Dziś się dowiedziałam,że mąż ma inną.Rano mnie już nie będzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziś się dowiedziałam,że mąż ma inną.Rano mnie już nie będzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Dziś się dowiedziałam,że mąż ma inną.Rano mnie już nie będzie

Może głupio napisałam temat ale dokładnie tak jest.
Od tygodnia... Może dwóch mieliśmy słaby kontakt. Nie odbierał telefonów a na komunikatorze był dostępny cały czas.
Mąż pracuje za granicą ( ale nie drążmy tego teraz).
Zawsze wydawał się być typem człowieka, który żony nie zdradzi.
Podobno w oczy nie mógłby potem spojrzeć.
Dzis przyjechał.
Nie przywitał się ze mną ( był u rodziców i ja tam po pracy pojechałam).
Ciągle pisał na telefonie.
Gdy chciałam porozmawiać to tylko go rozdrażniłam, powiedział, że ma wszystkiego dość, takiego życia.
Gdy się zapytalam czy ma kogoś to śmiał się odpowiadając " Taaa cztery albo sześć ".

Kilka godzin temu znalazłam w Jego telefonie usunięte rozmowy na WhatsApp ( same wiadomości skasował ale okna czatu nie).
Oczywiście numer bez nazwy... Ale zdjęcie profilowe zrobionej blondyny.
Zapomniał skasować połączeń.... Videorozmowy nocne twajace do 2h.
Mi wtedy mówił, że idzie spać...
No i ten screenshot z jednej z videorozmów....Blondi pół naga i on w drugim oknie rozmowy ( tyle dobrego, że ubrany).
Wiem, że brzmi to jak z komedii romantycznej. Ale siedzę w drugim pokoju.... Gdy on niczego świadomy lekko podchmielony śpi w drugim i tak zastanawiam się co zrobić.
Nie jestem typem kobiety, która płacze i prosi.
Ale przyznam, chwilę płakałam w poduszkę.
Mamy 7 letnią córkę.
Spakowałam Nam walizkę ,która leży już gotowa pod łóżkiem i jutro planuję wyjść z domu i nie wrócić póki On tu jest. A będzie do niedzieli. Wyłączę telefon.
Myślicie, że dobrze robię? Zrozumie, że ma coś do stracenia i przejrzy na oczy?
Nie chce robić awantury, jestem na to zbyt słaba i wiem, że gdy spróbuje stawić temu czoła to w tej rundzie przegram.
Wolę zapytać Was... Osób anonimowych, które mnie nie znają. Rodzina i przyjaciele oczywiście będą uparcie tkwić w przekonaniu, że mam walczyć.
Ale czy jest o co???
Jesteśmy w trakcie budowy... Niedługo miał wrócić i chcieliśmy w przyszłości powiększyć rodzinę. A tymczasem On mnie zastąpił inną.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.
Zobacz podobne tematy :
Odp: Dziś się dowiedziałam,że mąż ma inną.Rano mnie już nie będzie

Moim zdaniem, nie ma o co walczyć.

Musimy wiedzieć. Będziemy wiedzieć.
- David Hilbert

3

To nie jest materiał mężczyzny na dalszą część życia. Z inną rozmawia godzinami, a nie stać go na poważną rozmowę z żoną. W tej chwili nic do niego nie dociera jest w miłosnym amoku, więc raczej nie licz, że jak się wyprowadzisz z córką on zrozumie swój błąd i się opamięta, raczej będzie zadowolony, że mu zeszłaś z drogi do "nowego szczęścia".

4

Jasminn napisał/a:

To nie jest materiał mężczyzny na dalszą część życia. Z inną rozmawia godzinami, a nie stać go na poważną rozmowę z żoną. W tej chwili nic do niego nie dociera jest w miłosnym amoku, więc raczej nie licz, że jak się wyprowadzisz z córką on zrozumie swój błąd i się opamięta, raczej będzie zadowolony, że mu zeszłaś z drogi do "nowego szczęścia".

Bardzo dobitnie tl napisałaś....
Ale chyba masz racje, nic do niego nie dociera , czułam się jakbym rzucała grochem o ścianę.
I faktycznie, wczoraj cały dzień od przyjazdu czułam sie niechciana i miałam wrażenie, że jestem dla niego problemem.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

5

"raczej będzie zadowolony, że mu zeszłaś z drogi do "nowego szczęścia".

raczej nie, bo to nie to samo jak gdyby jemu kazała się wyprowadzić, wtedy tak,mogło by być mu na rękę, może by wcześniej wyjechał do siebie albo opowiadał że nie wie o co chodzi, na tę chwilę nie będzie mu komfortowo,  Twój plan Sandra jest doraźny i na dłuższą metę nieracjonalny ale jak czujesz że coś musisz zrobić to czemu nie, tylko wyniosłabym się w takie miejsce gdzie na pewno by mnie nie znalazł, po prosty kamień w wodę............tylko co dalej, na co liczysz ? wygląda że to początek końca, jego zachowanie o jakim pisałaś  świadczy że u niego etap zauroczenia, ciężko będzie mieć wpływ jakikolwiek na męża i sytuację tym bardziej że jest naturalna separacja ze względu na odległość, pole do romansu optymalne a więc sprzyjające, i tak coś trzeba będzie z tym zrobić, rozmówić się, to już nie zniknie nawet jak on zniknie, nie myśl co on deklarował czy mówił kiedyś.....że nigdy by nie..... bo wtedy jemu też się tak wydawało, teraz masz czyny, jego postępowanie, jego stosunek do Ciebie, napewno sama wyczuwasz tę zmianę, póki co zrób jak Tobie wygodnie, jak Cię wyprowadzka uspokoi i da dystans to ok, tylko wiesz że to taka manipulacja obliczona na jego reakcję, tylko czy taką jaką byś chciała.........

6

Myślę, żę ze względu na córkę zostań w domu, unikniesz niewygodnych pytań od dziecka.
Nie postępuj pochopnie, bardziej obserwuj. Możesz też zbierać dostępne dowody, bo
w żywe oczy będzie, że wymyślasz. Sytuacja trudna, ale może chwilowa, a może nie.

7 Ostatnio edytowany przez Ajko (2021-09-16 08:08:12)

Jak długo jesteście razem?

8

Na razie nie rób scen. Udawaj że jest ok, przynajmniej dzisiaj... Nie przyznawaj się że widziałaś whatsup, zrób swoim telefonem zdjęcia jego ekranu, wyślij tę zdjęcia do siebie mailem na tajny adres i skasuj że swojego telefonu. Będziesz obserwować męża.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

9

W zeszłym roku miałaś problemy z nowo poznanym chłopakiem - https://www.netkobiety.pl/t121280.html
a teraz, 1,5 roku później, masz nagle męża i 7 letnie dziecko??
Wytłumacz to proszę.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

10 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-09-16 10:54:22)

A co przeszkadzał w małżeństwie tamten "chłopak zwany mendą", kiedy mąż był za granicą ,
córka z 2014 roku - wszystko się zgadza ,oprócz ???

Teraz na męża kolej po prostu przypiliło go i jeszcze odleciał w zauroczenie,taki urok paroletnich związków/małżeństw  na odległość,odzwyczajają się ludzie od siebie, jednocześnie coś tam ich trzyma ze sobą, inne zobowiązania ,Autorko daj spokój może otworzycie swój związek, zamiast się rozwodzić i robić dramaty,dziecku też rozbijecie poczucie bezpieczeństwa . To trudna sprawa jeżeli prawdziwa,bo nie ufacie sobie i brak szacunku obustronny ale dla niektórych takie rzeczy nie istotne albo nie kumają ich wcale,a bilans to nie wiem czy wychodzi na zero,z taką podwójną moralnością.
Mąż i tak pracuje za granicą więc "czego oczy tego sercu nie żal ". Ty też możesz spotykać się z kim chcesz, tylko po co to ukrywać i kłamać można nie mówić, nie pytać cicha zgoda to też podobno zgoda,ale i tak zaufanie jest istotne w tym ,wasze małżeństwo to i tak już tylko fikcja na papierze zdaje się,sprawy majątkowe was pewnie jakoś wiążą ze sobą i córka,bo na pewno to nie jest  miłość. 
Naiwnym jest uważanie ze ktoś sprawia wrażenie takie że nigdy nie zdradzi ,jeden/jedna zdradzi inny nie zdradzi .

11

Gary napisał/a:

Na razie nie rób scen. Udawaj że jest ok, przynajmniej dzisiaj... Nie przyznawaj się że widziałaś whatsup, zrób swoim telefonem zdjęcia jego ekranu, wyślij tę zdjęcia do siebie mailem na tajny adres i skasuj że swojego telefonu. Będziesz obserwować męża.

Nie łatwiej zrobić zrzut ekranu na telefonie męża i wtedy wysłać to do siebie? wink

Nie zapomnij tylko wykasować wiadomości które wysłałaś.

Inna sprawa - na kij tak cyrkować i podtrzymywać tę iluzję zwaną małżeństwem?

"Zrozumiałam, że jestem sama odpowiedzialna za swoje życie i swoje emocje. I one maja mi coś do powiedzenia, trzeba ich tylko posłuchać" Marajka

12

IsaBella77 napisał/a:

W zeszłym roku miałaś problemy z nowo poznanym chłopakiem - https://www.netkobiety.pl/t121280.html
Wytłumacz to proszę.

Haha, dobre. Czyli ona zdradzała i było ok. Mąż zdradza - koniec świata.

13

madoja napisał/a:
IsaBella77 napisał/a:

Wytłumacz to proszę.

Albo to.

Albo nudząca się w chacie siódmoklasistka wymyśla historyjki big_smile

"Zrozumiałam, że jestem sama odpowiedzialna za swoje życie i swoje emocje. I one maja mi coś do powiedzenia, trzeba ich tylko posłuchać" Marajka

14

madoja napisał/a:
IsaBella77 napisał/a:

Wytłumacz to proszę.

Tamto to nie była zdrada przecież bo się prawdopodobnie nie wydała i tak cichcem cichcem smile
Autorkę skrzywdził menda jeden smile "Rozkochał" w sobie i zdradził z jeszcze inną - pech.

15

Dayzee napisał/a:

Nie łatwiej zrobić zrzut ekranu na telefonie męża i wtedy wysłać to do siebie? wink

Jeśli ma nie zostawić śladów, to:

1. zrobić zrzut ekranu
2. wysłać do siebie ten zrzut
3. skasować zrzut do kosza
4. usunąć zrzut z kosza
5. skasować wysłaną wiadomosć
6. usunąć z kosza wysłaną wiadomość.
7. i mieć nadzieję, że "w chmurze" nie jest wszystko dalej zapisane i na drugim urządzeniu będzie widoczne

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

16

Gary napisał/a:
Dayzee napisał/a:

Jeśli ma nie zostawić śladów, to:

1. zrobić zrzut ekranu
2. wysłać do siebie ten zrzut
3. skasować zrzut do kosza
4. usunąć zrzut z kosza
5. skasować wysłaną wiadomosć
6. usunąć z kosza wysłaną wiadomość.
7. i mieć nadzieję, że "w chmurze" nie jest wszystko dalej zapisane i na drugim urządzeniu będzie widoczne

No dokładnie. Chryste ile roboty,  ile kombinacji, i życie jak w filmie sensacyjnym.
Serio wolałabym rozwód, nowego faceta i zycie jak w romansie z dużą dawką erotyzmu. wink

17

Aż się zalogowałam. W dniu kiedy dowiedziałam się, że jest ktoś inny, mąż twierdził dalej że to tylko "koleżanka". Zabrałam torby i wyszłam z dziećmi z domu. Nie zatrzymał mnie... Dzis czekam na rozwód...Przykro mi ale myślę, że jeśli się zaangażował to nic z tego nie będzie.

18

Zraniona81 napisał/a:

Aż się zalogowałam. W dniu kiedy dowiedziałam się, że jest ktoś inny, mąż twierdził dalej że to tylko "koleżanka". Zabrałam torby i wyszłam z dziećmi z domu. Nie zatrzymał mnie... Dzis czekam na rozwód...Przykro mi ale myślę, że jeśli się zaangażował to nic z tego nie będzie.

zawsze "to tylko" koleżanka/kolega

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziś się dowiedziałam,że mąż ma inną.Rano mnie już nie będzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021