Kobiety wybrzydzają? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 77 do 114 z 1,732 ]

77 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 15:25:12)

Odp: Kobiety wybrzydzają?
hehheh napisał/a:
new88balance napisał/a:

Niestety prawda jest taka, że atrakcyjna Polka przeważnie ma zadarty do góry nosek. Poza tym jej jedynym celem w życiu jest wstawienie nowego selfie na portalu społecznościowym. Po co? Po to, by się dowartościować hahaha. Wystarczyły mi wakacje, gdzie odwiedziłem wschód Europy - Mołdawia, wschodnia Ukraina, Rumunia. Tam atrakcyjna kobieta jest normalna.

Sp**** (znaczy wyjeżdżaj) jak się nie podoba.

Nie muszę, bo mam właśnie taką jedną z dziesięciu big_smile
A dlaczego mam?
Ponieważ to ja wybrzydzałem na większość kobiet, która chodziła po tym świecie big_smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

78

O jakim przedziale wiekowym mówimy,  bo wypłynął temat o selfie na portalach społecznościowych.
Może mówim o 17, 19 latkach.? To ja się nie wypowiadam,  bo nie wiem co tam jest dziś u młodzieży.

gg 48623644

79

new88balance napisał/a:
Wielokropek napisał/a:

Ta opinia jest wnioskiem z badań naukowych? (Pytanie retoryczne.)

Nie, to nie są badania naukowe. Patrząc na statystyki tak to właśnie wygląda. Zawsze daję okres testowy na znajomość i sprawdzam pod różnymi kryteriami. smile

To można by założyć temat pokrewny do jednego hulającego tu na forum: Jak mężczyźni testują kobiety?

Reklama

80

rossanka napisał/a:

Może mówim o 17, 19 latkach.? To ja się nie wypowiadam,  bo nie wiem co tam jest dziś u młodzieży.

a co to za różnica, przecież tacy chłopcy przez kolejnych 50 lat będą mentalnie w tym samym wieku big_smile

Co może być fascynującego we współczesnym facecie? Po co wchodzić  w związek z byle kim, po co ładować się w niańczenie starego dzieciaka, tylko dla kilku chwil seksu? katować się słuchaniem takich "menskich mudrości" nieudolnych prób ukrycia kompleksów i porażek życiowych.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

81 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 15:49:14)

CatLady napisał/a:

To można by założyć temat pokrewny do jednego hulającego tu na forum: Jak mężczyźni testują kobiety?

Przecież nie chodziło mu o to, że testował kobiety. tongue Chociaż nie wykluczam, że to robił. Jednak podejrzewam, że nie robił. smile Ale Twój apetyt zrozumiały.
Tylko prawda jest taka, że mężczyźni jak wiadomo prości są ale też i dużego pola do manewru nie mają: ich wybrzydzanie to raczej po prostu wybrzydzanie.

Averyl napisał/a:

Co może być fascynującego we współczesnym facecie? Po co wchodzić  w związek z byle kim, po co ładować się w niańczenie starego dzieciaka, tylko dla kilku chwil seksu? katować się słuchaniem takich "menskich mudrości" nieudolnych prób ukrycia kompleksów i porażek życiowych.

Współczesnym? Przecież wideletz opowiedział się wprost przeciw PO. Jest raczej tradycjonalistą. Mnie nie dziwi to, bo bije to od niego w całym wątku.

Reklama

82

hehheh napisał/a:
Averyl napisał/a:

Współczesnym? Przecież wideletz opowiedział się wprost przeciw PO. Jest raczej tradycjonalistą. Mnie nie dziwi to, bo raczej bije to od niego w całym wątku.

ale ja niestety mam takie złe zdanie o zdecydowanej większość facetów (nie ma znaczenia czy z jakiegoś ugrupowania politycznego, czy bezpartyjni) a takie rozryczane, skrzywdzone przez wstrętne baby dzieciuchy ciężko jest mi w ogóle traktować w kategorii "mężczyzna".

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

83 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 16:09:53)

Hmmm mówię o grupie kobiet w wieku 23-30 lat (jeśli chodzi o selfie).

Osobiście mam takie zdanie, że też jest to w dużej mierze wina facetów, bo tolerują kobiece dziecinne zachowania i fochy, chcą im się przypodobać i podkładają się pod nie, zastanawiają się "co ona sobie o mnie pomyśli", również nie są naturalni i szczerzy. Kobiety przyzwyczaiły się do takich zachowań i dlatego czują się ważne. Mężczyzna zamiast prowadzić kobietę przez życie dając jej zarówno pozytywne emocje, jak i negatywne gdy na to sobie zasłuży, to zwyczajnie boją się mówić to co myślą, by przypadkiem nie stracić w oczach kobiety albo też by ona od nich odeszła.

Brak właściwej komunikacji i dbanie własny czubek nosa również się do tego przyczynia.

Nie boję się odrzucenia przez kobietę, bo równie dobrze atrakcyjna dziewczyna może mi się nie podobać bez powodu, tak jak i ja mogę nie wpaść w oko jakiejś kobiecie. Trzeba to zaakceptować. Ale pisząc swoje wypowiedzi mam na myśli to, że liczy się to, w jaki sposób okazuje się brak zainteresowania: czy chociaż zachowuje się przy tym trochę kultury gdy się kogoś odrzuca....

84 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2018-01-09 16:07:20)

Autorze, to jakie ktoś ma wymagania, nie zależy raczej od tego jak sam wygląda, a niższa samoocena nie sprawi że danej osobie (tutaj akurat: kobiecie) zaczną podobać się osoby na które wcześniej (przy wyższej samoocenie) nie zwracała uwagi.
Wbrew temu co się powszechnie uważa to tak nie działa, np. moja mama jest bardzo atrakcyjną kobietą (mniej więcej poziom M. Ogórek jeśli chodzi o wygląd), a uważa Zenona Martyniuka za ładnego faceta. Pewnie ludzie widząc ją, i słysząc te słowa by nie uwierzyli, a z tego co wiem ona to mówiła na serio (lubi na niego patrzeć). Pamiętam też że jakąś nauczycielkę o wyjątkowo złych rysach określiła ładniejszą od niej i zgrabniejszą...
Istnieją ludzie brzydcy którzy są w stanie uznać tylko takich z magazynu za ładnych, ale raz że to nie jest ich winą, a dwa - to nie ma raczej związku z tym że mają za wysoką samoocenę, często nawet bywa odwrotnie - jak ktoś sam w sobie widzi same wady, to w innych też będzie je widział, ale to też nie jest żadną regułą.
Można być osobą zakochaną w sobie, i jednocześnie uważać większość za ładnych (zwłaszcza gdy dopamina wycieka uszami).
To, że jakaś "wybredna" dziewczyna zacznie uważać siebie za brzydszą nie sprawi że nagle koleś którego wcześniej jej umysł zaklasyfikował jako "przeciętnego"/"brzydkiego" w jej oczach wypięknieje. Oczywiście może go "wziąć", ale nadal będzie uważała to samo, a przecież liczy się to co dana osoba naprawdę myśli/czuje w stosunku do drugiej, a nie to co robi na zewnątrz (czyli tutaj: zgadza się na to żeby został jej partnerem), chyba że dla kogoś liczą się pozory (czyli tutaj: czy wejdzie w związek czy nie).

85

"Perełka":

new88balance napisał/a:

(...) Mężczyzna zamiast prowadzić kobietę przez życie dając jej zarówno pozytywne emocje, jak i negatywne gdy na to sobie zasłuży, to zwyczajnie boją się mówić to co myślą by przypadkiem nie stracić w oczach kobiety.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

86 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 16:21:08)

lilly25 napisał/a:

To, że jakaś "wybredna" dziewczyna zacznie uważać siebie za brzydszą nie sprawi że nagle koleś którego wcześniej jej umysł zaklasyfikował jako "przeciętnego"/"brzydkiego" w jej oczach wypięknieje.

Dobre spostrzeżenie, chociaż wideletz pewnie jest wychowany w duchu stereotypu, że nie wypada być singlem, więc uznałby że to ma mały wpływ.

Wielokropek napisał/a:

"Perełka":

new88balance napisał/a:

(...) Mężczyzna zamiast prowadzić kobietę przez życie dając jej zarówno pozytywne emocje, jak i negatywne gdy na to sobie zasłuży, to zwyczajnie boją się mówić to co myślą by przypadkiem nie stracić w oczach kobiety.

No to jest logicznie wyjaśnione, dlaczego tradycjonaliści kultywujący nierównouprawnienie cierpią gdy prawodawstwo daje równouprawnienie. Heh, boją się tych swoich kobiet. Smutni ludzie.

87

hehheh napisał/a:
lilly25 napisał/a:

To, że jakaś "wybredna" dziewczyna zacznie uważać siebie za brzydszą nie sprawi że nagle koleś którego wcześniej jej umysł zaklasyfikował jako "przeciętnego"/"brzydkiego" w jej oczach wypięknieje.

Dobre spostrzeżenie, chociaż wideletz pewnie jest wychowany w duchu stereotypu, że nie wypada być singlem, więc uznałby że to ma mały wpływ.

Też się z tym zgadzam.

88 Ostatnio edytowany przez wideletz (2018-01-09 16:18:48)

W żadnym z postów nie wspomniałem o seksie. Skąd wniosek że interesują mnie przygody?

Dlaczego przypisujecie mi zachowanie nielicujące z postawą gentlemana?

Pisałem, że obecnie nawet te mniej atrakcyjne kobiety zwracają uwagę na przystojniaków.

Rzekomo najważniejszy jest charakter. Dziewczyna nie wie jaki kto jest i dopiero spotkanie może dać jej odpowiedź. Jednak z przeciętnym się nie umówi.

Chcesz poznać dziewczynę, a ona od początku odtrąca.  Jakim sposobem ukazać to jakim się jest mężczyzną, skoro nie będzie chciała się umówić?

89

Wielokropek napisał/a:

"Perełka":

new88balance napisał/a:

rzeczywiście ZŁOTOUSTY jest ten new88balance, ach i ta wizja prowadzenia kobiety, i dzielenie się negatywnymi emocjami... gdy na to zasłuży.

Zróbmy ranking złotych myśli na naszym forum!

90 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2018-01-09 16:22:47)

Wielokropku, to też mój nowy hit, szczególnie zaznaczony fragment

Wielokropek napisał/a:

"Perełka":

new88balance napisał/a:

Ubaw po pachy big_smile

91

W obecnych czasach meżczyzna już chyba nie musi prowadzić kobiety przez zycie:)
Jak ja sie ciesze, ze trafilam na faceta, ktory tez wychdzi z zalozenia ze zamiast sie prowadzic to idzieny razem.

A i moj facet w sumie tez wg tych obiektywnych standardow nie jest 10/10. Ja tez nie. Ale jak widze jego usmiech to mam wrazenie ze sama promieniene.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

92 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 16:28:19)

wideletz napisał/a:

W żadnym z postów nie wspomniałem o seksie. Skąd wniosek że interesują mnie przygody?

A nie można? Jesteś facetem niby.

wideletz napisał/a:

Dlaczego przypisujecie mi zachowanie nielicujące z postawą gentlemana?

A mamy z marszu zakładać, że gentleman'em jesteś? smile Nie, to trzeba se zasłużyć. tongue

wideletz napisał/a:

Pisałem, że obecnie nawet te mniej atrakcyjne kobiety zwracają uwagę na przystojniaków.

naturalne

wideletz napisał/a:

Rzekomo najważniejszy jest charakter. Dziewczyna nie wie jaki kto jest i dopiero spotkanie może dać jej odpowiedź. Jednak z przeciętnym się nie umówi.

Bardzo rzekomo . smile
I znów piszesz tylko o pustakach.

wideletz napisał/a:

Chcesz poznać dziewczynę, a ona od początku odtrąca.  Jakim sposobem ukazać to jakim się jest mężczyzną, skoro nie będzie chciała się umówić?

Być niezależnym. Bo jak za dużo będziesz zabiegał o kobietę, to ona tylko straci zainteresowanie. Żyj swoim życiem - jeśli do licha masz jakieś poza przyglądaniem się makijażystkom. Ponoć kobiety wypełniają pustkę w życiu związkiem czasami. Eh, obawiam się, że mężczyźni nie mniej - tylko kobiety takich odrzucają, to im się nie udaje tego uskutecznić.

93

wideletz napisał/a:

Kobiety mają intuicję kobiecą i nie musisz mówić wprost czy interesuje cię seks z nią, czy jej szpetna twarz, one to wiedzą, potrafią czytać między wierszami. Nie pasuje? No to poszukaj sobie faceta bez makijażu, który wszystko dosłownie i dosadnie musi mieć powiedziane, by zrozumiał.
Po co kobiety mają poznawać ciebie, skoro jesteś nijaki. Coś nielogicznego mówisz, teoria nie trzyma się kupy, a potem wydaje ci się, że będziesz prowadził interesujący dialog "a gdzie powiedziałem..."

Ile osób zachwyciło się tobą w tej dyskusji?
Bardziej dostanie napisać, że nie jesteś interesujący dla kobiet?

94

No tak, bo na pewno w rozmowach z kobietami poruszam temat niniejszego wątku smile

A nie bierzesz pod uwagę, że nie mam możliwości spotkania, bo z góry na starcie mnie odrzucają?

Wiesz jak to było być nastolatkiem i słyszeć od wielu dziewczyn uwagi typu - ja z tobą w związku, nie jesteś wystarczająco ładny

Kobiety mnie nie zauważają.

Żadna nie chce się umówić i mnie poznać, a skoro się nie spotkałem i nie pokazałem tego jaki jestem to na pewno nie chodzi o osobowość.

95

Averyl napisał/a:

(...) Zróbmy ranking złotych myśli na naszym forum!

Złotych czy 'złotych'? Do zbioru (nie rankingu) tych pierwszych chętnie zajrzę, na te drugie szkoda mi czasu.

summerka88 napisał/a:

(...) Ubaw po pachy big_smile

A mnie ta 'perełka' zasmuciła.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

96

Kobiety mają intuicję hahahahahahaha

no tak i gdzie podziała się ta intuicja jeśli wiążą się z damskimi bokserami, z kolesiami którzy zdradzają, albo obiecują związek, a po seksie olewają?

No gdzie podziała się intuicja?

Nie ma takiej intuicji.

97

Byłam kiedyś na portalu randkowym. Jak facet nudził mnie po 5 zdaniach to jest oczywiste, że do spotkania nie dochodziło.

98

wideletz napisał/a:

Daj przykłady takich sytuacji.   Bo jak np zaczepiasz jakąś na ulicy i na dzień dobry prosisz o telefon  w pierwszym zdaniu, to nikt ci nie da.

gg 48623644

99

wideletz napisał/a:

no tak i gdzie podziała się ta intuicja jeśli wiążą się z damskimi bokserami, z kolesiami którzy zdradzają, albo obiecują związek, a po seksie olewają?

Nie ma takiej intuicji.

Jest. Ale nie kobjeca tylko ludzka smile
I często się ją ignoruje.

100

Żeby facet nudził, to najpierw kobieta musi na jego wiadomość odpisać. A wiecie, widzi przeciętniaka to nawet mu nie odpisze.

Albo nawet jeżeli to nie będzie zainteresowana i bez względu na to co mężczyzna napisze odpowiedź będzie - yhm, ok, spoko, nom, ok,

101

Lady Loka napisał/a:

Byłam kiedyś na portalu randkowym. Jak facet nudził mnie po 5 zdaniach to jest oczywiste, że do spotkania nie dochodziło.

To ja dawałam szansę i się spotykałam.
Chyba, że był agresywny już w pisaniu, albo odwrotnie, już zakochany po pierwszych zadaniach - w tych przypadkach nigdy się nie spotykalam. I oczywiście odpadali źonaci.

gg 48623644

102

wideletz napisał/a:

No tak, bo na pewno w rozmowach z kobietami poruszam temat niniejszego wątku smile

A nie bierzesz pod uwagę, że nie mam możliwości spotkania, bo z góry na starcie mnie odrzucają?

Wiesz jak to było być nastolatkiem i słyszeć od wielu dziewczyn uwagi typu - ja z tobą w związku, nie jesteś wystarczająco ładny

Żadna nie chce się umówić i mnie poznać, a skoro się nie spotkałem i nie pokazałem tego jaki jestem to na pewno nie chodzi o osobowość.

To straszne, wzruszyłam się.
Ty chyba sobie jaja robisz w tym wątku.
Nie można nikogo zmusić, żeby się z nami umówił. To nierealne.
Narzekanie na to, że laska się nie chciała spotkać przypomina trochę narzekanie, że ktoś nie lubi cebuli. No nie lubi, nie smakuje mu.
Bywa! Nie ma opcji, byś podobał się z wglądu każdej dziuni na ulicy, więc proponuję, żebyś zmienił target, skoro wytapetowane lasencje Cię zlewają.
Może mierzysz zbyt wysoko i walisz głową w sufit.

Masakra. To tak, jakbym ja, kobieta przed 30-tką i z nadwagą zaczęła startować do napakowanych ciasteczek w przedziale wiekowym 20-26 lat.
Przecież by ze śmiechu umarli. Pomijam już całkiem, że do niczego mi niepotrzebny naszprycowany sterydami małolat z twardą gulą w kroku, jakby tam sobie napchał komiksów...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

103

Czy ja wiem. Jak mnie ktoś zainteresował to nawet nie musiał mieć zdjęcia. Ale portal randkowy to 100 odrzuceń, 200 rozmów bez sensu aż się trafi na kogoś normalnego inteż trzeba na to tak patrzeć.

104 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-09 16:40:49)

wideletz napisał/a:

To było do mnie? Nie wiem do czego to było takie oderwane.

wideletz napisał/a:

Młode tak mają, potem im się poprawia, chyba zrozumiałe.

wideletz napisał/a:

wideletz napisał/a:

Tutaj na forum właśnie Cię poznają np. Pracujesz gdzieś w ogóle? Na tych studiach nie odzywaliście się do siebie? Jakieś zajęcia grupowe przecież są.

wideletz napisał/a:

Nie ma takiej intuicji.

One też nie mają łatwo mimo tej całej "intuicji".

105 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2018-01-09 16:39:17)

Wielokropek napisał/a:
summerka88 napisał/a:

(...) Ubaw po pachy big_smile

A mnie ta 'perełka' zasmuciła.

To może przygnebiać, bo niby XXI w. a niektórzy tkwią jeszcze w zamierzchłych czasach i myśleniu życzeniowym, ale trzymaj dystans i nie smuć się wink

106

Lady Loka napisał/a:

Czy ja wiem. Jak mnie ktoś zainteresował to nawet nie musiał mieć zdjęcia. Ale portal randkowy to 100 odrzuceń, 200 rozmów bez sensu aż się trafi na kogoś normalnego inteż trzeba na to tak patrzeć.

Bez zdjęć odrzucłam. Bałam się,  że będzie żonaty.  Dlatego nie chce dawać zdjeciia, bo może go ktoś rozpoznać i donieść żonie.

gg 48623644

107

rossanka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

To ja dawałam szansę i się spotykałam.
Chyba, że był agresywny już w pisaniu, albo odwrotnie, już zakochany po pierwszych zadaniach - w tych przypadkach nigdy się nie spotykalam. I oczywiście odpadali źonaci.

Siedziałam na sympatii 3 miesiące i spotkałam się z jedną osobą. W dodatku bez zdjęcia wcześniej. Miałam ogłoszenie na innym portalu i tam na 150 odpowiedzi spotkałam sie z jedną osobą, z którą się spotykam już prawie pół roku. Pozostali byli ok, ale niczym specjalnym mnie nie zachęcali do siebi, a mnie niespecjalnie się chciało sprawdzać w realu wszystkich. Doprowadziło mnie to do faceta, z którym chcę stworzyć rodzinę i to mi wystarczy.

108 Ostatnio edytowany przez CatLady (2018-01-09 16:45:30)

wideletz napisał/a:

To w końcu jesteś dojrzałym inżynierem, czy nastolatkiem?

Czy może całe swoje doświadczenie i poglądy opierasz na doświadczeniach z wieku nastoletniego, gdzie rzeczywiscie najbardziej liczy się wygląd chłopaka, makijaż, paznokcie i ilość wrzuconych selfie? A może jesteś dorosły, ale nadal celujesz w nastolatki, tak 18-19 lat i dziwisz sie, że nie umieją docenić intelektu, tylko patrzą na ładną klatę i kanciastą żuchwę?

Serio, zmień towarzystwo, zmień tzw. target, otwórz oczy, zacznij zauważać słabiej umalowane kobiety.

109 Ostatnio edytowany przez new88balance (2018-01-09 16:51:13)

summerka88 napisał/a:

Wielokropku, to też mój nowy hit, szczególnie zaznaczony fragment

Wielokropek napisał/a:

"Perełka":

new88balance napisał/a:

Ubaw po pachy big_smile

Chyba nie miałaś na myśli tego, że ja robię to celowo i umyślnie, by kobieta doskonale się zorientowała, że robię coś celowo big_smile  ?  Bo jeśli tak, to pogłówkuj trochę, by znaleźć drugi sens mojej wypowiedzi tongue

110

wideletz napisał/a:

Przeprowadziłem doświadczenie na sympatii i badoo.

Mniej badoo, więcej reala/nie stricte randkowej aktywności w necie?
Tak z własnego doświadczenia... Jak próbowałem kiedyś, dawno dawno temu, randek online to bez sukcesów... ale, czary normalnie, w tzw. realu to jakoś inaczej to wygląda. To pewnie teeee, noooooo.... feromony lol

wideletz napisał/a:

Założyłem dwa profile:

- przeciętnie wyglądającego kolesia - ani nie brzydki, ani nie przystojny
- przystojniaka

Proponuje drugi eksperyment. Załóż 2 profile:
- kobiety bez zdjęcia
- kobiety ze zdjęciem profilowym kota

Poczekaj 24h i napisz nową analizę.

111

wideletz napisał/a:

Nie ma takiej intuicji.

Czy 3 strony wypowiedzi to wystarczająco duży odzew?
zadałam ci pytanie - ile kobiet uległo twojemu urokowi po 17 twoich wypowiedziach?

Moja intuicja już na pierwszej stronie podpowiedziała mi, że jesteś typem marudy z roszczeniami do świata... i po "poznaniu" raczej tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu.

112 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-01-09 16:57:29)

Averyl napisał/a:
wideletz napisał/a:

Nie ma takiej intuicji.

zadałam ci pytanie - ile kobiet uległo twojemu urokowi po 17 twoich wypowiedziach?

Moja intuicja już na pierwszej stronie podpowiedziała mi, że jesteś typem marudy z roszczeniami do świata... i po "poznaniu" raczej tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu.

Dokładnie. Danie Ci szansy i przyjęcie zaproszenia na spotkanie zakonczyloby się totalnym rozczarowaniem.
Dlatego kobiety intuicyjnie dają Ci kosza już na samym początku ;-P

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

113

Cyngli napisał/a:
Averyl napisał/a:
wideletz napisał/a:

Nie ma takiej intuicji.

Dokładnie. Danie Ci szansy i przyjęcie zaproszenia na spotkanie zakonczyloby się totalnym rozczarowaniem.
Dlatego kobiety intuicyjnie dają Ci kosza już na samym początku ;-P

Brutalne,  ale wydaje się prawdziwe.

gg 48623644

114

summerka88 napisał/a:

To może przygnebiać, bo niby XXI w. a niektórzy tkwią jeszcze w zamierzchłych czasach i myśleniu życzeniowym, ale trzymaj dystans i nie smuć się wink

smile Z tym smutkiem dam sobie radę. smile

Ta 'perełka' wyjaśnia jednak niepowodzenia jej autora.

Posty [ 77 do 114 z 1,732 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 46 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kobiety wybrzydzają?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018