Książka o tym jak odzyskać chłopaka Matt Huston Get Him Back Forever - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Książka o tym jak odzyskać chłopaka Matt Huston Get Him Back Forever

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Książka o tym jak odzyskać chłopaka Matt Huston Get Him Back Forever

Witam. Pilnie potrzebuję pewnej książki, nie chciałabym wydawać pieniędzy, poszukuje polskiego e-booka "Matt Huston Get Him Back Forever" Recenzje tej książki napełniły mnie nadzieją, bardzo proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Książka o tym jak odzyskać chłopaka Matt Huston Get Him Back Forever

Oczywiście każda sytuacja jest inna, więc nie ma uniwersalnej recepty na powrót. Mimo wszystko sama przerabiałam powroty i uważam, że nie warto. Zeszłam się z dwoma facetami - to już nie było to samo, wszelkie "triki" działają tylko na chwilę i niedługo potem znów się rozstawaliśmy - tym razem na dobre. Boli jak cholera, a z perspektywy czasu bardzo żałuję tych wszystkich miesięcy i lat, które spędziłam na użalaniu się nad sobą i myśleniu o tej drugiej osobie.

Oczywiście wszystko to zależy od powodów rozstania i tego, czy faktycznie byliście dobrze dopasowani. Sama musisz to przemyśleć i wybrać najlepsze wyjście. Uważaj, żebyś nie straciła części życia jak ja.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Książka o tym jak odzyskać chłopaka Matt Huston Get Him Back Forever

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018