siostra się spowiada szwagrowi i jego rodzinie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » siostra się spowiada szwagrowi i jego rodzinie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: siostra się spowiada szwagrowi i jego rodzinie

Tak jak w tytule co powiem siostrze czy mama wszystko zostanie powtórzone szwagrowi.Siostra jest źle traktowana przez swego męża jest wyzywana,szwagier się z nią nie liczy.Ja i mama próbowałyśmy przemówić jej do rozumu,ale siostra wszystkie rozmowy cytuje,recytuje szwagrowi.Zaczynają budowe domu,którego plan jest tylko na szwagra,siostra robi tam jako darmowy robotnik(wozi piach toczką szwagier udaje,że ni ma siły).Dodam tylko ,że siostra wybrała sobie męża na wzór ojca psychopaty- kurwiarza.
Co dzień siostra jeździ do swoich teściów zdawać relacje ze swojego życia.Najgorsze w tym wszystkim ,że siostra nie widzi problemu,a właściwie udaje bo odgrywa się na swojej małej córce czasami na mamie i na mnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: siostra się spowiada szwagrowi i jego rodzinie

Gdy siostra przyjechała do domu po porodzie szwagier powiedział do nie żeby szła do pracy,a on się wszystkim zajmie(nic w domu szwagier nie robi poza siedzeniem w internecie do późnych godzin nocnych).

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » siostra się spowiada szwagrowi i jego rodzinie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021