brak czulosci w zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » brak czulosci w zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: brak czulosci w zwiazku

jestem od prawie roku po slubie i moj maz nie lubi sie calowac. Dodam ze przed slubem lubil. co z tym zrobic? Ja uwielbiam sie calować.Prosze o rade.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brak czulosci w zwiazku

Na początek, najważniejsza jest szczera rozmowa.
Możliwe, że ma coś na sumieniu...

Odp: brak czulosci w zwiazku

Dokładnie.
Ewelina22, rozmawiałaś z nim na ten temat? Mówiłaś, że Ty potrzebujesz trochę więcej czułości niż jest Ci okazywane?

Poza tym powiedz coś więcej, jak długo trwa ta sytuacja, jak się układa między wami.

4

Odp: brak czulosci w zwiazku

Tez tak mam, zero czułości no chyba że zapowiada się coś więcej niż tylko przytulanie. Facet zachowuje się jak typowy samiec. Dla niego wszystko co przyjemne, a dla ciebie nic poza sprawianiem jemu przyjemności i co tu zrobić? Ja nie mam zamiaru się z tym godzić, snuje plany jak zabujać w jego umyśle czymś co rozbudzi rządzę sprawiania przyjemności mi.
Tak wiec drogie koleżanki trzeba brać sprawy w swoje ręce i kombinować jak dać facetowi do zrozumienia, że żyjemy w świecie gdzie kobieta ma takie same potrzeby jak facet. Oczywiście trzeba to zrobić tak, a żeby nie urazić męskiego ego i żeby satysfakcja była po obu stronach.
Wiec, kochane kuśmy swoich facetów nie tylko w sypialni ale także podczas prostych czynności domowych, tak żeby zapragnęli nas "tu i teraz". To na pewno zadziała smile

5

Odp: brak czulosci w zwiazku

Tak, kuście nas, bardzo to lubimy... Taka subtelna zachęta z dużym prawdopodobieństwem zadziała na każdego heteroseksualnego faceta. Wystarczy z Waszej strony mała iskierka, wyrażenie poprzez ruchy ciała czy ubiór przekazu: :chcę cię tu i teraz!. Lecimy na to jak szczerbaci na suchary:)

6

Odp: brak czulosci w zwiazku

Ja jestem w związku z mężczyzną którego bardzo , kocham . Niestety na poczatku naszej znajomości oszukałam go ( nie potrafiłam się rozstać z moim porzednim chłopakiem , pisałam do nie go smsy czułam jakieś przywiązanie) Wyabczył mi ten głupi występek , ale coś w nim pękło zrobił sie oschły przestał okazywać mi jakiekolwiek uczucia , zazczeły sie kłótnie ;( Wcześniej był naprawde cudowny (romantyczny , czuły ). Od tamtego zdarzenia mineło już ponad dwa lata ( dużo się w naszym życiu zmieniło , zamieszkaliśmy razem . Grzesiu mówi że myśli poważnie o naszej wspólnej przyszłości , ale przy każdej lepszej kłótni wypomina mi to co się stało na początku naszej znajomości . Próbowałam z nim na ten temat rozmawiać , ale on ucieka od tematu ... Co mam robić sad Naprawde go kocham , ale nie czuję  się przez niego kochana sad

7

Odp: brak czulosci w zwiazku

Ja też tak mam...jakoś nie wiem unikam całowania się z moim chłopakiem..mamy już dośc długi staż bo ponad 3 lata i nie wiem unikam również tego.. wg mnie wydaję mi się ,że ja mam uraz do tego ,że pary razy zawiódł moje zaufanie i chyba moja psychika i rozum po prostu nie wydziela jakieś takiej potrzeby bliskości.. Moze Twój partner też ma jakiś uraz?? Ja oczywiście teoretyzuję tylko i się pytam bo możliwe też ,że może miec kogoś na boku.. albo ??? albo nie wiadomo... ja tylko opisałam swoją sytuację i swoje przypuszczenia. Nie pomoże Ci nic innego jak rozmowa albo jak Agnieszka228 napisała spróbuj kusic swojego faceta i obserwuj jego reakcje na to. Jak nic nie pomoże to już tlyko i wyłącznie rozmowa i przypatrz się swojemu ukochanemu.

8 Ostatnio edytowany przez Kasiczkaaa (2010-02-20 12:19:54)

Odp: brak czulosci w zwiazku

Jestem pewna ,że jest wobec mnie uczciwy . sad Niestety żadna nasza rozmowa nie dała jakichkolwiek efektów ( po całym zdarzeniu , zapewniałam go o sile miłości jaką go darzę , udowadniałam mu to na każdym kroku ) Być może za bardzo się staram , może sobie odpuścić ?

9

Odp: brak czulosci w zwiazku
Kasiczkaaa napisał/a:

Jestem pewna ,że jest wobec mnie uczciwy . sad Niestety żadna nasza rozmowa nie dała jakichkolwiek efektów ( po całym zdarzeniu , zapewniałam go o sile miłości jaką go darzę , udowadniałam mu to na każdym kroku ) Być może za bardzo się staram , może sobie odpuścić ?

I tu się trzeba zastanowić, czy to ,że mu odpuścisz rozmowę na ten temat, coś da!?!. Ja na twoim miejscu, tak długo bym drążyła ten temat aż by mu uszami wychodziło. Zmuś go podstępem do tej rozmowy. Uprzeć, że nie dasz za wygraną i do puki nie pogadacie będziesz naciskała na rozmowę. Może to poskutkuje. Powodzenia

10

Odp: brak czulosci w zwiazku

TUTAJ AGNIESZKA MA RACJĘ !!! zmuś go do rozmowy facetowi najbardziej odpowiada gdy nie drąrzymy tematu sama mam swego mężczyzne i wiem ze jest to najlepsze rozwiązanie NIE poddawaj się a co najważniejsze powiedz mu ze to co było kiedyś że nie czujesz się już winna bo to były początki ze go kochasz bardzo ale także chcesz czuć te uczucie z jego strony co do Twojej osoby bo zaczynasz się z tym męczyć !!! kochana powinno podziałać wink

11 Ostatnio edytowany przez Agnieszka228 (2010-02-20 12:55:17)

Odp: brak czulosci w zwiazku
Franciszek napisał/a:

Tak, kuście nas, bardzo to lubimy... Taka subtelna zachęta z dużym prawdopodobieństwem zadziała na każdego heteroseksualnego faceta. Wystarczy z Waszej strony mała iskierka, wyrażenie poprzez ruchy ciała czy ubiór przekazu: :chcę cię tu i teraz!. Lecimy na to jak szczerbaci na suchary:)

Dzięki bardzo za szczerość. smile:):)


I takiej szczerości nam kobietom potrzeba!!!!!!!!!!!!

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » brak czulosci w zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024