Praca na produkcji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Praca na produkcji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Praca na produkcji

Witam.
Ja i narzeczony szukamy pracy za granicą na produkcji. Ja tutaj nie mam pracy, a narzeczony ma własną działalność, zawieszoną przez przestój w pracy w Niemczech. Nie wiadomo, ile u niego ta sytuacja będzie trwać, dlatego też chcemy wspólnie wyjechać do pracy za granicę przez agencję (po jakimś czasie szukać innej pracy). Jest tylko jeden problem: boimy się oszustów. Niektóre agencje pracy wysyłają pracowników za granicę, po czym okazuje się po przyjeździe, że albo nie ma pracy, albo zakwaterowania, albo zarobki o wiele mniejsze niż na papierze. W związku z powyższym mam kilka pytań:
-czy zna ktoś i może polecić dobrą agencję pracy?
-w jakim kraju praca przez agencję/na produkcji itp. jest najbezpieczniejsza i najbardziej opłacalna?
-czy luty to dobry czas na szukanie pracy za granicą?
-po odjęciu kosztów utrzymania i pobieranych przez agencję prowizji na jaki zarobek "na czysto" można liczyć?

Równaj w górę!
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Praca na produkcji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018