żywienie a menstruacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: żywienie a menstruacja

Witam wszystkich gorąco. Przejdę od razu do rzeczy. Za dwa tygodnie planowo powinnam mieć miesiączkę jednakże przypada to na weekend, podczas którego mam gości. Dodam, że podczas okresu mam okropne bóle brzucha i czuję się fatalnie, jestem zdekoncentrowana a tego bym nie chciała. Nie stosuję antykoncepcji i na przyjęcie tego typu tabletek wydaje mi się, że jest już za późno. Zrobię wszystko, żeby tylko udało mi się przesunąć miesiączkę jakkolwiek zaburzając mój cykl. Tydzień temu zaczęłam ograniczać spożywane produkty, wykluczając całkowicie słodycze. Myślę, że brak prawidłowego żywienia może wpłynąć na termin wystąpienia okresu, dlatego też zastanawiam się nad dwutygodniowym spożyciem produktów białkowych tylko i wyłącznie. Wykluczając wszelkie warzywa, owoce, słodycze, produkty mączne, tłuszcze itp - wyłączne spożycie białka. Nie chodzi tu o jakąkolwiek utratę wagi po prostu bardzo mi zależy na tym by tego okresu w tych dniach nie mieć. Wypowiedzcie się proszę na ten temat i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: żywienie a menstruacja

oj....wątpię by udało ci się w ten sposób przesunąć okres. Zamiast tego, może raczej go przetrwaj i na tym się skoncentruj! np. No-Spa, wyklucz sól ze swej diety. Dieta na "te dni' a nawet kilka dni wcześniej powinna być w miarę lekka: mało soli, nic smażonego, zero: papierosów, kofeiny i alkoholu(potęgują krwawienie) mniej nabiału, dużo owoców, warzyw, chudego mięsa.
Nie ma sensu walczyć z naturalnym cyklem, trzeba go po prostu przetrwać smile

3

No właśnie w tym jest problem, że cykl mam zawsze regularnie. Na co dzień nie jem smażonego, sól ograniczam już z zasady, kawę piję tylko zbożową i nie palę papierosów więc jedyne co mi przyszło do głowy to pozmieniać całkiem to co jem. Pewnie masz rację i po prostu przyjdzie mi to jakoś przeżyć ale nie będę potrafiła się w pełni cieszyć z wizyty znajomych mając cały czas w głowie świadomość, że okropnie boli i leje się ze mnie jak z wiaderka... sad ach te uroki kobiecości wink

4

ale czemu wizyta znajomych miałaby aż takim priorytetem być? A może ZNAJOMEGO z którym planujesz jakieś bara bara?;)

5

No i mnie rozgryzłaś hehe masz rację to będą moje urodziny i przyjeżdża do mnie chłopak, który aktualnie jest za granicą więc byłoby miło nie mieć jednak tego okresu mimo wszystko wink

6

Wiesz.... rozumiem ten ból big_smile Niemenstruacyjny oczywiście big_smile  Ale cóż... zycie smile

7

Nie chciałam nic mówić żeby nie zabrzmiało desperacko - coś w stylu "mój facet przyjeżdża na weekend a ja akurat będę miała miesiączkę - pomocy wink " ale faktycznie tak jest bo to chyba desperacja smile chyba byłabym gotowa nawet nie jeść żeby tylko zaspokoić zarówno mój jak i jego głód innego rodzaju smile - ale co zrobić siła wyższa, pomysłów brak a tu coraz bliżej wink nie ma co narzekać bo najważniejsze, że przyjedzie i nic innego się nie liczy ale nie ukrywam, że byłby to miły dodatek wink

8

wiesz sa takie tabletki ktore przyspieszaja badz opozniaja okres..niestety nie znam dokladnej nazwy ale wiem o nich od kolezanki ktora dostala je od lekarza..wiec moze lepiej bylo by zapytac o to lekarza?:) napewno bylby to duzo pewniejszy sposob:)

9

odp. nazywają się tabletki antykoncepcyjne smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018