jaka wódka na wesele? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 110 z 149 ]

56

Odp: jaka wódka na wesele? :)

My mięliśmy Stocka, całkiem dobra wódeczka i cenowo nie jest źle :-)

Zobacz podobne tematy :

57

A my w końcu zdecydowaliśmy się na Sobieskiego i w zeszłym tygodniu już kupiliśmy.

My kupilismy 20 butelek Krupnika i 20 Polskiej.. nie pijemy wogóle, a tak doradził nam teściu. Czy dobrze - sie okaże. Każdemu nie dogodzisz, jedni wolą to, a inni co innego.

Miłość - to wybór drogi miłości i wierność wyborowi.

59

Absolwent ;)sprawdzona wódka!a liczy się ok 0,7 na głowę-licząc wszystkich gości...

Laura 04.01.2017 godz 19:15

60

ballia napisał/a:

witam smile

będe lada moment (w grudniu) świadkować na weselu przyjaciółki, a ona prosiła mnie o poradę dotyczącą wódki.
mam do was pytanie jaką wódkę kupujecie, żeby była w miarę niedroga, ale dobra?
na moim weselu piliśmy maximusa, niestety dobrze tej wódki nie wspominam. strasznie ciężko się ją piło, niedobra była po prostu, a goście nam się po niej pochorowali hmm
niestety a dużo doświadczeń w kwestii wódki nie mam, więc zdaję się na was smile

w duzych ilosciach dobra jest zolodkowa gorzka kazdy ja poleca nie choruje sie po niej wink

61

u mnie był krupnik

62

Najlepszy wybór to Wyborowa. Deluxe i Krupnik dobre były na początku, teraz sporo znajomych na nie narzeka.

63

U nas na weselu była Żubrówka, goście wydawali się być zadowoleni smile Były też różne drinki na bazie właśnie tej wódki. Osobiście nie jestem zwolenniczką alkoholu, ale Żubrówka wydaje się być nieco delikatniejsza od innych producentów wódki.

64

Zgadzam się, żubrówka jest bardzo dobra i w równie dobrej cenie smile my z narzeczonym kupujemy zwykłą, bizon grass i paloną, dla każdego się coś znajdzie smile

65

Wódka na wesele to czysta loteria. Wszystko zależy niestety od danej partii. Osobiście nigdy nie zawiodłam się na Nemiroffie czerwonym smile

"Zgaś świecę, nie potrzebuję przyglądać się swoim myślom"

66

A ja na swoje wesele wybiorę Stocka.
Finlandia to za droga przyjemność, a Stock jest podobnej jakości za to 50% tańszy.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

67

Stock jest dobrym wyborem... Nie za droga i nienajgorsza - o ile można o wódce powiedzieć, że jest dobra wink

68

Oprócz wódki czystej powinno bys jeszcze jakaś wódka kolorowa, wino a teraz dają jeszcze piwo.

69

Ja chciałam mieć wesele zupełnie bez wódki, chciałam uniknąć widoku "zalanych" gości. Wydawało mi się, ze wino i piwo w zupełności wystarczy.Taki pomysł nie podobał się jednak moim teściom, w drodze kompromisu zgodziłam się na niewielką ilość wódki. Ale od razu pojawił się problem jaką tą wódkę kupić. Postanowiliśmy, że skoro ma jej być niewiele to niech bedzie dobra jakościowo i zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza.

70

polecam wodke wyborowa! i ewentualnie zamowic z allegro wlasne etykietki na butelki smile nie polecam oobiscie bolsa :(nigdy chociaz cenowo jest w miare ok !

71

My postawiliśmy na białą żubrówkę, zależało nam na odpowiedniej, tj płaskiej butelce, bo chcemy zrobić własne etykiety. Co do smaku nie mieliśmy wątpliwości wink

72

Witam smile

Ostatnio jak byłam na weselu  to był Pan Tadeusz... smile

Pomimo że raczej mało pijam...to powiedzmy
po tych 4 nie za jednym zamachem,ale samopoczucie
bardzo dobre,bez kaca .... po prostu widocznie Dobra jest. smile

Pozdrawiam smile

73 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-14 23:43:46)

Ostatnio z bratem kupowaliśmy wódke na jego wesele, zdecydował się wkoncu na spam. Wybór napewno się sprawdzi i  cena napewno była zachęcająca link usunięty

szpilki to styl życia

74 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-25 22:32:58)

moja starsza siosta rok temu na swoim weselu postawila na spam. Z tego co mi wiadomo wszyscy byli zadowoleni, a cenowo też wyszło spoko. link usunięty

szpilki to styl życia

75

u nas będzie stock

76

Wódka najlepsza taka z nazwą młodej pary. Byłem na weselu jakiś czas temu, dobrym pomysłem zamiast wódki, jest taki barek z piwem. Wiele osób woli wypić piwko niż męczyć tą wódkę smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

77

A tym co piją tę wódkę to robi jakąś widoczną różnicę? Ja pijam bardzo mało, ale prawdę mówiąc zupełnie nie odróżniam, dlatego pytam. Grunt, żeby zimna była i tyle smile

''Być czy mieć?
Być z tym, co się ma.''

78

stock wink

79

a wiecie gdzie w warszawie można kupić tanią wodke? we wrześniu kuzynka bierze slub, jestem świadkową i nie mamy jeszcze wódki.

80

u Nas bedzie żubrówka biała. co o niej sądzicie?

81

nie musi być droga, bo wiadomo, że chodzi o ilość... u mojej siostry sprawdziła się Żubrówka Biała, wszyscy byli zadowoleni wink

82

U mnie była żołądkowa DeLuxe i nikt nie narzekał. smile
A etykiety robił teść sam. Na komputerze. Z naszym zdjęciem, datą i imionami. Potem wydrukował w punkcie ksero na kolorowo i tyle.
Tanio i fajnie. :>

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

83

Ostatnio dzwonilam do hurtowni zapytac o cene alkoholu i doznalam szoku! Oni juz podnosza ceny mimo ze akcyza jeszcze nie poszla do gory, ja mam miec wodke Wyborowa ,

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

84

U nas była Finlandia

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, ja... Twoja mama...

85

tylko nie absolwent!!!!!!! to tania wódka i piłam ją na studiach jak kasy za bardzo nie było - młody, zdrowy organizm nie ma z tym problemów. ale niedawno byłam na weselu gdzie był absolwent i nie tylko ja ale inni goście też - nie byliśmy zachwyceni. nie chodzi o to, żeby się "spić" - ale trzeba poczuć, ze się na weselu było - a za bardzo nikt nie poczuł. probowałam się nawet spić z rozpaczy nad tą wódką ale mimo to się nie przemogłam!

na moim weselu była ŻOŁĄDKOWA GORZKA DE LUX I TO BYŁ BARDZO DOBRY WYBÓR!
DOBRZE WCHODZI - NIE TRUJE - GOŚCIOM SMAKUJE:)
do tego w atrakcyjnej cenie!!

podobno dobry też jest KRUPNIK

86

Magda8891 napisał/a:

U nas była Finlandia

U nas też była Finlandia. Ale my mieliśmy wesele na 30 osób, więc aż tak drogo nie wyszło...

Jeśli to ma być wesele na więcej niż 50 osób, to bym stawiała albo na białą Żubrówkę, albo na J.A. Baczewski.

Regulamin naszego forum - tu dowiesz się, czego na Forum nie robimy.
Instrukcja Forum - tutaj możesz nauczyć się, jak funkcjonować na Netkobietach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

87

A ja polecam Bolsa Platinum, jeszcze go nie mieszają w pralce więc warto zaryzykować, bo pewnie niedługo zaczną.  Albo jest inny sposób na wódkę po której nie rozrywa cabana,  można szukać w sklepie jakiejś nowej której nigdy wcześniej nie było, jest szansa że to produkt jeszcze nie podrabiany.

88

Wydaje mi się że skoro to ma być wódka weselna to tylko Polanin - już na kilku weselach spotkałam się z nią, fajna butelka, nawet można sobie wygrawerować coś na niej i nie trzeba jej dodatkowo przystrajać. a głowa po niej niej boli;P:P

89

U nas czysta De Luxe, nie raz testowana i przyjmuje się najlepiej smile przynajmniej w naszym towarzystwie tongue

"Kiedy o so­bie za­pom­niałam, od­na­lazłam samą siebie..." P. Coelho

Mój Dziubek kochany- Asia 02.05.2012r. big_smile

90

Często bywam na weselach i chyba co wesele to inna wódka:) Ale fakt faktem wódka Polanin poza tymi wszystkimi innymi a butelkę typowo ślubną, przynajmniej ja się z inną wódką w tak wystawnej butelce nie spotkałam.

91

Sama miałam niedawno wesele ,więc zrobiłam niezły wywiad w tej sprawie.
Na dzień dzisiejszy w Warszawie króluje stock,nowy bols w kwadratowej dutelce,pan tadeusz no i palace,
Ważna zasada -elegancko i zimno jest w 0,5 l

92

karla89 napisał/a:

No to my popełniliśmy zabójcze faux pas, były butle 1,0. Do głowy by mi nie przyszło że większej pojemności brakuje elegancji wink

Matylda
16.01.15

93 Ostatnio edytowany przez dorota.f (2013-12-18 23:45:35)

k.a.p napisał/a:
karla89 napisał/a:

No to my popełniliśmy zabójcze faux pas, były butle 1,0. Do głowy by mi nie przyszło że większej pojemności brakuje elegancji wink

Oj tam, oj tam. Co kto lubi wink

Choć takie półlitrówki są bardziej ekonomiczne.
Zawsze zostaje wiele niedopitych wódek. Zazwyczaj idą do kosza. Lepiej więc stracić kilka połówek, bo są tańsze.

A co do nieporozumień alkoholowych, największym jest według mnie podanie wielgachnych kielichów, które potrafią załatwić imprezę, zanim się jeszcze na dobre nie rozpocznie tongue

15.08 - Olek

94

Na naszym będzie Stumbras smile co prawda myślałam o Stocku i taniej by to nas wyniosło, ale jak mój narzeczony uparł się na tą i niech będzie - ja i tak nie wypiłabym zbyt wiele żeby trzymać fason wink na kilku weselach już spotkaliśmy się z tą wódką i była całkiem ok a i ładnie wygląda na stole wink

***Spoglądam wstecz i widzę tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile minęło, lecz nie wiem ile zostało***

95

Witam

Stocka naprawdę nie polecam moja siostra postawiła go na wieczorze kawalersko- panieńskim i na następny dzień wszyscy co pili nieźle to odchorowali
Całe szczęście że zrobili takiego testa bo zdążyli wódkę przed weselem zmienić smile
U mnie na weselu była żołądkowa de luxe i goście chwalili
u sióstr była Palace i też wchodziła jak woda smile
dla kobiet stawialiśmy winko białe i czerwone słodkie i półsłodkie bo nie każda wódeczkę pije.
Nie jestem zwolenniczką piwa na weselu więc u nas nie było

A co do tych szwedzkich stołów z piwem kolorową wódką i innymi różnymi alkoholami to widziałam to tylko raz i nikt tego na imprezie nie pił w myśl zasady że jak się pije to się nie miesza alkoholu big_smile

96

Ostatnio wyborowa króluje na stołach big_smile

97

My też myślimy nad Wyborową, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy.

98

chodzę często na dancingi, szczerze powiem, że chodliwa jest wyborowa.

99

Ja mogę polecić z czystym sercem Pana Tadeusza, nie orientuję się po ile stoi ale jest naprawdę i dobra i odpowiednio 'alkoholowa', w sam raz na wesele jak dla mnie. Oczywiście jak ktoś zakąsza i nie leje jej strumieniami. wink Ale jak jakiś czas temu byłem na weselu to ... no wypiłem sporo i nie miałem żadnych przebojów po niej.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

100

Mnie od Pana Tadeusza po prostu odrzuca. Kiedy poczuję ten zapach, od razu wiem, że to ta wódka i żołądek mi się ściska. Nie mam pojęcia czemu.

101

Bastat - nie wiem jak u Ciebie ale ja na weselu piłem dość mocno schłodzoną, może dlatego mamy tak odmienne odczucia?

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

102

Ostatnio byłam na weselu i była tam wódka Wyborowa w takich ładnych zdobionych butelkach 9 podobno jakas limitowana Edycja) Wszyscy chwalili , a zagraniczni goście byli zaskoczeni brakiem kaca mocnego dnia następnego, więc polecam. A Wyborowa to przede wszystkim Polska wodka!!! tongue

Pozdrowienia smile

103

A nasz stary dobry absolwent?? Już wszyscy o nim zapomnieli?? Moim zdaniem jak najbardziej w porządku na wesele.

104

absolwent zwłaszcza smakowy idealnie nadaje się na wesele ostatnio byłam i widziałam jak był podawany wraz z absolwentem czystym ładnie obie wódki prezentowały się na stołach także dla mnie to super pomysł.

105

Gdzieś mi się obiło o uszy, że szykują nowy smak absolwenta. A wracając do tematu to uważam, że przesadą jest kupowanie za nie wiadomo jaką kasę wódki tylko po to żeby pokazać co to nie my. Tak swoją drogą to jak kupowałam na swoje wesele to też zastanawiałam się nad wódką smakową bo ja akurat bardzo lubię cytrynówkę, ale koniec końców wzięłam tylko czystą, bałam się, że nie wszyscy będą chcieli pić a po co miało zostawać.

106

absolut najlepsza !

107

a alkohol to jeden z elementów wesela najważniejsze aby go nie zabrakło tak jak pisałam mi smakuje Absolwent czysty i smakowy oczywiście z umiarem.

108

Finlandie smakowe, a Żytnia ma przefajowską etykietę big_smile

109 Ostatnio edytowany przez Adrian102 (2014-04-20 22:44:05)

Jeśli chodzi o wódki czyste to poza zagranicznymi wszystkie (Za co najmniej 20 zł) według mnie są takie same(Większość moich znajomych też ich nie odróżnia),jedynie ziemniaczane trochę różnią się od zbożowych a to które są lepsze zależy od gustu.Często ktoś mówi że jedna jest lepsza od drugiej ale jak da mu się je do spróbowania to choćby nie wiem jak się starał i tak ich nie odróżni.

110

U nas była soplica, ostatnio spotkałam się kilka razy ze smakowymi alkoholami na weselach, widziałam sznapsa, winka, smakowe wódki

Posty [ 56 do 110 z 149 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018