Jakie macie pomysły na romantyczne i oryginalne oświadczyny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie macie pomysły na romantyczne i oryginalne oświadczyny ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Jakie macie pomysły na romantyczne i oryginalne oświadczyny ?

Nie wiedziałam gdzie zamieścić ten watek wię napisałam tutaj. Mój ukochany kuzyn zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie za jakiś miesiąc. Jako ,że z natury jest mało romantyczny i pomysłowy(o czym ona wie) tym razem chce ją zaskoczyć. No i poprosił mnie o rade. Ja nie wiem jak mam mu pomóc. Kupił jej piękny pierścionek no i teraz na realizacje oświadczyn chce przeznaczyć jakieś 500 zł... Może Wy macie jakieś ciekawe pomysły? super kolacja w domu przygotowana przez niego w domu nie wchodzi w gre- u niego i u niej w domu ciągle ktoś jest. Licze na Wasze pomysły.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie macie pomysły na romantyczne i oryginalne oświadczyny ?

Chyba w sieci kin Cinema City można się oświadczyć za pośrednictwem ekranu.

Podobało mi się w jakimś programie, jak kochający mąż witał żonę po dłuższej nieobecności wracającą do domu - całą podłogę holu i pokoju (w którym przygotował kolację przy świecach) - usłał płatkami kwiatów.  Kuzyn mógłby wykorzystać ten element w scenariuszu.

Lot balonem chyba za drogi - podobno 500zł od osoby za godzinę.

smile

3

u nas w lublinie jakis chlopak wyznal swojej kobiecie milosc na ... bilboardach. w najbardziej rychliwych miejscach, okolo 5 w miesice. jej zdjecie i podpis kocham cie. smile sympatyczne.

4

Zastanów się co Twoja kobieta uwielbia a na pewno wpadniesz na wspanialy pomysl.

5

wczesajka napisał/a:

u nas w lublinie jakis chlopak wyznal swojej kobiecie milosc na ... bilboardach. w najbardziej rychliwych miejscach, okolo 5 w miesice. jej zdjecie i podpis kocham cie. smile sympatyczne.

oo tak, też to widziałam, to takie urocze smile. Aż stawałam na ulicy i sama się do siebie uśmiechałam.

6

Koleżanka mi opowiadała, że jej chłopak oświadczył się przez prezentację multimedialną;) jest zapalnym informatykiem i takie połączenie prezentacji streszczającej ich wspólne życie (urozmaiconej sentencjami) z jego "bezpieczną przestrzenią" było bardzo urocze. Ostatni slajd zawierał pytanie o spędzenie razem reszty życia. Pomysł oryginalny i zaskakujący. Aby uczynić go jeszcze bardziej romantycznym, można zrezygnować z formy multimedialnej na rzecz np. foto-książki czy albumu. Oglądając taki album czy foto-książkę cały czas rośnie zainteresowanie, jaki jest tego cel. Widząc taki prezent od swojego nieromantycznego chłopaka każda dziewczyna zacznie się domyślać, o co chodzi, ale przecież nie wypada od razu przewertować stron do końca;) Twój kuzyn może sobie już poprzeglądać oferty foto0książek w Internecie, aby ocenić, czy taka forma mu odpowiada. ja polecam superfoto.pl. Wykonują je fachowo i szybko. Całość jest na papierze fotograficznym, co jeszcze bardziej podnosi estetykę wykonania;)

7

kurde z tymi bilbordami czy ekranem w cinema city to swietny pomysl..jak z jakiegos romantycznego filmu:)tyle ze to wersja dla odwaznych a nie kazdy taki jest...mi chlopak oswiadczyl sie w ubiegly week tak sie sklada..pojechalismy nad morze ..bylismy jeszcze z znajomymi i poniewaz nie mielismy mozliwosci zostac sami zabral mnie noca na plaze..gwiazdy ksiezyc szum morza i my..powiem wam ze naprawde pieknie..dlatego tez ja bym proponowala jakis wyjazd tylko we dwojke w jakies ladne miejsce ..kolacja hotel swiece ..takie banalne w sumie ale moim zdaniem napradwe fajne...z kolei mojej kuzynce maz dal pierscionek pod choinke..wieeelkie pudlo potem mniejsze i mniejsze i mniejsze...gdy doszla do wlasciwego ukleknal i oswiadczyl sie przy rodzicach..prawie zemdla z wrazenia:)jest wiele sposobow ale najwazniejsze zeby znac upodobania drugiej osoby..wiedziec co ssie bardziej jej spodoba..najwazniejsze zeby to byla niespodzianka tak mysle

8

moim zdaniem super sprawa

9 Ostatnio edytowany przez Claudymek (2009-09-04 09:58:11)

wiece co? dla mnie te loty balonem, kolacje czy  jakies inne dziwadła są tandetne mimo, że jestem straaaaszną romantyczką. Ja np chciałabym żeby mój facet oświadczył mi się rano, poprostu obudził mnie buziakiem, oświadczył się i dał jedna różę, no i oczywiście śniadanie do łóżka;D taki prosty sposób, ale za to jaki oryginalny;) ale oczywiście na mojego P. nie mam co liczyć, chyba na tyle przewidywalny nie jest;)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

10

mi podoba isę ten pomysł z wyjazdem smile zawsze można skoczyć do jakiejś knajpki i tam sie oświadczyć podczas kolacji smile

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

11

Moim największym marzeniem są oświadczyny w powietrzu smile niebawem lecimy na wakacje i mam nadzieję, że w samolocie będę mogła powiedzieć TAK smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie macie pomysły na romantyczne i oryginalne oświadczyny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018