Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Cześć, szukam piosenki na pierwszy taniec i wciąż nie mogę się zdecydować.
Napiszcie jakie Wy mieliście :)

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Wprawdzie nie miałam swojej piosenki na "pierwszy taniec", bo żadnego "pierwszego tańca" nie miałam, ale jakby miała to na dzień dzisiejszy wybrałabym piosenkę Pawła Domagały "Weź nie pytaj".

Byłam na weselu, gdzie Państwo Młodzi tańczyli swój pierwszy taniec do tej piosenki. Super. :)

Aha i NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!! :) :) :)

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

3

Odp: Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

ostatnio popularną piosenką na pierwszy taniec jest thinking out loud lub perfect Eda Sheerana, obie są cudowne ale wszystko jest kwestią gustu zawsze można pójść w klasykę

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Piosenka na pierwszy taniec. Jaką Wy mieliście? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018