Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 76 z 76 ]

56

Odp: Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

No okej, ale mi nic ze skórą się nie dzieje, tak tylko mówię na wszelki wypadek :-)

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."
Zobacz podobne tematy :

57

Wiem wiem dzięki wink)
jestem już prawie drugi tydzień na odstawce i tak mnie zastanawiają 2 fakty? Po 1 czy to możliwe, że od odstawienia mam straszne wahania nastroju tzn stałam się często płaczliwa? A po 2 moje libido jest teraz niewyobrażalne ;D najchętniej bym to robiła wszędzie i cały czas? hihihi  A mój Ukochany na wyjeździe ;( masakra! czy wy tak też miałyście?

58

Nie wiem bo teraz biorę cały czas. Właśnie byłam przepisać kolejne opakowanie. Tylko martwi mnie, że znowu krwawię, chyba już drugi raz w tym miesiącu. Raz jasną krwią, raz ciemną, brązową z małymi skrzepami. Dlatego chcę iść zbadać krew na krzepliwość i chyba zapiszę się do ginekologa. Chociaż w ulotce pisze, że krwawienia są normalne.
Wahania nastroju to myślę, że faktycznie mogą się takie jak piszesz pojawić, trzeba zaczekać jakiś czas, a miną - tak myślę.
A moje libido przy tabletkach jest takie, że mam ochotę na seks codziennie ;-)

59

Nom wahania faktycznie minęły a libido zostało tongue hahaha trzeba przedemna uciekać ;D hihihi zartuję jestem 2 miesiąc na odstawce. W następnym miesiącu prawdopodobnie już będę mogła zrobić sobie badania i zobaczymy co dalej czy wróce do tabletek czy nie smile

60

No więc mam już wyniki badań:
czas protrombinowy 11,6 sec
wskaźnik 88,2%
INR 1,14
Do tego:
prolaktyna w 3 dniu cyklu: 228,6 uIU/mL
estradiol 56,85 pg/mL w 3 dniu cyklu
testosteron 66,83 ng/dl 3 dzień cyklu
LH 10,62 3 dzień cyklu
progesteron 33,43 nmol/L 21 dziń cyklu

Byłam z badaniami u Pana Doktora i mówił, że wszytko niby ok i przepisał mi zamiast yasmin taletki YAZ. Proszę odpowiedzcie mi czy ma racje, że nie powinno mi po nich nic być w sumie skład mają prawie taki sam? Proszę o odpowiedź:)

61

Przepraszam, że tak długo nie pisałam. A mi lekarz dziś zmienił z Cerazette (brałam od maja) na Azalia.
Azalia, to jest to samo co Cerazette - Dezogestrel.
Jednak czasem krwawienia się pojawią, a nie powinny teoretycznie. No i czasem mnie boli w klatce piersiowej czy brzuch, powinnam się bać? Mam nadzieję, że nie.
Pozdrawiam!

62

Witaj Insatiable.
ja biorę YAZ już 18 dni. Dużo lepiej się czuję niż po yasmin, nie mam skurczy ani nic takiego (w razie w biore magnez z wit b) tylko od początku mam bardzo wysokie ciśnienie. Myślisz, że to od tabletek? Wczoraj np miałam 145/109. Jutro się chyba wyiorę do ogólnego lekarza i zapytam co on o tym myśli.
Życzę powodzenia smile

63

miśka1234 napisał/a:

Witaj Insatiable.
ja biorę YAZ już 18 dni. Dużo lepiej się czuję niż po yasmin, nie mam skurczy ani nic takiego (w razie w biore magnez z wit b) tylko od początku mam bardzo wysokie ciśnienie. Myślisz, że to od tabletek? Wczoraj np miałam 145/109. Jutro się chyba wyiorę do ogólnego lekarza i zapytam co on o tym myśli.
Życzę powodzenia smile

Ja mam wysokie od kawy, tak podejrzewam. Nie widzę wtedy dobrze na oczy - nie wiem jak to opisać, widzę, ale nie widzę, jakby mroczki. I wiem, że to na 90% od kawy, dlatego ograniczam. Bo jak kawy nie piję jest ok.
Czasem mi wyskoczy wysokie ciśnienie. Czasem też źle się czuję, ale nie biorąc tabletek też tak miałam! Dlatego uważam, że to nie od tabletek. Miałam też krwawienia ale nie przeszkadza mi to tak bardzo, żeby przestać brać tabletki bo podsumowując, to czuję się dobrze.
Pozdrawiam, odzywaj się czasem :-)

64

Nie no ja pije jak już to rozpuszczalną kawę także to nie od niej. Odstawiłam zreszta na parę dni i też tak było. Nie wiem puki co prócz tego też jestem zadowolona więc zapytam jutro internistę co i jak i pewnie dalej będę brała smile
Pozdrawiam wink

65

Ja w tej chwili czuję się nie za dobrze, ale myślę że to przejściowe.
Boli mnie strasznie głowa, tyle że nie wiem czy zwalić winę na tabletki czy na pogodę, bo taka jest...
Pozdrawiam.

66

Miejmy nadzieję smile)

67

Hej, byłam dziś u lekarza bo dostałam wysypki, ale powiedział, że to nie od tabletek.
Podejrzenie jest na chorobę zakaźną. No niedobrze, ale jakoś z tego wyjdę.

68

Skoro lekarz tak Ci powiedział, to pewnie tak jest.
A jak ogólne samopoczucie po tabletkach? Libido w normie? big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

69

truskaweczka19 napisał/a:

Skoro lekarz tak Ci powiedział, to pewnie tak jest.
A jak ogólne samopoczucie po tabletkach? Libido w normie? big_smile

Właśnie moja droga, mój lekarz nie spotkał się z przypadkiem, że po Azalii jakaś kobieta dostała wysypki/pokrzywki, ale to się zdarza! Porównał mnie do innych, bo innym nic nie było takiego. Lecz pisze w ulotce, że rzadko (bo mniej niż raz na 1000 kobiet) może wystąpić wysypka/pokrzywka itp. A może akurat w moim przypadku raz na 1500 kobiet powiedzmy, stało się tak?
On się z tym nie spotkał, ale sama powiedz, czy nie mam racji?

Libido w normie, chce mi się cały czas. Ogólnie jest ok. Nie licząc bólu głowy i tego, że czasem jest mi niedobrze.

70 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-10-31 21:38:47)

Aa rozumiem., to może i od tego, ale na pewno niedługo zniknie wink.
Cieszę się, że tabletki Ci słuzą, oby tak dalej.
Ile już czasu bierzesz?
A że libido w normie to też super, bo różnie z tym bywa po tabletkach, a wiadomo co to za przyjemność np brać tabletki, gdy ochota przez to zerowa .. tongue

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

71

truskaweczka19 napisał/a:

Aa rozumiem., to może i od tego, ale na pewno niedługo zniknie wink.
Cieszę się, że tabletki Ci słuzą, oby tak dalej.
Ile już czasu bierzesz?
A że libido w normie to też super, bo różnie z tym bywa po tabletkach, a wiadomo co to za przyjemność np brać tabletki, gdy ochota przez to zerowa .. tongue

Ja też się cieszę, że libido w normie ;-) i czuję się nieźle - biorę od maja zatem już pół roku. Tyle, że mówię, w zeszłą środę zmienił mi z Cerazette na Azalię, ale to to samo jest.
A jeśli chodzi o wysypkę to nie wiem co to jest... byłam dziś u lekarki ogólnej, która stwierdziła, że... mogę przechodzić ospę po raz drugi (miałam już w dzieciństwie).

72 Ostatnio edytowany przez insatiable (2011-11-04 12:00:03)

Hej, jeśli którąś Panią obchodzi to byłam dziś na wynikach (Morfologia, OB, wapń, Na, K, mocz, TSH oraz glukoza, rozmaz krwi?).
Tyle, że dostałam to od lekarki ogólnej wczoraj. Wysypkę mam, nie wiem czy wiązać to z tabletkami Azalia czy to będzie coś innego.
Przypuszczam, że nie jest to ospa, ani półpasiec gdyż to trwa już tydzień, a wysypka (którą najpierw dostałam na plecach) przestała swędzieć. Za to mam nowe "kropki" nad kolanem i na udzie. Nad kolanem wyszło dziś w nocy i swędzi.
Mam pewne podejrzenia ale nie chcę na razie nic mówić.
Pozdrawiam!

73

Podbijam, żeby powiedzieć, że wyniki mam dobre. Wysypka mi znikła już prawie... więc nie wiem co było tak naprawdę przyczyną? Azalię biorę nadal. Pozdrawiam wszystkie Panie!

74

Witam panie, pewnie już zapomniałyście ten temat... ale stało się to czego się bałam i jednak miałam czego się obawiać chociaż wiele z Was pisało, że przesadzam.

Dostałam zapalenia żył, teraz już tylko nadaje się do usunięcia żylaków. Brałam Clexane (zastrzyki w brzuch), w zasadzie nadal powinnam brać bo noga mi puchnie i boli :-(

75 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-05-07 13:18:17)

Ogłoszenie usunięte!
Pozaapteczna sprzedaż farmaceutyków przez osoby nieposiadające do tego uprawnień, w dodatku środków wydawanych wyłącznie na receptę, jest nie tylko niebezpieczna, ale także niezgodna z prawem.

76

Bardzo dziekuje za twoja historie. Mam nadzieje, ze masz sie dobrze. Napisz czy udalo Ci sie wydobrzec po tym zapaleniu.Pozdrawiam.

Posty [ 56 do 76 z 76 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja dla kobiety puszystej: tabletki, minipigułki a może ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018