weszlam w kryptowaluty- nie zaluje! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: weszlam w kryptowaluty- nie zaluje!

Hej wam! smile

Chcialam sie z wami podzielic moim wlasnym doswiadczeniem z kryptowalutami, zainwestowalismy z mezem troche pieniedzy kilka miesiecy temu a niedlugo planujemy juz nie pracowac bo inwestycje wypracowaly pokazny pasywny dochod.
Jesli jestescie zainteresowane tematem, cos slyszalyscie ale nie wiecie jak zaczac, to jestem do uslug i sluze pomoca.
Skonczmy wreszcie z praca na etacie i wezmy pelna kontrole za wlasne finanse i wolny czas.

Pozdrawiam,
Ola

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: weszlam w kryptowaluty- nie zaluje!

Nie piszcie do niej bo to oszusta i naciągaczka, albo oszust bo pewnie to nawet nie jest kobieta. Rejestruje się masowo na forach i tworzy takie tematy, szukając naiwnych.

Na krypotowalutach owszem można zarobić, ale wymaga to dużej wiedzy i przede wszystkim ryzyko jest bardzo duże, to ryzykowne inwestycje i można łatwo stracić pieniądze. Jak ktoś się na tym nie zna to niech lepiej tego nie tyka.
Nie dajcie się omamić ludziom obiecującym łatwo zysk. Siedzę w temacie zarabiania w internecie i różnego rodzaju inwestycji od kilku lat i widziałem już całą mase takich naciągaczy, internet jest ich pełen. Jeszcze nigdy nie okazało, żeby faktycznie istniał jakiś łatwy zysk i naciągacz miał racje.

3

Drogi Xaronie,

Czy ja napisalam gdzies ze to ,,latwy zysk" lub ,,male ryzyko inwestycji" . Widze ze jestes bardzo negatywnie nastawiony do tego tematu,moze sam dales sie naciagnac jakims oszustom? Dlaczego twierdzisz ze nie posiadam tej wiedzy? Nie zapytales sie czy przypadkiem nie spedzam calych dni na analizie technichnej wykresow konkretnych walut lub nie sledze projektow w mediach spolecznosciowych. Jestes bardzo przykrym czlowiekiem.

Drogie Panie, pomijajac tego Pana na kobiecym forum, ja chcialam sie tylko podzielic z wami moim doswiadczeniem i radami.

4

lollla napisał/a:

Skonczmy wreszcie z praca na etacie i wezmy pelna kontrole za wlasne finanse i wolny czas.

No ja jestem bardzo ciekaw jakim cudem to możliwe. Co mam robić?

Ta pieniądze na drzewach rosną. Ciekawe dlaczego tylu ludzi jeszcze pracuje.

6

Tego pokroju ludzie uderzają w pracujących na etacie, bo oni mają złudzenia, że wystarczy mieć pomysł albo zagrać w totka itp. Przedsiębiorcy przyzwyczajonego do ciężkiej pracy tak łatwo nie złowią. Jasne, że można zarobić, ale ryzyko jest bardzo duże i to nie jest dla każdego.

Nobody Is Born Gay - GOD

7

Inwestycje w Bitcoiny mogą przynieść ogromny dochód, jednak wiążą się to z sporym ryzykiem. Aktualnie cena się waha dlatego jest to jeszcze bardziej ryzykowne.

Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze

8

Żeby ktoś mógł zarobić, to tysiąc musi stracić.

Możecie to cytować ...

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

9

Betti89 napisał/a:

Inwestycje w Bitcoiny mogą przynieść ogromny dochód, jednak wiążą się to z sporym ryzykiem. Aktualnie cena się waha dlatego jest to jeszcze bardziej ryzykowne.

Bitcoin już padł, teraz pora na inne waluty. szczerze mówiąc miałabym chęć-znam kogoś kto zarobił ogromne pieniądze. jednak wiem jaki to stres, znajoma nie prześpi całej nocy, co godzinę budzi się i sprawdza co się dzieje na gieldzie

10

My zainwestowalismy w kilka roznych projektow w kryptowalutach. Robimy dzienny trading, kopiemy, lendujemy, robimy staking. Wszystko to byly na poczatku male sadzonki, z uporem maniaka robilismy w nie reinwestycje z kazdego zarobionego zwrotu z inwestycji, sadzonki urosly do rozmiaru drzew, a teraz daja owoce ktore mozna jesc i z nich zyc. Dlateog praca na etacie nie jest juz potrzebna. sadzimy kolejne sadzonki bo mozliwosci jest wiele i zabezpieczamy sie przed mozliwoscia ze jakies drzewo uschnie.
Mam nadzieje ze ta analogia trafi do niektorych z was, jesli chcie wiedziec jakie to sadzonki i jak pokazne owoce daja zapraszam na priv, aby nie zgorszyc reszty ktorzy chca do konca zycia pracowac na etacie.

11

lollla napisał/a:

sadzimy kolejne sadzonki

Powinno być: "szukamy kolejnych frajerów".

12

Reklama, a także oferty wszelkiego rodzaju usług, są płatne na naszym forum. Z tego powodu zamykam ten wątek, a Ciebie Autorko proszę o zapoznanie się z regulaminem i o stosowanie się do zasad. Dziękuję. IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018