Jak schudnąć? Jaki jest wasz najwiekszy problem z odchudzaniem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Jak schudnąć? Jaki jest wasz najwiekszy problem z odchudzaniem?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 76 z 76 ]

61

Odp: Jak schudnąć? Jaki jest wasz najwiekszy problem z odchudzaniem?

to ze waga stoi w miejscu:(

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm
Zobacz podobne tematy :

62

Chyba słodycze ^^ No i fakt, że zazwyczaj nie chudnę tam, gdzie bym chciała.. Pominę szczegóły mojej anatomii tongue

Moim zdaniem eliminowanie pewnych składników z diety nie jest dobre, nawet jeśli dotyczy to węglowodanów. Nie myślę tutaj o skrajnych przypadkach, które wymagają unikania tego czy owego z powodów zdrowotnych, ale o codziennej diecie kogoś, kto po prostu chce schudnąć "tu i ówdzie".
Ja popieram metodę "m.ż.", czyli (za przeproszeniem) "mniej żryj"- najpierw pomyśleć, ile by się chciało zjeść, a potem troszkę z tej wymarzonej porcji sobie odjąć wink Czyli jeść wszystko, ale pilnować ilości.
A na samodyscyplinę dobrym sposobem jest zapisywanie, co się je przez cały dzień, ale nie wolno oszukiwać, bo wtedy nie działa big_smile

be not afraid
and fight like a man .

Schudnac niestety jest bardzo trudno, choc  jest to mozliwe. Moja recepta  na odchudzanie to: polowa porcji dotychczasowego jedzenia/organizm najlepiej wie co dla niego jest najlepsze/., 2-3 /wody, zielonej herbaty, czerwonej herbaty/  + 3-5 kropli nr.35 HERBAPOLU na odchudzanie rozpuszczonych w 1 litrze wody, popijanych w ciagu dnia./ogranicza apetyt /. Kolacja zjadana na 3 godziny przed snem np. idziesz spac o 24 to kolacje zjedz o 21 itd. Stron od slodyczy- jesli musisz to tylko maly kawalek. I najwazniesze stosuj AFIRMACJE  wg. Evelin M.Monaham/zwane leczeniem  psychotronicznym.Jesli ktos bedzie chetny to podam odpowiednia tresc. Slodycze jesli musisz to zjadaj do godz 11 rano. Powodzenia.

64

Post przeniesiony:

bloody_mary napisał/a:

Mam 21 lat, 163 cm wzrostu i ważę ok 55-56 kg. Wg wszelkich wskaźników jest to prawidłowa waga przy moim wzroście, utrzymuje się ona (z małymi wahaniami) odkąd przestałam rosnąć. Moim marzeniem jest schudnąć na tyle, aby zgubić brzuch, troche z bioder i z nieszczęsnych ud. Wiem, że nie jestem gruba, ale nie jestem też szczupła i mimo rozmiaru 36-38 nie czuje się dobrze.

Jaka dieta pozwoli mi na zrzucenie 3-4 kg? Mam wrażenie że każdy kg mniej lub więcej diametralnie zmienia moją sylwetkę. Prowadzę nieunormowany tryb życia, nie mogę pozwolić sobie na regularne posiłki. Najgorsze jest to, że do godziny 12-13 mogłabym właściwie nie jeść, a ok. 21 wydaje mi się że jestem ciągle głodna... Dodatkowo jestem nerwowa i nie jem, kiedy mam jakiś stresujący okres, co oczywiście później nadrabiam. W stresie zawsze mam zaparcia.

Do diety dołożyłabym ćwiczenia, chociaż będzie ciężko bo zima idzie i bieganie odpada, z resztą nie mam kiedy... na gotowanie też czasu nie mam i bywa że w ciągu dnia zjem 2 zupki chińskie i słodką bułke... tragedia jakaś.

Dużo myśle o diecie, odchudzaniu, a właściwie nic z tym nie robie ;/ Ludzie chudną po kilkadziesiąt kg, a ja nie mogę kilku?! Ciągle tylko planuję zacząć ćwiczyć i przestać jeść. Nie mam pojęcia jaką wybrać dietę?

65

Najwiekszy problem?

Nie moge zyc bez słodkosci i makaronow smile

Ale na to tez znalazl sie sposob, sosy robie sama i od lat nie kupuje kupnych. Makarony al dente na pelnym ziarnie. Zdrowa oliwa z oliwek lub inny olej, swieze składniki, warzywa, chude miesko, zioła, przyprawy, mniam!. Co do słodkosci jak juz musze iść na łatwizne to kupuje Kinder Kanapke czy takie wafelki z Lidla.  Od czekolady Milka pelnomlecznej musze trzymac sie zdaleka, bo uwielbiam. Zaczełam więc sama pichcić ciasteczka, muffinki na bazie przepisów Dukana ale tak sztywno się ich nie trzymam. Najwazniejsze to unikac białej mąki, cukru białego, masła i tluszczu, dac oliwe, chudy serek, jogurt, odtłuszczone kakao co ma 13% tłuszczu i mamy pyszne czekoladowe, zdrowe muffinki smile Zaś gdy mam ochote pochrupac biorę miske płatków, musli, mąka i inne dodatki i wychodzą chrupiące batoniki.
Ostatnio wypozyczyłam ksiazke o soi i orkiszu, gdzie nawet jest przepis na pyszny tort smile

Zapraszam każdego fana cięższej muzyki do "Kącika mrocznych duszyczek" w dziale nasza społeczność! Niech moc rocka będzie z Wami! :-) http://www.netkobiety.pl/t26355.html

66

Ja również chciałabym zrzucić kilogramy, marzy mi się tak z 2-3. Same ograniczanie jedzenia u mnie nie skutkuje, bo ogólnie raczej mało jem, no chyba że mam nagły 'napad' tongue Z resztą piję dużo wody (ok. 2l dziennie) i sporo zielonej herbaty ;-)
Myślałam nad tym, żeby po prostu jeść oddzielnie węglowodany, białka, tłuszcze itd. Słyszałam, że taka dieta, która właśnie polega na nie mieszaniu jest bardzo skuteczna i do tego zdrowa! Czy któraś z Was może mi coś więcej powiedzieć o tej diecie? Np co można jeść? I jak taka dieta dokładnie wygląda?

'Serce kobiety to ocean pełen tajemnic' smile:*

67

Black_Cat, witam w klubie smile mam wrażenie że zrzucenie tych kilku kilo to jest dla mnie gorsze niż bym miała schudnąć 20 big_smile No i ja również jem mało, tylko że niezdrowe rzeczy raczej (np. zupka chińska na obiad...). Czytałam o tej diecie o której mówisz i poważnie ją rozważam big_smile ale nie wydaje mi się żeby ona miała przynieść jakieś spektakularne efekty i jest raczej do stosowania cały czas, nie można jej skończyć bo myślę że szybko można przybrać na wadze.

Możesz sobie poczytać np na stronie http://www.dietarozdzielna.com/ , wszystko fajnie opisane. Głodzić się nie trzeba, ale czy są efekty?

68

bloody_mary moja koleżanka schudła na tej diecie 30 kg ;-) Masz racje zrzucenie kilku kilo jest jakby cięższe niż zrzucenie 20kg:P Wole jednak zrzucać te 2 niż 20 big_smile
I dziękuję Ci bardzo za link! ;-) Próbuję wziąć się za siebie, sylwester tuż tuż a moje 'bioderka' czują chyba zimę i nie ułatwiają mi działania tongue

'Serce kobiety to ocean pełen tajemnic' smile:*

69

Hi dear,
for losing the weight you should try the following tips
Do exercise regularly
Running, swimming and jogging
Drink plenty of water
Control your diet
Take more boiled vegetables
Don't take more cholesterol and fatty foods
Eat fresh fruits especially citric fruits
Drink fresh fruits juice
Take green tea
and use fish oil

70

Dziewczyny bez wysiłku fizycznego się nie obejdzie. Świetny jest na schudnięcie zwłaszcza z tyłka, bioder Indor cycling- taki fitness na rowerach męczy i modeluje ciało. Natomiast jeśli zależy Ci na szybkim efekcie to ponoć świetne jest coś takiego jak Powerslim- taka maszyna, ale o tym czytałam na forach różnych natomiast sama zaczynam dopiero od poniedziałku i cóż zobaczymy- ponoć ujędrnia, a to mi się przyda po stracie 30 kilogramów tongue
A no i oczywiście odpowiednia dieta- polecam tą którą sama stosuję, czyli mniej żreć tongue
Trzymam kciuki na wytrwanie w celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki! smile Pozdrawiam piękne panie smile

71

Erwin napisał/a:

Hi dear,
for losing the weight you should try the following tips
Do exercise regularly
Running, swimming and jogging
Drink plenty of water
Control your diet
Take more boiled vegetables
Don't take more cholesterol and fatty foods
Eat fresh fruits especially citric fruits
Drink fresh fruits juice
Take green tea
and use fish oil

any comment?

72 Ostatnio edytowany przez Blaneczka (2011-11-26 17:44:31)

Ja jakieś półtora roku temu też postanowiłam zrzucić kilka kg i nie katowałam się żadnymi dietami, po prostu jadłam 5-6 posiłków dziennie, zrezygnowałam ze słodyczy, fast foodów, jakiś zupek chińskich i ogólnie tej całej chemii smile nie jadałam po 20. Nie chodziłam na żadną siłownie czy coś w tym stylu po prostu dużo chodziłam, wysiadałam przestanek wcześniej żeby się przejść albo w ogóle zamiast jechać to szłam pieszo no i piłam mnóstwo wody. smile Dzięki temu w 3 miesiące schudłam jakieś 7 kg. smile

Erwin,
I think that your diet is a reasonable and effective.I like vegetables and fruits, especially citrus. I do not like running so I turned it on dance. smile

73

Ja się staram wyeliminować słodycze, węglowodany i mleko. Różnie mi idzie, czasem jestem dzielna, innym razem zaczynam sobie szukać wymówek, że jestem przed okresem, albo chyba jestem osłabiona i na pewno batonik mi pomże. Podobno owoce mają duzo cukru. Na ograniczenie owoców nie moge sobie pozwolić. Nie jem cytrusów. Oprócz cukru sa konserwowane, zeby zbyt szybko się nie psuły. A poza tym chyba jestem na nie uczulona

74

Ja może trochę nie na temat, bo generalnie nigdy się nie odchudzałam... no , ale w najbliższym czasie chyba dla zdrowia będę musiała schudnąć. I tak myślę, że najciężej będzie ze słodyczami i innymi zachciankami - np fast food czy coś. Warzywa można przy diecie jeść niemalże do woli, mają tak mało kalorii, ale to wiadomo- nie wszystkie lubię. Owoce fakt, mają dużo cukru, ale nie wszystkie i podobno niektóre przy diecie można jeść do woli, inne nie. Jedna dziewczyna powiedziała mi też, że warto owoce przy diecie jeść do 15, bo potem będzie cieżej spalić. Na pewno ananasa można zjeśc sporo, bo podobno dobry , byu schudnąć. Oprócz tego arbuz big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

75

jeju odpowiedzią na to pytanie powinna być chyba motywacja smile na mnie czeka moje wymarzone bikini smile

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

Posty [ 61 do 76 z 76 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Jak schudnąć? Jaki jest wasz najwiekszy problem z odchudzaniem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021