Sama już nie wiem nic - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sama już nie wiem nic

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Sama już nie wiem nic

Nie wiem  co   sądzić czekam na wassze  opinie  i  podobne  historie
mianowicie jestem ze swoim chlopakiem od ok 5 miesiecy
   spotykamy sie   raz  w  tygodniu moze czasem uda sie spotkac czesciej
on  studiuje(zaocznie)  pracuje i jeszcze  czasem dorabia  ma treningi ....  wiec jakos  rozumiem
  to ze spotykamy sie   rzadko .... zreszta ja tez  studiuje  zaocznie ...
  Chodzi o  to ze  zaczynam czuc ze oddalamy sie od  siebie ... nie wiem co zrobic zeby
bylo jak dawniej  coraz rzadziej ze soba smsujemy..spotyakmy sie regularnie  i na spotkaniach zawsze jest okkk  trudno nam sie  rozstac ale potem po  spotkaniu znowu to samo  oczekiwanie na spotkanie  , rzadki konatkt  wtygodniu..
ja go kocham on mnie podobno te z.... nic nie moge mu zarzucic jest cudownyy na kazdym spotkaniu przynosi mi roze  jest opiekunczy.. ale czuje ze  jesli bedziemy rzadko sie kontaktowwac  w tygodniu to wszystko  umrze smierciA NATURALNA;(((   a tego nie chce
co  byscie radzili mi zrobic w tej sytuacjii;
  osttanio napislaam mu bardzo dlugiego smsa  opisujac  co czuje  on zapewnil ze mnie kocha ze teskni  i ze jeszcze cale  zycie  przed nami z jeszcze  bede miala  go czasem  dosc:)
nie wiem  naprawde  ....  nasze smsy  wygaldaja  tak zdawkowo .... ja nie chce  juz sie mu narzucac
  nie wiem co robic;((((((((((((((((((((

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sama już nie wiem nic

Widzę , że więcej dziewczyn ma ten problem - trudność w pogodzeniu realiów z oczekiwaniami.
Ja wiem,że motyle w brzuchu to super sprawa, są mężczyźni pomysłowi, intrygujący, którzy taki stan utrzymują w nas dłużej, ale zwykle mają też swoje za uszami.Przeciętny facet zdobywa się na wyżyny swych możliwości na początku, gdy chce zdobyć dziewczynę, później przychodzi proza życia i romans jak z kina idzie w zapomnienie.

Nie zwracałabym uwagi na sms'y, to tylko forma kontaktu, ważne czy próbujecie spędzać razem każdą wolną chwilę, czy wciąż wam na sobie zależy, czy rozmawiacie i dzielicie się swoimi sprawami.
Czy nie należy szanować go za to,że realizuje to co postanowił ? Pracuje, trenuje, nie jest leniem któremu po prostu nie chce się sięgnąć po telefon by napisać coś miłego.
Żona mojego brata też niedawno na niego narzekała, że to nie ten romantyczy facet co kiedyś-wybacz poznali się 10lat temu kiedy był frywolny i swawolny, obecnie ma stresującą pracę i rodzinę której chce zapewnić jak najlepszy byt.
Mężczyźni inaczej niż my okazują uczucia i dla nich sms'y nie zaczą tak wiele co konkretne wsparcie kiedy jest nam źle.

Zaproś go na randkę smile zorganizuj to tak żebyście mieli czas dla siebie , na rozmowę ,przytulańce i takie tam. Tylko bez pretensji z Twojej strony, powiedz mu że widzisz że wasze relacje są inne i że wiesz,że on stara się ogarnąć wiele spraw, ale dziś chcesz być jedyna i najważniejsza przez cały wieczór smile czasem trzeba faceta nieco otrząsnąć i o sobie przypomnieć smile

3

Odp: Sama już nie wiem nic

Jeszcze jedno - faceci inaczej postrzegają problemy.Ty widzisz sms'y mniej romantyczne, a on uważa że wszystko jest OK bo przecież do siebie wciąż piszecie. Problem dla faceta byłby wywołany konkretnym zachowaniem/sytuacją ,a tu on pewnie uważa, że nic się nie zmieniło -ot zamiast 5buziaków, jest 1.
Dlatego nie roztrząsałabym sprawy, po prostu przypomnij mu o sobie i o tym że chcesz być bliżej niego ,a czujesz że tracicie kontakt.
Myślę, że to fajny zakochany facet tylko zabiegany smile powodzenia

4

Odp: Sama już nie wiem nic

"Przeciętny facet zdobywa się na wyżyny swych możliwości na początku, gdy chce zdobyć dziewczynę, później przychodzi proza życia i romans jak z kina idzie w zapomnienie."

Ale Ci przeciętni faceci są i tak najlepsi na dłuższą metę, od tych pomysłowych, bo tym drugim jak się skończą pomysły, to idą realizować swoje stare pomysły, ale już z inną dziewczyną.

5

Odp: Sama już nie wiem nic

No, reagujcie szybko, dobrze, że to widzisz. Ja tego nie widziałam i teraz mam wielki problem. Nie starczyło chemii ; )

6

Odp: Sama już nie wiem nic

Hej  dzieki za  odpowiedzi  wiec   przykladowo  powiem tak jak  wyglada jego dzisiejszy dzien
   wczoraj mial nocke  w   poludnie  egzamin ( zaliczenie na  studiach ) w nocy nocka
a   rano do  14 bedzie  w pracy  dodatkowej  u Ojca a  tak o 19  do 3   w nocy bedzie  u mnie:D
i tak jest co tydzien   .. moze macie  racje .. wkoncu sms  to sms
   jak jestesmy  razem w realu jest super i woogole a dzis  w sumie  napisalam do niego 1 sms tylko ale   mniejsza  juz z  tym poczekam  do jutra  moze zacznie  mu brakowac   to zatęskni za moimi  smskami  i wogole  ;d;d  nie bede   do niego  pisala  az sam sie nie odezwie;)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sama już nie wiem nic

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024