Czy zachowanie koleżanki wobec syna jest normalne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy zachowanie koleżanki wobec syna jest normalne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez kara.1970 (2017-12-03 16:44:08)

Temat: Czy zachowanie koleżanki wobec syna jest normalne?

Hej mam koleżankę ogólnie bardzo ją lubię ale no nwm czy jej zachowanie jest normalne robicie podobnie? Wczoraj byłam na zakupach z dwiema koleżankami a ona wzięła syna  po to żeby łaził tam z nami cały dzień nie pytałam się dlaczego. Syn jej tylko co chwile pytał czy może iść do domu a ona że nie ma chodzić z nami a widać że biedaczek się strasznie męczył.  Nie wiem czy miał karę czy co ale wygladało to dość komicznie. Na koniec dnia koleżanka mówi mu jeszcze że jutro idzie do fryzjera i czy się z nią wybierzemy ja i koleżanka nie miałyśmy czasu więc odmówiliśmy ona coś tam pomarudziła chwile i jak wracaliśmy zaczęłą się z synem kłócić bo cos tam mu powiedziała że pójdzie z nią bo sama nie chcę iść i zaczęłą się awantura.. NO rozumiem jej syn trochę przesadził ale koleżanka też go tak ciągać wszędzie nie powinna miałyście kiedyś podobne sytuacje?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy zachowanie koleżanki wobec syna jest normalne?

.

3

.

Reklama

4

Normalność tego zachowania zależy od tego czy Syn ma 5  lat czy 15......

"Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który poprawia, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który śledzi, lecz nie osądza. Przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. "

5

właśnie o to chodzi że nie jest mały 14 lat

Reklama

6

Czy koleżanka jest mężatką?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

7

niee

8

kara.1970 napisał/a:

niee

A ma faceta?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

9

też niee miała męża rok po rozwodzie

10

Może jest do niego za bardzo przywiązana, bo jest jedynym mezczyzną w jej życiu. Lek przed samotnością? Ale jednak jest to nieco dziwne.

11

Dobrze znasz tę koleżankę?
Też uważam, że może by problem ze zbyt dużym przywiązaniem.
A może koleżanka lubi narzucać swoje zdanie?

W każdym bądź razie nawet karanie w ten sposób nie jest "dobrym pomysłem".

Jesli często tak postępuje ze swoim synem to go krzywdzi i psuje dobre relacje między nim a sobą, zamiast budować.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy zachowanie koleżanki wobec syna jest normalne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018