jaka wódka na wesele? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 148 ]

39

Odp: jaka wódka na wesele? :)

Nie przepadam za żołądkową, nawet de luxe. Ale znawcą wódki nie jestem. Nawet w Panu Tadeuszu najbardziej podobają mi się te oszronione butelki :)

Zobacz podobne tematy :

40 Ostatnio edytowany przez MortarChaos (2009-08-18 21:46:07)

Gorzka żołądkowa de luxe :d nie piłam bo nie piję alkoholu w ogóle, ale z moich okolic każdy ją kupuje i bardzo chwali :)

41

My robimy bez wódki, tylko szampan i wino

42

Wyborowa. to najlepszy wybór według mnie.

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

43 Ostatnio edytowany przez Andrea (2009-09-27 12:16:50)

hej! mam wesele za 2 tygodnie :) Wybraliśmy dość oryginalną wódkę (nie wiem czy znacie, jak coś będzie powód do spróbowania). Mianowicie: KRAKUS. Dobra wódeczka, ze średniej półeczki. Nie znam się zbytnio na wódkach, ale ta podobnoż jest dobrze wydestylowana i nie ma się takiego wałka póxniej w żołądku. Zobaczymy jak podpasuje gościom...
Myśleliśmy z narzeczonym nad bibmerkiem jakimś dobrym robionym przez znajomych (na jednym weselu go piliśmy i zrobił furorę!), ale niestety w naszej knajpie musimy mieć wódeczkę z atestem. Nie chcą odpowiadać za potrutych gości ;) Mądrze z ich strony...

Mamy zamiar jeszcze dokupić wino... ale nie bardzo wiemy jakie i ile??? Będziemy mieć ok. 80 gości.

Jeśli chodzi o piwo, to zrezygnowaliśmy z niego. Może na poprawiny dopiero postawimy jakiegoś 'kega'. Teściowa uważa, że nie będzie młodzież mieszać... Wolę się nie sprzeciwiać ;P hehehe... Poza tym znając naszych gości, będą chętnie sięgali po wódkę weselną ;) Zrobiłam śmieszne zawieszki na nie i mam nadzieję, że się spodoba.

P.s. Z mego doświadczenia jako gość - Wyborowa i Pan Tadeusz to dobry wybór!
Maximus... nie bardzo :(

będę mamusią! smile smile smile

44

my bedziemy miec krupnik(tylko z pierwszego rzutu bo teraz juz sie spierniczyła:(

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

45

U nas Stock bo w tym pułapie cenowym najlepsza :)

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

46

zakup wódki dopiero przed nami, ale że straszliwie uwielbiamy kwadratowe butelki luksusowej, więc na nią padł wybór :) chyba że w sklepie coś nam się odmieni

dam radę

47

Delta my tez się nad tą luksusową zastanawiamy. Druga opcja to krupnik. A co kupimy to się okaże ;)

48

Absolwent ;) A na poprawinach była cytrynówka :D

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

49

Kyntia napisał/a:

Absolwent ;) A na poprawinach była cytrynówka :D

No to chyba słabo ...

A co do krupniku - raczej uznawany jest za wódkę z niższej półki, a i w smaku jakiś cudowny nie jest. W sumie chyba nie ma co szukać oszczędności, bo w perspektywie całego wesela 200 zł w tę czy drugą nie robi aż takiej różnicy.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

50

Ja rozdrobnionym spirytem tak się zatrułam, że na pogotowie musiałam jechać. :/ Nie polecam ze swojego doświadczenia. Luksusowa jest moim faworytem jeśli chodzi o wódkę. Dobrze "wchodzi" i jakoś nie miałam po niej żadnych żołądkowych sensacji a wręcz tylko miłe wspomnienia. :)

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

51

nie uwazam zeby krupnik byl z nizszej polki , ale o gustach sie eni dyskutuje, my byliosmy na 4 weselach na ktorych byl krupnik, teraz krupnik jest nie dobry , my kupilismy z ppierwszego rzutu który byl jeszcze dobry , w wybieralismy miedzy krupnikiem a stock

Michalinka:* - ur. SN 27.08.2012 g.10.16  3350g 55 cm

52

A u mnie będzie wódeczka Stock  (w przyzwoitej cenie)

Każdy płacz i każdy śmiech ma jakiś sens...

Michał 07.08.2014r  Nasz Cud :*

53

Osobiście proponuję absolwenta lub luksusową - żadnego Chopina, Wyborowej itp.

54

Mnie smakował Krupnik - ale już się 'popsuł'.
Osobiście lubię Wyborową i Stocka - po ich wypiciu dobrze się czuję i łatwo 'wchodzą'.
Musimy tylko zdecydować która, bo Narzeczony też lubi te wódki.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

55

My zastanawiamy się pomiędzy Stock, a Soplica jeszcze mamy chwilę na dokonanie wyboru.

Dance Me to the End of Love

Tymon, ur. 20.11.2012r. smile

56

My mięliśmy Stocka, całkiem dobra wódeczka i cenowo nie jest źle :-)

57

A my w końcu zdecydowaliśmy się na Sobieskiego i w zeszłym tygodniu już kupiliśmy.

My kupilismy 20 butelek Krupnika i 20 Polskiej.. nie pijemy wogóle, a tak doradził nam teściu. Czy dobrze - sie okaże. Każdemu nie dogodzisz, jedni wolą to, a inni co innego.

Miłość - to wybór drogi miłości i wierność wyborowi.

59

Absolwent ;)sprawdzona wódka!a liczy się ok 0,7 na głowę-licząc wszystkich gości...

Laura 04.01.2017 godz 19:15

60

ballia napisał/a:

witam :)

będe lada moment (w grudniu) świadkować na weselu przyjaciółki, a ona prosiła mnie o poradę dotyczącą wódki.
mam do was pytanie jaką wódkę kupujecie, żeby była w miarę niedroga, ale dobra?
na moim weselu piliśmy maximusa, niestety dobrze tej wódki nie wspominam. strasznie ciężko się ją piło, niedobra była po prostu, a goście nam się po niej pochorowali :/
niestety a dużo doświadczeń w kwestii wódki nie mam, więc zdaję się na was :)

w duzych ilosciach dobra jest zolodkowa gorzka kazdy ja poleca nie choruje sie po niej ;)

61

u mnie był krupnik

62

Najlepszy wybór to Wyborowa. Deluxe i Krupnik dobre były na początku, teraz sporo znajomych na nie narzeka.

63

U nas na weselu była Żubrówka, goście wydawali się być zadowoleni :) Były też różne drinki na bazie właśnie tej wódki. Osobiście nie jestem zwolenniczką alkoholu, ale Żubrówka wydaje się być nieco delikatniejsza od innych producentów wódki.

64

Zgadzam się, żubrówka jest bardzo dobra i w równie dobrej cenie :) my z narzeczonym kupujemy zwykłą, bizon grass i paloną, dla każdego się coś znajdzie :)

65

Wódka na wesele to czysta loteria. Wszystko zależy niestety od danej partii. Osobiście nigdy nie zawiodłam się na Nemiroffie czerwonym :)

"Zgaś świecę, nie potrzebuję przyglądać się swoim myślom"

66

A ja na swoje wesele wybiorę Stocka.
Finlandia to za droga przyjemność, a Stock jest podobnej jakości za to 50% tańszy.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

67

Stock jest dobrym wyborem... Nie za droga i nienajgorsza - o ile można o wódce powiedzieć, że jest dobra ;)

68

Oprócz wódki czystej powinno bys jeszcze jakaś wódka kolorowa, wino a teraz dają jeszcze piwo.

69

Ja chciałam mieć wesele zupełnie bez wódki, chciałam uniknąć widoku "zalanych" gości. Wydawało mi się, ze wino i piwo w zupełności wystarczy.Taki pomysł nie podobał się jednak moim teściom, w drodze kompromisu zgodziłam się na niewielką ilość wódki. Ale od razu pojawił się problem jaką tą wódkę kupić. Postanowiliśmy, że skoro ma jej być niewiele to niech bedzie dobra jakościowo i zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza.

70

polecam wodke wyborowa! i ewentualnie zamowic z allegro wlasne etykietki na butelki :) nie polecam oobiscie bolsa :(nigdy chociaz cenowo jest w miare ok !

71

My postawiliśmy na białą żubrówkę, zależało nam na odpowiedniej, tj płaskiej butelce, bo chcemy zrobić własne etykiety. Co do smaku nie mieliśmy wątpliwości ;)

72

Witam :)

Ostatnio jak byłam na weselu  to był Pan Tadeusz... :)

Pomimo że raczej mało pijam...to powiedzmy
po tych 4 nie za jednym zamachem,ale samopoczucie
bardzo dobre,bez kaca .... po prostu widocznie Dobra jest. :)

Pozdrawiam :)

73 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-14 22:43:46)

Ostatnio z bratem kupowaliśmy wódke na jego wesele, zdecydował się wkoncu na spam. Wybór napewno się sprawdzi i  cena napewno była zachęcająca link usunięty

szpilki to styl życia

74 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-25 21:32:58)

moja starsza siosta rok temu na swoim weselu postawila na spam. Z tego co mi wiadomo wszyscy byli zadowoleni, a cenowo też wyszło spoko. link usunięty

szpilki to styl życia

75

u nas będzie stock

76

Wódka najlepsza taka z nazwą młodej pary. Byłem na weselu jakiś czas temu, dobrym pomysłem zamiast wódki, jest taki barek z piwem. Wiele osób woli wypić piwko niż męczyć tą wódkę :)

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

Posty [ 39 do 76 z 148 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » jaka wódka na wesele? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018