Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 32 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 1,181 ]

77

Odp: Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?

Wiesz... moje marzenia sa chyba silniejsze. Moze masz racje zeby narazie dac sobie spokoj i sie rozwijac zawodowo...

Zobacz podobne tematy :

78

Rafik25 napisał/a:

Ja tam idealu nie szukam, wymagam tylko normalnosci u dziewczyny. Normalnego zachowania. Przykladowo wam cos opisze. Pojechalem w ta sobote z kumplem na impreze, wzial jakiegos swojego kumpla i kolezanke ktorej tez nie znalem. On czuje miete do tej dziewczyny i probuje do niej podbic. Ja kierowca wiadomo siedzialem z przodu. Pojechalismy na koncu po ta jego kolezanke, pierwsze wrazenie z mojej strony. Nie moj gust. No ale mi to nie przeszkadza do kolegowania sie czy jakiejs normalnej relacji. Jedziemy autem ja sobie zartuje a ta laska na poczatku widzialem ze nie rozumie o co chodzi... pierwsze co mi przyszlo na mysl znowu jakis pustak z ktorym bedzie stypa. No ale po chwili smiala sie mowiac ze wie o co chodzi tylko moja reakcje chciala zobaczyc. Gadalismy sobie cala droge wszyscy. Jako ze ona siedziala z przodu ze mna to z nia najwiecej rozmawialem. Dojechalismy w koncu na miejsce. Wyszlismy z auta i mielismy jeszcze z 300-400m do dyskoteki bo nie moglismy parkingu blizej znalezc. Kumpel ze swoim kolega poszedl troche do przodu a dziewczyna o imieniu na A szla obok mnie. Po czym powiedziala zebym przeszedl na druga strone, nie skumalem o co chodzi i poszedlem na druga strone, zlapala mnie pod reke i szlismy tak na dyskoteke. Glupio mi bylo bo widzialem mine kumpla... Na imprezie jak to moj kumpel dupa, ani razu nie wzial jej do tanca... Dowiedzielismy sie ze jest jeszcze sala dance no to mowimy idziemy zobaczyc jak wyglada. Oni ida do baru po alkohol, leciala klimatyczna muza z dawnych lat to wzialem A za reke i idziemy tanczyc na parkiet. Potanczylismy z godzine, moze dluzej. Pod koniec dziewczyna przytulila sie do mnie, balem sie ze moj kumpel stoi i gdzies to widzi. No ale oni poszli na inna sale i byli zajeci czyms innym. Dolaczylismy do nich i dzieki bogu nie spytal sie gdzie my razem bylismy bo tego sie obawialem ze zaraz mnie zjebie. Na koncu poszlismy do auta tradycyjnie kumpel musial cos zgubic, tym razem portfel, poszedl z drugim i szukali go. My zostalismy sami w aucie, zaczelismy rozmawiac. Ja siedzialem na miejscu kierowcy ona z tylu. Rozlozylem swoj fotel zeby sie na chwile polozyc i sobie odpoczac. Gadamy, gadamy po czym ona kladzie swoja glowe obok mojej na nadglowku od siedzenia. Znowu nie zreczna sytuacja patrze a tamci sie zblizaja do auta i zaczalem skladac fotel pod pretekstem ze mozemy juz jechac. Konczac ta opowiesc, powiem ze tylko normalnei sie zachowywalem przy tej dziewczynie, bylem soba. Mimo ze na poczatku nie wpadla mi w oko to pozniej troche mnie soba zauroczyla. Dziwnie to zabrzmi ale jak sie przytulila do mnie tak do tej chwili pamietam mniej wiecej jej zapach. Niestety nawet gdybym chcial zrobic cos wiecej z tym wszystkim to nie moge. Bo strace jednego z najlepszych kumpli. Jestem pod sciana w tej sytuacji. Nie szukam idealu bo sam nim nie jestem, nie skreslam od razu dziewczyn na pierwszym spotkaniu.

Co za palant. Boże chroń wszelkie dziewczyny, a szczególnie te normalne przed Rafikiem i jego kumplami!
Niby kumplowi podoba się panna i na każdym kroku podstawia/zostawia ci dziewczynę. Super sposób na zdobycie dziewczyny - pogratuluj bystrości kumplowi!
Dziewczyna spędza z tobą cały wieczór, zaczynasz jej się najwyraźniej podobać, a ty musisz być lojalny wobec kumpla i masz ją gdzieś. Jeśli wszędzie jeździsz z inteligentnymi i przystojnymi inaczej kumplami, to nawet nie ma o czym dyskutować.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

79 Ostatnio edytowany przez Rafik25 (2015-11-16 16:48:44)

Averyl a co Ty i inni stad byscie zrobil w mojej sytuacji? Myslisz ze nie myslalem nad tym co zrobic z ta sytuacja? Wiesz na dobra sprawe ja nic zlego nie zrobilem. Po prostu z nia rozmawialem i potanczylem chwile. To cos zlego? Skad moglem wiedziec ze ona tak zareaguje. W sumie to wymienilismy sie jeszcze podczas imprezy numerami tel wrazie gdybysmy sie nie mogli znalezc... wiec jej numer mam heh

80

Może znalazłabym nowych kumpli - ten koleś to jakiś pies ogrodnika, a ty - kim ty jesteś w tym układzie?
Fajnie, że chcesz być lojalny wobec kumpli, ale to pokazuje, że kobieta to tylko mało istotny punkt na twojej check-liście.
Zabierz się za pracę, dorób się może w tym czasie dorośniesz, wydoroślejesz, może dojrzejesz do związku.

Swoją drogą - opisujesz siebie jako takiego bardzo rozgarniętego kolesia, co to i w domu pomaga i jest taki "normalny".
A gdyby rolę w twoim domu się odwróciły - to rodzina dorzucałaby trochę do twojej pensji, a ty musiałaby się ogarnąć wszystko i opłacić dom (podatki, energia, woda) i kupić wyżywienie dla rodziny, i jeszcze wynająć panią do sprzątania lub sam wysprzątać swoją rodową posiadłość to dałbyś radę odkładać 1200 na siebie? Ile dorzucasz się do wspólnego budżetu a ile kosztuje twoje jedzenie, środki czystości jakie zużywasz, itp - pokrywasz swoje koszty, czy tylko symbolicznie ponosisz ciężar dorosłości?

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

81

Rafik25 napisał/a:
theonlyone napisał/a:
chloe2 napisał/a:

Nie można mówić ze dla kobiet szuka kogoś tylko po to żeby miec dzieci. Najgorsza bzdura jaka słyszałam. Założenie rodziny jest ważne dla obojga dojrzałych ludzi.

Tylko,że inne czynniki pchają kobietę w kierunku rozmnażania,a inne faceta.
Facet chce kobiete,a kobieta....dziecko.
Kobieta ma czysto biologiczną "misję" zostać matką,facet bardziej chce przekazać geny,przedłużyć ród,zostawić kogoś po sobie.
Po prostu facet jest tylko środkiem do osiągnięcia celu.Z resztą bardzo często seks po ślubie zanika,bo i po co skoro już się rozmnożyła ? big_smile

A jak Ci powiem ze pragne dziecka tak samo mocno jak kobiety to co mi powiesz? Zawsze lubilem dzieciaki, zawsze dzieci sie do mnie przytulaja nie wiem czemu.

bo najwidoczniej dojrzałeś do związku. faceci też chcą mieć dzieci więc to co mowi theonlyone to bzdura

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

82 Ostatnio edytowany przez Rafik25 (2015-11-16 17:12:11)

Powtarzam pytanie co bys zrobil w mojej sytuacji? Gdybys traktowal kogos jak swojego brata to odebralbys mu dziewczyne? W sumie oni nie sa razem ale wiesz... jestem w dziwnej sytuacji... Zagadanie do tej dziewczyny nie bylo by dla mnie trudne.  Napisalbym do niej czy byla na tym filmie w kinie ktory jej sie podobal a jak nie to bym sie spytal czy pojdziemy na niego razem... mysle ze by sie zgodzila bo ogolnie sama chciala na to isc bo nikt z jej grona nie lubi takich filmow, zreszta ja szczerze mowiac tez nie jestem fanem takiego gatunku ale coz... wink tylko widzisz nie wiem co zrobic z ta sytuacja cala

83

Rafik25 napisał/a:

Powtarzam pytanie co bys zrobil w mojej sytuacji? Gdybys traktowal kogos jak swojego brata to odebralbys mu dziewczyne? W sumie oni nie sa razem ale wiesz... jestem w dziwnej sytuacji...

Stwarzasz sobie problemy, których nie ma.
Jeśli to twój przyjaciel, to w czym problem porozmawiać z nim, poprosić go by nie stawiał cię w dwuznacznej sytuacji wobec dziewczyny, która mu się podoba.
... nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że grasz na dwa fronty - no niby przyjaciel-brat, ale w razie czego telefon do dziewczyny masz.
Niby czujesz jej zapach, ale ona nic nie znaczy - ani dla ciebie, ani dla kumpla, taka zabawka.

84

Rozmowa byla przed przyjazdem po nia, mowil zebym nie swirowal do niej. Nie znasz go, jak by cos wyszlo z nia to sie nie bedzie do mnie odzywal...  Nie bawie sie nia... gdzie kurwa wyczytales ze sie nia bawie? Jak ide na wesela to tancze ze wszystkimi kobietami... zawsze rozmawiam w gronie ludzi z ktorymi sie widze... jak mam sie zachowywac jak burak i sie nie odzywac do kogos? Zirytowales mnie teraz naprawde... Z numerem telefonu w sumie wyszlo tak nie oczekiwanie, zastanawialismy sie po tym jak wyszlismy z sali dance jak sie ze soba skontaktowac ze znalezlismy nasza grupke albo gdzie sie spotkac gdy ich nie znajdziemy. To nie byl maly klub w jakiejs piwnicy o 30m2 tylko duzy obiekt i od cholery ludzi. Co mam Ci napisac, stoje pod sciana i nie wiem co robic.

85 Ostatnio edytowany przez Nektarynka53 (2015-11-16 17:25:21)

Rafik25 napisał/a:

Wiesz... moje marzenia sa chyba silniejsze. Moze masz racje zeby narazie dac sobie spokoj i sie rozwijac zawodowo...

Mi się wydaje, że Ty mylisz świat materialny od świata ludzi, bynajmniej dla Ciebie nie ma większej różnicy. Być może to wina sytuacji, których doświadczyłeś w życiu. Jednak Twoje przekonania nie mają odzwierciedlenia w decyzjach jakie podejmujesz.

Averyl napisał/a:

A gdyby rolę w twoim domu się odwróciły - to rodzina dorzucałaby trochę do twojej pensji, a ty musiałaby się ogarnąć wszystko i opłacić dom (podatki, energia, woda) i kupić wyżywienie dla rodziny, i jeszcze wynająć panią do sprzątania lub sam wysprzątać swoją rodową posiadłość to dałbyś radę odkładać 1200 na siebie? Ile dorzucasz się do wspólnego budżetu a ile kosztuje twoje jedzenie, środki czystości jakie zużywasz, itp - pokrywasz swoje koszty, czy tylko symbolicznie ponosisz ciężar dorosłości?

To jest już niestety wina rodziców. Sama miałabym trudność z przyjęciem pieniędzy od dziecka, bo to dla mnie zawsze będzie dziecko bez względu na wiek sad. Dlatego uważam osoby już po 30-stce (lub te uważające się za samowystarczalne, a mieszkające z rodzicami) mieszkające z rodziną jako bardzo nieodpowiedzialnych i trochę żerujących na relacji. Bo inaczej niestety traktuje się lokatora, któremu naliczamy realne koszty praktycznie za wszystko, a co innego kogoś z kim tworzymy więź...

86

Rafik25 napisał/a:

Rozmowa byla przed przyjazdem po nia, mowil zebym nie swirowal do niej. Nie znasz go, jak by cos wyszlo z nia to sie nie bedzie do mnie odzywal...  Nie bawie sie nia... gdzie kurwa wyczytales ze sie nia bawie? Jak ide na wesela to tancze ze wszystkimi kobietami... zawsze rozmawiam w gronie ludzi z ktorymi sie widze... jak mam sie zachowywac jak burak i sie nie odzywac do kogos? Zirytowales mnie teraz naprawde... Z numerem telefonu w sumie wyszlo tak nie oczekiwanie, zastanawialismy sie po tym jak wyszlismy z sali dance jak sie ze soba skontaktowac ze znalezlismy nasza grupke albo gdzie sie spotkac gdy ich nie znajdziemy. To nie byl maly klub w jakiejs piwnicy o 30m2 tylko duzy obiekt i od cholery ludzi. Co mam Ci napisac, stoje pod sciana i nie wiem co robic.

To sobie znajdź chłopak, z tego co piszesz, to równie dobrze mógłbyś dokupić do zestawu dmuchaną lalkę - i stworzyłbyś doskonały związek. Wobec niego mógłbyś być lojalny, mógłbyś rozmawiać i znajdowałabyś właściwy sobie poziom, a ją mógłbyś używać.

87 Ostatnio edytowany przez Rafik25 (2015-11-16 17:39:28)

Nektarynka zostane w swoim malym miescie,bede dalej mieszkal ze swoimi rodzicami, znajde dziewczyne i zamieszka u mnie. Nie bede dazyl do swoich marzen itp. Wtedy napiszesz ze jestem mami synkiem bez ambicji co? U mnie na osiedlu jeden chlopak mlodszy ode mnie jezdzi na trasach miedzy narodowych od 2 albo 3 lat i jakos caly czas jest ze swoja dziewczyna... dziwne co nie...? u mnie w domu nie jestem pasozytem tyle powiem w temacie...

Averyl idz sie leczyc.

88

Rafik  widać, że głupi nie jesteś ale jesteś jeszcze młody nie masz się czym przejmować, masz czas na znalezienie dziewczyny
są związki gdzie oboje się nie widzą bardzo długo i często wytrzymują ze sobą dluzej niż tacy, którzy maja się na co dzień

89

Rafik, jeny, ale Ty analizujesz. Przyszłość zawodową łatwiej jest zaplanować niż związek. Nie szukaj dziewczyny na siłę, poczekaj aż znajdzie się taka, która Cię naprawdę zainteresuje sobą, a nie tylko taka, która jakoś tam spełnia kryteria, to minimum potrzebne Ci do stworzenia związku. To nie będzie szczęśliwy związek. Jeśli masz konkretne plany zawodowe, to nie ma co z nich rezygnować. Co do tej koleżanki kumpla, to ja bym mu powiedziała, że jak będzie tylko stał z boku i się przyglądał, to i tak jej nigdy nie poderwie... Czy ona w ogóle jest nim zainteresowana?

90

Petita napisał/a:

Rafik, jeny, ale Ty analizujesz. Przyszłość zawodową łatwiej jest zaplanować niż związek. Nie szukaj dziewczyny na siłę, poczekaj aż znajdzie się taka, która Cię naprawdę zainteresuje sobą, a nie tylko taka, która jakoś tam spełnia kryteria, to minimum potrzebne Ci do stworzenia związku. To nie będzie szczęśliwy związek. Jeśli masz konkretne plany zawodowe, to nie ma co z nich rezygnować. Co do tej koleżanki kumpla, to ja bym mu powiedziała, że jak będzie tylko stał z boku i się przyglądał, to i tak jej nigdy nie poderwie... Czy ona w ogóle jest nim zainteresowana?

Nie znam tej dziewczyny za dobrze wiec nie wiem, z moich obserwacji nie jest.

91

Wiedze że Averyl coś gryzie.
Hmmm wiesz co?
A to że gadasz takie pierdoły, że aż mi się nie chce ich cytować i na nie odpowiadać.
Do tej pory czekam, na Twój komentarz, odnośnie mojego posta nr: 25 w tym temacie...

A po za tym:

Averyl napisał/a:

Co za palant. Boże chroń wszelkie dziewczyny, a szczególnie te normalne przed Rafikiem i jego kumplami!

I wzajemnie...

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

92

dlaczego tak naskakujecie na tego chłopaka? nie znamy go przecież.
poza tym on lubi gotować big_smile już go lubie za to big_smile

93 Ostatnio edytowany przez ZwykłyFacet (2015-11-16 18:39:19)

Averyl napisał/a:

a ty musisz być lojalny wobec kumpla i masz ją gdzieś. J.

Dokłądnie tak zachowuje się facet, w przeciwieństwei do kobiety, która ma swoje koleżanki w doooopie. Tym się różnimy, że między mężczyznami jest prztjaźń, między kobietami raczej nigdy jej nie ma.

chloe2 napisał/a:

dlaczego tak naskakujecie na tego chłopaka? nie znamy go przecież.

Bo ne wziął kredytu na mieszkanie i jest niezaradny - oto clue wypowiedzi dam forumowych big_smile

94

ZwykłyFacet napisał/a:

Tym się różnimy, że między mężczyznami jest prztjaźń, między kobietami raczej nigdy jej nie ma.

wiesz z tym się musze zgodzić. kobiety rzadko stają się przyjaciółkami raczej dobre koleżanki no i w większości takich znajomości pojawia się zazdrość i inne takie. ale już kobieta z facetem może się przyjaznic i jest wg mnie większe prawdopodobieństwo ze się utrzyma ta przyjazn i nie mylic tu z zakochaniem się w kims.

95 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2015-11-16 19:02:17)

MrSpock napisał/a:

Normalnych kobiet jest mniej niż 10%. Poznasz niezrównoważone, pozbawione uczuciowości, które będą chciały z tobą być tylko po to żeby mieć dzieci. Mieć normalną przyjacielską relację z kobietą jest nie sposób teraz. Zobacz dookoła jak ludzie są zamknięci w sobie i nie chcą nawet rozmawiać. Nasza cywilizacja jest na krawędzi upadku społecznego.

Dla Ciebie to najlepiej przyjacielska relacja bez seksu? No to fakt, wiele osób tak nie chce wink A dziecka nie chce mieć każda kobieta, także wesz, a te co chcą, to normalna sprawa, póki kochają partnera, to nie ma co się martwić, że chodzi tylko o dziecko, co innego jak wybierają, że dobry, ułożony i dlatego dziecko, ale bez miłości, ale inaczej to ja nie widzę problemu.

Co do opisanej sytuacji to nie jest łatwa. Dla mnie na pewno facet jest nie do ruszenia jak jest z koleżanką lub był kiedyś, wtedy mam takie zasady. Jednak jeśli się tylko podoba, to sytuacja jest trudniejsza. Niemniej próbowałabym może wtedy wybadać czy koleżanka nie miałaby nic przeciwko. Wtedy tak, dlatego, że nie byli razem, nawet nie flirtowali, więc sytuacja nieco inna, bo jak piszę jakby byli razem, to wtedy by mnie nie interesował, nieważne co by zrobił, bo to już by było dla mnie mocno niemoralne. A jakby za to nie byli razem, to inaczej, ale oczywiście, jeżeli koleżankę miało to mocno boleć, to bym to przemyślała, bo koleżanki mam dobre i szkoda, by to stracić, są to fajne dziewczyny i bliskie mi. No, ale sama jak stawiam siebie na takiej sytuacji, to myślę, że po jakimś czasie nie miałabym nic przeciwko, jakby moja koleżanka spotykała się z kimś, kto by mi się podobał przykładowo, bo i tak takie zwykłe zauroczenie przecież, by mi minęło, tutaj, bym uznała, że nie byliśmy razem, no i trudno, a podobać się może wiele osób, ale to nie znaczy, że z samego faktu są nietykalni dla koleżanki, bo jednak podobanie to jeszcze nic takiego, co innego zaangażowanie jak jest związek - wtedy potem spotykanie się koleżanki jest faktycznie dla mnie niemoralne. No, ale tutaj inaczej, więc nie przejmowałabym się tak tym na Twoim miejscu. Z tym, że faktycznie to by niefajnie wyszło jakbyś z nią był blisko na imprezie na jego oczach, lepiej jakby to była dłuższa znajomość z nią też i wtedy byście mieli czas na rozmowę, a tutaj może nie masz kontaktu do tej dziewczyny, więc też teraz to może już by nic z tego nie było, a i czasem te znajomości z klubu mogą być takie właśnie krótkie.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

96

Czysta przyjazn miedzy facetem a kobieta tez istnieje, mam pare przyjaciolek i nigdy nic miedzy nami nie bylo. Chloe2 gotowanie to prosta sprawa, bierze sie przepis i sie stosuje do niego, nic w tym trudnego a z czasem mozna dodac cos od siebie albo lekko to stuningowac jak ja to nazywam wink Truskaweczka mamy podobne podejscie, nigdy nie bylem z zadna dziewczyna mojego kumpla, mialbym mega moralniaka. Napisalem do tej dziewczyny, o dziwo odpisala nie pytajac sie kim jestem. No i umowilismy sie do kina na film, w miedzy czasie chciala by tez obejrzec filmiki z imprezy ktore nagralem telefonem smile Nie jestem do konca pewny czy dobrze robie, z mojej strony to bedzie zwykle spotkanie, mam nadzieje ze do czegos wiecej nie dojdzie bo wtedy bede mial problem

97

Przyjaźń między kobietami istnieje. U mężczyzn raczej się nie zdarza.

gg 48623644

98

U mężczyzn istnieje. Mój facet ma przyjaciela od kilkunastu lat i są jak bracia.
Poza tym ja mam przyjaciela przede wszystkim w nim ale i jeszcze przyjaciela tez jak brata ale przyjaciólki mnie zawodzily niestety

99

chloe2 napisał/a:

U mężczyzn istnieje. Mój facet ma przyjaciela od kilkunastu lat i są jak bracia.
Poza tym ja mam przyjaciela przede wszystkim w nim ale i jeszcze przyjaciela tez jak brata ale przyjaciólki mnie zawodzily niestety

Żartowałam sobie. U kobiet też istnieje.

gg 48623644

100

rossanka napisał/a:

Żart dnia, co tam, tygodnia big_smile

101

ZwykłyFacet napisał/a:
rossanka napisał/a:

Żart dnia, co tam, tygodnia big_smile

hahaha. a co tylko Ty możesz żartowac?
Spokojna głowa. Wśród kobiet też się zdarza.

gg 48623644

102

Moja 4 noc z rzędu gdy przespie 3 godziny...
Nie wiem dlaczego lepiej mi się gada z facetami ogólnie. O wiele trwalsze i szczersze przyjaźnie mam właśnie z płcią przeciwną

103

Bo facet nie bedzie zazdrosny o to ze masz nowa torebke, sukienke, bylas u fryzjera, kosmetyczki itp wink

104

Byc może. wink a co do gotowania nie to nie jest proste. Przekonałam sie o tym po spaleniu kilku garnków i "potraw" big_smile

105

Trening czyni mistrza jak  to mowia big_smile jak cos gotujesz to trzeba od czasu do czasu zerknac i zamieszac big_smile

106 Ostatnio edytowany przez Rafik25 (2015-11-17 00:13:32)

Kiedys mi sie bardzo w domu nudzilo i znalazlem przepis na bułki domowej roboty big_smile wyszly za pierwszym razem big_smile ewentualnie na youtubie masz sporo filmikow gdzie pokazuja jak cos ugotowac smile

107

Rafik25 napisał/a:

Czysta przyjazn miedzy facetem a kobieta tez istnieje, mam pare przyjaciolek i nigdy nic miedzy nami nie bylo. Chloe2 gotowanie to prosta sprawa, bierze sie przepis i sie stosuje do niego, nic w tym trudnego a z czasem mozna dodac cos od siebie albo lekko to stuningowac jak ja to nazywam wink Truskaweczka mamy podobne podejscie, nigdy nie bylem z zadna dziewczyna mojego kumpla, mialbym mega moralniaka. Napisalem do tej dziewczyny, o dziwo odpisala nie pytajac sie kim jestem. No i umowilismy sie do kina na film, w miedzy czasie chciala by tez obejrzec filmiki z imprezy ktore nagralem telefonem smile Nie jestem do konca pewny czy dobrze robie, z mojej strony to bedzie zwykle spotkanie, mam nadzieje ze do czegos wiecej nie dojdzie bo wtedy bede mial problem

No tak, co innego jakby byli razem, to bym Ci odradziła, ale skoro ona mu się tylko podoba, a i odwzajemnione to nie było, to uważam, że nic takiego. Z tym, że stawiałabym na szczerą rozmowę i nieukrywanie, że się z nią spotkasz, jak lubisz go. No żeby nie był zaskoczony.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

108 Ostatnio edytowany przez kammiś (2015-11-17 00:56:40)

chloe2 napisał/a:

Byc może. wink a co do gotowania nie to nie jest proste. Przekonałam sie o tym po spaleniu kilku garnków i "potraw" big_smile

Bo facet się nie obraża o pierdoły.
Mnie właśnie "rzuciła" kumpela. A dlaczego? Bo narzekam. A na co? (napisałam jedno zdanie że nie wiem co będzie z sylwestrem skoro nie mam faceta, to fakt, i że nie chcę spędzać samotnego sylwestra - więc stwierdziła że powinnam dorosnąć - jakby dorośli nie chodzili na sylwestra). Na muzułmanów. Mam same problemy i kiedyś zrozumiem jak będę głodna albo chora że to nie są problemy. Z tym że ja nie podchodzę do tego w kategorii problemów a jedynie moich luźnych przemyśleń, no ale jak widać nie mogę.
Nie wiem tylko co mają do tego ci muzułmanie, ale już chyba na żaden temat nic nie mogę mówić, bo zawsze jest źle. Znaczy że: oglądając o 2 w nocy tvp info na którym pokazują płaczących ludzi powinnam napisać o czymś wesołym, a nie o tym, co sądzę o islamistach.

A facet albo wdałby się w dyskusję (zauważyłam że faceci BARDZO lubią dyskutować na tematy globalne, a nawet filozoficzne, zwłaszcza jak wypiją big_smile ), albo olał i udał że nic nie powiedziałam. Ale generalnie raczej nie obraziłby się za tych nieszczęsnych islamistów.

Ajjj, zły cytat wybrałam, chodziło mi o ten który dotyczył tego, że masz lepsze przyjaźnie z facetami wink

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

109

Ostatnio wszyscy chodza zdolowani...
U wielu przejawia sie to czepliwoscia...

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

110

EasyRider88 jakiej odpowiedzi oczekujesz - można za poziom odniesienia przyjąć patologię - skoro nie pije za często, nie bije i jeszcze do tego zarabia - to no super. Dorosły faceta pracuje - dla mnie to normalne, dla ciebie to wybitne osiągnięcie? Kalisz nie jest jakąś wioską, nie znam statystyk, ale przypuszczam, że poziom bezrobocia jest podobny jak w wielu wielkopolskich miastach.

Rafik - niezależnie ile iteracji zrobisz dając przykłady, a potem je tłumacząc - za każdym razem dochodzisz do tego samego punktu - jesteś materialistą i przedmiotowo traktujesz kobiety.

Jesteś materialistą i dlatego tak bardzo zauważasz to u dziewczyn, prawdopodobnie wolałbyś, by dziewczyna dopełniała ciebie - czyli zamiast dorabiania się, by wnosiła dużo empatii, uczuciowości, tego co buduje dobrą relację. Prezentując się w taki sposób jak na forum - przyciągasz podobne sobie, materialistki, albo gówniary.
Traktujesz przedmiotowo kobiety - pisałam o tym wcześniej. Nawet przytoczony przykład - czy tobie wydaje się, że jak ustaliliście, że dziewczyna będzie kolegi, a potem przez kilka godzin bawisz się z nią, tak, że ona zaczyna się tobą interesować, to tak po prostu - lojalnie będzie zostawić ją koledze? Ona jest przedmiotem, piłeczką, że odbijesz ją do kumpla? Czy ona ma prawo decydować, z którym facetem lepiej się czuje, który jej się bardziej podoba?
Mówisz o lojalności? odwaliłeś krecią robotę - z jednej strony miałeś zostawić ją kumplowi, ale jednocześnie stworzyłeś ileś sytuacji w ciągu jednego wieczoru, by jednak ona zbliżyła się do ciebie... i to jest ta męska lojalność?! Boisz się konsekwencji jakie spotkają cię ze strony "przyjaciela", nie sądzę by było to w jakikolwiek sposób związane z lojalnością, po prostu gdybyś był lojalny to dałbyś szanse kumplowi zaistnieć w oczach dziewczyny.

Możesz nie akceptować mojego spojrzenia, ale nie zmienia to w żaden sposób twojej sytuacji - traktujesz przedmiotowo kobiety i dlatego każda normalna dziewczyna omija cię wielkim łukiem.

111

Averyl Ty widzisz co Ty w ogole piszesz? Potrzebujesz psychologa smile

112

Rafik mi juz nic nie pomoże przy gotowaniu big_smile ciasto owszem za pierwszym razem wychodzą ale tutaj to juz ja się nie dotykam do tego.
No kammiś  słusznie. A ze ja nie lubię chodzenia miesiącami obrażonej tylko od razu wyjaśnić o co chodzi to przyjaciólki nie ma  tongue

113

mi kiedyś koleżanka powiedziała, że woli mieć kolegów niż koleżanki bo nie plotkują i się nie obrażają.
także same widzicie panie, że nawet koleżanki z nas lepsze roll

114

Averyl napisał/a:

ZwykłyFacet masz problem z czytaniem ze zrozumiem. Kilka kobiet napisało, że ich nie interesuje to co posiada/posiadać będzie facet - na jakiej podstawie twierdzisz, że gość powinien iść na randkę z powyższym zestawem?

Popieram twoje zdanie, ZwykłyFacet ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nieprzyswoił sobie tego gdy był w szkole podstawowej i już chyba umiejętności tej nie nabędzie. Szkoda, bo miesza innym młodym ludzim w głowie.

Posty [ 77 do 114 z 1,181 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 32 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć normalną kobietę w dzisiejszych czasach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018