Bydgoszcz forum - Bydgoszczanki łaczmy się! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Bydgoszcz forum - Bydgoszczanki łaczmy się!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 256 ]

121

Odp: Bydgoszcz forum - Bydgoszczanki łaczmy się!

nie wink z centrum

Zobacz podobne tematy :

122

Z centrum, hmm. To pewnie nie znam bo ja rondka tylko znam po drodze na Toruńską, Kujawską i Inwalidów. No i znam stary Fordon, ale daleko to chyba. A dokąd na studia? Poznań?
smile

Gdy czegoś mocno pragniesz, los Ci sprzyja...

123 Ostatnio edytowany przez ooliska (2010-05-07 22:32:51)

do Niemiec wink chciałam do Poznania lub Wrocławia, ale plany się zmieniły.

124

Hej:) Ja również jestem z kujawsko-pomorskiego,a dokładnie z Inowrocławia....

Bo w życiu chodzi o to, a żeby nadać mu sens...

125

Tidy napisał/a:

Hej:) Ja również jestem z kujawsko-pomorskiego,a dokładnie z Inowrocławia....

To chyba koleżanka ma niedaleko do mnie wink

126

Witaj Junior smile a skąd dokładnie jesteś?

127

Tidy napisał/a:

Ja to mieszkam z 10 km od Ina. ale znam to miasto jak własną kieszeń. Bo do szkoły chodziłem i mam znajomych z Ina :)Fajne to miasto, bo i fajne tam dziewczyny bardzo. Pozdrawiam Tidy tongue
Pewnie fajna z Ciebie Inowrocławianka smile smile
Ps. Ja tryskam optymizmem tongue:P:P

128

Junior napisał/a:
Tidy napisał/a:

Ja to mieszkam z 10 km od Ina. ale znam to miasto jak własną kieszeń. Bo do szkoły chodziłem i mam znajomych z Ina :)Fajne to miasto, bo i fajne tam dziewczyny bardzo. Pozdrawiam Tidy tongue
Pewnie fajna z Ciebie Inowrocławianka smile smile
Ps. Ja tryskam optymizmem tongue:P:P

Hej smile
Fajnie że jesteś pozytwnie nastawiony. Ja też tryskam optymizmem choć nie zawsze jest tak różowo smile
Pozdrawiam serdecznie tongue

129

To i ja wstąpię w skromne progi kujawsko-pomorskiego...BYDGOSZCZ WITA!;D
Gdzież się podziali wszyscy ludzie z tego sympatycznego miasta;)

Bo tu kończy się blichtr, zaczyna życie-ostre jak nóż...Tu dziewczyny złe mają swe tajemnice...

130

Witam ja tez z Bydgoszczy pozdrawiam wszystkich

131

Hej Zuza! W końcu ktoś z moich stron big_smile

Bo tu kończy się blichtr, zaczyna życie-ostre jak nóż...Tu dziewczyny złe mają swe tajemnice...

132

Bydgoszcz smile Pozdrawiam

133

Witajcie, mieszkam pod Bydgoszczą, ale studiuje w Bydgoszczy.

"Nikt nie może Cię uratować, tylko Ty sam, a wart jesteś uratowania. Niełatwo będzie zwyciężyć w Twojej wojnie,ale jeśli w ogóle coś warto wygrać to właśnie ją."Charles Bukowski

134

Bydgoszczanka wita i kłania się nisko smile

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

135

to ja powiem tak: witam wszystkie kobiety i pozdrawiam całą bydgoszcz jak i całe bielawy smile

136 Ostatnio edytowany przez Małgorzatka (2010-12-15 16:31:38)

Ja nie jestem z Bydgoszczy, wręcz przeciwnie mieszkam jakieś 500 km dalej. smile
Miałam kilka razy okazję spędzić kilka dni w tym pięknym mieście. Jest fascynujące. smile
Aż mam ochotę kiedyś się tam przeprowadzić, tylko z drugiej strony moje okolice też mi się podobają.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

137

Witam. Ja również krąże w okolicach Bydzi ponieważ niedaleko mieszkam a jeszcze bliżej pracuję. No i oczywiście wpadam do miasta na zakupy,w interesach lub dla przyjemności :-).

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

138

smile Okole pozdrawia, a wychowałam się w Fordonie (26 lat na 28 lat życia)

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

139

Witam z Torunia wink

140

Cześć, witam Wszyskie Bydgoszcznki i nie tylko. Choć Was tu strasznie mało sad   Jakoś cicho na tym forum.   Witaj Kingucha

141

Witam, jestem z okolic Bydgoszczy, przeglądam dziś forum od A do Z i zerkam, gdzie mogłabym dołączyć, pomóc, coś skrobnąć może nawet mądrego. tongue Widzę, że nikt tu dawno nie zaglądał, ale kto wie, może ktoś po moim wpisie obudzi się. smile

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

142

Witam!!!!
Mam nadzieję,że ta strona jest jeszcze aktywna.Jestem nowa  i też z Bydgoszczy od urodzenia.
Pozdrawiam wszystkich

143

Hej wszystkim, mieszkam w Bydgoszczy stosunkowo od niedawna i wciąż poszukuje nowych znajomych z którymi można fajnie spędzić czas przy kawie lub browarku. pozdrawiam

144

smile hej
Ja okolice, witam się również smile

145

Witajcie . Widzę , że umarł temat . A ja chciałam sie przywitać,jestem z woj. kuj-pom - Grudziądz. Jesteście dziewczyny? Pogadamy?

146

Każdy krąży po swoich  wybranych wątkach...pewnie stąd to wymarcie wink

147

Bydgoszczanin z krwi i kości kłania się nisko po same...Kolana smile
O ile dobrze pamiętam były już kafejki na nasz rejon ,jakoś bez większego wydźwięku..
Może teraz się uda, pozdrawiam więc wszystkich sąsiadów..

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

148

Moze trzeba rzucic jakis fajny temat,zeby zachęcic ludziska do powrotu . Paweł ,licze na ciebie-podaj hasło i rozkrecamy towarzystwo:)

149

No taaak, Może troszkę lakonicznie zacznę temat, ale nie było takowego a myślę że  powinno :
Co  w Bydgoszczy wam się podoba a co nie?
Osobiście jestem rozczarowany stagnacją w rozwoju w naszym mieście ,naprawdę..
Dziury na drogach coraz większe, niby coś robią ale końca nie widać ,jak ja bym tak pracował to na sól bym nie zarobił..
Na odcinkach dróg np. Toruńska w stronę Solca kuj.  niema nawet lamp świetlnych ,jak zauważyliście żadnego pobocza o drodze rowerowej nawet nie marzę ,dzieci ze szkoły po ciemku na te tej ulicy ehhh  Boże widzisz i nie grzmisz! A urzędasy tylko się żrą o jakiś aqapark co niby za miliony ale największy w Europie ..POCO pytam..Ehhh  Uzbierało by się troszkę tego narzekania myślałem że z nowym prezydentem (tym bardziej że z PO) coś się ruszy ,a tu jak była wiocha tak jest i nic nie wskazuje idzie ku lepszemu..A wy co myślicie?

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

150 Ostatnio edytowany przez mola83 (2011-09-03 19:53:12)

Ja mieszkam w Bydgoszczy od paru lat. Czy mi się podoba? Powiem szczerze- średnio...Ale ja nie przykładam większego znaczenia do miejsca, gdzie mieszkam. Bardziej do ludzi, z którymi mam styczność na codzień. Chciałabym w końcu kogoś poznać, z kim mogłabym wyjść wieczorem, zabawić się i zapomnieć o szarej rzeczywistości...Niestety, jak się okazuje nie jest to wcale takie łatwe... Dlatego też, jeżeli macie do wyboru; nudzić się przed telewizorem, albo wyskoczyć na kawę lub browarka, dawajcie znać. Szkoda życia na siedzenie w domu!:)

151 Ostatnio edytowany przez Jana (2011-10-12 17:15:33)

Tak zobaczylam sobie te stronke i pomyslalam, ze ja wespre smile Ja rodem z Bydgoszczy i nawet wszystkie przedszkola i szkoly w niej zaliczylam ale potem przerzucilo mnie za zachod i od ponad 25 lat mieszkam w Niemczech.
Chce sie wtracic do tematu wygladu Bydgoszczy. Pawelku Torunska juz zawsze taka byla. Byla i bedzie. To przeciez kompletnie przemyslowa ulica. Nic sie tam nie dzieje. Przejedzie od czasu do czasu jakis tramwaj, przejada samochody i to wszystko z ludzmi do pracy. Nie warto inwestowac. Zobacz jak napchali w samym miescie centra handlowe. Nigdy bym nie pomyslala, ze na miejscu starej drukarni lub tam gdzie kiedys ubijalo sie swinie na kielbaski czyli na Fordonskiej powstana takie giganty. Nie krytykuje, bo jak jestem w Bydgoszczy to chetnie tam ide. Wszystko pod reka, wiadomo wygoda. Jest masa inwestycji, na ktore nie mogles zwrocic uwagi, bo juz z tym wyrosles. Przeciez chyba jak byles malutkim chlopczykiem zaczeli budowac nowa opere. Wtedy byla jeszcze ciezka komuna a potem  zaraz solidarnosc i stan wyjatkowy. Budowa sie przez to przeciagala i dopiero po latach budynek zostal oddany do uzytku. To byla ogromna inwestycja, bo wiadomo teatry i opery sa dotowane przez panstwo i nie przynosza jako takich zyskow.
Powstaly przez te lata piekne kina, kawiarnie, hotele, miejsca spotkan i kluby. Tego wszystkiego 20-lat temu nie bylo. Bylo kino Pomorzanin i Baltyk. Dwie dyskoteki i Myslecinek (tragedia z punktu widzenia ludzi mojego rocznika) Jakos tam sobie radzilismy ale jak nawet alkohol byl na kartki to i imprezy byly takie sobie.
Gdybym dzisiaj miala 20-30 lat i wiedziala jak to bylo wczesniej, to cieszylabym sie kazda nowo wyremontowana kamienica i odnowiona szkola.
Masz racje, ze jak sie patrzy na zaplecze czyli na taka Torunska to mozna sie zalamac. Ale jakbys obejrzal zdjecia jak wygladala Bydgoszcz za moich czasow to bylbys wdzieczny, ze tyle lat pozniej sie urodziles.
Zycze przyjemnosci w Bydgoszczy! Otworzcie oczy i cieszcie sie, ze jest tak jak jest i bedzie Wam lepiej na duszy smile

152

Kochani, najpierw szukacie wiary z Bydgoszczy a potem nikt sie nie odzywa. Czy tak sie robi? Halo Bydgoszczacy? Gdzie jesteta?

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4dAAnecbmyB098ttast1XofoZWDpUQiIx6ODUJt0GRUBWKnga

153

A może jakiś kolega z okolic lub tez z Inowrocławia, znajdzie sie na miły spacer lub kawe? smile

154

Witam z Bydgoszczy,
Dopiero teraz odnalazłam ten wątek. Mam podobne potrzeby jak mola83, czyli normalna znajoma, której mogę zaparzyć kawę i pogadać o wszystkim smile Nie ukrywam, że fajnie byłoby gdyby ktoś był z Fordonu. Halo? Znajdzie się ktoś taki?

Pozdrawiam:)

155

Halo halo, czy ktoś jest z Bydgoszczy i pragnie poplotkować ? hmm

156

Oj coś cicho tu... Ja jestem chętna smile Mam 22 lata, jestem studentką i chętnie poznam jakaś Bydgoszczankę do wspólnych plotek, picia kawy i imprez...

157

strasznie cicho, również mieszkam w Bydgoszczy. Mam 19 lat i chętnie imprezuje smile

158

Witajcie Bydgoszczanie smile Dawno mnie tu nie było (na forum) ale wróciłam i.... chyba powinniśmy coś zrobić z naszą kafejką?
Rozruszamy to miejsce?
Kto mi pomoże?? smile

Pozdrawiam wszystkich

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

159

Cześć wszystkim : ) Zgłaszam się !

160

Vendetta to już jest nas 2 smile
Co porabiasz na codzień w Bydgoszczy?

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

161

Studiuję, ale właściwie w czwartki już zaczynam weekend i jakoś nie zawsze mam dobry pomysł, jak go spędzić. A Ty, Paula? : )

162

Ja w Bydgoszczy pracuję jako kosmetyczka, w weekendy uczę się kolejnego kierunku wink Coś trzeba robić z tym wolnym czasem.. smile

163

Pauli890 masz rację, trzeba zabrać się za naszą kafejkę bo obrosła kurzem wink

164

De Monik No to do dzieła, bierzmy się za sprzątanie smile

165

Ok, w takim razie na wstępie mam 19 lat, chodzę do szkoły policealnej, na co dzień szukam pracy, co jest strasznie trudne w naszym mieście i powoli dostaję w głowę z bezczynności

166

Dobrze więc ja też o sobie coś powiem:
Mam 23 lata, pracuję jako kosmetyczka, uczę się w szkole policealnej jako fryzjerka.

A jaki kierunek szkoły policealnej wybrałaś?
Z pracą niestety u nas trudno, chociaż powiem szczerze, że mi PUP pracę znalazł! Ot wielki sukces smile

167

Mój kierunek to opiekun w domu pomocy społecznej. Może też bym musiał się do nich przejść o pracę...hmmm wink

168

No wiesz, mi co prawda znaleźli pracę ale 2 lata temu... teraz to chyba mają trudniejsza sytuacje bo nawet ze stazami ciężko.. a czegoś konkretnego szukasz?

169

szukam czegokolwiek,żeby móc codziennie wychodzić z domu

170

czegokolwiek i gdziekolwiek w Bydgoszczy tak? no to jak będę gdzieś coś widziała, to Ci tutaj napiszę smile

171

no w Bydgoszczy wink dzięki bardzo wink

172

Nie ma sprawy:) Jestem w Bydgoszczy każdego dnia, często chodzę po centrum i różne ogłoszenia na witrynach sklepowych widzę. Nigdy na nie nie zwracałam uwagi, bo po co i dla kogo.... Ale teraz mogę się uważniej przyjrzeć z tym, że po 4.11 bo na razie na chorobowym jestem sad

173

żaden problem wink nie ma co, czas na mnie, trzeba znowu ruszyć w miasto i szukać pracy

174

To sukcesywnego poszukiwania i miłego popołudnia smile

175

Również życzę miłego popołudnia big_smile

176

Co porabiają Bydgoszczanie w piątkowy wieczór??
dajcie znać smile

Ja jako rekonwalescent na chorobowym, siedzę z kubkiem ciepłej herbaty w pozycji wygodnej na foteliku smile

177

Siedzą w domu ;/

178

De Monik napisał/a:

Siedzą w domu ;/

ale siedzą i..........????????????? smile smile

179

i się nudzą ;/ mam ochotę wyjść a tu lipa

180

Dlaczego lipa?

Posty [ 121 do 180 z 256 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Bydgoszcz forum - Bydgoszczanki łaczmy się!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021