kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 413 ]

39

Odp: kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

witam terz mam swoją połówke w z k jest mi ciężko a i rozczarowanie bo mniał być na dozoże elektronicznym wiedziałam dokońca że wyjdzi kurator mówiła dokońca że wyjdzie a tu zonk niewiem czemu tak piszą a niechcą wypuszczac

Reklama
Zobacz podobne tematy :

40

witam terz mam swoją połówke w z k jest mi ciężko a i rozczarowanie bo mniał być na dozoże elektronicznym wiedziałam dokońca że wyjdzi kurator mówiła dokońca że wyjdzie a tu zonk niewiem czemu tak piszą a niechcą wypuszczac

41

Czy ktos jezdzi w warszawy do ZK w Przytulach Starych?Prosze o info Pozdr.

Reklama

42

witam Was!
Po pierwsze jesli chodzi o dozor elektroniczny, to wyglada to tak:
Jesli jest osoba ktora przebywa na " obraczce" w domu i stosuje sie do wyznaczonych godzin, nie bedzie miala problemu, chyba ze beda ku temu jakies inne przeslanki, a kurator ma prawo przyjsc do takiej osoby, nie informaujac jej o swojej wizycie, obecnie wiele osob mowi na to : Kurator z zaskoczenia, gdyz nie ma on obowiazku dzwonic i umawiac sie na spotkanie. Poprostu przychodzi sporzadza wywiad, i obserwuje osobe na dozorze, jesli ma alkomat to moze zbadac poziom alkoholu- dlatego lepiej zeby nie pic bo wszystkie informacje, zostana zapisane w raporcie, ktory potem trafia do sadu.

Przedterminowe warunkowe zwolnienie- Jest troche skomplikowane. W pierwszej kolejnosci zona jesli jest w ciazy moze napisac do ZK prosbe o zwolnienie, gdyz jest w ciazy. Jesli ciaza jest zagrozona, do wniosku nalezy dolaczyc zaswiadczenie lekarskie o swoim stanie zdrowia( tzn o tym ze ciaza jest zagrozona). Nie trzeba miec jakis specjalnie super przygotowanych wnioskow. Papier przyjmie wszystko. Nalezy poprostu zwyczajnie napisac taki wniosek, podajac konkretny powod dla ktorego prosimy o przedtwrminowe warunkowe zwolnienie osoby skazanej( opisac sytuacje i dolaczyc zawolnienie lekarskie), no i czekac na odpowiedz ze strony ZK. Jesli po dluzszym czasie nie przyjdzie zadna odpowiedz, mozna zadzwonic do ZK, poprosic o rozmowe z dyrektorem zakladu, zapytac czy taki wniosek do nich dotarl( najlepiej wyslac go za potwierdzeniem odbioru). W rozmowie z dyrektorem mozna jeszcze raz powiedziec ze wyslano taki wniosek, a nawet jesli ZK nie jest daleko od domu , mozna samemu sie tam udac na rozmowe z dyrektorem, tylko trzeba sie dowiedziec kiedy przyjmuje, w jakich godzinach i czy wczesniej trzeba sie umawiac na spotkania.Poza tym osoba skazana przebywajac w ZK moze sama dowiedziec sie od swojego wychowawcy, co moze zrobic osoba z zewnatrz(zona) w tym kierunku, zeby starac sie o takie zwolnienie i jak to bedzie wygladalo.Kazdy wychowawca, ma obowiazek udzielic informacji osobie przebywajacej z ZK. Gorzej maja partnerki, ktore nie maja slubu z osoba skazana, badz konkubiny, bo w takich przypadkach kazda z osob nosi inne nazwisko i nie ma miedzy nimi tak zwanego pokrewienstwa, czyli nie ma aktu malzenstwa. Jest tez szansa na to jesli kobieta chce byc zona , mozna sie starac o slub w ZK. Nie nalezy to do przyjemnosci, ale wtedy jest juz akt malzenstwa, i szansa jest wieksza.

Zycze Wam zebyscie wtrwaly w tym przykrym dla Was czasie, i dla Waszych rodzin. Rozmyslanie o tym nic dobrego nie przyniesie, moze wpedzic Was w jakas depresje, albo jeszcze cos innego. Im wiecej sie o tym mysli tym gorzej.

43

dorotkaa napisał/a:

kto ma meza w zakladzie karnym badz partnera

masz zaufanie do faceta,ktory siedzi???

Reklama

44

Witajcie! Ja mam faceta w ZK wojkowice.dzis minelo 6 miesiecy.mamy wspaniala 3 letnia coreczke.jest ciezko ale dajemy rade:-/

45

wiajcie jestem nowa na tym portalu tez mam narzeczonego zk mielism wziasc slub ale nie udalo sie na wolnosci teraz chcem go wziasc wzk moze ktorasz was tez brala aki slub

46

kasia1234567890 napisał/a:

wiajcie jestem nowa na tym portalu tez mam narzeczonego zk mielism wziasc slub ale nie udalo sie na wolnosci teraz chcem go wziasc wzk moze ktorasz was tez brala aki slub

Bez problemu mozesz wziasc slub w zakladzie karnym tylko troche jest papierkowej roboty i nie licz na przepustke z tej okazji dla ukochanego bo jej nie dostanie.Slub odbedzie sie w kaplicy a potem na sali widzen masz chyba z 3-6 godzin na pobyt z nim i z rodzicami.Niech twoj chlopak dowie sie wszystkiego od wychowawcy jakie dokumenty potrzebuje.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

47

Ismena1976 napisał/a:
dorotkaa napisał/a:

A co on jakis inny od tego co na wolnosci? bez sensu pytanie.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

48

kimiki napisał/a:

witam Was!
Po pierwsze jesli chodzi o dozor elektroniczny, to wyglada to tak:
Jesli jest osoba ktora przebywa na " obraczce" w domu i stosuje sie do wyznaczonych godzin, nie bedzie miala problemu, chyba ze beda ku temu jakies inne przeslanki, a kurator ma prawo przyjsc do takiej osoby, nie informaujac jej o swojej wizycie, obecnie wiele osob mowi na to : Kurator z zaskoczenia, gdyz nie ma on obowiazku dzwonic i umawiac sie na spotkanie. Poprostu przychodzi sporzadza wywiad, i obserwuje osobe na dozorze, jesli ma alkomat to moze zbadac poziom alkoholu- dlatego lepiej zeby nie pic bo wszystkie informacje, zostana zapisane w raporcie, ktory potem trafia do sadu.

Taki dozor jest tylko stosowany dla osob z wyrokiem do roku pozbawienia wolnosci.A samo urzadzenie jak nie zlapie zasiegu w miejscu gdzie owy skazany bedzie przebywal to nici z obraczki.

Przedterminowe warunkowe zwolnienie- Jest troche skomplikowane. W pierwszej kolejnosci zona jesli jest w ciazy moze napisac do ZK prosbe o zwolnienie, gdyz jest w ciazy. Jesli ciaza jest zagrozona, do wniosku nalezy dolaczyc zaswiadczenie lekarskie o swoim stanie zdrowia( tzn o tym ze ciaza jest zagrozona). Nie trzeba miec jakis specjalnie super przygotowanych wnioskow. Papier przyjmie wszystko. Nalezy poprostu zwyczajnie napisac taki wniosek, podajac konkretny powod dla ktorego prosimy o przedtwrminowe warunkowe zwolnienie osoby skazanej( opisac sytuacje i dolaczyc zawolnienie lekarskie), no i czekac na odpowiedz ze strony ZK. Jesli po dluzszym czasie nie przyjdzie zadna odpowiedz, mozna zadzwonic do ZK, poprosic o rozmowe z dyrektorem zakladu, zapytac czy taki wniosek do nich dotarl( najlepiej wyslac go za potwierdzeniem odbioru). W rozmowie z dyrektorem mozna jeszcze raz powiedziec ze wyslano taki wniosek, a nawet jesli ZK nie jest daleko od domu , mozna samemu sie tam udac na rozmowe z dyrektorem, tylko trzeba sie dowiedziec kiedy przyjmuje, w jakich godzinach i czy wczesniej trzeba sie umawiac na spotkania.Poza tym osoba skazana przebywajac w ZK moze sama dowiedziec sie od swojego wychowawcy, co moze zrobic osoba z zewnatrz(zona) w tym kierunku, zeby starac sie o takie zwolnienie i jak to bedzie wygladalo.Kazdy wychowawca, ma obowiazek udzielic informacji osobie przebywajacej z ZK. Gorzej maja partnerki, ktore nie maja slubu z osoba skazana, badz konkubiny, bo w takich przypadkach kazda z osob nosi inne nazwisko i nie ma miedzy nimi tak zwanego pokrewienstwa, czyli nie ma aktu malzenstwa. Jest tez szansa na to jesli kobieta chce byc zona , mozna sie starac o slub w ZK. Nie nalezy to do przyjemnosci, ale wtedy jest juz akt malzenstwa, i szansa jest wieksza.

Przedterminowe zwolnienie tego nie obejmie bo tyczy sie czegos innego.Ten przyklad dotyczy tzw.przerwy w karze ale i to ciezko dostac a ciaza dla Sadu to zaden powod takze moze byc ciezko.Przedterminowe zwolnienie przysluguje skazanemu pierwszy raz po  polowie wyroku,natomiast gdy jest tzw.recydywista to albo 2/3 albo 3/4 w zaleznosci ktory raz siedzi.

Zycze Wam zebyscie wtrwaly w tym przykrym dla Was czasie, i dla Waszych rodzin. Rozmyslanie o tym nic dobrego nie przyniesie, moze wpedzic Was w jakas depresje, albo jeszcze cos innego. Im wiecej sie o tym mysli tym gorzej.

49

genowefcia napisał/a:

Witam .
Chciał bym dowiedziec sie czy jest taka możliwosc komunikacj telefonicznej  do partnera  który siedzi w zakładzie karnym ?? czy tylko On może wykonywać połaczenia ?? I czy moge dowiedziec sie czegoś wiecej od kogoś jak moge sie z nim kontaktowac ?? i co sie z nim dzieje ..  ?

Tylko on moze dzwonic.Ty mozesz mu pisac listy i podeslac karty telefoniczne typu telegrosik.

50

Jakby ktoś potrzebował dostępu do forum dla czekających to piszcie prywatną wiadomość smile

51

borussia napisał/a:
Ismena1976 napisał/a:
dorotkaa napisał/a:

A co on jakis inny od tego co na wolnosci? bez sensu pytanie.

Inny, bo łamie prawo a inni tego nie robią i nie siedzą.

Uwielbiam kefir. Po prostu. Polecam wink
Flirt. Niby na serio a jednak w żartach. A może w żartach a jednak na serio. Kto wie... Kto wie...
Milczenie jest najgorszą formą odpowiedzi. "Przepisy są jak Święta -  obchodzimy je regularnie". Paranienormalni.
Ale miłość, moi mili, jest nieczuła na mądrości, i dla jednej wspólnej chwili, zapomina o smieszności... Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. tongue

52

SonyXperia przykro mi że jesteś tak ograniczona(y) umysłowo. Trafić za kraty możesz i Ty - ot tak, z pomówienia, albo powodując wypadek ze skutkiem śmiertelnym, albo .......... Jest tyle możliwości. Ale tłumaczyć osobie ograniczonej nie ma sensu niestety... Pozdrawiam mimo wszystko smile

53

W ZK. też miałam kogoś z kim byłam ale będąc na wolności nie było dobrze bo gdy był nie usiłował się zmienić robił to co robił . teraz piszemy listy do siebie w których on pisze kilkakrotnie , że się zmieni... ale ja już mu nie wierzę . Jak sobie radziłam i radzę bez Niego jest mi lepiej o wiele lepiej nie ma przyszłości z nim bo w styczniu dowiedziałam się jeszcze o nim coś co zwaliło mnie z nóg a wiem , że to prawda chociaż nie dostałam odpowiedzi z jego strony ale nawet jak zaprzeczy to wiem , ze kłamie bo on jest zdolny do wszystkiego w jednych momentach myślalam jak byliśmy razem ,że był niepoczytalny... Wam kobiety współczuję bo pewnie Wasi mężczyzni za którymi czekacie... są inni bo ten facet co o nim tu wspomniałam jest dla mnie już skończony jeszcze tylko zastanawiam się dlaczego pisze na listy ale nie spieszę się z odpowiedzią na jego list nigdy tak nie było dużo w nich mnie przeprasza ale to Ja muszę mu podyktować jak czułam się jak mnie traktował dziś pewnie gdyby był na wolności kto wie co by było ze mną a tak ZK. Nas rozdzieliło i bardzo dobrze.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

54 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2015-04-19 11:01:40)

krówka123 napisał/a:

SonyXperia przykro mi że jesteś tak ograniczona(y) umysłowo. Trafić za kraty możesz i Ty - ot tak, z pomówienia, albo powodując wypadek ze skutkiem śmiertelnym, albo .......... Jest tyle możliwości. Ale tłumaczyć osobie ograniczonej nie ma sensu niestety... Pozdrawiam mimo wszystko smile

Widzisz, a mnie nie jest przykro. Oczywiście wszyscy osadzeni są w zk z powodu bezpodstawnych pomówień, o tak smile  Jakie to proste, co? Po prostu mieli pecha smile Wzruszające, doprawdy wzruszające...

Flirt. Niby na serio a jednak w żartach. A może w żartach a jednak na serio. Kto wie... Kto wie...
Milczenie jest najgorszą formą odpowiedzi. "Przepisy są jak Święta -  obchodzimy je regularnie". Paranienormalni.
Ale miłość, moi mili, jest nieczuła na mądrości, i dla jednej wspólnej chwili, zapomina o smieszności... Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. tongue

55

SonyXperia napisał/a:

Widzisz, a mnie nie jest przykro. Oczywiście wszyscy osadzeni są w zk z powodu bezpodstawnych pomówień, o tak smile  Jakie to proste, co? Po prostu mieli pecha smile Wzruszające, doprawdy wzruszające...

Ograniczone to to i nie potrafi czytać ze zrozumieniem smile I tacy ludzie są na tym świecie, trzeba się z tym pogodzić...

56

krówka123 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Ograniczone to to i nie potrafi czytać ze zrozumieniem smile I tacy ludzie są na tym świecie, trzeba się z tym pogodzić...

Wolę być ograniczona, niż iść do pierdla za tzw. ''niewinność''.
Sorry, mała - za darmo nikt za kratki nie trafia, chyba, że na filmach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

57

krówka123 napisał/a:
SonyXperia napisał/a:

Tak, najlepiej zrobisz jak pogodzisz się z tym, że za to, co w prawie nazywa się przestępstwem ponosi się konsekwencje.

58 Ostatnio edytowany przez krówka123 (2015-04-19 16:33:53)

Nie twierdze, że siedzą niewinni, ale twierdzę, że za niewinność także można za kraty trafić. Serio - nie życzę Wam, żebyście mieli okazję się o tym przekonać. Ale tak, ci których złapali z pół grama maryśki to wielcy przestępcy, których trzeba izolować od społeczeństwa. Weźcie mnie ludzie nie rozśmieszajcie.

A co do tego co napisałam w poprzednim poście to miałam na myśli Ciebie SonyXperia, a nie więźniów

59

krówka123 napisał/a:

Nie twierdze, że siedzą niewinni, ale twierdzę, że za niewinność także można za kraty trafić. Serio - nie życzę Wam, żebyście mieli okazję się o tym przekonać. Ale tak, ci których złapali z pół grama maryśki to wielcy przestępcy, których trzeba izolować od społeczeństwa. Weźcie mnie ludzie nie rozśmieszajcie.

A co do tego co napisałam w poprzednim poście to miałam na myśli Ciebie SonyXperia, a nie więźniów

Wiem, kogo miałaś na myśli.

60

krówka123 napisał/a:

Marihuana jest nielegalna, Ci, którzy mają ją w posiadaniu, łamią prawo. Czy Ci się to podoba, czy nie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

61

krówka123 napisał/a:

Ale tak, ci których złapali z pół grama maryśki to wielcy przestępcy, których trzeba izolować od społeczeństwa. Weźcie mnie ludzie nie rozśmieszajcie.

Krówka, może według Ciebie to nie przestępcy, może według mnie to nie przestępcy ale według prawa nimi są. Dlatego nieistotne co myślisz Ty czy ja, istotne jest to że prawo mówi iż marihuana jest nielegalna i posiadanie jej grozi pobytem za kratkami. Dlatego, skoro ktoś regularnie chodzi z tą połową grama maryśki w kieszeni, mając dziewczynę, narzeczoną, żonę i dzieci jest nieodpowiedzialną osobą, która na własne życzenie ryzykuje. Czy to jest mądre? Czy regularne palenie skręta jest ważniejsze i bardziej przyjemne, niż miły czas, spędzony w spokoju z najbliższymi?
Raz można wpaść, z głupoty, z przypadku, nie ważne z jakiego powodu. Pewnie że można. Ważne aby to czegoś daną osobę nauczyło i aby więcej "nie wpadał z przypadku". Jeśli powtarza się to drugi, trzeci, czwarty raz, to nie jest to już przypadek a taka osoba nie jest niewinna ani nie zasługuje na czyjekolwiek zaufanie.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

62

witam,mam męża w zk od 9 m-cy jeszcze 2 lata jest coraz gorzej samotność doskwiera pozdrawiam

63

Ta z pewnością zakłady karne są pełne nie-przestępców skazanych za przestępstwa nieumyślne czy pół grama trawki...

A jak już jesteśmy przy tym temacie to do więzienia nie wsadzają za pół grama marychy, no chyba, że już wcześniej ktoś dostał za to zawiasy, ale cóż, trzeba brać odpowiedzialność za własne czyny.

Oczywiście temida bywa niesprawiedliwa i za kraty lądują osoby, które nie powinny się tam znaleźć, ale to jest jakiś znikomy odsetek. Zwłaszcza, że cały czas mówimy o karze bezwzględnego pozbawienia wolności, a nie jakichkolwiek wyrokach.

Tak się trzęsiecie nad tymi waszymi mężusiami/ konkubentami, a prawda jest taka, że w wielu przypadkach to oni byli sprawcami krzywd innych niewinnych ludzi. Śmiać mi się chce jak czytam, że to jest wina państwa, że ktoś musiał kraść.

64

Nie twierdzę, że nie złamali prawa te osoby z pół grama marychy. Ale to był taki przykład. Iść siedzieć można i z pomówienia, albo ktoś "rozpozna" (tak twierdzi, choć tak nie jest) na okazaniu - i bach! do aresztu na 3 miesiące. Wystarczy się znależć w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiedniej porze i nie mieć alibi.
Ja jestem z osobą z poważniejszym występkiem i mi zwisa, że ktoś mnie za to zlinczuje. To moje życie, a Wy możecie tylko takiej osobie zazdrościć, że ktoś na niego wiernie na wolności czeka tongue Ale kogo to obchodzi, że siedzi za błędy młodości, które się na "stare" lata, po licznych odwołaniach, o sobie przypomniały.

Malaki napisz maila do mnie.

65 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2015-04-20 07:58:41)

krówka123 napisał/a:

Interesujące- nie znam nikogo kto by za niewinność poszedł siedzieć.Ale Ty pewnie samych takich znasz?:)
Ot widzisz,mentalnie dzieli nas horyzont.Nie do przebycia smile
Serio- nie życz nam.Bo my tam z pewnością nie trafimy smile
Aha- raczej mnie nikt na okazanie wzywać nie będzie:)
Taka jest między nami róznica.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

66 Ostatnio edytowany przez krówka123 (2015-04-20 08:59:05)

gojka nie bądź taka pewna. A i owszem znam człowieka, który 3 lata spędził w Areszcie Śledczym. Co najlepsze - za morderstwo. Po trzech latach został uniewinniony, ale żona odeszła, prace stracił, życie mu się zawaliło. A to jedna z nielicznych historii. Znam też osobę (a raczej partnera tej osoby), która dostała 25 lat odsiadki i po 10 latach nadal twierdzi, że jest niewinna. Jaka jest prawda - nie wiem. Albo sprawa, gdzie facet został oskarżony o pedofilię - zwykłe pomówienie, ale z człowieka zrobił się wrak.

Masz rację, nigdy Wy, ani nikt Wasz bliski nie trafi za kraty. Tylko zauważ, że podane przykłady są o ludziach na stanowisku i na poziomie.

Ale co ja będę tłumaczyć osobom ograniczonym tongue
Poza tym to nie ten temat, jak chcecie sobie popisać o głupocie czekających to załóżcie własny wątek, a tego nie czytajcie.
Żegnam (znowu mądrzejszy musi ustąpić ehhhh)

67

Inteligentny człowiek nie podkreśla na każdym kroku jaki to jest inteligentny:)

68

krówka123 napisał/a:

gojka nie bądź taka pewna. A i owszem znam człowieka, który 3 lata spędził w Areszcie Śledczym. Co najlepsze - za morderstwo. Po trzech latach został uniewinniony, ale żona odeszła, prace stracił, życie mu się zawaliło. A to jedna z nielicznych historii.

Nom- i ostatnie zdanie z tego cytatu jest kluczowe big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

69

krówka123 napisał/a:

gojka nie bądź taka pewna. A i owszem znam człowieka, który 3 lata spędził w Areszcie Śledczym. Co najlepsze - za morderstwo. Po trzech latach został uniewinniony, ale żona odeszła, prace stracił, życie mu się zawaliło. A to jedna z nielicznych historii. Znam też osobę (a raczej partnera tej osoby), która dostała 25 lat odsiadki i po 10 latach nadal twierdzi, że jest niewinna. Jaka jest prawda - nie wiem. Albo sprawa, gdzie facet został oskarżony o pedofilię - zwykłe pomówienie, ale z człowieka zrobił się wrak.

Masz rację, nigdy Wy, ani nikt Wasz bliski nie trafi za kraty. Tylko zauważ, że podane przykłady są o ludziach na stanowisku i na poziomie.

Ale co ja będę tłumaczyć osobom ograniczonym tongue
Poza tym to nie ten temat, jak chcecie sobie popisać o głupocie czekających to załóżcie własny wątek, a tego nie czytajcie.
Żegnam (znowu mądrzejszy musi ustąpić ehhhh)

Coś dużo znasz tych ludzi,którzy mają do czynienia z wymiarem sprawiedliwości. I to o ciężki kaliber. Doborowe towarzystwo. Jesteś ich oficjalnym obrońcą? wink

70

Właśnie to jest ciekawe. Bo ja nie znam ani jednego przypadku;)

71

Niech sobie dalej idealizuje przestępców - nie niszczcie jej tego wyobrażenia. Utopia nie jest zła.

72

Takie czysto hipotetyczne pytanie - co by było gdyby Waszych partnerów zatrzymała policja? Wszystko wskazuje na to, że są zaplątani w jakieś grubsze przestępstwo i dostają 3 miesiące aresztu (który zostaje przedłużony o kolejne i kolejne 3), a alibi brak. Oczywiście oni twierdzą, że są niewinni, ale łatka została przypięta. Zostajecie z nimi mimo trudności (brak telefonów, listy idą ponad miesiąc bo są cenzurowane, widzenia uniemożliwiające bezpośredni kontakt - czyli przez plekse, brak możliwości swobodnej rozmowy, bo wszędzie słuchają) czy odchodzicie?
I proszę bez odpowiedzi, że nic takiego się nie zdarzy, bo przykłady, które przytoczyłam powyżej dotyczyły właściciela firmy i dyrektora (no cóż, ludzie na poziomie, też z prawem nigdy problemów nie mieli). Tymczasowy Areszt może trwać nawet kilka lat.

73

Żebym się jeszcze na prawie nie znał to wiesz. Ale ilość aresztów tymczasowych w sprawach gospodarczych jest tak mała, że w zasadzie statystycznie nieistotna.

74 Ostatnio edytowany przez krówka123 (2015-04-22 12:42:39)

Piszę o sprawach karnych, nie o gospodarczych.

75

No to problem jest. O czym świadczy bardzo duża liczba odszkodowań. Mimo wszystko ta ilość i tak się na szczęście zmniejsza.
Natomiast jeśli ktoś kogoś opuszcza bo nie wierzy w jego niewinność to jest tu ewidentnie brak zaufania.

76

Dokładnie. Ale łatka zostaje przypięta, musisz (jeśli chcesz oczywiście) jeździć na widzenia, nikt nie wierzy w partnera niewinność. Dla społeczeństwa jesteś z przestępcą.
Nie piszę na swoim przykładzie - żeby było jasne smile

Posty [ 39 do 76 z 413 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » kto ma mężą w zakladzie karnym bądz partnera???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018