Spakowałam sie i odchodze, ogromny ból - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spakowałam sie i odchodze, ogromny ból

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Spakowałam sie i odchodze, ogromny ból

Dzis spakowałam swoje rzeczy i odchodze od meża, a raczej nie od niego tylko od jego matki. Jestem załamana, obolała od płaczu i ze złamanym sercem. Moj maz wraca o 23 z pracy i do tego czasu mnie juz nie bwdzie. Jestesmy 4 lata po slubie, mamy 7 miesieczna corke. Odchodze bo nie mam juz siły walczyc o nas, tesciowa skutecznie wykanczała mnie przez ten caly czas. Nie wiem dlaczego pisze tutaj, nie wiem czego oczekuje od Was. Moj maz oczywiscie nie bierze opcji dołaczenia do nas. Liczy sie tylko jego matka i stary dom.  Zyczcie mi wytrwalosci :(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spakowałam sie i odchodze, ogromny ból

Dla mojego niestety też najważniejsza jest rodzina jego, dopiero pźniej ja z synkiem sad

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Spakowałam sie i odchodze, ogromny ból

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018