Seks w czasie okresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Seks w czasie okresu

Witam.Ostatnio nurtuje mnie pewna sprawa i przyszłam na forum po poradę.Nie jestem niedoświadczoną nastolatką która panikuje bo leżała w łóżku z facetem i myśli że od tego zachodzi się w ciążę.Jestem w stałym związku.Ostatnio mnie i mojego mężczyznę trochę poniosło i kochaliśmy się bez zabezpieczenia.Miałam wtedy okres (za dwa dni skończył się).Dodam że moje cykle nie są regularne,często wahają się,ostatni miał 31 dni.Po okresie zauważyłam biały śluz i zastanawia mnie czy jest to śluz płodny.Jeżeli tak,to czy istnieje taka możliwość że mogłam zajść w ciążę?Chcę zrobić test i a pewno go wykonam,ale często testy robione 6 dni po przekłamują wynik na tak wczesnym etapie i nie wiem co zrobić,bo nie ukrywam że ciągle chodzi mi po głowie to czy zostaniemy rodzicami czy nie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks w czasie okresu

Śluz płodny jest przezroczysty i ciągnący się. Być może to był śluz który był spowodowany przez to że byłaś zwyczajnie podniecona... Z testem poczekaj kilkanaście dni to będzie bardziej wiarygodny...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

3

Tylko że ten śluz utrzymywał się przez kilka dni.Nie wiem co myśleć bo w internecie roi się od różnych informacji,raz jest napisane że biały jest płodny raz że nie.Szczerze mówiąc nigdy się jakoś w to nie zagłębiałam ale teraz gdy wynikła taka sytuacja,to zaczęło mnie to nurtować.Myślę że poczekam jeszcze z 2 tygodnie z testem,chociaż no jestem ciekawa czy coś jest czy nie.Mam 23 lata więc ciąża nie byłaby katastrofą,ale z chłopakiem nie jesteśmy jeszcze bardziej materialnie przygotowani na dziecko.

4

niestety jest to możliwe Ja ostatnio się kochałam z mężem w czasie końcówki  w okresie bez zabezpieczenia  I co myślałam ze nic z tego nie wyjdzie a  teraz spodziewam się 3 dzidzi smile

5

Najlepiej poczekać parę tygodni wtedy wynik testu będzie bardziej prawdziwy. Jak już napisała Kacperina ciąża jest realna...

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

6

No właśnie zdaję sobie z tego sprawę że jednak mogę być w ciąży.Ja wiem że jeżeli będę w ciąży to mój facet mnie nie zostawi,mówił mi to,ale wiemy oboje że lepiej by było gdyby dziecko pojawiło się nieco później,jak będziemy na nie przygotowani finansowo.Ale wiecie co,z drugiej strony to ja od jakiegoś czasu czuję silny instynkt macierzyński (nie mówiłam o tym mojemu lubemu:) ),ale wiem że jeżeli chodzi o psychiczne nastawienie to nie załamałabym się ciążą.Tylko no wiadomo,utrzymanie dziecka kosztuje.No cóż,muszę poczekać jeszcze kilkanaście dni i wykonać test...

7

Śluz płodny jest przezroczysty i konsystencją przypomina białko kurzego jaja - tak jak napisała Róża. Zajście w ciążę w czasie okresu jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Dolicz sobie do dnia stosunku 16 dni - czy kiedykolwiek miałaś tak krótki cykl? Przypominam, że cykl "mierzymy" od pierwszego dnia miesiaczki, a nie podałaś który to był dzień. Oczywiście nawet jeśli nigdy nie miałaś np. 18-dniowego cyklu to nigdzie nie jest powiedziane, że akurat ten taki nie miał być. Ale prawdopodobieństwo nie jest duże, jeśli zawsze masz np. 28-31 dni. Nie rozmyślaj więc nadmiernie, bo najprawdopodobniej nic z tego nie wyniknie.

8

no przeważnie mam takie długie cykle,więc no sama nie wiem i gubię się już w tym całym obliczaniu dni płodnych i niepłodnych

9

Kacperina napisał/a:

niestety jest to możliwe Ja ostatnio się kochałam z mężem w czasie końcówki  w okresie bez zabezpieczenia  I co myślałam ze nic z tego nie wyjdzie a  teraz spodziewam się 3 dzidzi smile

Trzeciej dzidzi czy trzech dzidzi? Hehehe:P

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

10

chyba chodzi o trzecią dzidzię ;D
kurcze,tak mnie korci żeby zrobić ten test,no ale to za wcześnie będzie tongue

11

jaki dzisiaj miałam sen... śniło mi się że trzymałam w ręku tabletki anty i zastanawiałam się czy je brać xD rano śmiałam się do mojego ukochanego że to chyba jakaś aluzja żebyśmy uważali xD ale to wszystko przez to że często myślę o tym wszystkim i o tym teście,chciałabym już go zrobić ale dopiero tydzień minął od tamtej chwili więc no lepiej jeszcze poczekać.wiem że szansa na zajście jest mała no ale jednak zawsze istnieje to małe ryzyko...

12

myślicie że mogę zrobić już test ciążowy? dzisiaj mija 2 tygodnie od tamtego razu więc jest większe prawdopodobieństwo że test już wykaże prawidłowy wynik? bo może i histeryzuję z tym wszystkim ale wolę mieć pewność niż się tak zastanawiać-jestem czy nie...

13

Poczekaj jeszcze trochę to test będzie miał bardziej wiarygodny wynik...

14

no właśnie tak myślę czy iść po test czy poczekać...ale czekałam już tyle i chciałabym już rozwiać te wątpliwości

15

no i nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj test.zrobię jutro rano i albo potwierdzę albo rozwieję swoje wątpliwości.

16

Pamiętaj, że test nie daje 100% pewności. Koleżanka mi kiedyś opowiadała o swojej znajomej, która kupiła 2 testy dla pewności. Wyniki wyszły na obu negatywne a zaszła po paru dniach do ginekologa bo brzuch ją bolał i td.a ginekolog jej powiedział że jest w ciąży...

17

Zrobiłam test i wyszedł negatywny.Także teraz dla 100% pewności poczekam do okresu a jak mi się spóźni to zrobię kolejny żeby już mieć pewność.
Dodam że od paru dni boli mnie brzuch i momentami jest mi niedobrze ale to może być też wina np nerek bo z nimi też miewałam problemy także no nie wiem...

18

robienie testu ciążowego domowego zaczyna nabierać sensu po upływie 3 tygodni od stosunku.

19

no właśnie raz słyszę że po 10 dniach,raz że więcej więc jeżeli nie dostanę okresu na czas to wtedy zrobię jeszcze jeden test

20 Ostatnio edytowany przez ogień (2013-07-12 13:09:35)

i to jest dobry pomysł.

możesz też trochę wcześniej (ale też najlepiej po upływie tych 3 tygodni) pokusić się o zrobienie wyniku z krwi poziomu hCG. badanie kosztuje ok 25 zł.
wynik dużo bardziej wiarygodny niż z testu. sporo dziewczyn narzeka, że test nie dał im prawidłowej odpowiedzi.

także poczekaj jeszcze tydzień i do dzieła smile

21

hcg musi odpowiednio wzrosnąć, żeby test sikany go wyczuł, u jednych fajnie rośnie od razu i wychodzi, innym nie. Mojej koleżance ginekolog ostatnio powiedział, że na beta hcg z krwi żeby mieć 100% pewności najlepiej poczekać 14 dni, a sikane w ogóle wywalić do kosza.

22

odczekam jeszcze do okresu który powinnam mieć 23 i jeżeli będzie się spóźniał to zrobię jeszcze jeden zwykły test,może one nie zawsze są wiarogodne no ale chyba po terminie spodziewanej miesiączki jeżeli się go wykona to chyba da już wiarygodny wynik...
ogólnie staram się już nie doszukiwać jakichś objawów ciąży (w sumie na takim wczesnym stadium to i tak chyba za dużo ich nie ma ) no ale od paru dni czasem całymi popołudniami boli mnie brzuch-albo to od nerek bo mam z nimi problemy.Do tego często nic mi się nie chce,czuję jakieś rozdrażnienie sama nie wiem na co (ale to też może przez to że mam wakacje a nie mogę znaleźć pracy i zajęcia).Także czekam na okres i zobaczymy co dalej smile

23

Patrycja się uspokoiła wink to jest dobre podejście i zrób jak mówisz, nie ma co wydawać niepotrzebnie kolejnych złotówek na testy. rozdrażnienie teraz to może być i przedokresowe w ramach pms albo jak mówisz z braku zajęcia.

24

no chyba trochę się uspokoiłam bo jednak mimo wszystko wydaje mi się że ten pierwszy test dał wiarygodny wynik no a jeżeli jest inaczej no to nic się już z tym nie zrobi,jeżeli nie dostanę okresu to będę mogła jedynie potwierdzić ciążę co chyba nie będzie konieczne.poczekamy-zobaczymy:)

25

no i okresu jakoś nie ma...powinnam mieć wczoraj,przez ostatnie 2 miesiące miałam jak w zegarku 23 a teraz nic...wiem że może się opóźnić ale zawsze i tak przy tym miałam jakieś objawy a teraz nic...

26

I co? Okres, dzidzia?
Ja szczerze mówiąc tak zaszłam w drugą ciążę, okres się kończył, to był 4 dzień cyklu, a potem nic, bo mąż wyjechał, a potem surprise i mamy 3,5 letnią córcię smile
Potem trzecie dziecko poczęte w 32 dc, bo coś się przesunęło. Tak to już mam z tymi cyklami smile teraz nie ryzykujemy bez zabezpieczenia i jest git big_smile

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

In Gegensatz zu Menschen Katzen lecken nur eigene Ärsche. tongue

27

Właśnie dlatego dni płodnych się nie wylicza a wyznacza smile Ja mam komputer cyklu, dokładnie wiem w jakiej fazie cyklu jestem

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018