Szukam koleżanki na wspólne wyjścia do kina, na imprezy - Bydgoszcz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki na wspólne wyjścia do kina, na imprezy - Bydgoszcz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Szukam koleżanki na wspólne wyjścia do kina, na imprezy - Bydgoszcz

hej, mam na imię Aneta, mam 35 lat, poszukuję towarzyszki do wspólnych wypadów do kina, na pogaduchy przy kawie czy do wyjścia na imprezy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki na wspólne wyjścia do kina, na imprezy - Bydgoszcz

Cześć Aneta, mam na imię Daria jestem w podobnej sytuacji też chętnie poznam przyjaciółkę z którą będę mogła gdzieś wyjść pogadać miło spędzić czas. Mam 26 lat kiedyś wychodziłam z koleżankami było wszystko super do puki nie zaszły w ciążę albo nie wyszły za mąż. Teraz mają coraz mniej czasu. Bardzo chętnie Cię poznam.

3

Cześć Aneta, mam na imię Daria jestem w podobnej sytuacji też chętnie poznam przyjaciółkę z którą będę mogła gdzieś wyjść pogadać miło spędzić czas. Mam 26 lat kiedyś wychodziłam z koleżankami było wszystko super do puki nie zaszły w ciążę albo nie wyszły za mąż. Teraz mają coraz mniej czasu. Bardzo chętnie Cię poznam.

4 Ostatnio edytowany przez Samanta1 (2018-10-02 21:35:29)

Hej Aneta mam n.a. imie Samanta mam 20 lat mam , takie same plany jak ty tez poszukuje kogos do spedzenia wolnego czasu,napisz.Pozdrawiam

5

Hej Aneta smile
Mam 32 lata i chętnie Cię poznam , mamy wspólne zainteresowania .... weekendy bywają bardzo nudne , kino , kawiarnia , zakupy itp jak najbardziej smile

6

Czesc dziewczyny,
mam 29 lat. Chętnie was poznam. Nie mam tu znajowych, obecnie mieszkam ale nie pochodze z Bydgoszczy ☺

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Szukam koleżanki na wspólne wyjścia do kina, na imprezy - Bydgoszcz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018