głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ...

Hej, moje drogie proszę !
Moi drodzy !
proszę pomóżcie mi przygotować prace magisterską, tzn chodzi mi o idee, o to jak to można rozwijać. Mój temat to :

"głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet  zatrudnionych w korporacjach"
Chciałabym przebadać grupę 30 kobiet pracujących w korporacjach, myślałam o korpo stricte finansowych, z jakimiś planami sprzedaży, np banki,
oraz grupę 30 kobiet które pracują w małych firmach, około 10 osób max.

Nardzędzia które chciałabym użyć to :

KPS - Kwestionariusz Poczucia Stresu*
PTS - Kwestionariusz Temperamentu PTS

Myślicie że powinnam przeprowadzić dodatkowo ankietę?
Radze się was, ponieważ moja promotor tylko krzyczy na mnie że jak to moge nie wiedzieć i dlaczego to jeszcze nie jest gotowe. Wiem, zawaliłam, ale z nią nie potrafie się porozumieć. Czuje się jak debil po prostu.

Tezą będzie że Kobiety pracujące w korporacjach przeżywają na codzień dużo większy stres i są bardziej sfrustrowane życiem niż te pracujące w małych firmach.

i jeszcze z innej beczki.
Spis treści, chciałabym zaproponować 3 rozdziały :
1. Opis grupy Badawczej czyli kobiety w wieku 28-38 lat
2. stres
3. temperament.

co o tym myślicie ? Gdzie w tym momencie byście coś zmieniły? zmienili??

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ...

Czyli pani promotor robi ci stres jak w korpo smile
Wymyśl sobie czterdzieści maili, udziel sama sobie (za każdym razem w innego IP) czterdziestu odpowiedzi i problem sie rozwiąże.
Zupełnie jak w korpo
Zupełnie jak w pracach doktorskich
Zupełnie jak w zyciu

3

Odp: głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ...
misiando napisał/a:

Czyli pani promotor robi ci stres jak w korpo smile
Wymyśl sobie czterdzieści maili, udziel sama sobie (za każdym razem w innego IP) czterdziestu odpowiedzi i problem sie rozwiąże.
Zupełnie jak w korpo
Zupełnie jak w pracach doktorskich
Zupełnie jak w zyciu

świetny pomysł. Dzięki. Rozumiem że każdy pisał prace mgr, i wszystkim świetnie poszła. A ja? po co się w ogóle udzielać i prosić o jakiekolwiek wskazówki?
w ogóle olać to. Jak wszystko.

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » głębokość przeżywanego stresu a temperament kobiet zatrudnionych w ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018