwszy taniec do tej piosenki. Super. smile

Aha i NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! smile smile smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

3

ostatnio popularną piosenką na pierwszy taniec jest thinking out loud lub perfect Eda Sheerana, obie są cudowne ale wszystko jest kwestią gustu zawsze można pójść w klasykę

4

My zdecydowaliśmy się na Billy Idola, co w tamtym czasie (ponad 22 lata temu) mogło lekko szokować, jednak wydaje mi się, że zostało przyjęte bardzo pozytywnie.

Wybór piosenki zależy od tego co chcecie tańczyć - czy tradycyjny walc czy coś innego, mniej konwencjonalnego, czy ma to być klasyka, czy coś bardziej współczesnego, a przede wszystkim jakie są Wasze umiejętności, bo osobiście uważam, że jeśli komuś to za bardzo nie wychodzi, to zamiast porywać się z motyką na słońce, powinien uderzyć w coś prostego, choćby disco fox, czyli tradycyjne dwa na jeden, lub tylko pobujać się do jakiegoś wolnego utworu. Warto też wziąć pod uwagę, że - wbrew pozorom - tak popularny walc wcale nie jest łatwy do zatańczenia, by wyszło to wdzięcznie i z klasą, dlatego lepiej z niego zrezygnować niż zrobić to byle jak.
Ja sama dziś wybrałabym chyba salsę lub tango, a pomimo że to drugie raczej nie jest praktykowane, to jaka w tym namiętność! wink

Jeśli ktoś chce, by było nastrojowo i romantycznie, to moja propozycja jest taka: 

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może go ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018