WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 185 ]

39

Odp: WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Kilka razy spotkalam sie jak mezczyzni mowili,ze wysokie kobiety im sie bardzo podobaja.Sama chcialabym byc wyzsza niz jestem a mam tylko 167cm wzrostu i juz chyba nie urosne:)

Przychodzi taki czas,że muszę coś zmienić w swoim życiu...
Zobacz podobne tematy :

40

Nic się nie martw, na punkcie niskich też mamy zboczenie smile

Każdy człowiek który nie przeszedł kursu doskonalenia techniki jazdy i spowodował wypadek, powinien zostać rozstrzelany.

41 Ostatnio edytowany przez dorota.f (2012-04-17 16:23:16)

Pamiętam, że w podstawówce wysoki wzrost, był lekkim problemem. Na imprezkach w gronie wysokich dziewczyn objadałyśmy się ciastem, podczas, gdy te niższe tańczyły przytulańce z chłopakami. Nas nikt nie prosił, bo nie wygodnie było z takimi wieżami tańcować tongue

Już jednak od liceum, wszystko się zmieniło. Faceci po prostu wyrośli i nie było już takich podziałów smile

Mam 177 cm i bardzo się z tego cieszę. Trochę mniej jestem tylko happy, gdy mam problem z kupnem wystarczająco długich spodni oraz  gdy w autobusie ciężko mi pomieścić pomiędzy siedzeniami moje długie kulasy.

15.08 - Olek

42 Ostatnio edytowany przez mikraśna (2012-05-03 18:36:24)

smile-pozdrawiam wszystkie wysokie Panie,oj zawsze Wam zazdroszczę jak tak wspaniale kroczycie jak pawie,na tych Waszych długich nogach...ech...
Ja krótkonoga ,ledwo odrośnięta od ziemi(160),lat ponad 30-a traktowana jestem często przez to jakos mniej powaznie,zauwazam,że wyżsi ludzie bardziej skupiają uwagę itd.Może to bardziej kwestia charakteru-ale ja jako obserwator ludzi zauważyłam,że jednak wzrost może być niewygodny.
Zawsze myślałam,że to te niższe niewiasty mają gorzej bo ten pęd do szpilek by tylko kila centymetów wyżej być,przecież mężczyźni wola popatrzeć na dłuuugie nogi a nie takie wyrostki wink jak moje,w wysokich kobietach jest taka wspaniała posągowość jak ja to nazywam smile-ale widzę,że każda z nas niezależnie od wzrostu może mieć spore dylematy.
Jedynym chyba sesnownym wyjściem jest akceptacja tego,co mamy i tyle smile.
Pozdrawiam z tego niższego pułapu wink

ooo i dodam jedno-coś czego nie znoszę-naigrywanie się z kogoś ze względu na jego wzrost-to okrutne,bo w końcu to nie jego wina ,że jest niski czy wysoki ...

43

To Ty nogi chyba musisz mieć na kilometr! Pięknie!!! big_smile. Mam 173 ale i tak zawsze wszyscy mówili, że jestem wysoka (chociaż można wyżej) wink. Spory są bez sensu. Jedni mówią: "małe jest piękne", a obok mówią: "małe to taka popierdółka". Drudzy uwielbiają wysokie, a z drugiej strony "żyrafy i dużo ciała"... Wiesz co Ci powiem... Mówią to faceci zakompleksieni wink. Prawdziwy facet sprosta wszystkiemu - i niskiej i wysokiej big_smile.

44

ja mam 176 wzrostu i generalnie do tej pory czasami potrafię usiąść i zastanawiać się : Boże, dlaczego ja? ;/
ale wszystko mija z czasem, bo jakby nie było od podstawówki i tamtejszych przygłupawych docinek minęło już parę lat;P trzeba się pogodzić z tym jak wyglądamy, w koncu - nie mamy na to wpływu smile

If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I would never have to live without you
<3

45

Hej dziewczyny, ale fajny post smile Widzę, że jest nas trochę - tych wysokich. Jam ma 180cm wzrostu i w zasadzie na brak powodzenia nie narzekam wink Nie lubię, kiedy ktoś mówi: Boże, jak ty duża jesteś. Wtedy mówię, że to ty jesteś mały. Grunt to proporcje. Czasem tylko żałuję, bo zdarza mi się fajnych niskich facetów spotykać sad a wolę jednak wyższych (bo obcas musi być, choćby czasem). A! I jeszcze coś! Do niskich dziewczyn - zlitujcie się i zostawcie tych wysokich dla nas wink Pozdrawiam niskie i wysokie dziewczyny!

Nie porównuje się rzeczy nieporównywalnych. Jak kobiety i mężczyzny.

46 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2012-05-09 22:41:40)

Mam 173 cm wzrostu, kiedyś miałam z tego powodu kompleksy, bo mój były utwierdzał mnie w tym że jestem taka wysoka że on nie wiele wyższy że jakiego  buta bym nie założyła to zaraz się robię równa z nim, później myślałam że każdy facet tak myśli nawet kiedy szukałam takich bardzo wysokich, to i tak czułam ze jestem wysoka że nikt nie powie mi maleństwo.
A teraz mam wspaniałego partnera i ludzi którzy doceniają mój wzrost, mój chłopak jest niewiele wyższy ode mnie a mówi żebym nosiła obcasy, w najwyższych jestem wyższa niż on, i nam to nie przeszkadza smile jest fajnie. Aczkolwiek czasem czuje że przyciągam uwagę, to takie dziwne uczucie a nie dyskomfort gdy idę ulicą w wysokich szpilkach mam w nich ponad 180cm. Kiedy mam dobry dzień to czuje się świetnie że inni na mnie patrzą, gdy mam gorszy to staram się po prostu jakoś nie zwracać na to uwagi lub zakładać niższe buty smile
ot tyle w tym temacie. Wzrost jak wzrost, każda kobieta jest piękna, nie trzeba być filigranową by być bardzo rozchwytywaną i czuć się piękną smile

PS wysoka kobieta to zazwyczaj długie nogi, a który mężczyzna nie zwróci uwagi na kobietę z ładnie wyeksponowanymi nogami... mój od razu na to patrzy big_smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

47

Mam 174cm, w obcasach czasem i 190 big_smile i mam gdzieś, że bywam wtedy wyższa od reszty towarzystwa (na ostatnim weselu tańczył ze mną tylko mój brat, który jest jeszcze wyższy, bo reszta facetów najwyżej do ramienia mi sięgała i chyba ich to nie zachęcało;p) uwielbiam swój wzrost i długie nogi. cieszmy się tym, co mamy wink

48

@ Kami90
Jak facet jest wart kobiety, to nie powie jej np, żeby nie zakładała obcasów ;d mój jest tylko 3 cm wyższy ode mnie, a też tak jak Twój zachęca mnie wręcz, żebym je nosiła wink a co do określeń "maleństwo", moje Kochane ciągle tak do mnie mówi i wiadomo, nie żartobliwie, choć może tyczy się to mojej.. wagi ;p
W piękne, długie no, no kto na nie nie spojrzy?! każdy facet, choćby miał tylko zerknąć przez sekundę smile)

@red
bo najważniejsze, że siebie akceptujemy wink)

If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I would never have to live without you
<3

49

Dokładnie- samoakceptacja to podstawa szczęśliwego życia:)

50

Ja, mimo, że problemów ze wzrostem nie miałam, to często słyszałam docinki na temat swojego młodzieńczego wyglądu.

51

Moja matka zawsze mi mowila ze jestem wysoka i dla mnie obcasy nie pasuja... Moze nie pasuja do wzrostu ale ja sie czuje w nich dobrze. Mam 174cm. W podstawowce tez mialam male docinki ze wzrostem ze jestem wysoka ale teraz jestem dumna bo my wysokie dziewczyny mamy dlugie nogi wink a chlopakom niktorych to sie podoba wink

tylko ten kto kocha widzi co jest prawdziwe w człowieku...

.. Książka to 2 przyjaciel człowieka

52

mnie mój wzrost bardzo odpowiada - 173cm. Mój mąż jest ode mnie jedynie o 4cm wyższy, ale mimo to nie rezygnuję z wysokich obcasów. Nawet na ślubie miałam szpilki 10cm tongue  na wzrost nie mamy absolutnie żadnego wpływu, więc trzeba go zaakceptować i czuć się dobrze we własnej skórze, bo szkoda życia na kompleksy smile

Ludzie zaw­sze będą strze­lać do szy­bujących marzeń...

53

Leila01 napisał/a:

Witam,

- O Matko Boska! Jaka Pani wysoka! Ile ma Pani wzrostu?
- 210cm...
- O Matko Boska!

smile Moja odpowiedz na takowe pytania:)

Temat banalny, moze, brzydko ujme, oklepany ale istnieje i nie zauwazylam zeby byl poruszony.
Mam 188cm wzrostu i przewyzszam znacznie wieszosc spoleczenstwa.
W "srodku" natomiast czuje sie jakbym miala 160cm. Ironia i psikus:)
Nie znosze rzucac sie w oczy ale tak jest niestety:)
Probuje walczyc z kompleksami.
Czasami wygrywam ale czasami wygrywaja one.

Musialam sie troche pouzalac teraz nad soba:)

Ciekawa jestem Waszych opinii:), spostrzezen.
Pytan celowo nie zadalam.

Pozdrawiam:)

Leila,tylko się cieszyć,zawsze chciałam być wysoka,ale Bozia poskąpiła mi centymetrów i cieszę się z tego co mam.A Ty przynajmniej masz o tyle dobrze,że nikt Ci nigdzie nie zasłania.Masz dobrą widoczność,co tu dużo ukrywać.A skoro inni mają coś do powiedzenia na ten temat,widocznie Ci zazdroszczą.

Nawet mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje
- Ezop -

54

A ja uwielbiam wysokie kobiety. Jestem facetem i sam mam 192 cm. Dziewczyny, głowa do góry - to nie powód do kompleksów wink

55

Jest takie fajne powiedzenie "w seksie wszystko się wyrównuje" wink

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

56

Dokładnie wink. Ja powiem też od siebie, że sama nie będąc niską, ale też nie bardzo wysoka (170 cm), to też czasem dziwnie się czuję tongue. Bardzo lubię swój wzrost, nie zmieniłabym go, lecz np wczoraj wracając z uczelni z kolegą, gdzieś tak mającym 190 cm czułam się jak kurdupel tongue. No więc na pewno wzrost to kwestia względna i każdy ma czasem takie dziwne myśli tongue.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

57

Hmmm  nie zawsze chciałabym być taka widoczna:)
No ale jest jak jest:)

Uwielbiam np pytania: Ojej a dlaczego Ty tak urosłaś?!CO?!  smile
...więc sie pytam: A dlaczego Ty masz niebieskie oczy i taki "komiczny" kształt uszu, he?
Przecież to natura, geny etc i z tym nie ma jak dyskutować. No...cycki można sobie poprawić i tam jeszcze kilka innych "rzeczy":)
No ale nóg /podobają mi się/, bądź głowy/jestem do niej przyzwyczajona i nawet podoba mi się moje odbicie w lustrze/ sobie nie uciacham.

(mogę się powtórzyć)

Zawsze myślałam, że u mego boku pojawi się Mężczyzna równy moim cm bądź wyższy/są tacy;)/.
Jednak na mojej drodze staną Pan niższy, który swym podejściem do życia, osobowością, sprawił, że mi serce zabiło.
I to On się upierał, i to On krzyczał, ze marudzę bo jestem wyższa. W końcu powiedziałam sobie dosyć.
To moje życie, moje decyzje, ja buduję swoje własne przeznaczenie, więc nie chce żadnego dwumetrowego "boskiego" faceta żeby ładnie się prezentować wśród ludzi, którym i tak wiecznie nic nie pasuje i mają skwaszone miny; tylko absolutnie wystarczy mi mój IDEALNY, niższy Mężczyzna:).

Tu tez chodzi o gusta, tak jak podniebienie, każdy ma inne, każdemu to samo smakuje inaczej.

A jeżeli mój wzrost kogoś przytłacza, onieśmiela, budzi wprost niechęć to cóż ja poradzę?:) Niech zamknie oczy i przejdzie dalej:)
Chociaż powiem szczerze, że z taka jawną niechęcią spotkałam się tylko w szkole  podstawowej /jak to dzieci/.
Szkopuł w tym, że ja siebie lubię:) Może gdzieś tam czasami obudzi się mój kompleks, ale cholera! przypominam sobie, że ja naprawdę fajna jestem i to jest ważniejsze:) Nie muszę się wszystkim podobać;)

P.S. I nigdy się nie garbiłam;)

Pozdrawiam serdecznie:)

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

58

Cieszę się że poruszyłaś ten wątek. Sama mam 188 cm wzrostu i czasami paskudnie sie z tym czuje. Przeważnie osoby k mające 175-180 cm wzrostu piszące o tkzw. kompleksach nie mają pojęcia czym one są. Chciałabym mieć jedynie 180 cm, a tak jestem o 8 cm wyższa. źle z tym czuje Tez mam 30 lat a nadal nie jestem w stanie zaakceptować mojego wzrostu a musze z nim żyć....Oczywiście nie ma nawet mowy o załozeniu wysokich obcasów - juz i bez nich czuje się jak odmieniec. Rzdko kiedy w ogóle spotykam meżczyzn wyzszych od siebie..... przeważnie ludzie patrzą na mnie ze zdziwieniem (i nie dlatego ze zazdroszczą bo nie ma to nic wspólnego z zachwytem). Jak spotkam w ogóle dziewczyne mojego bądz zblizonego wzrostu chociaż bardzo rzadko sie to zdarza bardzo mnie to cieszy bo wtedy wiem ze nie jestem sama z tym problemem na tym padole, dlatego podziwiam wszystkie wysokie dziewczyny powyzej 185 które potrafią z tym żyć !!! Brawo !!

59

Fajny temat:)
ja mam 176 cm i też w szkole podstawowej, jak i LO miałam znaczne kompleksy na pukcie wzrostu.. Wszystkie koleżanki o pół głowy niższe były, tak się akurat złożyło.
Dopiero jak poszłam na studia poznałam dziewczyny wyższe od siebie o kilka cm i noszące obcacy, dopiero wtedy sobie uswiadomiłam, że skoro one mogą to ja tym bardziej;) takie głupie myslenie...
Obecnie nie mam problemów z butami na obcasach, ostatnio nawet na 8 cm się skusiłam:)
Wzrost jest rzeczą na którą nie mamy żadnego wpływu i warto o tym pamiętać!!
Pozdrawiam serdecznie.

60

a może postaraj się iść na jakiś casting na modelke, nie myślałas o tym? skoro jesteś wysoka wykorzystaj to jako swój atut. tam liczy się wysoka szczupła figura która Ty właśnie posiadasz.

61 Ostatnio edytowany przez Nietypowa (2013-02-27 18:25:34)

Ja mam 177cm wzrostu. Mimo, że fajnie czuję się będąc wysoką, to jednak czasem mi to przeszkadza, z tego względu że dużo jest niskich mężczyzn. Mam zasadę że nie umawiam się z niższymi. Mój obecny facet ma 187cm wiec nie narzekam. Kiedy byłam jeszcze sama i ktoś niższy wpadł mi w oko to specjalnie sie odwracałam :P. Tak już po prostu mam, facet musi być wyższy, żebym się czuła przy nim dobrze. Rzadko noszę obcasy, bo po pierwsze są niewygodne, a po drugie góruję w nich nad wszystkimi. Choć ostatnio zauważyłam że coraz mniej mi to przeszkadza. Jakiś czas temu kupiłam sobie 8,5 cm szpile i zamierzam je nosić :D. Ogólnie nie mam kompleksów i uważam się za atrakcyjną, więc nie mam powodów żeby się jakoś szczególnie przejmować moim wzrostem :)

62

Ja mam 176cm i nigdy nie spotkałam wyższej dziewczyny ode mnie dlatego czułam się z tym źle. Ale jak tu weszłam to od razu zmieniłam zdanie, dużo nas smile
Jednak nie mogę się przełamać na wysokie buty.... ciągle tylko płaskie... hm może dlatego,że mąż nawet jest niższy ode mnie i jak założe obcasy to jest okropna różnica ? nie wiem...
jeszcze was trochę poczytam i się pewnie skuszę na obcasy, a co tam smile

63

flores18261 napisał/a:

Ja mam wzrostu 1,64 i mam lekko skrzywiony kręgosłup i brzusio jak mały arbuz ha ha. Wysokie kobiety mają większe powodzenie więc kochana głowa do góry.

Kochana nie mają większego powodzenia smile Ja mierzę zaledwie 160cm zawsze byłam jedną z najniższych osób w towarzystwie i w klasie, a miałam duże powodzenie jedne z największych! Moja dobra kumpela ma 185cm wzrostu i wcale nie ma większego powodzenia niż ja:) Powodzenie nie zależy od wzrostu ani od figury to kwestia gustu:):)

64

hjacynta napisał/a:

Hej dziewczyny, ale fajny post smile Widzę, że jest nas trochę - tych wysokich. Jam ma 180cm wzrostu i w zasadzie na brak powodzenia nie narzekam wink Nie lubię, kiedy ktoś mówi: Boże, jak ty duża jesteś. Wtedy mówię, że to ty jesteś mały. Grunt to proporcje. Czasem tylko żałuję, bo zdarza mi się fajnych niskich facetów spotykać sad a wolę jednak wyższych (bo obcas musi być, choćby czasem). A! I jeszcze coś! Do niskich dziewczyn - zlitujcie się i zostawcie tych wysokich dla nas wink Pozdrawiam niskie i wysokie dziewczyny!

Niestety, ale to wysocy mężczyźni nas, niskie kobiety, sami wybierają smile Sama jestem tego przykładem ja 160cm wzrostu, a większość panów, która się przy mnie zawsze kręciła oraz moi byli mężczyźni to mierzyli od 183 do 196cm. Poza tym ja też lubię wysokich mężczyzn, a nie niskich. I nawet moje męskie grono znajomych, w tym także brachol (190cm. wzrostu), lubią małe babki nawet niższe ode mnie! Tak więc przykro mi,ale to już od nas kobiet nie jest do końca zależne smile:)

65

jakbym stała wśród Was to by mnie odesłano do przedszkola tongue
i na mnie zwracali uwagę dużo wyżsi ok 190cm.. (czyli Ci którzy mają 40cm i ponad więcej ode mnie), dużo rzadziej niżsi.
ja to nie wiem ledwo im do klaty dorastam a tu takie zainteresowanie tongue
zależy na co kto zwraca uwagę, jedni najbardziej na buzię i np tyłeczek pomijając wielkość piersi, drudzy na wzrost i wielkość piersi pomijając twarz, każdemu co innego podoba się. i taki świat wink
osobiście to wzrost dla kobiety powyżej 175cm to już wystarczająco, więcej dla mnie oznacza gorzej, ale to moja opinia.
jednak chowanie swojego wzrostu wygląda już całkiem źle, dlatego dziewczyny nie krzywcie się bo macie 5cm za dużo.. o wiele ładniej wyglądacie wyprostowane i zadowolone ze swojego wyglądu.

66

Ja mam 168 cm.
Lubie swój wzrost, jest taki akurat i do szpilek i do płaskich butów. Chociaż musze przyznać, że jak mam szpilki to czasem czuje sie nawet za wysoka tongue Kiedy byłam sama i wyszłam na miasto ze znajomymi czy do klubu to aż żal, ale facetów wysokich jest naprawdę niewielu...
Na szczęście moj narzeczony ma 188 cm. I jest to mój pierwszy związek, z wysokim facetem. Moi byli mieli najwyżej 175.
Uważam, ze 188 na kobiete to bardzo dużo, nie ma co się oszukiwac, ale najwazniejsze, żeby siebie zaakceptować smile
Ja nie mam kompleksu na punkcie swojego wzrostu, ale mam kilka innych smile Kazdy ma, nikt nie jest idealny.
I musze też przyznac, ze jeśli widze kobiete bardzo wysoką (powyzej 180 cm) i jeśli jest ona szczupła to wtedy mi się podoba i nawet sama zerkne z podziwem. Wysokie, szczuple kobiety wygladają dobrze smile
Mam kuzynke, która jest wysoka (182 cm), niestety nie jest ona szczupła (bardzo gruba też nie), jednak  nie wygląda to dobrze.. po prostu jest wielka.
Nic jej nie mówie, to tylko moje spostrzeżenia, ale na jej miejscu po prostu bym schudła. Wtedy nie wygląda to źle moim zdaniem,  a nawet dobrze smile

67

Moja koleżanka w wieku 14lat miała 185. Była i zapewne jest dalej obiektem kpin. Jest duża i masywna co dobrze ze sobą nie współgra.
Za to moja siostra też ma 185 albo już więcej i wygląda ślicznie, jest szczuplutka i zgrabna i wcale po niej nie widać aby była taka duża. Często przyciąga spojrzenia nie tylko facetów ale i kobiet. wink Mnie zawsze straszyli że będę większą od siostry bo skoro ona taka duża to pewnie ja też będę ale urosłam do 167 i już od 3lat nie urosłam więcej big_smile Ale nawet z takim wzrostem przewyższam niejednego kolegę.
Wysoki wzrost to atut, szczególnie jak pewien pan napisał - byle szedł w parze z figurą i ładną buzią.
I nie garb się! Im bardziej próbuje to ukryć tym bardziej to widać.

68

Ale za to jakie masz długie nogi! Ja też mam około 184 wzrostu i za małolata zaczęłam trenować koszykówkę, dzięki czemu nabrałam pewności siebie, a i ciało też zyskało. I jasne, że w szkole ktoś wołał za mną 'e ty, żyrafa!', ale czy to powód, żeby się załamywać? Wzrost to jest atut, ale trzeba umieć go wykorzystać. Pozdrawiam.

~ Jeżeli powiedziałeś, że czegoś nie da się zrobić, a ktoś to robi, to mu nie przeszkadzaj.

69

a ja mam ponad 180cm. Nie wiem, ile dokładnie i nie chcę wiedzieć. W dowodznie wpisałam 180 i zawsze mowie, ze mam tyle.
Każdy mówi, że wzrost to atut, ale ja jakoś nigdy nie poczułam się fajniejsza z tego powodu, że jestem tak wysoka, wręcz przeciwnie.
Faceci generalnie mnie unikają, bo bezpieczniej tworzyć tradycyjny model, gdzie kobieta w szpilkach jest troche nizsza od faceta.
Ja nie noszę szpilek.
Nie uważam też, żeby dla któregokolwiek faceta z ktorym sie spotykałam czy nawet mojego obecnego wzrost byl jakimkolwiek atutem.
No ale, jeśli inne wysokie kobiety myślą inaczej to tylko pozazdrościć smile

70

wysokie kobiety są mega sexy.przynajmniej ja tak mysle, sama mam 1.70 i nosze obcasy żeby mieć 1.80 wink

71

Hah! Ciekawe big_smile Ja tez mam 170cm a noszę buty w rozmiarze 41 tongue
Jak widać wcale nie trzeba mieć wzrostu koszykarki żeby mieć problem z butami big_smile

72

MegaPola69 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Ja mam wzrostu 1,64 i mam lekko skrzywiony kręgosłup i brzusio jak mały arbuz ha ha. Wysokie kobiety mają większe powodzenie więc kochana głowa do góry.

Kochana nie mają większego powodzenia smile Ja mierzę zaledwie 160cm zawsze byłam jedną z najniższych osób w towarzystwie i w klasie, a miałam duże powodzenie jedne z największych! Moja dobra kumpela ma 185cm wzrostu i wcale nie ma większego powodzenia niż ja:) Powodzenie nie zależy od wzrostu ani od figury to kwestia gustu:):)

Co prawda to prawda, ostatnio na imprezie rzucił mi się w oczy przystojniak który mierzył grubo ponad 2 metry (ja mam 180 cm) rozmawialiśmy ze sobą itd. chłopak marzenie big_smile Myślę że też miał kompleksy na temat wzrostu ponieważ "odstawał" od wszystkich no ale niestety ostatecznie wyrwała go malutka kobietka która miała góra 160 cm.
To przykre ale prawdziwe

rudaa312 napisał/a:
MegaPola69 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

Co prawda to prawda, ostatnio na imprezie rzucił mi się w oczy przystojniak który mierzył grubo ponad 2 metry (ja mam 180 cm) rozmawialiśmy ze sobą itd. chłopak marzenie big_smile Myślę że też miał kompleksy na temat wzrostu ponieważ "odstawał" od wszystkich no ale niestety ostatecznie wyrwała go malutka kobietka która miała góra 160 cm.
To przykre ale prawdziwe

Co jest przykre?

74

Mam 178cm i noszę buty 41. Nie dość że żyrafa to z wielkimi stopami lol

Kiedyś wzrost był moim wielkim kompleksem z czasem nauczyłam się wyciągać z niego pozytywy. Co nie znaczy że wciąż nie chcę być drobniutka wink

Matylda
16.01.15

75

rudaa312 napisał/a:
MegaPola69 napisał/a:
flores18261 napisał/a:

To przykre ale prawdziwe

No właśnie , co przykre , ze go malutka wyrwała ,czy wzrost . Pytam z ciekawości , bo pochodzę z rodziny wielkoludów . I jestem dumna z mojego wzrostu i wyglądu . A najważniejsze to nasze zdrowie miłe Panie . Życzę Miłej Niedzieli .

76

a ja mam 160 ileś chyba 165 i wszyscy mi mówią że jestem baaardzo niska, a mi jest dobrze jak jest, chociaż Ci trochę zazdroszcze, patrzysz na innych z góry, i nie musisz nosić szpilek żeby nie być malutka big_smile
a w podstawówce byłam jedną z najwyższych osob w szkole, haha

,,Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu."

Posty [ 39 do 76 z 185 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » WYSOKIE KOBIETY - O Matko Boska! Jaka Pani wysoka!:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018