jak przybrać na wadze? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez ikaa (2009-01-03 15:33:45)

Temat: jak przybrać na wadze?

Kobiety, mam problem, bardzo chciałabym przybrać na wadze. Obecnie ważę około 49 kg na jakieś 167 cm wzrostu. Nie jestem przeraźliwie chuda, tylko po prostu szczupła. Jem jak tylko mam ochotę, nie stosuję żadnych diet, a mimo to nie mogę przytyć. Czy znacie jakieś sposoby żeby troszkę zgrubnąć? Na przykład co powinnam jeść, itd? Nie zależy mi na tym, aby jakoś drastycznie zmieniać swoją sylwetkę. Chciałabym po prostu zyskać parę kilo, ale też nie za wszelką cenę.
Niestety jest też tak, że jak ktoś jest szczuplejszy od innych, to zaraz mówią, że jesteś za chuda i nic nie jesz sad Denerwuje mnie strasznie takie gadanie. Nie jest to jednak powód dla którego chciałabym zgrubnąc, chcę to zrobić dla siebie i swojego samopoczucia.
z góry dzięki za rady smile


dodam, ze mam 25 lat. moi rodzice też są szczupli, więc zastanawiam się czy to może być rodzinne i nic nie jestem w stanie poradzić na swoją budowę ciała?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak przybrać na wadze?

Witaj!
Ten wątek był poruszany 2-krotnie:)
Poczytaj sobie najpierw wątek "co zrobić żeby przytyć" w dziale Zdrowe odżywianie i diety...
a także w dziale Zdrowie kobiety - wątek - "Nie mogę przytyć"...w tym drugim jest troche więcej informacji:)
Zastanów się czy na pewno chcesz przytyć....najważniejsze to dobrze czuć się we własnym ciele;)

3

Odp: jak przybrać na wadze?

ok, dzieki, nie zauwazylam:)
oj chcialabym przytyc,bo wszyscy mi mowia, ze jestem chuda, znaczy zazywczaj mowia mi to osoby ktore maja problemy z nadwaga, nie wiem czy to przez zazdrosc. tak czy tak sama dla siebie chcialabym byc grubsza troszke,zeby moj facet mial za co złapac:)))

4

Odp: jak przybrać na wadze?

Ja ze swojego doświadczenia wiem ze lepiej nie tyć bo potem będziesz miała problem jak znowu wrócić do wcześniejszej wagi, ja tak mam . Jeżeli tak bardzo chcesz przytyć jedz dużo mącznych potraw i najlepiej na drożdżach to wtedy przytyjesz w mig . Słodycze w nadmiarze też powodują tycie a najlepiej jak się je je w nocy to wtedy tkanka tłuszczowa się odkłada wszędzie . Jeżeli nie przytyjesz w ciągu np. kilku tygodni to zrób sobie wyniki badań , bo ja kiedyś nie mogłam przytyć z powodu choroby : miałam lambliozę i jak się wyleczyłam to przytyłam 9 kg. Ja wtedy ważyłam 42 kg przy wzroście 158 cm, a teraz ważę 54 kg, ale unikam rzeczy z drożdżami bo po nich to bym dopiero tyła . Wiesz że w słodyczach też są drożdże?? Lepiej się zastanów czy warto tak tyć. Dodam że moja mama też zawsze była i jest szczupła . Ja teraz nie jestem może gruba , ale nie chcę więcej przytyć. Pozdrawiam i życzę Ci zdrowia!!

5

Odp: jak przybrać na wadze?

Może to zabrzmi idiotycznie ale jesli chcesz przytyc to jedz do USA... tam kazdy przytyje chociaz ma super przemiane materii..i i uwaza na to co je. Nie znam dziewczyny ktrora pojechala do tego karju i wrociła z taka sama waga.. zawsze szlo do gory... gadalm z kolega i powiedzial ze to wynika z tego ze jedzenie tam jest strasznie nafaszerowne sterydami...:). Dla męzyczn to niebo jak jeszcze cwicza ale dla nas kobiet...

6

Odp: jak przybrać na wadze?

Tak, slyszalam, ze po pobycie w USA mozna niezle przytyc. sama mam kolezanke, wiecznie szczupla, ktora po przyjezdzie z USA juz nie byla taka szczupla:)

POstaram sie jeszcze wiecej jesc, w sumie jak duzo jem to dobrze sie czuje, wiec nie bedzie ze jem na sile:) i zobacze czy da to efekty, bo moze rzeczywiscie cos z moim organizmem jest nie tak, i bede musiala zrobic badania.

dziekuje Kobietki za odpowiedzi

7

Odp: jak przybrać na wadze?

Kiedyś miałam podobny problem. Byłam bardzo chuda a apetyt miałam naprawdę spory i niczego sobie nie odmawiałam. Długo jednak nie potrafiłam przytyć, mimo, że bardzo tego chciałam sad Problem rozwiązał się sam, bez żadnych moich ingerencji- w liceum zaczęłam przybierać na wadze, chociaż odżywiałam się tak samo jak wcześniej. Teraz muszę uprawiać sport i unikać słodyczy, żeby zachować figurę. I muszę przyznać, że tęsknię za czasami kiedy mogłam bezkarnie jeść wszystko. Tak więc na Twoim miejscu nie starałabym się przytyć za wszelką cenę. Jeśli jednak jesteś zdeterminowana, pamiętaj, żeby robić to z głową- nie ma nic gorszego niż opychanie się słodyczami, lepiej postaw na białko. Koniecznie pamiętaj żeby zażywać dużo ruchu (bieganie, pływanie), bo inaczej utracisz jędrność skóry i będziesz chciała szybko wracać do poprzedniej wagi smile
Ja mimo wszystko odradzam tycie "na siłę". Może jest na forum ktoś komu udało się szybko przybrać na wadze i nie żałuje? Warto było?

Odp: jak przybrać na wadze?

Hm, ja mam 173cm i 50-53kg - nigdy więcej ani mniej, z punktu widzenia biologii mam niedowagę. jem dużo, uwielbiam jeść, ale mój metabolizm działa z prędkością światła, kupkę robię z trzy razy dziennie minimum, więc nie dziwię się, że nie tyję w oczach, bo nie ma co się odłożyć, skoro wszystko wydalam. Na dodatek jestem drobnej kości, więc tłuszcz nie ma się czego trzymać :<

Mój sposób na to, aby być u szczytu mojej otyłości i ważyć 53 kg, to jadać fast-food, jednak to nie jest zdrowe. Jadać często przekąski, ciastka, banany, dużo, wszystko w powiększonych porcjach.

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-28 10:00:55)

Odp: jak przybrać na wadze?

Najlepiej zwiększać masę mięsiową, a nie tłuszczową. Istnieje wiele wspomagaczy używanych przez kulturystów. Ważne, by wybrać bezpieczny wariant, na przykład spam.

10

Odp: jak przybrać na wadze?

Ja radziłabym wybrać się do dietetyka. On ci zbada z czego składa się Twoje ciało, da ci dietę, poda przepisy i zobaczysz sama, że efekty zaczną się pojawiać big_smile

11

Odp: jak przybrać na wadze?

Polecam nie schudnąć albo grubnąć, tylko zrobić tak żeby mięśnie były toniczne i podciągnięte

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024