Szczęśliwego Nowego Roku 2017! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

smile     
                 http://puu.sh/t5a0z/00832bd4f1.jpg

Kochane Netkobietki i drodzy Net-Faceci, kolejny rok właśnie dobiega końca, niektórzy z Was zapewne żegnają go z nostalgią, inni z ulgą i nadzieją na lepszy.

W tym miejscu w imieniu własnym i całej Redakcji Netkobiet życzę Wam, aby każdy z Was dokładnie za rok z pełnym przekonaniem mógł powiedzieć, że miniony czas był czasem pełnym dobrych chwil i pozytywnych wrażeń. Jeśli o czym marzycie, niech się spełni, jeśli do czegoś dążycie, niech najbliższe miesiące przybliżą Was do obranego celu choć o krok, najlepiej milowy. Niech będzie to czas właściwych wyborów i prostych ścieżek, czas prostowania skrzywionych relacji i nabywania cennych doświadczeń, ale też czas spokoju, poczucia zadowolenia, akceptacji tego, na co nie macie wpływu, dystansu do spraw mało ważnych. Życzę Wam pogody ducha i poczucia, że wykorzystaliście ten czas najlepiej, jak było to możliwe.

Szczęśliwego Nowego Roku 2017 ! smile
            http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Bardzo dziękuję za życzenia.

Będzie krótko, ale szczerze:

LEPSZEGO 2017 ROKU dla Was Wszystkich!!! smile smile smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Krejzolka82 napisał/a:

LEPSZEGO 2017 ROKU dla Was Wszystkich!!! smile smile smile

O, to to smile

I dziękuję bardzo, i wzajemnie, i mam nadzieję, że się spełni, i fajnie, że to forum w tym roku znalazłam, i jak ktoś ma ochotę pomóc rozbierać szopkę i wywozić bałagan, to ja zapraszam na sylwka tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

4

Oby lepszy, Krejzolko, oby! smile

santapietruszka napisał/a:

I dziękuję bardzo, i wzajemnie, i mam nadzieję, że się spełni, i fajnie, że to forum w tym roku znalazłam, i jak ktoś ma ochotę pomóc rozbierać szopkę i wywozić bałagan, to ja zapraszam na sylwka tongue

A ta szopka to...? big_smile Bo wiesz, jeśli trzymanie kciuków za Twoje nowe lokum jeszcze nie pomogło, to dalej trzymam - choćby do 2018 big_smile. I niech to będzie moje osobiste życzenie dla Ciebie na ten nadchodzący 2017 wink.

Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

Olinko - lokum już prawie, prawie, zaliczka wpłacona smile dziękuję smile
Ale w starym lokum sprzątać cza graciarnię. Szopkę. Ognisko będzie jutro the best big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

santapietruszka napisał/a:

Ale w starym lokum sprzątać cza graciarnię. Szopkę. Ognisko będzie jutro the best big_smile

To jak u mnie jutro ponownie (jak dziś) ogłoszą, że jest smog i żeby, jeśli ktoś nie musi, nie wychodzić z domu, to będę wiedzieć czyja to sprawka big_smile.
A tak poważniej - gratuluję, cieszę się z Tobą i oby wszystko poszło z planami smile.

Ale że jaki smog? tongue będziemy palić deski i smażyć kiełbaski big_smile nawet opony już wywiezione, chociaż nikt nie ma pojęcia, czyje to były i do jakiego samochodu big_smile

8 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-12-31 12:13:21)

Wszystkiego dobrego, zdrówka i popędu w nadchodzącym Nowym Roku tongue

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

9

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i oby spełniły się Wam wszystkie marzenia.

big_smile

10

Życzę Wam:
Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi,
Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,
Zielonych świateł na Waszej drodze,
Roku małych spraw, które Was ucieszą...
Roku pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach,
które dadzą Wam poczucie, że życie uśmiech a się do Was,
ponieważ jesteście wyjątkowi.

Ponieważ każdy człowiek powinien mieć swój "dzień dziecka", z górą małych i dużych prezentów, mnóstwem kolorowych baloników, ulubionym tortem oraz cała masą zadowolonych i roześmianych  gości, przesyłam Wam te życzenia by ofiarować choć odrobinę radości.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Przez ciernie do gwiazd

11

Pozdrawiam wszystkich na moim ulubionym forum. I dziękuję za życzenia.

Ruda wiolonczela, radosna i szczera.
Supergirls don't cry, supergirls just fly.
Witches don't need drugs to fly.

12

http://willawolnosc.pl/files//fotki/Szampan%20Sylwester%202017.jpg

13

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU http://www.hotelelita.pl/wp-content/uploads/2015/10/nowy-rok-2017-w-hotelu-elita.jpg
http://blogiceo.nq.pl/kwiatuszek/files/2013/01/Noworoczne-zyczenia-Nowy-Rok-kartka-z-zyczeniami-jola-001.gif

wszystkim tu na forum

14

ooo super życzenia wink
niech ten 2017 będzie takim jaki sobie wymarzymy!

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018