W jakim banku najkorzystniej założyć konto bankowe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » W jakim banku najkorzystniej założyć konto bankowe?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 81 ]

39

Odp: W jakim banku najkorzystniej założyć konto bankowe?

PKO BP, ten polecam ;p

Zobacz podobne tematy :

40

cisowianka napisał/a:

PKO BP, ten polecam ;p

czyli mogę być spokojna...:)
PKO BP ma sporo możliwości, różnego rodzaju karty, konta więc jest w czym wybierać.

41

ja polecam mBank oraz Alior Bank, szczególnie ten drugi. W Aliorze na koncie jest lokata nocna, zawsze to parę groszy tongue Można pieniądze we wszystkich bankomatach wyjmować, są konta walutowe, na świecie bez prowizji też płacimy. Ja polecam jeśli ktoś dużo podróżuje - wtedy szczególnie konto walutowe, bo nie ma przeliczenia z obcej waluty na złotówki.

Życie to nie bajka...

42

A ja polecam ING: darmowe konto, przelewy, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, brak opłaty za kartę (warunek: miesięczne transkacje kartą na co najmniej 100 zł), bankowość internetowa mogłaby być mniej "obrazkowa".
Mam również konto w Aliorze, ale bez karty, bo za nią trzeba płacić smile . Konto mam tam głównie dlatego, że mam tam fundusze inwestycyjne, duży plus za przejrzystą bankowość internetową.
Miałam konta w innych bankach albo bardzo dobrze znałam ich ofertę, bo tam pracowałam, ale akurat te dwa banki najbardziej mi odpowiadają, bo aktywnie korzystam z ich produktów, nie chce mi się szukać bankomatów, a w oddziale to nie pamiętam kiedy ostatnio byłam - wszystko załatwiam przez Internet.

blogoslawiony ten, ktory potrafi smiac sie sam z siebie, albowiem bedzie mial ubaw do konca zycia wink

43

widze ze dyskusja wre:). A co powiecie o kontach w Skokach? Ja mam dość zżerania mojej kasy przez banki i myslalem o przenniesniu konta do Skoku WOłomin, macie jakies doswiadzcenia?

44

Skoki są generalnie pewnymi źródłami inwestycji. Ja przynajmniej nigdy nie słyszałam o żadnym ich upadku czy bankrutctwie. Zobacz ile ten wołomiński jest na rynku ale cos mi sie kojarzy ze juz ładnych pare lat. Najprosciej jest pojechac, pogadac i tyle.

45

Elnett napisał/a:

Ja polecam BZ WBK, konto bez opłat za prowadzenie <30 lat, Konto na obcasach, łatwy dostęp do środków dzięki koncie internetowym.

Miałam to konto przez 5lat,bylo darmowe jak podpisywalam umowe z BZ WBK,mowili,ze super konto,ze się oplaca,ze za darmo wszystko.Pozniej ni stąd ni zowąd bez powiadomienia mnie wprowadzili 7zl za miesiac opłaty.I musialam zaplacic karę 14zł!!! Juz nigdy nie załoze tam konta.

Przychodzi taki czas,że muszę coś zmienić w swoim życiu...

46

inteligo i Mbank

47

polecam w pełni darmowe ekonto w mbanku
zakładałem tutaj: bankowe-konto.net bo rzeczywiście, sama nacięła bym się na ukryte koszty,
a trochę tych haczyków jest chyba w każdym banku, ale udało się i mam konto za free smile

48

Ja mam konto w Inteligo. Nie płacę nic za utrzymanie konta jeśli średnia arytmetyczna z miesiąca środków na koncie wnosi więcej niż 100zł. Za kartę płatniczą nie płacę nic jeśli suma transakcji przekroczy 100zł. A że praktycznie wszędzie płacę kartą więc nie ma problemu. Jedynie za co płacę to nie obowiązkowa dodatkowa usługa "bankomaty bez granic" czyli ze wszystkich bankomatów w Polsce mogę wypłacać kasę za darmo. Kosztuje mnie to 4zł miesięcznie.

Od 19.04.2012 jestem szczęśliwym narzeczonym.

49

iwa36 napisał/a:

zakładałem tutaj: bankowe-konto.net bo rzeczywiście, sama nacięła bym się na ukryte koszty,
a trochę tych haczyków jest chyba w każdym banku, ale udało się i mam konto za free smile

Akurat mbank przestał być jakiś czas temu darmowy i trzeba płacić 2 zł na miesiąc. Niby niedużo, ale ja mojego polskiego konta nie używam za często, moje pieniądze leżą tam czasami nieużywane kilka miesięcy i tak mi te 2zł miesięcznie bank skubie. Nie podoba mi się to. Pewnie jakbym mieszkała w Polsce i regularnie używała konta to by mi było wszystko jedno, ale sytuacja jest inna i chyba konto zlikwiduję. Mam też konto w WBK, ale znowu mam spore ale: niby bank internetowy działa, ale żebym nie mogła sama zmienić limitów mojej karty w internecie tylko musiała iść osobiście do banku by podpisać nową UMOWĘ? No litości, toż to średniowiecze. Pod tym względem pasuje mi mbank, że mogę sobie wszystko pozmieniać z necie, niezależnie od tego gdzie jestem. A jak zadzwoniłam do WBK, że chcę zwiększyć limity miesięczne karty i nie wiem jak to zrobić, bo nie mogę tego znaleźć w banku internetowym, to pani była bardzo zdziwiona, że tego w ogóle tam szukałam i oznajmiła, że powinnam się zjawić w najbliższym oddziale banku i podpisać papierek. No tak, tylko najbliższy oddział WBK jest nadal w Polsce, a jeśli mi ktoś np. ukradnie kartę to chciałabym sobie sama limity pozmieniać do 0, a nie czekać na reakcję banku. Potrzebny mi jest bank darmowy, z którego mogę korzystać za pomocą internetu.

50

kaisa_malene napisał/a:
iwa36 napisał/a:

Akurat mbank przestał być jakiś czas temu darmowy i trzeba płacić 2 zł na miesiąc. Niby niedużo, ale ja mojego polskiego konta nie używam za często, moje pieniądze leżą tam czasami nieużywane kilka miesięcy i tak mi te 2zł miesięcznie bank skubie. Nie podoba mi się to. Pewnie jakbym mieszkała w Polsce i regularnie używała konta to by mi było wszystko jedno, ale sytuacja jest inna i chyba konto zlikwiduję. Mam też konto w WBK, ale znowu mam spore ale: niby bank internetowy działa, ale żebym nie mogła sama zmienić limitów mojej karty w internecie tylko musiała iść osobiście do banku by podpisać nową UMOWĘ? No litości, toż to średniowiecze. Pod tym względem pasuje mi mbank, że mogę sobie wszystko pozmieniać z necie, niezależnie od tego gdzie jestem. A jak zadzwoniłam do WBK, że chcę zwiększyć limity miesięczne karty i nie wiem jak to zrobić, bo nie mogę tego znaleźć w banku internetowym, to pani była bardzo zdziwiona, że tego w ogóle tam szukałam i oznajmiła, że powinnam się zjawić w najbliższym oddziale banku i podpisać papierek. No tak, tylko najbliższy oddział WBK jest nadal w Polsce, a jeśli mi ktoś np. ukradnie kartę to chciałabym sobie sama limity pozmieniać do 0, a nie czekać na reakcję banku. Potrzebny mi jest bank darmowy, z którego mogę korzystać za pomocą internetu.

Właśnie takich haczyków uniknęłam smile , żeby były w pełni darmowe wystarczy nie zamawiać karty do rachunku albo wydać nią miesięcznie 200 zł pełny opis tutaj: bankowe-konto.net
a że ja lubię małe zakupy wybrałam opcje z kartą.

51

Też mogę polecić PKO BP mam tam konto od dobrych paru lat i jestem zadowolona smile

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

52

Dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 30 lat polecam ?Konto dla Młodych? w PKO Banku Polskim. Opłata za jego prowadzenie: 0 zł dla osób do 26 lat, od 26 do 30 lat O zł, przy wpływach w wysokości min. 1 tys. zł, w pozostałych przypadkach 5 zł miesięcznie. Wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie - 0 zł. Opłata za krajowe przelewy internetowe - 0 zł, za dostęp do bankowości elektronicznej (iPKO)- 0 zł, karta debetowa ? 0 zł (przy transakcjach powyżej 350 zł/miesięcznie).
Dla osób od 13 do 18 lat - polecam Konto Pierwsze. 0 zł za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy internetowe i wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.
Wszystkie osoby pełnoletnie mogą założyć "Konto za Zero". Wystarczy zagwarantować wpływy na rachunek w wysokości 2 tys. zł, aby było ono za darmo. Nie trzeba też nic płacić za przelewy internetowe, kartę debetową i wypłaty z bankomatów eService, BZ WBK i oczywiście PKO Banku Polskiego.
Szczegóły na stronie internetowej Banku i w oddziale.
Polecam.
Ekspert PKO Banku Polskiego

53

flores18261 napisał/a:

Też mogę polecić PKO BP mam tam konto od dobrych paru lat i jestem zadowolona smile

"Mam tak samo jak tyyyy...." tongue
Ja mam konto Za Zero. Wypłata wpływa co miesiąc na konto, więc nie płacę za prowadzenie, poza tym karta, iPKO, przelewy są darmowe. Bardzo wygodne konto... big_smile
A jakie Ty masz ??

54

Cześć dziewczyny smile Osobiście posiadam konto w Banku Zachodnim, ale obecnie jest dużo ciekawych ofert. Zajrzyjcie sobie na stronke czasnafinanse.pl  Znajdziecie tam rankingi usług bankowych smile Dużo informacji na temat kredytów, pożyczek itp smile Może się przydać. Pozdrawiam! !

55

Ja posiadałam konta w BZ WBK oraz mBanku. Z WBK zrezygnowałam, bo bez mojej wiedzy i zgody zaczęli naliczać jakieś opłaty na niby bezpłatnym koncie. Z czasem uzbierało się 50 zł na minusie. Konto szybko zlikwidowałam. teraz posiadam tylko w mBanku. Jak na chwilę obecną jestem zadowolona. Faktycznie są tam jakieś opłaty, ale to w moim przypadku ubezpieczenie karty, z którego w każdej chwili mogę zrezygnować.

wiadomości ze świata finansów

56

witam! chciałabym założyć konto w banku tylko nie wiem w jakim:( nie pracuje przez cały rok tylko w sezonie tzn kwiecień- październik i chodzi mi o taki bank w którym nie będę musiała miesięcznie wpłacać jakiejś określonej kwoty ...a pozatym żeby konto było opłacalne i w ogóle..... pomóżcie

57

moonika2012 napisał/a:

witam! chciałabym założyć konto w banku tylko nie wiem w jakim:( nie pracuje przez cały rok tylko w sezonie tzn kwiecień- październik i chodzi mi o taki bank w którym nie będę musiała miesięcznie wpłacać jakiejś określonej kwoty ...a pozatym żeby konto było opłacalne i w ogóle..... pomóżcie

Chodzi Ci o zwykłe konto osobiste, czy konto oszczędnościowe?

58

Ja też chcę zmienić bank, głównie chodzi mi żeby opłaty zmniejszyć.

59

Polecam mBank. Praktycznie żadnych opłat oprócz około 2 zł za prowadzenie konta osobistego. Z bankomatami nie mam problemów. Za bodajże 5 zł można wykupić usługę miesięczną wypłaty z wszystkich bankomatów. Ja z tego zrezygnowałam. Mieszkam w Poznaniu więc raczej nie ma z wbk problemów, nie wiem jak w mniejszych miejscowościach.

" Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz " - Lewis Cass

60

Co polecić, nie wiem, ale na pewno wiem, że nie polecę banku BPH! Bank bardzo bardzo słaby pod kątem bankowości elektronicznej - wszystko zamotane, nie intuicyjne, dziwne i inne niż w każdym innym banku...

Warto pamiętać, szukając konta, czy ma to byc konto z przelewem wynagrodzenia, konto dla studenta czy konto do używania okazyjnego ...

Ja mam konto a Alior Banku - konto o nazwie Rozsądne - daje 5% cash backu za zakupy spożywcze ( w moim przypadku około 20-30 zł miesięcznie), koszty karty wzrosłyz 5 do 7, ale i tak jest zawsze co najmniej 10-15 zł na plusie, więc nie jest źle smile a bankowość elektroniczna jest naprawdę w porządku. Karta z Pay Passem więc też lubię to smile)

Jeśli chodzi o sam bank, to jest dość namolny pod kątem wydzwaniania z wszelakimi ofertami ale też zawsze można zablokowac zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych (choć nigdy mi się nei chce tego zrobić smile ), poza tym w gruncie rzeczy w porządku.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

61

Ja ostatnio siedzę w bankach, więc kiedy szukałam konta wspólnego dla siebie i chłopaka, zdecydowałam się na Deutsche Bank. Ich konto dbNet jest zdecydowanie za zero złotych (bez wpływów i wachlowania kartą), karta darmowa pod warunkiem zrobienia jeden transakcji miesięcznie. Dodatkowo dostałam jeszcze konto oszczędnościowe 4%, co jest prawdziwym rarytasem w dzisiejszych czasach.

Mam też konto w Credit Agricole - jeszcze ze starego Lukas Banku - jestem bardzo zadowolona z bankowości elektronicznej, a także tej bezpośredniej, w oddziale. Nigdy nie miałam żadnych problemów, ale ostatnio CA robi konwersję wszystkich "starych" rorów na nowe, obarczone nawet kilkunastozłotowymi opłatami, od których nie można się wymigać wpływami i używaniem karty, więc myślę nad likwidacją.

Poza tym miałam jeszcze jako dzieciak konto w banku spółdzielczym - wiocha i wysokie opłaty, a także w PKO BP - i standardy tego banku są dla mnie nadal za niskie, ale potrzebuję tego konta ze względu na kredyt studencki.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

62

SweetHarmony napisał/a:
ania.sol napisał/a:

Najtansze aktualnie konta to:
1. mbank - za darmo wszystko, minus gotowke mozna wplacac jedynie przez wplatomaty

Mbank juz nie jest darmowy,od kilku miesiecy obserwuje ze z konta mi znikaja pieniadze na opłaty.Nie duzo bo ok.3zł miesieczne ale trzeba to podkreslic

jest to przykład typowych ukrytych opłat smile

63

Od jakiegoś czasu jestem w Getin Banku, oprócz internetowego dostępu zależało mi na oddziale w moim mieście. Ja jestem zadowolona, dodatkowo cenię sobie ich lokaty krótkoterminowe, mają dobry procent.

64

No i widzicie ... No mam Ranking który wszystko wyjaśnia .
http://www.money.pl/ranking-kont-osobistych/?rfguidfo
Zawsze mówiłam że Alior - sync nie sync - nie ważne , Jest najlepszy !

Pozdrowienia smile

65

Ja polecam Citibank, w moim przypadku żadnych kosztów za prowadzenie konta, wszystkie bankomaty za darmo, zero za przelewy. Ogólnie mówiąc wszystko za darmo.

66

Córka idzie teraz na studia. Przepraszam, że odgrzewam, ale w jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy? Ktoś już może to przerabiał wcześniej? Chodzi o konto studenckie.

67

przestrzegam przed usluga smart dom, konkretnie chodzi mi o plus bank, zalozylam tam konto, żeby mieć zniżki w plusie na telefon i internet, ok
musze robic platnosci karta na 500 zl na miesiąc ok
konto bezpłatne wtedy, dobrowolnie 1 zl place na ubezpieczenie
ale
za sprawdzenie konta w bankomacie 2 zl, nikt nie mowil
i raz nie udało mi się w tamtym miesiącu zrobić tej platnosci na 500 zl i naliczyli oplate za konto 9 zl ok wiedziałam ze tak będzie
ale zamiast napisac wiadmosc ze jest oplata (na konice było 0 zl) to wyslali mi do domu list monit,za który ja place 15 zl wiec za konto zaplacilam 25 zl na miesiąc!
czekam na koniec umowy i rezygnuje z tego banku
a dodzownic się na infolinie to wielka sztuka

68 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2016-09-25 11:10:21)

janina-m76 napisał/a:

Córka idzie teraz na studia. Przepraszam, że odgrzewam, ale w jakim banku najlepiej założyć rachunek bankowy? Ktoś już może to przerabiał wcześniej? Chodzi o konto studenckie.

cale studia miałam konto w banku pocztowym i bardzo bylam zadowolona
mam konto teraz w pekao i dwa konta oszczędnościowe dla dzieci i polecam,

69

Janina - przede wszystkim dobrze jest założyć studentowi konto w tym samym banku, w którym mają rodzice. To dotyczy oczywiście sytuacji gdy rodzice przelewają pieniądze dziecku. Jeśli jest to ten sam bank, to przelew znajduje się natychmiast (przynajmniej tak powinno być) na koncie studenta. Jeśli w innym banku, to trochę trwa. Przynajmniej jeden dzień. A znając studentów z reguły o pieniądze zwracają się gdy na koncie zostaje 5 zł wink

70

Polecam założyć w raiffeisen polbank, mam tam i ja i moja córka, konta są bardzo fajnie zoragnizowane, opłaty praktycznie nie istnieją, więc nie boli ani rodzica ani studenta.

71

Czyli jakie te opłaty?

72

Ja z czystym sercem polecam CI mbank! Mamy z mężęm tam konta i nie ma z nimi żadnych problemów, no i są darmowe. Często możesz też dostawać pieniądze za polecanie konta znajomym. Teraz chyba jest taka promocja smile

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

73

Ja mogłabym polecić szczerze ING, jedyne co mi rzeczywiście w nich brakuje (bo fakt, lokaty i rachunki bieżące mają zdecydowanie porządne, mimo niskiego oprocentowania lokat, ale to jest coś powszechnego obecnie), to rozszerzenia oferty o nowe formy inwestowania kapitału jak forex czy opcje binarne. Oprócz nich dużo dobrego słyszałam o POLBANKU, ale to raczej tylko dla firm - tak mi się wydaje. Pozdrawiam.

74

na ten moment darmowe konta są w Nest banku, Orange Finanse i T-mobile.
natomiast ciekawą propozycją jest raiffeisen, który ma oprocentowany rachunek jako jedyny.

osobiście posiadam konto w neście i chyba ten rachunek poleciłabym, mimo wszystko.

75

Jak już mówicie o PKO to już lepiej Inteligo, bo mniej opłat i mniejsze minimum transakcji kartą.

76

ja mam w pko bp od kilkunastu lat konto , i lokate tez, a syn w inteligo korzysta. jestesmy zadwoloeni

Posty [ 39 do 76 z 81 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » W jakim banku najkorzystniej założyć konto bankowe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018