Prezent od byłego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Prezent od byłego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Prezent od byłego

Często miewam dylematy moralne, jednak z takim mam do czynienia dopiero po raz pierwszy.

Zerwałam z chłopakiem jakiś czas temu. Wiele razy próbował się ze mną skontaktować, ale za każdym razem ignorowałam takie zaczepki. W końcu po próbach dodzwonienia się do mnie przyjechał rowerem pod mój dom, wszedł na ogród i zostawił mi tam prezent. Po czym zastrzegł w smsie, że zwrotów nie przyjmuje.

Prawdopodobnie liczy na powrót i na to, że uda mu się mnie przekupić, jednak to nie jest możliwe. A gdy przyjmę prezent to nie mam nic do zaoferowania i tego typu wizyty mogą okazać się częstsze. Chociaż pewnie i tak ich nie uniknę, bo go znam . . .  i nie wiem co z tym wszystkim zrobić.

Domyślam się, że któraś z Was mogła mieć podobną sytuację. Przyjąć prezent czy go odesłać? Jakieś porady? Sugestie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent od byłego

ja by zostawiła w ogrodzie - na wypadek, gdyby przyjechał jeszcze raz big_smile

Odp: Prezent od byłego
_v_ napisał/a:

ja by zostawiła w ogrodzie - na wypadek, gdyby przyjechał jeszcze raz big_smile

A jak tam jest jakieś zwierze? pies, kot, chomik? wink

Generalnie, olewałabym takie sytuacje. On widząc, że reagujesz,będzie robił to nadal. Jak nie chcesz już z nim być, odetnij go całkowicie i niech przestanie Cię nachodzić. Ja bym się wściekła.

4

Odp: Prezent od byłego
Pokręcona Owieczka napisał/a:
_v_ napisał/a:

ja by zostawiła w ogrodzie - na wypadek, gdyby przyjechał jeszcze raz big_smile

A jak tam jest jakieś zwierze? pies, kot, chomik? wink

Ale żeby chomik sam w ogrodzie? big_smile Prędzej jakaś mysz albo szczurek wink big_smile

Co do prezentu po zerwaniu..., ewidentnie chce Ci zagrać na emocjach.

5

Odp: Prezent od byłego
Sylwia_93 napisał/a:

Często miewam dylematy moralne, jednak z takim mam do czynienia dopiero po raz pierwszy.

Zerwałam z chłopakiem jakiś czas temu. Wiele razy próbował się ze mną skontaktować, ale za każdym razem ignorowałam takie zaczepki. W końcu po próbach dodzwonienia się do mnie przyjechał rowerem pod mój dom, wszedł na ogród i zostawił mi tam prezent. Po czym zastrzegł w smsie, że zwrotów nie przyjmuje.

Prawdopodobnie liczy na powrót i na to, że uda mu się mnie przekupić, jednak to nie jest możliwe. A gdy przyjmę prezent to nie mam nic do zaoferowania i tego typu wizyty mogą okazać się częstsze. Chociaż pewnie i tak ich nie uniknę, bo go znam . . .  i nie wiem co z tym wszystkim zrobić.

Domyślam się, że któraś z Was mogła mieć podobną sytuację. Przyjąć prezent czy go odesłać? Jakieś porady? Sugestie?

Reguła wzajemności jest najsilniejszą zasadą stosunków społecznych. Mamy ją "wbudowaną". Pragniemy się odwdzięczyć za przysługi, podarunki, dlatego parafrazując Saint Exupery, dać komuś coś, to jakby wziąć go w niewolę.
Ja przekazałaby prezent komuś, komu może on się przydać lub pomóc i poinformowałabym o tym darczyńcę.

Odp: Prezent od byłego
lolek8080 napisał/a:
Pokręcona Owieczka napisał/a:
_v_ napisał/a:

ja by zostawiła w ogrodzie - na wypadek, gdyby przyjechał jeszcze raz big_smile

A jak tam jest jakieś zwierze? pies, kot, chomik? wink

Ale żeby chomik sam w ogrodzie? big_smile Prędzej jakaś mysz albo szczurek wink big_smile

Co do prezentu po zerwaniu..., ewidentnie chce Ci zagrać na emocjach.

Chodziło mi o to, że może sprezentował jej jakieś zwierze i siedzi w tym pudełku wink

Słabe jest dawanie prezentów po zerwaniu. Mój były mąż, jeszcze przed rozwodem, myślał że mnie kupi pierścionkiem z brylantem :DDDD Teraz pewnie żałuje wydanych pieniędzy smile

7

Odp: Prezent od byłego

O, ja mam sugestię big_smile

http://annakie.com/cpg/albums/userpics/10002/Computer-trash.gif

Just do it! wink

Odp: Prezent od byłego
Harvey napisał/a:

O, ja mam sugestię big_smile

http://annakie.com/cpg/albums/userpics/10002/Computer-trash.gif

Just do it! wink

Tak jest!!! big_smile

9

Odp: Prezent od byłego

Dzięki za porady.
I niestety psuję zabawę, bo chomiczka żadnego nie było. Zresztą to dobrze, bo w okolicy grasują koty :-D

Ja się od niego totalnie odcięłam i nie reaguję nawet jednym słowem, a mimo to zaczęły się wycieczki pod mój dom ... (ーー;)

10

Odp: Prezent od byłego

Jak coś fajnego - to bym wzięła na Twoim miejscu big_smile Jak to mawiają - jak dają to brać, jak biją to spierniczać big_smile Że on ma jakieś nadzieje - to już jego problem.

11

Odp: Prezent od byłego

Po prostu odeslij prezent poczta.

12

Odp: Prezent od byłego

Odesłać - jeśli nie chcesz kolejnych.

13

Odp: Prezent od byłego

Z tymi prezentami to różnie bywa, mi kiedyś była narzeczona oddała wszystko co dostała w trakcie związku big_smile

14

Odp: Prezent od byłego
lolek8080 napisał/a:

Z tymi prezentami to różnie bywa, mi kiedyś była narzeczona oddała wszystko co dostała w trakcie związku big_smile

A to już w ogóle bezsens. Śmiać mi się chce, jak wyobrażam sobie coś takiego u mnie - widzę siebie, jak zostaję ze zbędną mikrofrezarką i swego chłopa z antologią nielubianej przez niego gry big_smile

15

Odp: Prezent od byłego

Bierz ile wlezie i podkreślaj mu w smsach, że i tak Cię nie kupi, bo jesteś bezcenna.

16

Odp: Prezent od byłego

Odeslij, bez zadnego kontaktu, nie piszac nawet jednego smsa.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Prezent od byłego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024