Pytanie do tych, które mają swoją działalność gosp. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Pytanie do tych, które mają swoją działalność gosp.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Pytanie do tych, które mają swoją działalność gosp.

Są tutaj takie osoby, które prowadzą swoją firmę? Ogólnie to ja od niedawna prowadzę działalność i myślałam, żeby w ramach promocji i budowania więzi z kontrahentami i stałymi klientami, wydrukować kartki wielkanocne z motywem mojej firmy i rozesłać. Robiliście coś takiego? Ogólnie składacie życzenia swoim kontrahentom/klientom jak tak to w jakiej formie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie do tych, które mają swoją działalność gosp.

tak, na Boże Narodzenie wysyłam kartki z logo, na Wielkanoc tylko mailem.

3

Jak klient ma oznaczenie "dziki baran " to nie.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

4

Dziki baran big_smile ja wysyłam nawet do „dzikich baranów”, bo tak się składa, że u mnie dzikie barany dysponują największym budżetem, więc zagryzam zęby i robię z nimi biznes wink
Ja wysyłam kartki, bo moim zdaniem ludzie lepiej takie coś zapamiętają, „kartkę” mailową wyśle im każdy. Tyle, że ja już mam drukarnię, gdzie robiłam menu, wizytówki, teczki firmowe i milion innych rzeczy, więc mam spore zniżki no i jakoś mnie to specjalnie po kieszeni nie boli wink

Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba sie z tym zmierzyć - powiedział Hagrid.
J.K. Rowling - Harry Potter i Czara Ognia

5

Dzięki za odpowiedzi. Zrobię listę baranów i nie baranów i wyślę te kartki.
LatinoLady, jak się da u nich zamówić online, to proszę daj mi jakiś namiar.

6

da się zamówić przez neta, wpisz sobie w google Kserkop drukarnia cyfrowa, to ich znajdziesz wink

Co ma być to bedzie, a jak już bedzie to trzeba sie z tym zmierzyć - powiedział Hagrid.
J.K. Rowling - Harry Potter i Czara Ognia

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Pytanie do tych, które mają swoją działalność gosp.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018