Co pijecie rano na kaca? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 154 ]

39

Odp: Co pijecie rano na kaca?

Yoghurt zadziwiasz mnie big_smile w kazdym watku masz jakies dobre rady. Niewazne, czy to kac czy infekcja pochwy big_smile Takiego chlopa miec w domu! ...

Life is hard. After all it kills you.
Zobacz podobne tematy :

zupa pho na kaca! ^^

biedronka morderca ]:-P

41

loveaellie napisał/a:

Yoghurt zadziwiasz mnie big_smile w kazdym watku masz jakies dobre rady. Niewazne, czy to kac czy infekcja pochwy big_smile Takiego chlopa miec w domu! ...

Nie zachęcaj wink  wiesz, że mam słabość do rudych big_smile, a związek na odległość mi nie leży tongue

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

42

No to ile razy jeszcze mam Cie zapraszac! Oktoberfest konczy sie w niedziele, masz jeszcze 3dni! big_smile

43

Teraz tonę w długach.....ale za rok mam nadzieję, że utonę z tobą w litrach piwa wink

Tylko będę musiał sobie ten śmieszny strój sprawić. Skoro ty masz kiece z dekoltem i perwersyjne warkocze, to ja będę mieć te zielone portasy i kozacki kapelutek. A co! big_smile

44

Ja ze swojej strony polecam pikantny sok pomidorowy na kaca lub warzywny ważne żeby był ostry! ;-)
a przed piciem i w czasie picia setka oliwy/oleju możne być Kujawski big_smile

45

brucka27 napisał/a:

a przed piciem i w czasie picia setka oliwy/oleju możne być Kujawski big_smile

To jest wręcz mocno dziwny pomysł wink Strzelając setkę czystego oleju (a co gorsza oliwy) mogłabym co najwyżej natychmiastowo zwymiotować, nawet bez pomocy alkoholu. Już lepiej zjeść coś tłustego, ale przynajmniej zjadliwego i smacznego.

46

a ja rosołek lub barszcz czerwony sobie w kubeczku robie big_smile

Dzisiaj miałam sen, chciałabym zatrzymać go w pamięci,
był dobry jak seks z miłości nie dla pieniędzy.

47

Mocna kawa i dwa apapy stawiają mnie na nogi.

Kochająca ko­bieta wy­bacza wszys­tko, lecz nie za­pomi­na niczego.

48

Anemonne napisał/a:

To jest wręcz mocno dziwny pomysł wink Strzelając setkę czystego oleju (a co gorsza oliwy) mogłabym co najwyżej natychmiastowo zwymiotować, nawet bez pomocy alkoholu. Już lepiej zjeść coś tłustego, ale przynajmniej zjadliwego i smacznego.

To jest sposób sprawdzony w walce, olej daje (CZASOWĄ!!!) tarczę przed wchłanianiem się alkoholu do krwi. Możesz wtedy wypić o wiele więcej niż zazwyczaj i trzymać fason, jednak w momencie kiedy alkohol go rozpuści nie trzymasz już niczego dosłownie i w przenośni. Tylko dla hardcorowców!

Ave, Caesar, morituri te salutant

Gott mit Uns!!!

49

Motyw z olejem to czerwony szlak - tylko dla zawodowców. To jest dobry sposób, ale dla kogoś, kto umie pić, bo naprawdę można wylądować w szpitalu. Osobiście nie polecam, bo choć to sposób sprawdzony i pewny, to jednak niebezpieczny.

50

yoghurt007 napisał/a:

Teraz tonę w długach.....ale za rok mam nadzieję, że utonę z tobą w litrach piwa wink

Tylko będę musiał sobie ten śmieszny strój sprawić. Skoro ty masz kiece z dekoltem i perwersyjne warkocze, to ja będę mieć te zielone portasy i kozacki kapelutek. A co! big_smile

Nie nie! Wpisz sobie w google "Lederhosen". Zadne zielone. Skorzane. A jak meska pupa w nich wygladaaaa!

Zeby nie bylo off-topa, napisze tylko, ze o oleju tez slyszalam, ale jeszcze nie probowalam. Wole wchlonac jakies tluste jedzonko.

51

Na kaca? 'Pana Tadeusza'. Przy okazji ostatniej imprezy rodzinnej wlałem tego w siebie naprawdę sporo a na drugi dzień nie było większych problemów kacowych. Polecam!

Gdy osiągasz coś czego pragnąłeś - jesteś w tym dobry. Jeśli udaje Ci się zrobić to samo gdy inni nie wierzyli że Ci się powiedzie - jesteś lepszy niż byłeś. Ale gdy zdobędziesz to o czym marzyłeś zaczynając od kompletnego zera i dna, gdy spełniają się rzeczy o których nawet nie marzyłeś - wtedy jesteś profesjonalistą.

52 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-13 21:34:20)

Najlepsza woda z cytryną i miętą na sam początek. Najlepiej to w ciągu dnia dostarczać jak największe ilości witamin, magnezu i potasu. Sok pomidorowy dostarcza duże ilości potasu. Najlepiej zrobić samemu w domu ze świeżych pomidorów, jeśli takie posiadamy - będzie na pewno zdrowszy i szybciej postawi na nogi. 2 minuty przed imprezą warto poświęcić, żeby rano szybciej wrócić do formy. Ja dodaje do zrobionego soku pomidorowego miętę i cytrynę - fakt trochę niesmaczne, ale dodaje energii i uzupełnia braki - czas przygotowania 2 minutki smile Wrzucam do spam i gotowe.

53

czarna w czerwone kropki napisał/a:

zupa pho na kaca! ^^

O tak, tylko własnej roboty albo oryginal.

54

Czym się strułeś tym się lecz

...Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

...Kto się śmieje, zawsze płaczących zwycięża...
                                             Juliusz Słowacki

55

Wino czerwone z wodą gazowaną. Mieszanka dziwna ale mi pomaga. Zawsze tongue

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

56

Ja nie wiem czy to ma cos do rzeczy, ale kiedy ostatnio wrocilam do domu o 2 w nocy pijana jak bela, zrobilam sobie na noc jajecznice z 3 jaj big_smile obudzilam sie jak nowo narodzona big_smile

57

loveaellie - told'ya big_smile

58

To od Ciebie ta rada? No patrz tongue

59

Muszę przyznać, że kaca miałam dosłownie kilka razy w życiu. Zwykle trzymam się pewnych zasad: koniecznie zjeść solidny, tłusty obiad przed piciem (ostatnio zrobiłam domowe cheeseburgery z bekonem, pycha big_smile ), potem picie najlepiej jednego rodzaju alkoholu lub ewentualnie w górę z procentem, nigdy w dół. Kiedy zaczynam już czuć, że mam dosyć alkoholu piję mnóstwo wody, wolę też nie kłaść się kompletnie pijana: dobrze jest "wytańczyć" alkohol, wtedy procenty uciekają, robię się zmęczona i chce mi się spać. I nawet dobrze, że wypiję mnóstwo wody przed zaśnięciem, bo wtedy budzę się kilka razy w nocy na siku i piję więcej wody przed ponownym zaśnięciem. Do tej pory metoda rzadko zawodziła smile A, no i warto też zjeść coś tłustego po powrocie do domu.

60

Dzisiaj zamierzam sie upic. Co lepsze, wino/szampan czy wódka/drinki? Po czym bedzie mniejszy kac? Co "zdrowsze"?

61

loveaellie napisał/a:

Dzisiaj zamierzam sie upic. Co lepsze, wino/szampan czy wódka/drinki? Po czym bedzie mniejszy kac? Co "zdrowsze"?

Myślę, że tutaj dużo zależy od indywidualnych predyspozycji i "możliwości". Ja największego kaca mam zawsze po wódce, mój facet z kolei po piwie. Znam też osoby, które najgorzej "dzień po" czują się po upiciu winem. Na pewno zasada nr jeden to: nie mieszać wink Polecałabym jednak coś bez bąbelków, czyli raczej nie szampan i nie piwo.

62

Czysta wódka jakościowa bez dodatków, nie zapijać co najwyżej zagryźć i żadnych papierosów. Powinno być dobrze no chyba, że przekroczysz 1L/głowa.

63

Troche chyba popelnilam blad, bo 2 kieliszki szampana + 2 kieliszki wina.. zdaje sie, ze juz mnie nie ma. A jeszcze przed polnoca! big_smile Kuurcze. To co teraz? Jajecznica (wg Yoghurta) i do lozka?

64

Najlepiej pić dobrą wódkę, mało palić jeść dużo ale nigdy pieczywa (gdyż wchłania % jak gąbka) i to nas trzyma, najlepiej jest po imprezie wypróżnić żołądek na zawołanie-wtedy na drugi dzień nie ma co nami trząść; jeśli nie to maślanka, kefir, herbata z cytryną a najlepiej z kwaskiem cytrynowym:-)
mnie stawia gorący kubek z knorra ogórkow z wieeeeelką ilością maggi i pieprzu, po 10 minutach czuję jak wszystko schodzi ze mnie.....z jajecznicą zauważyłam, że ma krótkotrwały efekt, gdyż jest ciężkostrawna, wcześnie rano postawi nas na nogi na godzinę a potem dalej umieramy

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

65

Hmm postawilam na wino i szampana (durna jestem, bo przeciez sie nie miesza, ale wypilam najpierw troche tego, pozniej troche tamtego).. ale o dziwo nic mi nie jest big_smile Lubie to!

66

Na pewno żaden klin ;-) Ja piję taki napój w puszce, który dobrze gasi pragnienie i lekko pobudza do działania - Mojito Soda, są też o smaku Oran i Lemon jak ktoś woli.

67

Zawsze jak wracam do domu nawalona, to przed pójściem spać wypijam szklankę przegotowanej wody smile nie cierpię wody niegazowanej, ale wiem że następnego dnia kac będzie zminimalizowany smile Raz jak zapomniałam i rano umierałam, to wypiłam wapno z witaminą C, wzięłam 2 rutinoscorbiny, zrobiłam dzbanek lemoniady i po jakimś czasie już było ok big_smile

The fu­ture star­ts to­day, not to­mor­row.

68

Ja jaki piję i czuję, że juz nie chce to zaczynam pic zimna wode najlepiej z lodem. Podczas snu przebudzam sie co jakis czas i piję wodę gazowaną (zawsze mam butelke koło łóżka). Duzo piję wody i duzo sikam smile Maslanka tez czyni cuda, ale nie zawsze jest pod reką, moze tez byc jogurt naturalny.
Ogolnie to nalezy duzo pic i duzo siusiac smile

- I may not be there yet but I'm closer than I was yesterday.
Wzrost 158 cm
03.01.2013 58,00 kg
31.05.2013 54,5 kg     Cel I  30.06.2013 53 kg; Cel II 01.09.2013 50 kg big_smile

69

Kefir lub herbatę z cytryną. Do tego polecam pracę fizyczną. Zauważyłam, że szybciej przechodzi, gdy się czymś zajmę, a takie siedzenie i czekanie tylko pogarsza sprawę. wink

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

70

Zwykle woda mineralna niegazowana, konkretny posiłek chyba, że ktoś nie ma apetytu (ja na kacu mam przeważnie ogromny apetyt) woda z łyżeczką miodu, podobno łyżeczka miodu pod język przed snem (nie próbowałam), kąpiel, prysznic i 50% kaca znika, no i z tym zajęciem to racja, aktywny dzień na kacu i kaca jakby nie ma, nie to co jak się gnije w łóżku cały dzień big_smile choć zwykle tak bywa...

Szczęście jest jak motyl: spróbuj je złapać, a odleci. Usiądź w spokoju, a ono spocznie na twoim ramieniu.
Anthony de Mello

71

Na kaca najlepsza jest praca smile A najgorsze jest leżenie i zdychanie - tylko pogłębia to irytujące uczucie...

72

Kacyk wiadomo - niełatwa sprawa... Ale nauczyłam się z nim dobrze radzić (lata wprawy!) smile. Po pierwsze jeśli już coś jeść na kacu, to kefirek. Od razu robi się tak jakoś lepiej i człowiek zaczyna funkcjonować normalnie. Ten orzeźwiający, kwaskowy smak potrafi postawić na nogi nawet po najcięższych bojach. A do picia polecam najzwyklejszą wodę... w dużych ilościach wink. Chyba na kaca najlepsza jest niegazowana, albo kranówka. To w sumie to samo praktycznie, zależy tylko czy ktoś się boi pić wodę z kranu, czy nie... Mnie w sumie przekonały wodociągi miejskie bo patrzyłam na różne schematy o wodzie (jak ten na przykład: http://www.mpwik.com.pl/o-firmie/program-edukacji-ekologicznej/infografika) i tabelki ze składem wody kranowej na ich stronie www. Także jak w domu akurat nie mam kupionej wody a mój poranny stan jest "ciężki", to nie wpadam w panikę wink

73

duza_syrenka - w rurach dochodzi bardzo często do wtórnego skażenia i zanieczyszczenia rdzą, drobnym piaskiem itp. tutaj podchodziłbym do tego ostrożnie jednak.

74

rosołek nastepnego dnia:)

75 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-18 21:54:27)

majeczka22 napisał/a:

herbata z cytryną!!! potrafię takich wypić nawet z 6 dziennie w takich sytuacjach:) i soki, najlepiej grejpfrutowy lub pomarańczowy:)

nie zdążyłam nawet do końca wątku przeczytać - nie pije się podobno herbaty z cytryną. powstają podobno jakieś związki, które negatywnie wpływają na nerwy czy coś

zobacz artykuł link

szpilki to styl życia

76

Mokkasynka napisał/a:

Na kaca najlepsza jest praca smile A najgorsze jest leżenie i zdychanie - tylko pogłębia to irytujące uczucie...

prawda smile)) mi zawsze pomaga jak się czymś zajmę

szpilki to styl życia

Posty [ 39 do 76 z 154 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018