Mężatka i żonaty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężatka i żonaty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Mężatka i żonaty

Myślicie, że z romansu może zrodzić się uczucie ? Zakochałam się i on też ... tyle, że obydwoje mamy kogoś.
Spotykając się z nim czuje, że żyję, chce mi się śmiać i uśmiechać. Znowu obudził we mnie kobietę, a nie kuchtę i perfekcyjną Panią domu.
Myślicie, że to ma jakiś sens ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mężatka i żonaty

wink wink wink https://www.youtube.com/watch?v=YzxWr_qhWfc

3

Odp: Mężatka i żonaty

To zależy co rozumiesz przez "sens". Możliwości są takie:
- on chce sobie tylko - za przeproszeniem - pobzykać, bo mu w małżeństwie wieje nudą, a tutaj znów go traktuje ktoś serio
- on też coś czuje, ale nie odejdzie od żony bo dzieci/kredyt/firma (niepotrzebne skreśl)
- on też czuje i odejdzie od żony a Ty do końca życia będziesz żyć ze świadomością, że zniszczyłaś komuś życie dla swojej przyjemności, no chyba że jesteś taką 100% egoistką to nie
Jak dla mnie nie ma to sensu, bo każde rozwiązanie jest złe.

4

Odp: Mężatka i żonaty

I zakochacie się i rozwiedziecie i pobierzecie i . nie b ędziecie żyli długo i szczęśliwie bo Ty znozwu zamienisz się w Kuchtę i perfekcyną panią domu..
No chyba że mąż Cie w kuchni przykuwa do kaloryfera a ten romans to z listonoszem..

Odp: Mężatka i żonaty

hahaha srry ale inaczej sie nie da, masz kogos a szukasz niewiadomo czego. myslisz ze z nowym to bedzie romantycznie jak w telenoweli?? za jakis czas tez bedziesz sie czuc niedoceniana, a on bedzie dawal takie poczucie znowu bycia kobieta innym mezatka, a ty nawet nie bedziesz niczego podejrzewac jak jego obecna zona. srry za szczerosc, ale zacznij myslec.

6

Odp: Mężatka i żonaty
zmartwiony86 napisał/a:

- on też czuje i odejdzie od żony a Ty do końca życia będziesz żyć ze świadomością, że zniszczyłaś komuś życie dla swojej przyjemności, no chyba że jesteś taką 100% egoistką to nie

Rozstanie się może być paskudnym doświadczeniem, i na ogół jest, ale nie aż - poza nielicznymi przypadkami - zniszczeniem życia. Znajmy proporcję.

Jednakowoż: kochanek to święto, odskocznia. Jeśli z kochanka zrobić stałego partnera, to za jakiś czas znów pojawia się rutyna, nuda, kuchtowanie itp. Miej tego świadomość.

7

Odp: Mężatka i żonaty

To prawda,zacznij myśleć,facet się zabawi i do widzenia,takie naiwne zawsze się znajdują.................jesteś żałosna.

8

Odp: Mężatka i żonaty
kasi11.65 napisał/a:

To prawda,zacznij myśleć,facet się zabawi i do widzenia,takie naiwne zawsze się znajdują.................jesteś żałosna.

No ale dlaczego z kobiety robisz bezmyślną lalę? Z jej postów wynika, że szukała szczęścia poza małżeństwem, no i to szczęście znalazła. Dlaczego uważasz, że tylko kochanek się bawi a ona nie? Za zabawę trzeba będzie zapłacić rachunek i oboje go zapłacą. Nie ma co robić takich jazd.

9

Odp: Mężatka i żonaty

Nie wiadomo czy to szczęście znalazła. Bo to, że ona przy nim czuje się wyjątkowo i wspaniale nie oznacza, że on czuje to samo. Przynajmniej autorka wątku nic o tym nie pisze. Dlatego o wiele bardziej prawdopodobne jest to, że znalazła cierpienie. Z jednej strony mąż, który wydaje się jej bardzo nieatrakcyjny na tle nowego faceta, a z drugiej ten facet, który z dużym prawdopodobieństwem nie odwzajemni jej uczuć. Dziewczyna się umęczy. I masz rację, na własne życzenie. Przecież nie jest bezwolną lalką.

10

Odp: Mężatka i żonaty

Czytam to i aż nie wierzę ile nienawiści jest w co niektorych, to on powiedział, że mnie kocha, po godzinach spotkania się i spędzsnia ze sobą czasu. Szkoda, że potraficie oceniać nie znając w ogóle sytuacji, jak mój mąż nie dorósł nigdy do bycia mężem, nie mówiąc już o tym, że nie potrzebuje on jakichkolwiek uczuć ...

11

Odp: Mężatka i żonaty

Jestem autorem wątku o kryzysie w związku. U nas do kryzysu doprowadził upływ czasu, wypalenie i oklapnięcie tego wszystkiego. Natomiast to wszystko jest jeszcze do odratowania. Ale gdyby teraz, dziś pojawił się ktoś trzeci obok niej to nie byłoby już co zbierać. Bo trafiłby na podatny grunt i pozamiatane.
Być może małżeństwo Twojego kochanka jest w takiej właśnie fazie. Być może też ma dość i czuje wypalenie. I pojawiasz się Ty, gwóźdź do trumny dla jego rodziny. Niszczysz życie jego żonie, dzieciom (o ile ja ma) a może i jemu (bo może kiedyś żałować). I nic nie zmienia, że powiedział że kocha. Nawet jeśli kocha naprawdę to rozbijasz rodzinę. Nie masz z tym wyrzutów sumienia? Ach, pewnie nie. Bo na pewno powiedział, ze z żoną go nic nie łączy i planuje rozwód. Stara śpiewka.

12

Odp: Mężatka i żonaty

Znam przypadki gdy z romansu zrodziło się uczucie....trudne i pełne poświęceń, bo tak naprawdę nie da się budowac własnego szczęścia nanieszczęściu innych osób......jednak jak sama autorka wspomniała nie znamy dokładnie sytuacji, nakreśliła nam jedynie jej zarys,,,,więc ciężko do czegokolwiek się odnieść, pytanie jakie mają podejcie do związku mąż i żona kochanków, być może oni równiez są w małżeństwie nieszczęśliwi, od tego zalezy co z tym fantem dalej zrobić, ciągnąć w nieskączoność tego nie można, takie życie w kłamstwie na dłuższą metę będzie dla Ciebie ciężkie ......więc jeśli uważasz że z mężem nie ma juz czego ratować po prosru odejdź, a później szukaj kogoś z kim będziesz mogła znów być szczęśliwa. Co do dzieci, to niestety one ponoszą największą karę, płacą za decyzje rodziców, ale bywa tak że małżonkowie dra ze sobą koty czego świadkami są dzieci i czasem chyba lepiej zakończyć zwiąek i podarowac malcom trochę spokoju niz wiecznie się na ich oczach szarpać. Niestety rozwody nadal są potepiane, ale czasem nie ma innego wyjścia......a każdy ma prawo do decydowania o własnym życiu... a czy to ma jakiś sens...?sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie....nikt nie wie tego lepiej od Ciebie.

13

Odp: Mężatka i żonaty
Czarownica_ napisał/a:

Myślicie, że z romansu może zrodzić się uczucie ? Zakochałam się i on też ... tyle, że obydwoje mamy kogoś.
Spotykając się z nim czuje, że żyję, chce mi się śmiać i uśmiechać. Znowu obudził we mnie kobietę, a nie kuchtę i perfekcyjną Panią domu.
Myślicie, że to ma jakiś sens ?

Zaryzykuj i sprawdź go. Niech powie o was żonie. Ty powiedz mężowi. Rozstańcie się z dotychczasowymi partnerami i zacznijcie razem. W końcu skoro to taka wielka miłość to po co męczyć się w marnych związkach?
Mnie w zdrajcach najbardziej zohydza oszukiwanie. Miejcie odwagę zmienić swoje życie. Dla taaakiej miłości przecież warto? A jak się nie uda to też warto. Pozbędziesz się męża co to nie dorósł i kto wie co jeszcze cię spotka w życiu.

14

Odp: Mężatka i żonaty
Araquelle napisał/a:
Czarownica_ napisał/a:

Myślicie, że z romansu może zrodzić się uczucie ? Zakochałam się i on też ... tyle, że obydwoje mamy kogoś.
Spotykając się z nim czuje, że żyję, chce mi się śmiać i uśmiechać. Znowu obudził we mnie kobietę, a nie kuchtę i perfekcyjną Panią domu.
Myślicie, że to ma jakiś sens ?

Zaryzykuj i sprawdź go. Niech powie o was żonie. Ty powiedz mężowi. Rozstańcie się z dotychczasowymi partnerami i zacznijcie razem. W końcu skoro to taka wielka miłość to po co męczyć się w marnych związkach?
Mnie w zdrajcach najbardziej zohydza oszukiwanie. Miejcie odwagę zmienić swoje życie. Dla taaakiej miłości przecież warto? A jak się nie uda to też warto. Pozbędziesz się męża co to nie dorósł i kto wie co jeszcze cię spotka w życiu.

Ano, ale teraz czekamy na nieśmiertelne "to nie jest takie proste/łatwo się mówi/sytuacja jest skomplikowana" wink

Co do pytania głównego - pewnie, że może się jakieś uczucie pojawić. Ba, może się pojawić i w związku bez romansu, w samotności też. Innym pytaniem jest to, czy uczucie zdrodzone z takiego romansu przetrwa prozę codziennego życia i problemów po drodze. Łatwo się pielęgnuje uczucie do osoby, z którą się fajnie i dużo rozmawia, uprawia seks i generalnie spędza przyjemnie czas. Zapewne jest już trudniej, kiedy najpierw trzeba ponieść konsekwencje swoich czynów przy ujawnieniu prawdy, a potem wraca się do zwyczajności, w której obiad sam się nie ugotuje, naczynia nie zmyją, podłoga nie zamiecie. Emocje staną się mniej intensywne, bo odpadnie świeżość i element "słodkiego sekretu", nadejdzie więcej nudy, mniej starań. A może i nawet jakaś gorycz, jeśli nowy związek nie przebije jakościowo poprzedniego.

15

Odp: Mężatka i żonaty

A dlaczego nie odeszłaś od męża , który nie nadaje się na męża ??
Dlaczego weszłas w romans z innym facetem zamiast zrobić "porządek " w swoim małżeństwie ?
Dlaczego weszłas w romans z żonatym facetem ?

Odpowiedz na każde z tych pytań da Ci odpowiedz jakie deficyty tkwią w Tobie, deficyty które powinnaś sama rozwiązać zanim wejdziesz w jakikolwiek związek.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężatka i żonaty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024