Chciałbym się podzielić swoją muzyką.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Barti-Tylko jedno jest pewne  ...    znajdziecie na Youtube

miłosny kawałek, moje własne wykonanie..
Zapraszam do przesłuchania i ocenki, bardzo mi zależy..
Z góry dziękuję

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Przepraszam, ale przeszkadza mi seplenienie, przez to nie słyszę muzyki. Czy możesz zapodać sam tekst?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.

3

Summerka napisał/a:

Przepraszam, ale przeszkadza mi seplenienie, przez to nie słyszę muzyki. Czy możesz zapodać sam tekst?

Autor raczej nie sepleni.Ale przeciąga i źle akcentuje.Pewnie dlatego trudno zrozumieć tekst.Nie znam się na hiphopie-być może tak się to właśnie śpiewa.
Autor śpiewa z playbacku-wyraźnie nie zgrywa artykulacja (bo w sumie o śpiewaniu tu trudno mówić) z tym co oglądamy smile
No i ja nie lubię tej przesadzonej gestykulacji-ale to pewnie też wpisane w stylistykę.

Picie wódki to jest wprowadzenie elementu baśniowego do rzeczywistości.
J.Himilsbach
Reklama

4

Rapujesz obok muzyki a nie razem z nią, i to mnie najbardziej razi. A to w sumie rap jest...:-(
Poza tym nie jest najgorzej :-) Podkład moze być, głos nie drażni.
Gorzej, że przesłuchałem drugi Twój kawałek na yt i jest taki sam :-( Nie wyłapałem różnic.
Ale szacunek za odwagę, chłopie! Trzeba mieć jaja, żeby wystawić się na ocenę pod własnym nazwiskiem i wizerunkiem. Powodzenia.

Miejsce na Twoją reklamę....zadzwoń!

5

gojka102 napisał/a:
Summerka napisał/a:

Autor raczej nie sepleni.Ale przeciąga i źle akcentuje.Pewnie dlatego trudno zrozumieć tekst.Nie znam się na hiphopie-być może tak się to właśnie śpiewa.
Autor śpiewa z playbacku-wyraźnie nie zgrywa artykulacja (bo w sumie o śpiewaniu tu trudno mówić) z tym co oglądamy smile
No i ja nie lubię tej przesadzonej gestykulacji-ale to pewnie też wpisane w stylistykę.

Nieważne. Może wsłuchaj się czy słyszysz "sz" albo "cz". Może teraz tak się mówi, ale dla mnie to seplenienie:)

Nie przeszkodziło to w karierze niektórym  znanym wokalistom, jednak jakość mogłaby być lepsza.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.
Reklama

6

serio seplenie? być może to przez mastering takie złudzenie..w rzeczywistości seplenienia nie ma...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016