Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 77 z 77 ]

66

Odp: Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

Miejmy nadzieję smile)

Zobacz podobne tematy :

67

Hej, byłam dziś u lekarza bo dostałam wysypki, ale powiedział, że to nie od tabletek.
Podejrzenie jest na chorobę zakaźną. No niedobrze, ale jakoś z tego wyjdę.

68

Skoro lekarz tak Ci powiedział, to pewnie tak jest.
A jak ogólne samopoczucie po tabletkach? Libido w normie? big_smile

69

truskaweczka19 napisał/a:

Skoro lekarz tak Ci powiedział, to pewnie tak jest.
A jak ogólne samopoczucie po tabletkach? Libido w normie? big_smile

Właśnie moja droga, mój lekarz nie spotkał się z przypadkiem, że po Azalii jakaś kobieta dostała wysypki/pokrzywki, ale to się zdarza! Porównał mnie do innych, bo innym nic nie było takiego. Lecz pisze w ulotce, że rzadko (bo mniej niż raz na 1000 kobiet) może wystąpić wysypka/pokrzywka itp. A może akurat w moim przypadku raz na 1500 kobiet powiedzmy, stało się tak?
On się z tym nie spotkał, ale sama powiedz, czy nie mam racji?

Libido w normie, chce mi się cały czas. Ogólnie jest ok. Nie licząc bólu głowy i tego, że czasem jest mi niedobrze.

70 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-10-31 22:38:47)

Aa rozumiem., to może i od tego, ale na pewno niedługo zniknie wink.
Cieszę się, że tabletki Ci słuzą, oby tak dalej.
Ile już czasu bierzesz?
A że libido w normie to też super, bo różnie z tym bywa po tabletkach, a wiadomo co to za przyjemność np brać tabletki, gdy ochota przez to zerowa .. tongue

71

truskaweczka19 napisał/a:

Aa rozumiem., to może i od tego, ale na pewno niedługo zniknie wink.
Cieszę się, że tabletki Ci słuzą, oby tak dalej.
Ile już czasu bierzesz?
A że libido w normie to też super, bo różnie z tym bywa po tabletkach, a wiadomo co to za przyjemność np brać tabletki, gdy ochota przez to zerowa .. tongue

Ja też się cieszę, że libido w normie ;-) i czuję się nieźle - biorę od maja zatem już pół roku. Tyle, że mówię, w zeszłą środę zmienił mi z Cerazette na Azalię, ale to to samo jest.
A jeśli chodzi o wysypkę to nie wiem co to jest... byłam dziś u lekarki ogólnej, która stwierdziła, że... mogę przechodzić ospę po raz drugi (miałam już w dzieciństwie).

72 Ostatnio edytowany przez insatiable (2011-11-04 13:00:03)

Hej, jeśli którąś Panią obchodzi to byłam dziś na wynikach (Morfologia, OB, wapń, Na, K, mocz, TSH oraz glukoza, rozmaz krwi?).
Tyle, że dostałam to od lekarki ogólnej wczoraj. Wysypkę mam, nie wiem czy wiązać to z tabletkami Azalia czy to będzie coś innego.
Przypuszczam, że nie jest to ospa, ani półpasiec gdyż to trwa już tydzień, a wysypka (którą najpierw dostałam na plecach) przestała swędzieć. Za to mam nowe "kropki" nad kolanem i na udzie. Nad kolanem wyszło dziś w nocy i swędzi.
Mam pewne podejrzenia ale nie chcę na razie nic mówić.
Pozdrawiam!

73

Podbijam, żeby powiedzieć, że wyniki mam dobre. Wysypka mi znikła już prawie... więc nie wiem co było tak naprawdę przyczyną? Azalię biorę nadal. Pozdrawiam wszystkie Panie!

74

Witam panie, pewnie już zapomniałyście ten temat... ale stało się to czego się bałam i jednak miałam czego się obawiać chociaż wiele z Was pisało, że przesadzam.

Dostałam zapalenia żył, teraz już tylko nadaje się do usunięcia żylaków. Brałam Clexane (zastrzyki w brzuch), w zasadzie nadal powinnam brać bo noga mi puchnie i boli :-(

75 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-05-07 14:18:17)

Ogłoszenie usunięte!
Pozaapteczna sprzedaż farmaceutyków przez osoby nieposiadające do tego uprawnień, w dodatku środków wydawanych wyłącznie na receptę, jest nie tylko niebezpieczna, ale także niezgodna z prawem.

76

Bardzo dziekuje za twoja historie. Mam nadzieje, ze masz sie dobrze. Napisz czy udalo Ci sie wydobrzec po tym zapaleniu.Pozdrawiam.

77

insatiable napisał/a:

Witam, jestem tu nowa - mam nadzieję, że nie powtarzam się z tematem. Mam taki problem: zamierzam udać się do lekarza (ginekologa oczywiście) po tabletki antykoncepcyjne. Chcę spróbować seksu z moim partnerem bez gumek (mój pierwszy i jedyny partner). Problem jest w tym, że mam nadwagę, a nawet jestem otyła (ważę ponad 100kg) wstydzę się tego, ale myślę, że wy kobiety zrozumiecie mnie (staram się ciągle odchudzić, z sukcesem lecz potem znowu tyję - efekt jojo). Dodatkowo palę papierosy. Czytałam o tabletkach anty, że istnieje ryzyko choroby zakrzepowo-zatorowej/zawału serca/zatoru płuc/zapalenia żył/zakrzepicy - i tego się najbardziej obawiam. Nie boję się złego samopoczucia, wymiotów, nudności czy bólów głowy. Lecz właśnie ryzyka zatoru, oraz tego że jeszcze przytyję. Co robić? Czytałam w internecie, że są też jednoskładnikowe - minipigułki - czy to by było wyjście dla mnie? Czy może zaczekać pół roku, odchudzić się i dopiero udać po tabletki? Czy na razie nie iść i nie brać, zrezygnować? Najbardziej interesuje mnie czy może wśród was jest jakaś pani, która też jest puszysta i bierze tabletki? I jak się po nich czuje? Bo przecież na pewno puszyste kobiety biorą. Nie każda może być wagi normalniej czy szczupła - nie tłumaczę siebie, jedynie to moje zdanie. Z kolei gdyby co 5 czy co 10 kobieta miała umierać na zator to żadna by nie brała tabletek. Co robić? Pomocy!
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!

Kiedy ważyłam 120kg brałam Lasine i piłam dużo wody, jednak nie zrezygnowałam z prezerwatywy, dlatego nie wpadłam. Moja ginekolog nie zrobila mi żadnych badań tylko przepisała mi pigulki. Dopiero kiedy odstawiłam tabletki moj przyjaciel przedstawił mi całą listę zagrożeń, jakie niosą ze sobą pigulki hormonalne. Dziś jestem bez pigulek i nie mam odwagi ich brać. Nie chcę ryzykować, dlatego zdecydowałam się na wkładkę domaciczną dla kobiet, które nigdy nie rodziły. Raz na 3 miesiące przegląd podwozia i czyszczenie macicy. Po problemie.

Posty [ 66 do 77 z 77 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024