Co pijecie rano na kaca? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 151 ]

77

Odp: Co pijecie rano na kaca?

osobiście staram się zapobiec temu nieprzyjemnemu uczuciu dlatego po przyjsciu z imprezy staram się wypić dużą ilość wody niegazowanej i coś przegryźć, kanapka, czy coś słodszego aby uzupełnić węglowodany.
jak niestety zapomnę o tym, to z rana na kaca kiedyś piłam izotonika, z lekka pomagało lecz często potrzebowałam szybszego uzdrowienia, najszybciej działa klin smile a więc piwko, w zależności od mocy kaca 1 lub 2. najczęściej pijam somersby, jest smaczne (chyba najlepsze) oraz ma normalną ilość alkoholu.

Serce nigdy nie ma zmarszczek... ono ma blizny
Zobacz podobne tematy :

78

Alkohol i praca u mnie całkowicie na kaca odpadają. Wolę przeciwdziałanie, dużo wody, cytryny a nawet suplementy.

79

Ja na kaca musze wypic minimum 0,5l zimnej coca coli. pozniej wode niegazowana hektolitrami pije, i tak jakos przechodzi;)

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

80

Po coli głowa mnie boli i bez kaca. Marta a co próbowałaś za farmaceutyki?

81

Potwierdzam, że najlepiej jest po przyjściu z imprezy wypić dużo wody z cytryną, a nawet coś zjeść smile A rano rosołek, no i woda woda woda big_smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

82

aspirynę. a jak już mi się nie chce wymiotować, to porządne śniadanie, najlepiej tłuste :> macdonald działa na mnie cuda! :>

83

koneweczka napisał/a:

aspirynę. a jak już mi się nie chce wymiotować, to porządne śniadanie, najlepiej tłuste :> macdonald działa na mnie cuda! :>

Nie jesteś pierwsza, która uważa, że fast-food na kaca najlepszym sposobem smile
ale w trosce o linie lepiej chyba za dużo nie imprezować.. wink

Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie ...

84

na kacu piję wszystko, ale staram się go w ogóle unikac tongue rada od mojej dietetyczki: po powrocie z imprezy a przed zaśnieciem trzeba wypic tyle wody niegazowanej ile tylko sie da.. i pojsc spac z zoladkiem pelnym wody wink wyprobowalam - pomaga. pamietajcie tez o dostepie swiezego powietrza przez noc, ja sobie otwieram okno i rano zdecydowanie lepiej sie czuje.

a jeśli juz - to rano herbatka z cytryna. kawa mnie odrzuca, choc na codzien jestem kawoszem tongue

85

Próbowałam i suplementów witaminowych ? ale bez jakiś cudów, i próbowałam środków na kaca ? niedawno eksperymentowałam z Alcovitem ? jak najbardziej pozytywne odczucia. Lubię sprawdzać wszelkie nowości i polepszacze życia codziennego, może w 80% nic nie dają ale czasem miło się zaskakuje smile.

86

To chyba jakaś nowość bo się jeszcze na taki środek nie natknęłam (?)..  Z suplementami to i ja mam różne doświadczenia, ale nie powiem, żeby nic nie działało ? ale to trzeba wywiad w aptece zrobić i tyle.

87

Dobry wywiad i dobra apteka. Co do tematu ? faktycznie to nowy środek i całkiem inne działanie od reszty tego typu. Redukuje poziom alkoholu w organizmie, przez to  obniża ilość toksyn we krwi, dzięki czemu następnego dnia po imprezie wstajesz w dobrej formie big_smile.

88

Nemezys napisał/a:

Potwierdzam, że najlepiej jest po przyjściu z imprezy wypić dużo wody z cytryną, a nawet coś zjeść smile A rano rosołek, no i woda woda woda big_smile

Zgadzam sie, ja jak jestem na imprezie nie pije zadnych drinków, nic tylko wodka z kieliszka. Zauwazylam ze nei choruje po tum dawkuje sobie ten alkohol, a dodatkowo pije litrami wode z cytryną. Rano jak nowo narodzona.

W wigilie wypilam lamkę wina, a pozniej moj szwagier zrobil mi drinka. Nie dopiłam go, tak mnie scieło, ze cala noc wymiotowałam... hmm Porazka...

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

89

Ja polecam przed snem walnąć sobie duużą szklankę wody z ogromną ilością soku z cytryny.
A na samego kaca u mnie cola idzie jak szalona big_smile

90

Wodę z cytryną i miodem

91 Ostatnio edytowany przez just.love.me (2013-06-15 17:25:52)

Ja też colę piję na kaca, bo wtedy mi się odbija i jest lepiej. smile Kiedyś próbowali mi rosół wcisnąć, bo mówią, że dobry na kaca, ale myślałam, że zwymiotuję...

Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej, najtrudniejszą i najambitniejszą rzeczą w życiu jest osiągnąć szczęście.

92

Haha mam tak samo! Ja w ten weekend próbowałam z TŻ alcovit po weselu smile. Następnym razem dam mu go przed imprezą bo wyczytałam, że się człowiek wolniej upija big_smile.

93

- jeśli chce nam się wymiotować nie powstrzymujmy się, oczyścimy w ten sposób podrażniony żołądek,
- pijemy duże ilości płynów aby zlikwidować odwodnienie; sok pomidorowy, słodka herbata z cytryną, sok pomarańczowy, wodę wysoko zmineralizowaną
- świetnie sprawdza się; maślanka, kefir, sok z ogórków i kapusty kiszonej,
- mocna kawa, popijając wodą,
- talerz rosołu, koktail bananowy z mlekiem i miodem, jabłka,
- zjedz trochę owoców z miodem,
- przed piciem alkoholu zjedz coś pożywnego, tłustego,
- weź aspirynę, pyralginę, ibuprofen, unikaj paracetamolu (działa toksycznie na wątrobę w połączeniu z resztkami alkoholu),
- okłady na twarz, głowę z zimnego zmoczonego ręcznika,
- odpocznij, zdrzemnij się,
- można wziąć prysznic w letniej wodzie,
- nie mieszaj alkoholi, zwłaszcza smakowych, kolorowych,
- uzupełnij magnez i witaminę b6,
- zjedz kawałek świeżego imbiru.

94

U mnie kac = bardzo schłodzona coca cola smile

"Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszys­tko"     K.Nosowska

Kesha "The Harold Song" love muder smile

95

mocną herbatę z cytryną i szczyptą soli, ewentualnie dobry jest również rosół smile chociaż czasy co miałam kaca dawno minęły jest co wspominać smile

96

Na mnie ostatnio działa genialnie super tłusty rosół. Dwa talerze rosołu, mnóstwo czegoś mokrego i później jajka sadzone z jogurtem. Jak już mnie kac dopadnie to po czymś takim powracam do świata żywych.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

97

Sok pomidorowy ;-)

Nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects"

Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera

98

Ja pije zazwyczaj 2, 3 kubki gorącej herbaty z cytryną i 2 lyżeczkami cukru. Zimna coca cola. Albo napój energetyczny smile

99

woda, a najlepiej z imbirem. opcjonalnie herbata z imbirem. - to na uspokojenie żołądka
o dziwo bardzo dobrze na kaca robi mi zimna cola wink

100

Na kaca najlepszy jest sen, ale jeśli chodzi o napoje to dobrze schłodzony sprite przynajmniej na mnie bardzo dobrze działa smile

101

Napój energetyczny - pomarańczowy Rockstar. Zawiera jakieś witaminy i inne głupoty, od razu człowiek odżywa smile mleko i kefiry osobiście uważam za średni pomysł, może się zważyć w żołądku razem z alkoholem... Ale jajka już czynią cuda.

"To moja sprawa, co robię kiedy zamykam za sobą drzwi
Czy wierzę w miłość czy bohaterów, a może nie wierzę w nic
Nie pytaj mnie, po której jestem stronie, bo nie odpowiem ci
Sam dobrze wiem komu zaufać, a komu splunąć w ryj"

102 Ostatnio edytowany przez troublemaker (2013-10-22 08:34:54)

a ja trochę z profilaktyki.

Aby uniknąć kaca wódki nie należy popijać sokami, a już szczególnie słodkimi napojami gazowanymi. Najlepiej zapijać wodą, ewentualnie nie popijać a zagryzać.
Również "kolorowe" alkohole wpływają negatywnie na samopoczucie dnia następnego.

Jeśli już kac, to duże ilości płynów i coś słodkiego na śniadanie;) No i praca

Z kolei jeśli w trakcie imprezy czujemy, że już trochę przesadziliśmy, i chcielibyśmy doprowadzić się, choć trochę, do porządku - pijemy mocną kawę z cytryną. Uwaga ! Smakuje obrzydliwie i znam jednostki, którym nie pomaga.

103

Jakieś napoje izotoniczne. Uzupełniają minerały wypłukane przez alkohol wink

104

Wszystko to się zgadza. jest tylko jedno ale.. napoje izotoniczne mają wysoki skład kaloryczny. Więc jeśli ktoś jest w czasie diety czy odchudza się na jakieś sposoby polecam inne metody radzenia sobie z kacem. Woda z cytryną i praca. W czasie pracy fizycznej, ćwiczeń szybko się wypaca człowiek i oczyszcza samoczynnie organizm.

105

Picie alkoholu też jest nie zdrowe a jednak ludzie piją i to w czasie diet. Nie mówię tu tylko o wódce ale i piwie.. A co do izotoników to się zgodzę że skutecznie uzupełniają wypłukane sole mineralne i witaminy.

106

rutinoscorbin i woda z cytryną

107

Podobno wdg ANGORY z zeszłego tygodnia :

Najlepszy jest Sprite ;-P, przyśpiesza metabolizm alkoholu.
Najgorzej z 180 napojów wypadły herbatki ziołowe, gdyż zdarzało się, że nawet wzmagały objawy.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

108

AnusiakES napisał/a:

rutinoscorbin i woda z cytryną

ha ha poważnie? Pierwsze słyszę by takie połączenie ktoś w ogóle stosował na kaca wink

109

Barszcze czerwony instant smile

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

110

Woda z cytryną i miodem, kefir , maślanka
Barszcz czerwony, zupa ogórkowa - wystarczą gorące kubki - ważne doprawione pieprz i maggi

Aspiryna to mit - może pomoże ale w momencie jak w organizmie jest jeszcze alkohol rujnuje wątrobe i trzustke - lepiej wypić hectolitry powyższego, kąpiel i przespać:-)

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

111

Na początek herbata, potem zimna cola, a na koniec rosół lub barszcz smile Nie wyobrażam sobie pić nic mlecznego na kaca - wszelkie maślanki i kefiry odpadają w moim przypadku smile

112

U mnie sprawdza się: zielona herbata krótko parzona (liściasta), kefirek lub zsiadłe mleko, kapusta kiszona i woda z cytryną wink

113

O ile faktycznie potrafię sobie wyobrazić zbawienne działanie kapusty kiszonej, o tyle chyba nie ma szans, bym przełknęła ją na kacu wink Jedynie chyba w formie ciepłego bigosu...

114

lepiej przed spaniem wypić wodę z cytryną, dużą iloscią cytryny żeby nie mieć rano kaca;) a rano też lubie pić herbatkę z miodem i cytryną:):)

Posty [ 77 do 114 z 151 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018