Chciałbym się podzielić swoją muzyką.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Barti-Tylko jedno jest pewne  ...    znajdziecie na Youtube

miłosny kawałek, moje własne wykonanie..
Zapraszam do przesłuchania i ocenki, bardzo mi zależy..
Z góry dziękuję

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Przepraszam, ale przeszkadza mi seplenienie, przez to nie słyszę muzyki. Czy możesz zapodać sam tekst?

Niełatwo jest udzielać mądrych rad, lecz jeszcze trudniej umieć ich słuchać i do nich się zastosować.  Mikołaj Gogol.

3

Summerka napisał/a:

Przepraszam, ale przeszkadza mi seplenienie, przez to nie słyszę muzyki. Czy możesz zapodać sam tekst?

Autor raczej nie sepleni.Ale przeciąga i źle akcentuje.Pewnie dlatego trudno zrozumieć tekst.Nie znam się na hiphopie-być może tak się to właśnie śpiewa.
Autor śpiewa z playbacku-wyraźnie nie zgrywa artykulacja (bo w sumie o śpiewaniu tu trudno mówić) z tym co oglądamy smile
No i ja nie lubię tej przesadzonej gestykulacji-ale to pewnie też wpisane w stylistykę.

toeamo napisał/a:
Rozbawiłaś mnie. smile Powiedzmy, że stoi za mną kogoś pokrzywdzony na tym forum.
Reklama

4

Rapujesz obok muzyki a nie razem z nią, i to mnie najbardziej razi. A to w sumie rap jest...:-(
Poza tym nie jest najgorzej :-) Podkład moze być, głos nie drażni.
Gorzej, że przesłuchałem drugi Twój kawałek na yt i jest taki sam :-( Nie wyłapałem różnic.
Ale szacunek za odwagę, chłopie! Trzeba mieć jaja, żeby wystawić się na ocenę pod własnym nazwiskiem i wizerunkiem. Powodzenia.

5

gojka102 napisał/a:
Summerka napisał/a:

Autor raczej nie sepleni.Ale przeciąga i źle akcentuje.Pewnie dlatego trudno zrozumieć tekst.Nie znam się na hiphopie-być może tak się to właśnie śpiewa.
Autor śpiewa z playbacku-wyraźnie nie zgrywa artykulacja (bo w sumie o śpiewaniu tu trudno mówić) z tym co oglądamy smile
No i ja nie lubię tej przesadzonej gestykulacji-ale to pewnie też wpisane w stylistykę.

Nieważne. Może wsłuchaj się czy słyszysz "sz" albo "cz". Może teraz tak się mówi, ale dla mnie to seplenienie:)

Nie przeszkodziło to w karierze niektórym  znanym wokalistom, jednak jakość mogłaby być lepsza.

Niełatwo jest udzielać mądrych rad, lecz jeszcze trudniej umieć ich słuchać i do nich się zastosować.  Mikołaj Gogol.
Reklama

6

serio seplenie? być może to przez mastering takie złudzenie..w rzeczywistości seplenienia nie ma...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Chciałbym się podzielić swoją muzyką..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018