związki...ze starszymi facetami.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » związki...ze starszymi facetami....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez chrabolik (2017-01-06 13:20:51)

Temat: związki...ze starszymi facetami....

hihi....jakbym tu zaczeła opisywac o swojej ostatniej relacji z facetem....niby starszym....spokojnym .....stanowczym....nie szukajacym przygod....stabilnym.....to by sie wiele osob na tym portalu usmiało z wrazenia.....w kazdym razie przestrzegam Was kobietki....przed facetami....z internetu...nie ma reguły....ale trzeba bardzo uwazac....)))).....a mozna sie tyle dowiedziec....po fakcie...ze hoho....sa rozni cwaniacy....mnie ochroniła tylko wiara w Boga....i ciut rozumku....moze mnie nie okradł...nie naciagnał na kase...ale....potrafił swietnie udawac.....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: związki...ze starszymi facetami....

A czy to aby przypadkiem nie jest tak, że miejsce nie ma znaczenia? Wszędzie są ludzie, którzy manipulują, oszukują, wyczuwają słabe punkty. Najważniejszy jest rozsądek, zdrowy rozsądek, we wszelkiego rodzaju relacjach. Nie mam nic przeciwko poznawaniu ludzi w Internecie, ale też jeśli ktoś liczy na jakieś bliższe relacje, to nie bardzo rozumiem przeciąganie pierwszego spotkania w nieskończoność, szczególnie jak mowa o kontakcie w Polsce czy nawet w Europie. Dorośli ludzie nie powinni mieć problemów, żeby się spotkać. A takie spotkanie na żywo na pewno wiele rzeczy weryfikuje.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » związki...ze starszymi facetami....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021