Sylwester syna lat 14 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Sylwester syna lat 14

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Sylwester syna lat 14

Witam �� Mam problem mój syn ma 14 lat i wykłóca się że chce iść do kolegi na sylwestra .Nie chce go puścić bo tam nie będzie jego rodziców ..nie mam z kim go zostawić córka zostaje w domu i zaprasza koleżanki ale syn nie chce z nimi siedzieć i córka też nie to powiedziałam mu że zabieram go ze sobą bo idę do koleżanki z z moja przyjaciółką. On zaczął się awanturować że nie pójdzie po tej awanturze już ostatecznie postanowiłam że idzie ze mną .Koleżanki też mówią żebym go brała bo w tym wieku nie powinien chodzić na imprezy a poza tym bardzo go lubią i zawsze się cieszą jak go gdzieś biorę ze sobą dlatego to nie problem . Wy puszczacie swoje pociechy w tym wieku na takie wydarzenia ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2017-12-22 17:59:22)

Odp: Sylwester syna lat 14

Moim zdaniem jest za młody na Sylwestra u kolegi bez nadzoru osób dorosłych.

3

Przecież wiadomo czemu się tak upiera. Alkohol, może jakaś trawka, dziewczyny. To już ten głupi wiek, gdy w głowie jeszcze nic nie ma, ale czuje się jak dorosły.

4

Jeśli bardzo dobrze nie znam towarzystwa w jakim się będzie bawić, nie ma na miejscu rodziców, to nie pozwoliłabym. A potem, jakby się nie daj Boże coś stało, to mnie oskarżą, że się dzieckiem nie zajmuję. Dziś nie trudno o odebranie praw rodzicowi.
Moja młoda tez nie chce z dorosłymi, bo to nudy i siara, ale trudno. Jako rodzic jestem odpowiedzialna za swoje dziecko.

http://www.netkobiety.pl/t109114.html
A to w końcu Twój syn czy koleżanki?

kara.1970 napisał/a:

Koleżanki też mówią żebym go brała bo w tym wieku nie powinien chodzić na imprezy a poza tym bardzo go lubią i zawsze się cieszą jak go gdzieś biorę ze sobą dlatego to nie problem .

A pytałaś syna, czy lubi Twoje koleżanki?

Serio? 14letni gość ma się nudzić ze starymi babami, bo one go lubią???

A może przynajmniej z kolegą jakimś byś go wzięła, skoro nie chcesz się zgodzić na jego indywidualnego sylwestra i nie może też zostać w domu (w sumie nie bardzo rozumiem, dlaczego, ale nie moja sprawa...)?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Sylwester syna lat 14

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024